×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Днес отбелязваме Велика сряда от Страстната седмица или Седмицата на страданията
  • Премиерът на Косово Албин Курти подаде оставка
  • 16 април 1925 г. 100 години от кървавия атентат в църквата „Света Неделя”
  • Зеленски предупреди САЩ: Не правете недопустими отстъпки на наши земи
  • Подпалвачът на дома на губернатора на Пенсилвания имал психични проблеми
  • Опозицията на Острова: САЩ са ни много по-важни, няма смисъл да флиртуваме с Брюксел
  • Вторият вот на недоверие срещу правителството влиза за обсъждане в парламента
  • Джорджа Мелони ще навива Тръмп за „Общ пазар“ на ЕС и САЩ
  • Тръмп подписа указ за намаляване на цените на лекарствата
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

В предишен живот съм бил проститутка!


24 Ноември 2024, Неделя, 10:39 ч.
Автор: Флагман.бг

След като покори Турция, арабските страни, Китай и Япония, кралят на поп фолка мечтае за Америка

В предишен живот съм бил и леко момиче и какво ли още не - живял съм и във Флорида, бил съм и вожд на племе. Изненадващото признание направи Азис в предаването "Животът по действителен случай" по Би Ти Ви и пред водещата и негова близка приятелка Александра Сърчаджиева. След това кралят на поп фолка подхвърли, че прилича на американския актьор Джейсън Момоа, а Алекс любезно му отвърна, че всъщност Момоа прилича на Азис.

Костинбродският славей сподели, че наследил от баба си дарбата да предрича неща. Аз съм зодия Риби с асцендент Скорпион, каза той и добави, че имал много силна интуиция и веднага разпознавал какви са хората.

Астроложката Оксана Хорват-Станчева, на която Азис безусловно се доверява от дълги години, отдавна му казала, че той бил маг и вещер и бил надарен със свръхестествени способности.

Изпълнителят на „Хабиби” и „Мотел” е доволен от голямата си популярност не само в България, но и в Турция, арабския свят, Китай и Япония, но сега мечтата му е да покори и Америка. Защо все още нямам звезда на славата в Холивуд, попита през смях певецът.

Азис изненада и с още признание - че иска да се занимава с изкуство, различно от музиката. От думите му стана ясно, че се насочва към актьорската професия.

Първата такава проява ще е на 17 декември в зала 1 на НДК. За тогава певецът готви голямо шоу, но то ще бъде много по-различно от концерт. 

В спектакъла под надслов "Светът е сцена" ще вземат участие и турската суперзвезда, актьор и модел Берк Октай, Ергенът от втори сезон и виртуозен пианист Евгени Генчев, актьорът секссимвол Филип Буков.

Програмата на шоуто обаче се държи в пълна тайна и в публичното пространство се завъртя само плакатът за вечерта без повече подробности. Азис сподели, че изцяло се е доверил на продуцента Кирил Кирилов и че всичко ще бъде държано в тайна до последно.

Азис си спомни и как за първи път видял водещата Алекс Сърчаджиева. Тя била малка и с майка си Пепа Николова. Азис тогава ядял сандвич и разделил половината с Пепа Николова. Направило му впечатление, че нея не я е било гнус да яде от циганин.

"Винаги съм бил любопитен за света. От дете съм. Аз бях много голяма клюкарка. Не слизах от прозореца, на него живеех. Не съм ходил много на училище. То не е за гордост, защото младите трябва да ходят на училище. Не гледайте от мен. Ходете на училище, защото животът ви предстои и така може да ви удари, че спасението е само знанието, познанието. Когато нещо не разбирам, когато дума не знам, почвам да я търся", каза той.

"Моите приятели са чисти хора, които не забиват и не носят ножове. Нямам проблем с приказките зад гърба ми, с това, че някой ме е използвал", сподели попфолк изпълнителят.


В категории: Лайфстайл


7
Коментара
Тъжна вест във футбола
Тъжна вест във футбола 16/04/2025, Сряда 22:00 0
Нафтата подписа с...
Нафтата подписа с... 16/04/2025, Сряда 20:03 0
Флагман.БГ Невероятен скандал в България Невероятен скандал в България 16/04/2025, Сряда 19:24 1
Флагман.БГ "Бомба" в имението с розите "Бомба" в имението с розите 16/04/2025, Сряда 18:40 3
Флагман.БГ Направи разтърсващо признание Направи разтърсващо признание 16/04/2025, Сряда 18:21 2
7
Коментара по темата
7.
Анаааа
25.11.2024 00:10:46
0
2
Ама като сега мъжка проститутка или женска то по принцип гъз пом няма де
6.
Йхгя
24.11.2024 20:19:33
0
4
Гъзиска верено ли мисли , че е популярна отвъд Циганистан? А само в Индустан си имат над 1 милиард маангаста да мислят и за булгаристанския
5.
Roni
24.11.2024 16:18:36
0
3
Беше гей на пристанището в Неапол, една вечер го завлякоха в машинното на един търговски кораб. Вързаха му ръцете и краката и започнаха да го фистват докато от пролапс му изпадна цялото дебело черво. След 3 седмици умря от инфекции и го хвърлиха в морето.
4.
Карма
24.11.2024 14:17:28
0
5
“В предишен живот съм бил проститутка!“

Ти и в сегашния си!
Само, че се продаваш за малко повече пари заради инфлацията.
3.
До#1
24.11.2024 14:06:33
1
8
Кариерката на Гъзиса започва още когато е 8- 9 годишна по мумбайските пристанища, оттам лепва кви не екзотични болести, особено от местните крастави просяци и тъй като била чудно грозна и тъпа, обслужвала само най- пропадналите европски моряци винаги на промоция, даже и не разбрала кога една нощ си приселила при слона с големия уй...
2.
Веньо Венев
24.11.2024 11:54:55
0
8
Сега не си душевна проститука азисче миличко, сега си такава на още по голямо ниво.
1.
Ръгг
24.11.2024 10:53:11
3
12
Абе, Гъзисчо, не се и съмняваме, ама си била една долнопробна черна сифилистична урветина от най- ниската каста и си обслужвала покрай мумбайското пристанище и си обслужвала слепите, дебилни английски моряци, просяци и т.н. за кора леб, умрела си
на около 28 г, докато са те ръгали отзад от разкапано сиво в- во и множество венерини болести
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
20-годишната Теодора от Бургас изчезна безследно, близките й молят за помощ 20-годишната Теодора от Бургас изчезна безследно, близките й молят за помощ Била е с момче на нейната възраст и ръст, с което мислим че са, защото я е уговарял да избягат, разказва сестрата на издирваното момиче Теменужка Петкова: Никога не сме били по-близо до еврозоната, покриваме критериите Теменужка Петкова: Никога не сме били по-близо до еврозоната, покриваме критериите Според финансовия министър търговската война няма да окаже голямо влияние върху икономиката на страната ни Възможни ли са нови избори заради замяната на Доган с Пеевски? Социолог заговори за електорални щети Възможни ли са нови избори заради замяната на Доган с Пеевски? Социолог заговори за електорални щети Това скъсява хоризонта на управление, коментира Геновева Петрова Направи обръщение към българското общество Направи обръщение към българското общество Рамазанов иска да носи още спортна слава на България, той е един от тримата ни настоящи олимпийски шампиони Митрополит Арсеник в крайна сметка размисли за зарята Митрополит Арсеник в крайна сметка размисли за зарята „Нося ви фактурата...” Трагедия край Пловдив! Жена загина, а дете е ранено Трагедия край Пловдив! Жена загина, а дете е ранено Тежката катастрофа е станала на Околовръстния път Нафтата подписа с... Нафтата подписа с... Диагонал от чужбина се присъединява към "Нефтохимик" Бойко Борисов: Двата реактора от Белене може да ни донесат десетки милиарди левове Бойко Борисов: Двата реактора от Белене може да ни донесат десетки милиарди левове  Ние мислим за държавата, а хората на Доган за сарая, каза лидерът на ГЕРБ Пускат нападателя на Дебора под парична гаранция Пускат нападателя на Дебора под парична гаранция Пловдивският районен съд промени постоянната мярка за неотклонение на подсъдимия Невероятен скандал в България Невероятен скандал в България В борбата
Тъжна вест във футбола Тъжна вест във футбола Почина национал на Габон Сръбският парламент избра ново правителство Сръбският парламент избра ново правителство Депутатите взеха решение да гласуват поименно Сподели, че никога няма да... Сподели, че никога няма да... Лилиън е порн* модел "Бомба" в имението с розите "Бомба" в имението с розите Ергените хванаха бас, който не изглежда от най-джентълменските Направи разтърсващо признание Направи разтърсващо признание Бил е жертва на тормоз като дете Крах на петрола: Саудитска Арабия под натиск, търси изход в златото и мините Крах на петрола: Саудитска Арабия под натиск, търси изход в златото и мините Цените на петрола падат, ОПЕК+ увеличава добива, а Рияд губи позиции Раздаде за ден 10 000 апартамента Раздаде за ден 10 000 апартамента Севернокорейският лидер Ким Чен Ун отбеляза завършването на третата фаза от мащабен жилищен проект Лекар обвинен в убийството на 15 пациенти, палел и домовете им Лекар обвинен в убийството на 15 пациенти, палел и домовете им Той ги убивал напълно съзнателно с коктейл от медикаменти Забраниха "Снежанка" заради участието на тази актриса Забраниха "Снежанка" заради участието на тази актриса Израелската актриса Гал Гадот е включена в "черния списък" на страната Трагедия в Алпите - загина изпълнителният директор на Lego, близък приятел на краля Трагедия в Алпите - загина изпълнителният директор на Lego, близък приятел на краля Майкъл Халбю изскочил от пистата с висока скорост и паднал в дълбок сняг
Доналд Тръмп за Зеленски: Доналд Тръмп за Зеленски: Байдън, Путин и Зеленски погубиха света Виц на деня Виц на деня - Отче, може ли красива жена да не изневерява?
- Може синко, може, ама язък за жената!
Виц на деня Виц на деня Шеф на ресторант към госта:
- Нашият ресторант е от категория лукс! Сметката на клиентите се носи от кардиолог!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако след тежък запой на сутринта се събудиш, погледнеш се в огледалото и не се видиш, не се притеснявай - просто си станал неотразим
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори