×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Главният прокурор поиска сваляне на имунитета на Марио Рангелов
  • Прaвocлaвният cвят днec oтбeлязвa eдин oт нaй-вaжнитe дни в Cтрacтнaтa ceдмицa - Вeлики чeтвъртък
  • ЕС се отказа от идеята да забрани вноса на руски втечнен газ
  • Жан-Клод Ван Дам желае да посети Русия и да стане посланик на мира
  • Поне 50 загинали и над 100 изчезнали в трагедия с лодка в Конго
  • Арестуваха пиян актьора Хайли Осмънт в американски ски курорт
  • Близо 1000 патрула ще са на терен в пиковите часове на празниците
  • Депутатите гласуват втория вот на недоверие към кабинета "Желязков"
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до Флагман.бг: Мутри заградиха с бариера улица в Равда, а охраната им ме заплаши да се махна


Сигнал до Флагман.бг: Мутри заградиха с бариера улица в Равда, а охраната им ме заплаши да се махна
Достъпът на превозни средства е бил ограничен
Ключови думи: равда, флагман, бариера, улица
09 Юли 2024, Вторник, 17:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Община Несебър е взела незабавни мерки, извършена е проверка, а ограждението – демонтирано

Улица „Аурелия“ в курортното село Равда е превърната в частна. Достъпът по нея към плажната алея е невъзможен с кола или друго превозно средство, тъй като е поставена бариера. Това алармира читател в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ“. Мъжът, чиято самоличност ще запазим в тайна, дори се оплака, че бил заплашван да се махне от едри мъже с тениски с надпис „охрана“. 

„Преминах бариерата с мотора си, оставих го така че да не пречи на никого. Бях заграден от едри господа, които ми казаха да се махна. По-скоро направо си ме заплашиха. Роден съм и съм израснал тук. Тази улица е общинска и никой няма право да спира достъпа на гражданите. Надявам се вие като медия да съдействате“, пише в сигнала. 

Той е изпратил жалбата и до Община Несебър. Наша проверка установи, че от администрацията са предприели незабавни мерки. Още вчера са изпратили служители на място, за да извършат проверка, каза пред Флагман.бг Георги Червенков – началник  отдел „Контролен блок и спорт“ към Общината. 

Установено е кои са поставили бариерата – това са собственици на заведения от района. Те са имали тридневен срок за премахване на бариерата.

„Снощи лично минах, за да проверя сигнала и видях, че достъп вече има“, каза още Червенков. 

Това е улица без изход – тясна, със заведения, а маневрирането е почти невъзможно. Ако една кола влезе навътре, трябва да излезе на заден ход. Получава се транспортен хаос. А собствениците на заведения вероятно искали да имат достъп, за да могат да си заредят обектите. 
 




Каза тежката си дума
Каза тежката си дума 17/04/2025, Четвъртък 19:24 0
Флагман.БГ Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) 17/04/2025, Четвъртък 18:33 1
Унгария забрани гей парадите
Унгария забрани гей парадите 17/04/2025, Четвъртък 17:35 1
Той е най-богатият ром в света
Той е най-богатият ром в света 17/04/2025, Четвъртък 16:40 1
17
Коментара по темата
17.
Плажовник
10.07.2024 10:47:37
0
3
Защо не проверите съседната улица??? Две бариери на общинска улица. Става въпрос за успоредната улицата на тази
16.
Потърпевш
10.07.2024 09:29:27
0
3
Неуважаеми управляващи от всички нива.
Разчистете всички обществени места от разни мутрагени. Целите нашарени с разнш мутрагенски фанелки очила и още простотии
Тези отврати всяват страх и ужас от хората.в каква държава живеем в 21 век.
15.
Куре
10.07.2024 08:46:01
0
6
Мафията си прави своеволия,а едрите прости момчета могат само това да мутреят на гърба на господарите си...не случайно повечето млади бягат в чужбина.От хубаво никой не бяга!
14.
Кую
10.07.2024 07:51:09
0
4
Ако мине номера.А той е минал.
13.
В БъСъ сме го построили хаоса отдавна
10.07.2024 05:14:17
1
8
Получава се транспортен хаос.
----
В Бургас транспортният хаос е поне от 10 години
12.
Да
09.07.2024 21:20:31
0
5
Да ако това са мутри,значи зле.Торби с
л......на се смятат за нещо.
11.
РДНСК
09.07.2024 20:38:53
1
10
Флагман, кога ще напишете за незаконните бариери и в други общини. Вероятно в Созопол, Приморско и Царево не ви стиска да проверите!
10.
Реалността
09.07.2024 20:32:08
1
16
Няма държава ,няма полиция ,няма община . Само се чудя защо никой не протестира, къде са националистите ,футболни фенове който протестираха на Отманли. Явно безплатно никой не протестира .
9.
Убихте
09.07.2024 18:57:57
1
34
Убихте туризма,мутри прости
8.
Фиии
09.07.2024 18:37:38
2
16
Тамън бях решил да мина с БТР-А по улицата да разчистя малко тези бариери.
7.
Запознат
09.07.2024 18:33:05
1
49
После пак се чудете, защо нормалните хора ходят в Гърция.
6.
О...йе
09.07.2024 18:15:49
2
29
Равда... морето...сините вълни,
мутра ето нЕква пътя прегради.
Опа селяндури, номера безчет,
Горския пристига и налага ред.
5.
До 1 и 2
09.07.2024 18:12:52
3
28
Като чета подобни коментари винаги се сещам за вицовете, в които бай ганьо винаги надхитрява французи, американци и т.н! Или за националния герой хитър Петър който си е обикновен селски тарикат! Не знам какво ви е виновна държавата??! Защото държавата е юридическо понятие, а смисълът й се изпълва с хората в нея! Ясно е, че държавата поне тук си е на мястото: получили са сигнал в общината и са реагирали! опитвам се обаче, колко малоумен трябва да е човек, който си въобразяват че в населено място, град, и то морски- може да си сложи бариера и да затвори достъпа на общинска собственост??!! Тук Боко, Пеевски и пр нямат нищо общо, защото тарикатлъка, дебилите и т н са синоним на една част от обществото! Така че е добре човек да си отговори на въпроса: защо някой решава че може да е над държавата???!!!! Мога смело да твърдя, че 90процента от постройките по селата имат нещо незаконно! Защо?! Това е риторичен въпрос.
4.
Лична карта за проверка
09.07.2024 18:07:35
1
44
Дайте имената на тези заведения и съветвам всеки да им остави негативен рейтинг където види в интернет!
3.
Лоренцо и бежанците
09.07.2024 17:48:00
0
34
това са членове на клуб по бойни спортове от столичния кв., събрани от единия от двама братя, известни с прозвището Чебурашките – лица, арестувани за организирани побои по времето намангала Цветанов
2.
Киро
09.07.2024 17:18:08
2
63
Това са мутрите на плажа който правят каквото си искат защото държавата е с тях
1.
Държавата на Боко и Пеевски
09.07.2024 17:12:28
13
44
.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Каза тежката си дума Каза тежката си дума Олимпийският и европейски шампион Магомед Рамазанов счита, че ще се разбере с федерацията по борба, иска дългосрочно да помага на България и като треньор Разтърсващ случай: Задържаха 13-годишен за... Разтърсващ случай: Задържаха 13-годишен за... Много неприятна ситуация в България Пропагандата на ЛГБТ - отиваме ли там, откъдето другите се връщат Пропагандата на ЛГБТ - отиваме ли там, откъдето другите се връщат Ето защо Департаментът на САЩ анулирал субсидия от 1,7 млн. долара за дигиталната програма за медийна просветност Be MediaWise в България Родният спорт се тресе: Отсякоха, че Гриша Ганчев е... Родният спорт се тресе: Отсякоха, че Гриша Ганчев е... От централата по борба са категорични, че Ганчев е в миналото й като фактор! Той обаче е финансов благодетел на ЦСКА, а "армейците" при мъжете в борбата май са най-силният клуб в страната изобщо За Гергьовден кметът Иван Алексиев обявява 2 почивни дни за учениците от Поморие За Гергьовден кметът Иван Алексиев обявява 2 почивни дни за учениците от Поморие Така децата ще почиват от 1 до 6 май включително Кои улици ще се ремонтират в ЦГЧ на Бургас и ж.к."Възраждане" през тази година Кои улици ще се ремонтират в ЦГЧ на Бургас и ж.к."Възраждане" през тази година След мащабната работа през последните години в ж.к. „Възраждане“ и Централната градска част, обновяването на ключови улици продължава с пълна сила Синоптик: Най-слънчевото време по Великден ще е по Черноморието Синоптик: Най-слънчевото време по Великден ще е по Черноморието Следващата седмица валежите ще са интензивни, с гръмотевици Повдигнаха обвинение на Киряк Иванов за касапницата в Кошарица Повдигнаха обвинение на Киряк Иванов за касапницата в Кошарица Той и тийнейджърът, които били на гости вчера в дома на убития Атанас, са имали предходен конфликт с него Край на евтинджоса: Тему и Шейн вдигат цените след Великден Край на евтинджоса: Тему и Шейн вдигат цените след Великден Митата на Тръмп ударили тежко компаниите Историческа промяна! Болничната такса у нас пада от 5,80 лв. на 1 лев Историческа промяна! Болничната такса у нас пада от 5,80 лв. на 1 лев Промяната влиза в сила от днес и важи за всички болници в страната
Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Американката Лопес сякаш не остарява Унгария забрани гей парадите Унгария забрани гей парадите С нова поправка в Конституцията официално се забраняват публични събития, организирани от ЛГБТ+ общности Тръмп заплашва да забрани приема на чуждестранни студенти в "Харвард" Тръмп заплашва да забрани приема на чуждестранни студенти в "Харвард" Все повече университети в САЩ се обявяват срещу действията на администрацията 19-годишна мотористка е в болница в Пловдив 19-годишна мотористка е в болница в Пловдив Пробите за алкохол и наркотици на двамата участници са отрицателни Мигрант изнасилва 5 дни жена в Италия. С какво това ни засяга? Мигрант изнасилва 5 дни жена в Италия. С какво това ни засяга? Безконтролната миграция не е обикновен проблем, тя е срив на държавността Жена избяга гола от истински ад  - изнасилвана 5 дни от нелегален мигрант Жена избяга гола от истински ад - изнасилвана 5 дни от нелегален мигрант Тунизиец без документи е арестуван за бруталното сексуално насилие Жители на Бургас ще имат възможност да поставят важни въпроси пред депутата Андрей Рунчев Жители на Бургас ще имат възможност да поставят важни въпроси пред депутата Андрей Рунчев Приемният ден ще се състои на 23 април 2025 г. (сряда) от 16:00 до 18:00 ч. ЕС публикува списък на "безопасни страни" за връщане на мигранти ЕС публикува списък на "безопасни страни" за връщане на мигранти Въпреки спада с 38% на незаконните влизания на мигранти в ЕС миналата година до най-ниското ниво от 2021 г. насам, имиграцията остава изключително чувствителен въпрос сред 27-те държави-членки на блока Върховният съд на UK: Транссексуалните не са жени! Върховният съд на UK: Транссексуалните не са жени! Дори да имат сертификат, няма да бъдат признати като дами Какво крие тази кифла от Ергенът Какво крие тази кифла от Ергенът Имала е връзка с милионер и 4 пластични операции
Доналд Тръмп за Зеленски: Доналд Тръмп за Зеленски: Байдън, Путин и Зеленски погубиха света Виц на деня Виц на деня Първа сутрин след сватбата.
Младоженецът казва:
- Скъпа, пие ли ти се кафе?
Тя усмихната:
- Да, може!
Той:
- Чудесно! Ще направиш ли и за мен, като станеш!
Виц на деня Виц на деня Апетитът идва с яденето! А зверският апетит - когато си на диета. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Обява:
"Продавам сватбени рокли, размер 42, 44, 46, 48,50, 52, 54, 56, 58. Не мога да го чакам повече принца.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори