×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • В четвъртък ще бъде спряно движението по Дунав мост при Русе
  • Откриха изчезнал човек в Рила планина след мащабна акция с дронове и шейни
  • Бюджетът за 2025 година е обнародван в „Държавен вестник“
  • Александър Лукашенко встъпва в длъжност за седми мандат като президент на Беларус
  • Пореден ден на протести в Турция заради ареста на Имамоглу
  • Празнуваме Благовещение - ето кой има имен ден
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

1500 кучета от 10 страни на киноложката изложба в Бургас


05 Юли 2012, Четвъртък, 08:46 ч.
Автор: Бесове.бг

Тя ще започне на 7-ми и ще продължи до 15 юли в парк „Езеро“

Над 1500 породисти кучета от десет страни ще радват бургазлии и гостите на града в тазгодишната програма на традиционната лятна Киноложка изложба. Тя ще започне на 7-ми и ще продължи до 15 юли, а мястото е парк „Езеро“, на поляната срещу пясъчния фестивал.

За пета поредна година Община Бургас, в партньорство с Български киноложки съюз и Световен киноложки алианс, ще представи богата конкурсна програма, в която ще вземат участие расови кучета от различни екзотични породи.

Изложението включва различни турнири и демонстрации. Домашните любимци ще бъдат оценявани от международно жури , включващо съдии от Куба, Испания, Германия, Украйна, Молдова, Беларус и България, а сред най-интересните породи тази година са Ротанеро мурсияно – собственост в миналото само на испанските крале и техните фамилии, Померански шпиц, немски дог, английски сетер, йоркширски териер, както и официално признатите от Световния киноложки алианс нашенски породи – българско овчарско куче, българско лудогорско гонче и български барак.

Записванията стават в деня на изложбата от 19.00 часа на място. Таксата за участие за 1 изложба е 30 лв, а за всички изложби60 лв.

Откриване на всички изложби -от 20.00 часа.

 

Програма на киноложката изложба в Бургас:


  • 07.07. – Международна екстериорна изложба А-САСІВ ”За купата на кмета на гр. Бургас”, начало 20:00 ч., на тревните площи пред хотел „Парк”

  • Турнири „Европейска купа” (кръг от „Купата на БЛРС”) – турнир и демонстрация за работа по дива свиня (гончета): За първи път в България!, гатер с.Дюлино, начало: 08:00 ч.

  • 08.07. – Спортно състезание по аджилити за Купата на Кмета на Бургас, начало 20:00 ч., на тревните площи пред хотел „Парк”

  • 08.07. – турнири „Европейска купа” (кръг от „Купата на БЛРС”) – турнир и демонстрация за работа по пернат дивеч (птичари), начало 08:00 ч.

  • 10.07. – Спортно състезание по Аджилити „За купата на Лекоом”, начало 20:00 ч., на тревните площи пред хотел „Парк”

  • 11.07. – Национална екстериорна изложба А-САС България и Русия „За купата на Лекоом”: За първи път в България изложба на Руския Национален Киноложки Съюз!, начало 20:00 ч., на тревните площи пред хотел „Парк”

  • 13.07. – Спортно състезание по Аджилити: Европейски шампионат: За първи път в България! , начало 20:00 ч., на тревните площи пред хотел „Парк”

  • 14.07. – Международна екстериорна изложба А-САСІВ Испания, начало 20:00 ч., на тревните площи пред хотел „Парк”

  • 15.07. – Международна екстериорна изложба Европейски шампионат (А-САСІВ) , начало 20:00 ч., на тревните площи пред хотел „Парк”




Получи огромно признание
Получи огромно признание 25/03/2025, Вторник 21:18 0
Флагман.БГ Събра погледите на 57 години Събра погледите на 57 години 25/03/2025, Вторник 20:48 0
Вързаха й тенекия
Вързаха й тенекия 25/03/2025, Вторник 20:24 0
Флагман.БГ Не си поплюва Не си поплюва 25/03/2025, Вторник 19:49 3
Флагман.БГ Направи голям фурор в "Стани богат" Направи голям фурор в "Стани богат" 25/03/2025, Вторник 19:33 0
Ще е булка
Ще е булка 25/03/2025, Вторник 19:24 0
Пак показа класа
Пак показа класа 25/03/2025, Вторник 19:21 0
Флагман.БГ Каза за Рачков Каза за Рачков 25/03/2025, Вторник 18:33 0
Почина легендарен спортист
Почина легендарен спортист 25/03/2025, Вторник 18:19 0
1
Коментара по темата
1.
Анна Антонова
05.07.2012 14:30:54
0
0
Моля някой да ми каже дали кучетата, които искат да участват в състезанията по Аджилити ще имат достъп да тренират предварително на съораженията и дали ще бъде надеждно заградено мястото, за да не се нападат мъжките като се пуснат буз каишки
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Възстановяват ПГ на МЕЧ, но готвят нов удар по Радостин Василев Възстановяват ПГ на МЕЧ, но готвят нов удар по Радостин Василев С това мутренско поведение той не може да е заместник-председател на парламента, заяви Драгомир Стойнев от БСП, но не каза дали ще го свалят от поста Ще има ли задължителна матура по математика? Министър Вълчев заговори и за пълна забрана на телефоните Ще има ли задължителна матура по математика? Министър Вълчев заговори и за пълна забрана на телефоните  Учителите губят 5 минути да съберат телефоните след междучасията и затова е нужна промяната, каза той Не си поплюва Не си поплюва Фънки с негативни думи за Лили Иванова Направи голям фурор в "Стани богат" Направи голям фурор в "Стани богат" Млад мъж отвори въпрос за 20 000 лева Каза за Рачков Каза за Рачков Веско Маринов направи комплимент на комика Виц за националите изби рибата: Влизат момчетата в известен магазин и... Виц за националите изби рибата: Влизат момчетата в известен магазин и... Шегата почти звучи като реалност Животът му бе изпълнен с драматични обрати Животът му бе изпълнен с драматични обрати В последното си интервю той споделя, че е видял самата смърт - била като грозна жена  Бургаски стоматолог задържа здравни книжки и отчита съмнително лечение Бургаски стоматолог задържа здравни книжки и отчита съмнително лечение Пациентка твърди, че лечението, вписано в книжката ѝ, никога не е било извършено. От РЗОК започват проверка Мъж под чехъл Мъж под чехъл Пита жена си за всичко Бургас с рекорден ръст на студентите през 2025 г. Бургас с рекорден ръст на студентите през 2025 г. Пътят за утвърждаването ни като университетски град е дълъг, с много невидима работа, но усилията си заслужават, каза кметът Димитър Николов
Получи огромно признание Получи огромно признание Мъри и Гьозтепе мобилизират френетична фенска маса Вързаха й тенекия Вързаха й тенекия Дрю е чаровна и богата, но не сполучи с определен мъж Река с крокодили ще е домакин на знаменито състезание? Река с крокодили ще е домакин на знаменито състезание? Ето какво планират Ще е булка Ще е булка Леердам каза "да" на Пол Пак показа класа Пак показа класа Григор е 1/4-финалист в Маями, турнирът е за 1000 точки при трофей Край на войната в Черно море! САЩ, Русия и Украйна се споразумяха, но... има нюанси Край на войната в Черно море! САЩ, Русия и Украйна се споразумяха, но... има нюанси От Кремъл обявиха, че ако няма отмяна на санкциите срещу банковия и хранителния сектор, няма да бъде прекратен огъня Беше на върха на славата, а сега е в затвора Беше на върха на славата, а сега е в затвора Робиньо е зад решетките Почина легендарен спортист Почина легендарен спортист От този свят си отиде Хуан Агилера Защо ЕС мрази точно този европеец? Защо ЕС мрази точно този европеец? Герт Вилдерс е кошмарът на брюкселския елит – европеец до мозъка на костите си, но неудобен, непокорен и твърде… нормален Погрешка: Представители на правителството на Тръмп добавиха журналист към чат група с военни планове Погрешка: Представители на правителството на Тръмп добавиха журналист към чат група с военни планове Доналд Тръмп каза пред репортери в Белия дом, че не знае за случилото се
Делян Пеевски Делян Пеевски Няма да допусна България да се превърне в държавата на абсурдите Виц на деня Виц на деня - Кога ще е готова поръчката ни?
- Не знам точно.
- Кажете грубо.
- Не знам, да ти е*а майката!
Виц на деня Виц на деня - Ленче, отивам до кръчмата, облечи си балтоня.
- И мен ли ще вземеш?
- Не ма, спирам печката.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Чисто технически, смартфонът е вградената черна кутия на живота ви.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори