×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Румънски съд отмени решението на КС за анулиране на президентските избори
  • Въздушната линейка спаси 58 живота
  • Жена пострада при сблъсък на два автомобила край Велико Търново
  • БНБ внася 800 млн. лв. в държавния бюджет
  • “Софиямед” въвежда изкуствен интелект при планиране на лъчелечение
  • „Инстаграм“ пусна приложение - конкурент на „ТикТок“
  • Двама американски разузнавачи са заподозрени за предоставяне на секретна информация на журналисти
  • Гьозтепе отпадна от турнира за купата на Турция след куриозен гол
  • Berliner Zeitung: Позицията на Тръмп за Крим може да разцепи НАТО
  • Напрежението между Индия и Пакистан ескалира след смъртоносно нападение в Кашмир
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Григор Димитров и Карлос Насар просълзиха България


Григор Димитров и Карлос Насар просълзиха България
Избраха родната страна пред парите и побеждават
01 Януари 2025, Сряда, 10:00 ч.
Автор: Тервел ИЛИЕВ

Двамата са богатство и заслужават адмирации

Часове след настъпването на 2025 година, Григор Димитров записа и първа победа в нея. 

Българинът се класира за четвъртфинал на надпреварата в Бризбейн, като отстрани представителя на домакините Александър Вукич след 6:2, 7:6 (5). 

Вукич не е лесен противник. Австралиецът е 68-и в ранглистата на АТП, където Димитров е 10-и и гордо представя България.

Гришо е победител в турнира от миналия сезон. За място на полуфиналите той ще играе с Томпсън или Микелсен. 

Междувременно спортна гордост на България донесе и Карлос Насар. В интервю пред бТВ той уточни, че по-скоро би спрял със спорта, ако има огромни проблеми във федерацията по вдигане на тежести, отколкото да вдига за друга държава.

Карлос "превъртя играта" през 2024 година. Младият българин стана европейски, олимпийски и световен шампион, пишейки модерната история на световните щанги. Към Херкулес от Червен бряг има много оферти от чужди страни, отговорът му обаче е "НЕ". Към Гришо също не липсваха такива в по-ранен период на кариерата му. И той избра България.


В категории: Спорт


Почина Зико
Почина Зико 25/04/2025, Петък 09:30 0
16
Коментара по темата
16.
Карлос е истинският шампион
02.01.2025 11:25:28
0
4
Карлос Насар е спортиста, който прослави България най-много през тази година. Кобрата е с най-смешната титла, а Гришо играе на иди ми - доди ми
15.
Позор
01.01.2025 15:31:32
12
7
Хасковския помак Григор Димитров е абсолютен позор за България и това всеки го знае.
14.
Вай
01.01.2025 15:23:05
1
1
Дядо Вазов,май бе казал,разни хора,разни обичливост и.Едни ги обичат,други не.Индивидуално,си печелят парите.Не като футбола,да чакаш,да ти подадат голов пас.
13.
До 11
01.01.2025 13:52:03
4
6
Желязна логика.
Григор трябваше да си плаща данъците в България. Моля, имаше такава държава, Бог да я прости. Сега е Територия.
Плаща за да му ги откраднат "управляващите" от 1989 г. до днешна дата.
Всички до един, без изключение, Мародери.
12.
До 9
01.01.2025 13:45:08
4
4
Точно така. Право в целта.
На хейтърите не трябва да се обръща много внимание, но някои наистина минават всякакви граници.
11.
b
01.01.2025 13:41:11
9
11
Благодарение на резултатите на Григор нашите тенисисти сега ... ъъъ ... нищо.
Той спечели много пари от наградни фондове , данъците си плати в чужбина и си ги харчи пак в чужбина и България спечели от това ъъъъ... май пак нищо.
10.
9
01.01.2025 13:08:36
8
4
По какво ги е запалил, да се качват надрусани по колите ли?
9.
До8
01.01.2025 13:04:24
2
16
Сърдит чичка , ако няма какво смислено нещо да кажеш по-добре замълчи . Аман от недоволни професори . Няколко читави спортиста имаме и тях ще ги оплюете . Григор Димитров въпреки,че всеки втори го оплюва като теб не е спрял да показва българския флаг,нито да крие от къде е тръгнал . Карлос постига резултати и постижения ,които са за пример ,нямаш си и представа колко деца в запалил по спорта,което в днешни дни си е истински успех .
8.
Наркоман и национален предател
01.01.2025 12:53:11
19
5
Единият го хванаха надрусан до козирката да кара кола, а другият е доказан национален предател, отказвал да играе многократно за купа Дейвис. Това ли са ни националните герои бе!?
7.
ХХЛ
01.01.2025 12:42:16
8
15
Стига сте плюли Григор Димитров.
Голям Българин. Винаги е декларирал националността си.
Що се отнася до участието му в българския национален отбор по тенис, съществува ли изобщо такъв ?
6.
Кой
01.01.2025 12:41:43
16
8
Кой е този Григор?И какво е направил и спечелил за България ,че не се сещам тоя платен клоун
5.
111
01.01.2025 11:19:19
4
20
Григор Димитров нищо не е избираш. Тенисистите играят за себе си. Не за държави. Изключение е Фед Къп, където той никога не участва. Карлос е друга бира. Истински българин, който когато се скара с федерацията, каза дори и да се откажа, за друга държава няма да се състезавам.
4.
Хах
01.01.2025 11:08:06
25
15
Григор е продажна к*чка, затова не ми го хвалете.
3.
МОЕ МНЕНИЕ
01.01.2025 10:58:31
4
19
НАСАР Е НАШЕТО МОМЧЕ--!!!!!! Той е човекът който излезе от тинята -беден нещастен никому известен-- ТОЙ намери сили да бъде Победител -ТОЙ е един от нас-- Гришо е високомерен- в Бразилия избута цяла група деца искащи му автографи на летището-понеже бе загубил надпреварата- Не ми харесва,,,- КАРЛОС Е ЗА МЕН ИСТИНСКИЯТ БЪЛГАРСКИ МЪЖАГА !!!
2.
Нискочели,
01.01.2025 10:55:18
18
8
нашарени купчини безполезни мускули ми тровят зрението и живота като цяло ежедневно, така че поредната такава ни най-малко не ме просълзява. По-скоро ми причинява обратна перисталтика.
1.
Ами
01.01.2025 10:32:28
15
21
Не си спомням Димитров, да се е състезавал за България... За себе си и европейския отбор - да, но за България - не! Доста са различни, единият се срамува, че е българин, другият се гордее.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Имаш тумор в мозъка ... или как хора без дипломи раздават фалшиви диагнози РЗИ и Министерството на здравеопазването с противоречиви позиции Нов конкурс за ръководител на ключова прокуратура Нов конкурс за ръководител на ключова прокуратура Длъжността остава вакантна след като дългогодишният ръководител Радослав Димов даде оставка през май 2023 г. по здравословни причини Серия от земетресения близо до Бургас Серия от земетресения близо до Бургас Трусовете са леки, но много притеснителни, идват след мощното бедствие в Истанбул Края на една ера: Balkan Holidays затваря офиса си на Острова. Ще пострада ли българският туризъм Края на една ера: Balkan Holidays затваря офиса си на Острова. Ще пострада ли българският туризъм Туроператорът загуби битката с нискотарифните авиопревозвачи, които летят до Черноморието  Срив в мрежата на Виваком Срив в мрежата на Виваком В социалните мрежи се разрази буря от коментари Георги Панайотов с първа реакция след оставката Георги Панайотов с първа реакция след оставката Помориецът изброи куп важни действия по оста САЩ - България Високо напрежение в спорта! Иванов за Аврамчев: Ще го уважа след смъртта му Високо напрежение в спорта! Иванов за Аврамчев: Ще го уважа след смъртта му Антъни е сигурен, че ще надживее настоящия президент на БФПС Развитие по скандала с меч и транссексуално лице! Оказа се, че нападателят е... Развитие по скандала с меч и транссексуално лице! Оказа се, че нападателят е... Задържаният има криминално минало Ще влезе ли България в еврозоната скоро? Германия с категорична позиция Ще влезе ли България в еврозоната скоро? Германия с категорична позиция "Има някои статистически въпроси, свързани с инфлацията, които трябва да бъдат изчистени", каза политикът Йорг Кукис Шофьор отнесе 13-годишен велосипедист! Момчето е с комоцио в бургаска болница Шофьор отнесе 13-годишен велосипедист! Момчето е с комоцио в бургаска болница Неприятен инцидент на пътя с. Бата – с. Медово
Бойци от цяла България влизат в бойната арена на MAX FIGHT 61 Бойци от цяла България влизат в бойната арена на MAX FIGHT 61 София посреща елита на ММА, бокса и К1 на едно място Лекува всичко освен смъртта Лекува всичко освен смъртта Черният кимион – суперподправката, която подкрепя имунитета и сърцето Почина Зико Почина Зико Театърът в Стара Загора загуби една легенда Израел плаща 1 милион евро кръвнина за убития българин Марин Маринов Израел плаща 1 милион евро кръвнина за убития българин Марин Маринов Предложената сума е максималният размер, който Израел е склонен да плати при такива инциденти Прави икономическо чудо в страната си Прави икономическо чудо в страната си През следващите 30 години Аржентина ще бъде страната с най-висок икономически растеж, уверява президентът Получи 105 млрд. долара от САЩ. За какво отидоха парите? Получи 105 млрд. долара от САЩ. За какво отидоха парите? Имам собствен одит и страната ми документира много точно цялата информация, обяви Зеленски Страшно предупреждение за Турция: Срокът изтече, очаква се бедствие Страшно предупреждение за Турция: Срокът изтече, очаква се бедствие Истанбул е изправен пред сериозна сеизмична заплаха, предупреди японският експерт Йошинори Мориваки Тръмп притиска руснаците да върнат на Украйна АЕЦ "Запорожие" и окупираната земя край Харков Тръмп притиска руснаците да върнат на Украйна АЕЦ "Запорожие" и окупираната земя край Харков За да има мироопазващи сили, трябва Русия да се съгласи, което на практика е невъзможно, коментира дипломатът Любомир Кючуков Карат се за имот Карат се за имот Афлек и Джей Ло не могат да се разберат за цена на луксозно имение Подиграваха му се и реши да... Подиграваха му се и реши да... Сина си присади коса
Проф. Александър Кьосев Проф. Александър Кьосев Корабът бавно потъва. Над 30% от българите въобще не четат Виц на деня Виц на деня – Защо TikTok-ърът не ходи на интервю за работа?
– Защото чакаше клипът му да стане виръл и да се пенсионира на 22.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, в училище ми казаха, че съм много разсеян!
- Иванчо, живееш в съседния вход...!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жени, не се страхувайте от мишките, страхувайте се от котараците.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори