×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Тийнейджъри откраднаха кола в Чепеларе и се натресоха в стълб с нея
  • След среднощни дебати и 18 часа заседание: България има приет бюджет на първо четене
  • Макрон: Русия е заплаха за Европа, трябва да се въоръжим
  • Лидерите на страните от ЕС се събират в Брюксел
  • Тръмп разговаря с Трюдо за митата
  • В Германия живеят 1,25 млн. украинци, сочи изследване, но само 20 % от тях работят
  • Сирийските власти ще унищожат химическите оръжия на Асад
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

500 лева глоба, ако паркираш неправомерно на място за инвалид


24 Април 2012, Вторник, 13:34 ч.
Автор: Бесове.бг

Високите санкции бяха единодушне приети от бургаските обсщински съветници

500 лева глоба, ако паркираш на мястото на инвалид. Това е сумата, която ще трябва да заплати всеки позволил си да паркира автомобила си на места обозначени за хора с увреждания, а няма необходимия документ за това.

Предложението е на общинския съветник Костантин Луков и беше прието днес на заседанието на местния парламент в Бургас с 43 гласа „за“, 0 "против" и 0 "въздържал се".

Според новите промени 500 лева глоба грози и този, които си позволи да използва чужда иинвалидна карта за паркиране. С 50 лева ще се прости пък лице с увреждане, което си позволи да ползва други документи различни от посочената по образец карта за паркиране.


В категории: Бургас


82-годишен шофьор прегази дете
82-годишен шофьор прегази дете 06/03/2025, Четвъртък 19:59 0
Флагман.БГ Самоуби се голяма звезда Самоуби се голяма звезда 06/03/2025, Четвъртък 19:48 0
Бургазлия му донесе късмет
Бургазлия му донесе късмет 06/03/2025, Четвъртък 19:33 0
Отиде си знаменит тенисист
Отиде си знаменит тенисист 06/03/2025, Четвъртък 18:33 0
5
Коментара по темата
5.
СРАМ ЗА ПП"ГЕРБ" е КОСТА ЛУКОВ
25.04.2012 15:36:30
0
0
ХАЙДЕ УВАЖАЕМИ Г-Н НИКОЛОВ , КАТО КМЕТ И ЧЛЕН НА ВС на ПП”ГЕРБ” ПРИЛОЖЕТЕ ЦЯЛАТА СТРОГОСТ НА ЗАКОНА И НАЛОЖЕТЕ НЯКОЛКО ГЛОБИ ПО 500 лв. на ЛУКАВИЯ КОСТА КОНКОРДИЯ, ЧЕ Е ВЗЕЛ СТИКЕР, БЕЗ ДА МУ СЕ СЛЕДВА И КАШИРА ЕЖЕМЕСЕЧНО по 100 лв. ОТ СУМАТА ДЪЛЖИМА ЗА „СИНЯТА ЗОНА”. И ТЪЙ КАТО ВИЕ СПОДЕЛЯТЕ МОРАЛА В УПРАВЛЕНИЕТО НА БУРГАС и НОСИТЕ ПОЛИТИЧЕСКАТА ОТГОВОРНОСТ, ЗА ВКЛЮЧВАНЕТО на ТОТАЛИТАРНИЯТ МИЛИЦИОНЕР от КАТ В ЛИСТАТА ЗА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ на ПП”ГЕРБ”. ГО СВАЛЕТЕ ОТ ЗАМ.ПРЕДСЕДАТЕЛСКОТО МЯСТО в ОБЩ.СЪВЕТ и ОТСТРАНЕТЕ КАТО СЪВЕТНИК.

ОСТАВАНЕТО МУ, ЩЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ НАЧАЛОТО на КРАЯТ на ПП"ГЕРБ" Е ФАКТ И Е НЕОБРАТИМО ДЕЙСТВИЕ.
4.
НАРЕДБА И ЗА ЛУКОВ , АМА КЪМ 5-ти КМ. на ЦАРИГРАДС
24.04.2012 21:56:09
0
1
500 лв. ГЛОБА ДА НАЛОЖИ КМЕТА НИКОЛОВ на КОСТА КОНКОРДИЯ-ЛУКОВ, ЗА ТОВА ЧЕ СИ Е ЛЕПНАЛ СТИКЕР ЧЕ ЖИВЕЕ в ЦГЧ И ПАРКИРА ДЖИПА СИ "ХЮНДАЙ ТЕРАКАН" с ДКН А 2368 КТ в СИНЯТА ЗОНА, КАТО АДРЕСНО РЕГИСТРИРАН В ЦЕНТЪРА.

А КОСТА КОНКОРДИЯ-ЛУКОВ, ЗА ЖАЛОСТ ЖИВЕЕ В СЪСЕДСТВО С ДОСТА ПОЛИЦАЙ,ПРОКОРОРИ и СЪДИИР В "СЛАВИЙКОВ", БЛОК 67 на ЕТАЖ 18-ти и СИ ПАРКИРА ДЖИПА В ПОДЗЕМНИЯТ ПАРКИНГ на "САН СИТИ" БИЗНЕС ЦЕНТЪРА.

ХАЙДЕ Г-Н НИКОЛОВ, ЗАКОНА Е ЗА ВСИЧКИ И ГЛОБИТЕ СЪЩО СА ЗА ЛУКАВИЯ КОСТА КОНКОРДИЯ. И ДА НЕ СЕ ОКАЖЕ САМО, ЧЕ ДЖИПКАТА Е НА СТАРАТА 80г. МАЙКА на ЛУКОВ и ПОРАДИ ТОВА ЧЕ ТЯ ЖИВЕЕ В ЦЕНТЪРА, СЪЩАТА ВОЗИ МИЛИЯТ СИ СИН ПО АДВОКАТСКИ ДЕЛА С ДЖИПКАТА !??
3.
НАРЕДБА И ЗА ЛУКОВ , АМА КЪМ 5-ти КМ. на ЦАРИГРАДС
24.04.2012 21:56:09
0
3
500 лв. ГЛОБА ДА НАЛОЖИ КМЕТА НИКОЛОВ на КОСТА КОНКОРДИЯ-ЛУКОВ, ЗА ТОВА ЧЕ СИ Е ЛЕПНАЛ СТИКЕР ЧЕ ЖИВЕЕ в ЦГЧ И ПАРКИРА ДЖИПА СИ "ХЮНДАЙ ТЕРАКАН" с ДКН А 2368 КТ в СИНЯТА ЗОНА, КАТО АДРЕСНО РЕГИСТРИРАН В ЦЕНТЪРА.

А КОСТА КОНКОРДИЯ-ЛУКОВ, ЗА ЖАЛОСТ ЖИВЕЕ В СЪСЕДСТВО С ДОСТА ПОЛИЦАЙ,ПРОКОРОРИ и СЪДИИР В "СЛАВИЙКОВ", БЛОК 67 на ЕТАЖ 18-ти и СИ ПАРКИРА ДЖИПА В ПОДЗЕМНИЯТ ПАРКИНГ на "САН СИТИ" БИЗНЕС ЦЕНТЪРА.

ХАЙДЕ Г-Н НИКОЛОВ, ЗАКОНА Е ЗА ВСИЧКИ И ГЛОБИТЕ СЪЩО СА ЗА ЛУКАВИЯ КОСТА КОНКОРДИЯ. И ДА НЕ СЕ ОКАЖЕ САМО, ЧЕ ДЖИПКАТА Е НА СТАРАТА 80г. МАЙКА на ЛУКОВ и ПОРАДИ ТОВА ЧЕ ТЯ ЖИВЕЕ В ЦЕНТЪРА, СЪЩАТА ВОЗИ МИЛИЯТ СИ СИН ПО АДВОКАТСКИ ДЕЛА С ДЖИПКАТА !??
2.
Ирод
24.04.2012 14:09:01
3
5
Друг начин няма! Като сме прости селяни и не искаме да се съобразяваме с правилата друго не заслужаваме!

Сега трябва да направят и читави глоби за неправилно паркиране, за пречене на движението, за хвърляне на боклуци и т.н.
1.
Ченге
24.04.2012 13:57:31
1
7
Луков , ако искаш дай направо да ги разстрелваме , какво ще ги глобяваш ? :)))
Този е болен да мачка !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Милиардът, който губим по Плана за възстановяване и устойчивост, отива за военната ни индустрия? Милиардът, който губим по Плана за възстановяване и устойчивост, отива за военната ни индустрия? Евродепутатът Емил Радев прогнозира, че Брюксел ще ни разреши да използваме неусвоените средства за отбранителната промишленост Почина много уважаван управленец Почина много уважаван управленец Отиде си Димитър Тосев Арена Бургас ще бъде разтърсена от най-епичните битки в „Игри на волята“ Арена Бургас ще бъде разтърсена от най-епичните битки в „Игри на волята“ Ако искате да се почувствате като императори и гладиатори да се бият за Вас - елате в залата на 15-ти март Може ли да я познаете? Беше плондер, а днес е... Може ли да я познаете? Беше плондер, а днес е... В свое инстаграм стори тя сподели кадър след тренировка, на обяви, че вече тежи 102 кг Ето го полицая Наско Чурека, задържан при дизеловата акция на жп гарата в Карнобат Ето го полицая Наско Чурека, задържан при дизеловата акция на жп гарата в Карнобат Групичката си е разделила над тон гориво, източено от цистерна на "Лукойл" Томислав Дончев: На кръглата маса на ПП се казаха "скандално неверни неща" Томислав Дончев: На кръглата маса на ПП се казаха "скандално неверни неща" Другата седмица ще бъде обявено кои проекти ще бъдат извадени от Плана за възстановяване и устойчивост „Аз и Бургас“ – среща, която ще даде нова посока на културния живот в града „Аз и Бургас“ – среща, която ще даде нова посока на културния живот в града Поканени са всички, които искат да споделят идеи, време и енергия в името на културното развитие на Бургас. Не е нужно да сте родени в града – достатъчно е да носите Бургас в сърцето си! Багери, пратени от кмета, събориха щаба на бургаските дилъри на кръв Багери, пратени от кмета, събориха щаба на бургаските дилъри на кръв Търговците се преместиха в мазето на кръвния център Лудогорец скърби за загубата на един от най-верните си фенове Лудогорец скърби за загубата на един от най-верните си фенове За клуба той бе символ на отдаденост и вярност, подкрепяйки отбора във всеки момент – независимо от резултатите на терена Лайв музика, топ атмосфера и купон до зори – La Pinta Live Club те очаква Лайв музика, топ атмосфера и купон до зори – La Pinta Live Club те очаква Задава се музикална експлозия – DJ Flex & Niko Live Band в хитовото заведение 
Самоуби се голяма звезда Самоуби се голяма звезда Екипът на "Спасители на плажа" потъна в траур Зеленски отмени пресконференция Зеленски отмени пресконференция Приключиха разговорите между украинския президент и европейски лидери в Брюксел Съдбоносна среща за Украйна в Брюксел, а Лавров и Путин отговориха на Макрон за ядрената заплаха Съдбоносна среща за Украйна в Брюксел, а Лавров и Путин отговориха на Макрон за ядрената заплаха Париж обяви, че Киев се ползва вече от информацията на френското разузнаване, след като няма вече достъп до американското Отиде си знаменит тенисист Отиде си знаменит тенисист Почина един от най-класните в играта ЦИК крие протоколите, които може да променят вота за депутати ЦИК крие протоколите, които може да променят вота за депутати По думите на Матева протоколите ще бъдат публикувани след решението на Конституционния съд, ако бъде указано на ЦИК да обяви различен резултат от досегашния Истината за една мрачна сграда: Тази вечер Бургас ще посрещне филма „Народен дом на терора“ Истината за една мрачна сграда: Тази вечер Бургас ще посрещне филма „Народен дом на терора“ Филмът ще разкрие драматичната трансформация на тази сграда – от дом на социалдемократите до зловещ център на комунистическия терор Мария Захарова: Френският президент е откъснат от реалността Мария Захарова: Френският президент е откъснат от реалността Той също се опитва да разтвори чадър, но ядрен, и над Европа, заяви говорителката на руското външно министерство Не се връзвайте на цирковете в Ергенът, има си сериозно гадже Не се връзвайте на цирковете в Ергенът, има си сериозно гадже Бургазлийката Тедоора Мудева му е половинка  НУМСИ „Проф. Панчо Владигеров“ ще отбележи патронния си празник с редица събития НУМСИ „Проф. Панчо Владигеров“ ще отбележи патронния си празник с редица събития В понеделник в залата на НХК ще бъде представен дипломния премиерен балетен спектакъл – "Илюзия на времето" Показа си котето Показа си котето Оказа се, че е кастрирано, но в един момент родило 
Лъчезар БОГДАНОВ, бивш министър Лъчезар БОГДАНОВ, бивш министър Сега е моментът да станем член на еврозоната и на клуба на богатите Виц на деня Виц на деня -Защо си продаде тромпета?
-Защото съседът си купи пушка.
Виц на деня Виц на деня Канибал посетил Европа.
- Как беше храната? - питат го членовете на племето.
- Нечовешка.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако не получаваш критики, значи нещо не е както трябва
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори