×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Тийнейджъри откраднаха кола в Чепеларе и се натресоха в стълб с нея
  • След среднощни дебати и 18 часа заседание: България има приет бюджет на първо четене
  • Макрон: Русия е заплаха за Европа, трябва да се въоръжим
  • Лидерите на страните от ЕС се събират в Брюксел
  • Тръмп разговаря с Трюдо за митата
  • В Германия живеят 1,25 млн. украинци, сочи изследване, но само 20 % от тях работят
  • Сирийските власти ще унищожат химическите оръжия на Асад
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Водещият на "Игри на волята" Димо Алексиев хванат за втори път да кариа пил


12 Ноември 2024, Вторник, 15:15 ч.
Автор: Флагман.Бг

Той шофирал с 1,49 промила алкохол в кръвта

Актьорът Димо Алексиев е хванат да шофира с 1,49 промила алкохол в София. Това е станало снощи. Той е спрян за проверка малко след полунощ в района на кв. "Красна поляна" в София.

По закон това е престъпление и затова актьорът е задържан за 24 часа. Взета му е кръвна проба, а колата му е иззета. От районната прокуратура съобщиха за "Фокус", че очакват случаят да бъде докладван от полицията.

През 2022 г. районният съд е одобрил споразумение с Димо Алексиев за същото престъпление. Тогава той е бил заловен да кара с 1,69 промила и е получил три месеца условно с три години изпитателен срок.


В категории: Животът


8
Коментара
Флагман.БГ Бременна е от ултра богатото си гадже Бременна е от ултра богатото си гадже 06/03/2025, Четвъртък 11:41 0
Отвлякоха момиче като на филм
Отвлякоха момиче като на филм 06/03/2025, Четвъртък 10:23 0
Флагман.БГ Остават ли САЩ и Европа партньори? Остават ли САЩ и Европа партньори? 06/03/2025, Четвъртък 10:03 1
8
Коментара по темата
8.
Надарения
13.11.2024 16:37:57
0
2
Значи на него щему се размине леко няма даму конфискуват колицата за 100к,обаче.обикновения работещ гражданин спипайки го едва ли не и отзад не му бъркат да видят кво е ял,и айде оп едно измислено фалшиво позитивно тестче и го искарват топ наркомана на квартала,зимат му колата за която още изплаща кредита и е набил яко пари дая стегне праат го един бъдещ престъпник щото за по-читана работа те гледат съден лиси и така с,сипват животи.Пиян е лошо да,но даси пушил преди седмица и те дате спрат дате одерат в,преки чу.отдаавна ти няма нищо..Е ебати скапания закон дасе маха веднага тоя геноцит.За кво се бопиве у тая държава като на практика няма почва за нищо трябва да няваш нищо че даси щтастлив и спокоен е това ти е живота тука затона е пълно с п.едали се мизерници дроги пияници и клошаре и повече ще станат още тая зима.
7.
Да, бе, да
13.11.2024 11:00:37
0
0
Стига дееее, ама сте и вие! Ми... човещинка! "Който не грешил никога, пръв да хвърли камъка" или нещо такова...Само, дето не са ви хванали
6.
K
12.11.2024 23:09:21
0
1
Нов обрат! :D
5.
Хахахааа
12.11.2024 20:35:14
0
4
Има положителна промяна-намалил от 1.69 на 1.49 промили
Актьори сър.
Или са алкохолици,или са наркомани или са кур.и.
Същото като политическата ни класа.
4.
Иван
12.11.2024 19:03:42
0
5
Тоя е за затвора,ама авторът с това "кариа" също изглежда доста почерпен...и май е пил с редактора.Сега сериозно,хванат ли е с недопустими промили,заслужава поне година в някой по-строг зандан.
3.
Даа
12.11.2024 18:09:19
0
15
Ето това е типичен представител на родните актьорски среди,които мислят,че са богопомазани, а всички други са безпросветни говеда!
2.
В
12.11.2024 17:39:41
0
13
В затвора кога????? За кокошкари има, а за този кога????
1.
Аюрведа
12.11.2024 17:05:45
0
15
В Зандана Незабавно
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бременна е от ултра богатото си гадже Бременна е от ултра богатото си гадже 61-годишният баровец са на почивка е с Валерия от Ергенът Бомба! Готвят го за национален селекционер Бомба! Готвят го за национален селекционер Любо Пенев е вариант номер едно за заместник на Илиан Илиев Тя загуби близнаците си, но не и надеждата за живот Тя загуби близнаците си, но не и надеждата за живот Понякога бедите идват за добро, а мечтите не се сбъдват заради нещо по-хубаво Баронът от Кумлука Богдан Щерионов остава в ареста, пребил зверски съсед Баронът от Кумлука Богдан Щерионов остава в ареста, пребил зверски съсед Пострадалият е със средна телесна повреда Български град завря заради високи сметки за тока, излиза на протест Български град завря заради високи сметки за тока, излиза на протест Не може да плащаме ток между 800 и 1000 лева, гневят се петричани  Очаква се още по-евтино гориво до Великден, прогнозира експерт Очаква се още по-евтино гориво до Великден, прогнозира експерт Борсите вече не реагират на думите на Тръмп, пазарът сам определя цената на петрола, твърди Светослав Бенчев, председател на Българската петролна и газова асоциация Бизнесът по морето отново се сблъсква с познат проблем Бизнесът по морето отново се сблъсква с познат проблем Има недостиг на кадри А дали тези двамата не играят цирк, за да вдигнат рейтинга на Светлана в "Хелс Китчън" А дали тези двамата не играят цирк, за да вдигнат рейтинга на Светлана в "Хелс Китчън" Цирковете станаха прекаленни, май пресолиха Гръм в "Ергенът" Гръм в "Ергенът" Дама от миналото на Мартин разтърсва предаването Почина известен български журналист Почина известен български журналист Културната общност в Смолян загуби един талантлив творец, със свой личен принос  в развитието на Родопския край
Къде изчезна Виктор Николаев, да не го свалиха от ефир Къде изчезна Виктор Николаев, да не го свалиха от ефир Няма как да не добавим, че Николаев изоставя колежката си много напрегнат момент, когато депутатите заседаваха по държавния бюджет до тъмна доба в малките часове на четвъртък, а кулминацията около подхода за мир във войната в Украйна е близо Три автомобила катастрофираха в... Три автомобила катастрофираха в... Инцидентът е марко преди Казичене  "Маркет Линкс": 27% е доверието в кабинета "Желязков" "Маркет Линкс": 27% е доверието в кабинета "Желязков" Доверието към Народното събрание също расте, като то получава с 5% повече от стария парламент - 27% Отвлякоха момиче като на филм Отвлякоха момиче като на филм 24-годишният водач е от Перник и е задържан Тръмп с "последно предупреждение" към "Хамас": Адска разплата, ако не свободят незабавно всички заложници Тръмп с "последно предупреждение" към "Хамас": Адска разплата, ако не свободят незабавно всички заложници Това е отстъпление от дългогодишната политика на Съединените щати да не влизат в пряка връзка с терористични групировки Снощи светът загуби музикална легенда Снощи светът загуби музикална легенда Напусна ни Рой Айръс Мъж осъди кино за дълги реклами преди филма Мъж осъди кино за дълги реклами преди филма Сблъсках се със загуби, които не може да се изчислят като пари, написал Абишек Голяма грешка в небето: Изтребител изпусна 8 бомби неволно и уцели... Голяма грешка в небето: Изтребител изпусна 8 бомби неволно и уцели... Къщи и църква са поразени по погрешка, няма данни за загинали За нищо на света не подарявайте тези неща на 8 март За нищо на света не подарявайте тези неща на 8 март Това са изключително глупави подаръци  Тръмп с "последно предупреждение" към "Хамас" Тръмп с "последно предупреждение" към "Хамас" Ето какво пише президентът на САЩ
Лъчезар БОГДАНОВ, бивш министър Лъчезар БОГДАНОВ, бивш министър Сега е моментът да станем член на еврозоната и на клуба на богатите Виц на деня Виц на деня -Защо си продаде тромпета?
-Защото съседът си купи пушка.
Виц на деня Виц на деня Канибал посетил Европа.
- Как беше храната? - питат го членовете на племето.
- Нечовешка.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако не получаваш критики, значи нещо не е както трябва
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори