×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Симфоничният оркестър в Сан Ремо може да я изсвири, но за Мартин от Павликени е селско


Симфоничният оркестър в Сан Ремо може да я изсвири, но за Мартин от Павликени е селско
Мартин Лепоев от Павликени отнесе хейта днес, но последователите му така и не скочиха в социалните мрежи, дори напротив - намялаха
18 Септември 2024, Сряда, 18:59 ч.
Автор: Флагман.бг

Диджеят, нает да озвучава благотворителното събитие, се направи на по-велик от Ноле

Мартин Лепоев от Павликени, познат с артистичния си псевдоним Dj Marten Roberto, днес е най-обсъжданата фигура в България.

Слабо известният диджей, който бе нает да озвучава двубоя между Григор Димитров и световният №1 Новак Джокович, се "погнуси" от родно фолк парче и отказа да го пусне, макар и настоятелно да бе молен от олимпийския шампион.

Ноле, който не е сред любимците на либералната общност в България заради изказаните си позиции по редица теми - ЛГБТ и миграция, настояваше само малко да попее на български парче, което очевидно му е любимо - "Луда по тебе" на Камелия. 

Защо DJ Мартен Роберто не пусна на Ноле „Луда по тебе“?

Мартин от Павликени обаче му отказа, защото му се стори просташко, селско и дивашко.

Да постъпиш така със световна звезда от ранга на Новак Джокович, показва, че не знаеш изобщо на кой свят се намираш, категорични са фенове на тениса, които не харесват чалгата. 

Eто и какви са коментарите в социалните мрежи за Мартин от Павликени:

"Златан Ибрахимович на Сан Ремо 2024 накара Симфоничния оркестър да свири "Луда за Тобом" на Лепа Брена. Ибрахимович е швед с босненско потекло, балканска кръв и хората му я изсвириха. В Италия, в Сан Ремо".

Как Златан Ибрахимович взриви "Сан Ремо" с "Luda za tobom"

"Абсолютна излагация на сопола, наричащ се смело DJ. Неуважение към Джокович в най - висша форма и то поради някакви псевдопринципи и то лични на сополчото. Не е нужно да си “чалгар”, че да приемеш 15 секунди от песен, която така или иначе всеки знае на изуст…"

Чалга е, когато мразиш от сърце всеки, който има различно от твоето мнение

"Най-малкото е неуважение към Джокович. Човека е дошъл за благотворителен мач и помоли за една песен и господин 'принципи' се направи на важен. Няма значение каква музика е чалгата и дали я слушаме (не слушам такава музика). Идеята беше да стане шоу, да се забавляват хората и тенисистите. В случая така или иначе Джокович си направи кефа с публиката."

"Едва ли в следващите 100г. ще се случи в България да дойде спортист които е най велик в своя спорт за всички временна и да пее на родният ти език....ахх колко мъчна беше случката с този DJ...."

"Ноле е велик и целия свят го знае като най-великия тенисист , като един от най-великите спортисти, като човек помогнал на много хора , като човек дал милиони евро за благотворителност , като голям шоумен, като човек който винаги ще ти даде съвет , като много голям ЧОВЕК. Като човек заслужаващ уважение. Гришо също заслужава уважение и го знаят по целия свят като голям спортист и човек. А с какво е известно диджейчето от снощи Може би с нищо. А ако е решил да стане малко известен с поведението си снощи е в голяма грешка."

Ноле нищо не разбира от хубава музика. Трябваше да поръча някой от хитовете на Стоян Михалев

"Не е нормално да дойде един от най-великите спортисти и да поиска ЕДНА песен, която дори няма псувни, обиди или вулгарни изрази в нея и ти да не му я пуснеш… Срам и резил за диджея, който ще се запомни единствено с тази жалка постъпка, за разлика от Ноле, който вече няма на кой да се доказва, след като го е направил стократно"

"До вчера за Мартенчо пика на кариерата му беше като 4-ти водещ в Гласът на България. От днес обаче е пика в целия му род, защото е по-велик от Новак Джокович"

"Единият ще остане известен с това, че е най-великият тенисист за всички времена, а другият с това, че е отказал да му пусне песен за 10 секунди на благотворително събитие. Това е накратко."

"Мразя чалгата и съм съгласен с всичко написано неин адрес, но в случая можеше да я изтърпя за минута. Къде по-грозни компромиси се правят всеки ден за далеч по-незначителни личности"

"Не става въпрос за чалга, а това че най-добрият тенисист в момента е дошъл на крака пред този плужек и иска да му пусне любимата песен. А той седи на среща и му се хили най нагло"


В категории: Животът


Нападение с нож в Берлин
Нападение с нож в Берлин 21/02/2025, Петък 21:33 4
Каза за Реал Мадрид
Каза за Реал Мадрид 21/02/2025, Петък 20:48 1
Много е зле
Много е зле 21/02/2025, Петък 20:33 0
Флагман.БГ Той не е виновен Той не е виновен 21/02/2025, Петък 20:24 0
Радва се на нежен "допинг"
Радва се на нежен "допинг" 21/02/2025, Петък 20:00 1
Звучен скандал в София
Звучен скандал в София 21/02/2025, Петък 19:33 0
18
Коментара по темата
18.
Габи
27.09.2024 08:50:44
1
1
500 години робство, 45 години диктатура и сега 35 години чалгария. Няма измъкване от зависимости този народ. Някога противниците на пошлото и вредното са уважавани и подкрепяни от народа, а днес ги хулим само защото са българи, а не сърби.
17.
До Самсон
27.09.2024 08:40:55
1
1
По-голяма простотия от чалгата няма. България трябва да се гордее с хора като Мартен.Дай боже повече такива млади хора и по-малко чалгаджии.
16.
Доко Доко
26.09.2024 23:21:39
1
3
Много прост народ в тоя сайт бе Ужасен съм от наличието на толкова чалгаджии-идиоти.. Това е диагноза!
15.
Йордан Кондов
25.09.2024 16:22:10
3
1
Ако не беше Джокович, кой щеше да чуе за павликенското момченце7
14.
Мария
25.09.2024 14:54:16
4
3
Че е сопол, сопол е,откъдето и да го погледнеш. Песента е хубава, не е кючек, има хубава мелодия и текст.А и щом такъв гост ни е дошъл , трябваше да го уважим.
13.
Ина
25.09.2024 13:28:20
0
12
И защо продължавате да ни занимавате с тази изкуствено създадена ситуация?!
12.
Самсон
20.09.2024 15:18:06
6
9
Вече писах че простака си е простак където и да живее по света! Та нашият велик DJ сътвори простотия с която даже се гордее...
11.
ББД
19.09.2024 20:53:49
4
19
Чалга сайтчето с чалга автори продължава с воя за проблем. съществуващ само в главите с болни мозъци.
Разделяй и владей е верую на техните господари.
Нито Джокович, нито Мартен имат проблеми един с друг.
10.
Aнгелова
19.09.2024 20:41:05
6
12
На този павликенски помияр повече никога да не му дадат работа! За 10 секунди направи цяла България да се срамува! Кой си ти бе нещастник, олимпийски шампион стои пред тебе!
9.
До 2
19.09.2024 05:28:07
0
17
В голяма грешка си за Сватбеният марш. Не знам къде си прочел подобна простотия, че бил писан за смъртта на някого? Може би в някоя статия на Флагман?

Ето да си попълниш знанията:
Сватбеният марш" е част от увертюрата "Сън в лятна нощ", годината на създаването на марша е 1842, а на 25 януари 1858 година той е изпълнена за първи път в Лондон. "Сватбеният марш" се утвърждава като такъв след сватбата на принцеса Виктория (дъщеря на кралица Виктория - Англия и принц Федерик Уилям - Прусия).
8.
Генчо
19.09.2024 02:34:13
13
18
Егати плазмодия. Той на мъж не прилича, а тръгнал да се прави на такъв. Колкото по-незначителен си толкова по-важен искаш да се правиш. Гръмкото ти име не значи нищо. Не знам как организаторите на това голямо събитие са се спрели точно на този изсухляк. Все едно да отидеш на ресторант, да си поръчаш музика и великия сопол ти казва Не, аз тази не я обичам. Щом с извинение си си дал гъза под наем ти вече не си ти. Правиш каквото ти кажат. И той да е се прави на по-велик и от Ноле и от Гришо взети заедно, които са дошли да зарадват любителите на спорта за Благотворителност!!! На него явно тази дума му е непозната така, както и постиженията им.
7.
Дам
18.09.2024 20:50:49
17
25
Слабо известният DJ отказал нещо си. Защо организаторите залагат на него? Това не е ли планирано предварително - точно тогава Ками да е там и да пее на живо /ако е истина/. Ако всичко е така, както пише Автора Флагман, ми DJ е принципен, независимо от коментарите. Ноле е някъде другаде, но Мартен е тук и ще продължава да е DJ с принципите, които спазва. Пък за чалгата, която слушате ви съветвам да си изключите звука на клипа, който гледате и ако имате разум ще се засрамите.
6.
Така е
18.09.2024 20:29:59
13
31
Ганьо си е комплексар. Дай му да се прави на интересен - само чупки и стойки. От колкото по-голямо село идва толкова по-големи са комплексите му. Омазал се в татуси, измислил си артистично име, дрехи, прическа и си мисли че това е. Е не, не е. Трябва да имаш талант, а не да се дуеш
5.
Крум
18.09.2024 20:23:16
15
19
Значи на ,салса,меренге, танго,бачата........ Може да се кълчим а "Луда по теб " не моим да слушаме и да играем. На кИчек не моим да се радваме и да сме щаСливи. Песента даже не е с лош текст. На чуждопоклонник МаРдин -Г.я трябваше да му кажете,че и Сърбия и в Гърция е има тази песен.
4.
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18.09.2024 20:18:25
7
15
КАУФЛАНД СА ПАЗАРИЛИ "НОЛЕ" ДА ИМ РЕКЛАМИРА СРЪБСКАТА НАДЕНИЦА/вместо македонската/ ЗАЕДНО СЪС СТОИЧКОВ ХАХА !!!!!!!!!!!!Е ТВА Е БАЛКАНСКИ МАНТАЛИТЕТ И РЕКЛАМА хаха
3.
Крум
18.09.2024 20:09:41
13
24
Andre Rieu вдигна с "чака рака " сума ти аристократи. Мартинчо е подразнен заради ЛГБТ обществото му.
2.
Гробар до 1
18.09.2024 19:46:40
12
18
Ти пък да не мислиш че Менделсон е подходящ за сватба. Човекът го е написъл за смърт на близък пък ти взе че се ожени на гробарски марш. Тъпчо
1.
мда
18.09.2024 19:31:20
36
16
На такова събитие тази песен изобщо ама изобщо не е подходяща. В крайна сметка Нолето пробва да вдигне публиката пеейки на български, а за този цял ден се приказва, абсолютно безсмислено. В крайна сметка няма лоша реклама
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Грешка в бюджета за 800 млн. лева! Асен Василев предлага да извадят от „фризера“ парите за майките Грешка в бюджета за 800 млн. лева! Асен Василев предлага да извадят от „фризера“ парите за майките Парите стигат и за размразяване на минималната работна заплата, изчисли бившият финансов министър Зафиров: Няма да останем и минута във властта, ако посегне на джоба и здравето на българите Зафиров: Няма да останем и минута във властта, ако посегне на джоба и здравето на българите Преди да говорим за пестене, трябва да си дадем ясна сметка, че има риск големи групи от хора да бъдат поставени от пълно социално изключване, каза той Драми на кантара! Виолета от Бургас свали 6,62% от теглото си, а Тодор от Созопол – 6,08 Драми на кантара! Виолета от Бургас свали 6,62% от теглото си, а Тодор от Созопол – 6,08 Деян от Русе напусна „Живот на кантар“, след като повечето от съотборниците му предпочетоха в отбора да остане Йорданка Ужасна миризма и гъст дим над... Ужасна миризма и гъст дим над... Пловдив Организира се събитие в памет на Тома Бинчев Организира се събитие в памет на Тома Бинчев То ще се проведе в София Шоу в „Живот на кантар“! Вижте как теглят 50 метра 14-тонни трамваи Шоу в „Живот на кантар“! Вижте как теглят 50 метра 14-тонни трамваи Драма на финала, тимът на Тодор от Созопол и Виолета от Бургас победи, а сините изостанаха само с 20 см Бургазлията Димитър от "Един за друг" и любимата му са... Бургазлията Димитър от "Един за друг" и любимата му са... "Просто уникални хора", твърди участничка във формата Флирт на върха на света: Путин между Тръмп и Си Флирт на върха на света: Путин между Тръмп и Си Руският президент обожаваше вниманието, обожаваше тези малки кавги между ухажорите му. И най-вече обожаваше подаръците Радва се на нежен "допинг" Радва се на нежен "допинг" Никол подкрепи Везенков в Ботевград Летището в Сарафово да носи името „Черно море“, искат ученици от Бургас Летището в Сарафово да носи името „Черно море“, искат ученици от Бургас Ректорът на БСУ проф. Милен Балтов изтъкна, че и сега много авиокомпании обозначават в своите сайтове бургаското летище с това название, но в скоби
Тя ли е най-красивата блондинка в Калифорния? (СНИМКА) Тя ли е най-красивата блондинка в Калифорния? (СНИМКА) Колинс е модел Нападение с нож в Берлин Нападение с нож в Берлин Мъж беше намушкан при Мемориала на Холокоста Каза за Реал Мадрид Каза за Реал Мадрид Няма шанс Ямал да премине в "белия балет" Той не е виновен Той не е виновен Рефер отнесе санкция заради рядко виждана ситуация Може ли да има мир в Украйна без Европа в преговорите? Британският посланик шикалкави за искането на Путин Може ли да има мир в Украйна без Европа в преговорите? Британският посланик шикалкави за искането на Путин Ще изпратим само мироопазващи сили и то в подходящ момент, уверява Н.Пр. Натаниел Копси, но Русия не ги ще там и може да се превърнат в пушечно месо   Бъфет продаде 50% от портфолиото си, да се готвим ли за криза? Бъфет продаде 50% от портфолиото си, да се готвим ли за криза? На обща стойност от близо 150 млрд. долара, серията от продажби е прецедент в кариерата на легендарния финансист Ватиканът с последна информация за състоянието на папата Ватиканът с последна информация за състоянието на папата Франциск се лекува в римската болница „Джемели“, където беше приет на 14 февруари Макрон ще предупреди Тръмп да не проявява слабост пред Путин Макрон ще предупреди Тръмп да не проявява слабост пред Путин Очаква се срещата да е в понеделник, за да обсъдят ситуацията в Украйна ФБР има нов директор ФБР има нов директор Смята се, че Каш Пател е верен сподвижник на Тръмп Володимир Зеленски с важен ход Володимир Зеленски с важен ход Точно сега американският президент е много разочарован от украинския лидер, отбеляза съветникът по националната сигурност на САЩ Майк Уолц
Владислав Горанов, бивш финансов министър Владислав Горанов, бивш финансов министър Политическата класа прояви разум, за да създаде смисъл Виц на деня Виц на деня - Какво е "Женски радости"?
- Дънките ти падат, а сутиена ти стиска.
Виц на деня Виц на деня Момиче при зъболекаря:
- Ако знаети колко ме е страаааах! Предпочитам да родя, вместо да ми вадят зъб.
Зъболекарят:
- Ама хайде решавайте по-бързо, че да знам кой инструмент да използвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек, колкото и да е суеверен, никога няма да откаже 13-та заплата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори