×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Зеленски: Американската помощ за Украйна е послание, че няма да има "втори Афганистан"


21 Април 2024, Неделя, 19:20 ч.
Автор: Флагман.бг

Камарата на представителите в Конгреса на САЩ одобри военната помощ за Украйна

Американската помощ за Украйна ще изпрати послание, че няма да има "втори Афганистан", заяви в неделя украинският президент Володимир Зеленски, цитиран от "Ройтерс".

Необходимо е процесът на отпускане на тази помощ да достигне крайната си точка, като след Камарата на представителите в Конгреса на САЩ бъде одобрена и от Сената, допълни държавният глава на Украйна.

В събота вечерта долната камара на американския парламент одобри законопроект за военна помощ на обща стойност 95 милиарда долара, в която влиза и помощта за Киев. Сега тя трябва да бъде одобрена и от Сената, за да може президентът Джо Байдън да подпише закона и той да влезе в сила, посочва Ройтерс.

Зеленски добави, че одобрението на помощта ще изпрати силно послание и на Кремъл, че САЩ стоят зад Украйна и така Киев има шанс за победа. Запитан за перспективата от мощно руско настъпление, украинският президент, заяви, че страната му се подготвя за това. 

Той подчерта, че въоръжените сили на Украйна се нуждаят от оръдия с дълъг обсег и системи за противовъздушна отбрана, за да не продължават да губят хора на фронтовата линия.

"Искаме нашите войскови части да са напълно оборудвани", посочи още Зеленски.


В категории: Войната в Украйна


6
Коментара
Нападение с нож в Берлин
Нападение с нож в Берлин 21/02/2025, Петък 21:33 4
Каза за Реал Мадрид
Каза за Реал Мадрид 21/02/2025, Петък 20:48 1
Много е зле
Много е зле 21/02/2025, Петък 20:33 0
Флагман.БГ Той не е виновен Той не е виновен 21/02/2025, Петък 20:24 0
Радва се на нежен "допинг"
Радва се на нежен "допинг" 21/02/2025, Петък 20:00 1
Звучен скандал в София
Звучен скандал в София 21/02/2025, Петък 19:33 0
6
Коментара по темата
6.
Българин
23.04.2024 16:36:48
0
1
Сащ изпраща помощ на Украйна чували за трупове и памперси за евролидерите посерковци колко сте жалки деградирали наркомани
5.
XXY
22.04.2024 07:39:10
1
4
Аец Запорожие, 41 въглищни находища, 27 находища на природен газ, 14 находища на пропан, 9 нефтени находища, 6 находища на желязна руда, 3 на титанова руда, 2 циркониева руда, 1 за стронций, 1 за литий, 2 за уран, 1 златно находище и най-голямата кариера за варовик и каолин. Взеха ви и добива на газ в Черно и Азовско море. Оценката е 34 трилиона долара.
Ко викаш укропитек? 60млрд. Помощ хахах и тя предназначена за американката военна индустрия за да си попълни складовете след като даде залужалото оръжие на укрите
4.
До 2
22.04.2024 01:07:37
1
5
Ти още ли вярваш на изявления по Тв? Пред медиите и хората едно говорят, а всъщност си въртят далаверите. Той и Кирил Петков се кълнеше че Борисов ще лежи в затвора и че ненавижда Герб, Христо Иванов правеше десант над сараите на Дпс, но после Кирчо ближеше подметките на Бойко и се прегръщаха, а Христо седеше в скута на Пеевски :)))) Така че недей да слушаш кой какво казва, зад завесата е съвсем друго.
3.
3
21.04.2024 21:27:20
3
3
русия разпад ссср
2.
XX
21.04.2024 20:56:11
2
4
Тръмп и той ни предаде. Ние русофилите най-отговорно заявяваме, че няма да момагаме на Тръмп, защото и той ни предаде.
Благодарим на мутрофанкиното сайтче че не е публикувало заявлението на предателя Тръмп че "помоща за Украйна е важна за интересите на САЩ"! Такова предателство към нас русофилите и бога ни Путин, няма да остане ненаказано. Тръмп и Хамерика ще получат уктра хипер вафла Кинжал.
https://youtu.be/8k9no534tpA?si=xBVYevi3LTlGgiER
Благодарим на братушките кадировци, че продължават да възпитават руската армия!. И пак руско корабче в Севастопол, малко се позапали от укро ракета. Всичко е по план.
1.
burgazlia
21.04.2024 20:18:21
2
9
На ония зад океана печатницата им работи денонощно и ВПКто им върти бизнес, а тук ще продължат да умират млади момчета ....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Грешка в бюджета за 800 млн. лева! Асен Василев предлага да извадят от „фризера“ парите за майките Грешка в бюджета за 800 млн. лева! Асен Василев предлага да извадят от „фризера“ парите за майките Парите стигат и за размразяване на минималната работна заплата, изчисли бившият финансов министър Зафиров: Няма да останем и минута във властта, ако посегне на джоба и здравето на българите Зафиров: Няма да останем и минута във властта, ако посегне на джоба и здравето на българите Преди да говорим за пестене, трябва да си дадем ясна сметка, че има риск големи групи от хора да бъдат поставени от пълно социално изключване, каза той Драми на кантара! Виолета от Бургас свали 6,62% от теглото си, а Тодор от Созопол – 6,08 Драми на кантара! Виолета от Бургас свали 6,62% от теглото си, а Тодор от Созопол – 6,08 Деян от Русе напусна „Живот на кантар“, след като повечето от съотборниците му предпочетоха в отбора да остане Йорданка Ужасна миризма и гъст дим над... Ужасна миризма и гъст дим над... Пловдив Организира се събитие в памет на Тома Бинчев Организира се събитие в памет на Тома Бинчев То ще се проведе в София Шоу в „Живот на кантар“! Вижте как теглят 50 метра 14-тонни трамваи Шоу в „Живот на кантар“! Вижте как теглят 50 метра 14-тонни трамваи Драма на финала, тимът на Тодор от Созопол и Виолета от Бургас победи, а сините изостанаха само с 20 см Бургазлията Димитър от "Един за друг" и любимата му са... Бургазлията Димитър от "Един за друг" и любимата му са... "Просто уникални хора", твърди участничка във формата Флирт на върха на света: Путин между Тръмп и Си Флирт на върха на света: Путин между Тръмп и Си Руският президент обожаваше вниманието, обожаваше тези малки кавги между ухажорите му. И най-вече обожаваше подаръците Радва се на нежен "допинг" Радва се на нежен "допинг" Никол подкрепи Везенков в Ботевград Летището в Сарафово да носи името „Черно море“, искат ученици от Бургас Летището в Сарафово да носи името „Черно море“, искат ученици от Бургас Ректорът на БСУ проф. Милен Балтов изтъкна, че и сега много авиокомпании обозначават в своите сайтове бургаското летище с това название, но в скоби
Тя ли е най-красивата блондинка в Калифорния? (СНИМКА) Тя ли е най-красивата блондинка в Калифорния? (СНИМКА) Колинс е модел Нападение с нож в Берлин Нападение с нож в Берлин Мъж беше намушкан при Мемориала на Холокоста Каза за Реал Мадрид Каза за Реал Мадрид Няма шанс Ямал да премине в "белия балет" Той не е виновен Той не е виновен Рефер отнесе санкция заради рядко виждана ситуация Може ли да има мир в Украйна без Европа в преговорите? Британският посланик шикалкави за искането на Путин Може ли да има мир в Украйна без Европа в преговорите? Британският посланик шикалкави за искането на Путин Ще изпратим само мироопазващи сили и то в подходящ момент, уверява Н.Пр. Натаниел Копси, но Русия не ги ще там и може да се превърнат в пушечно месо   Бъфет продаде 50% от портфолиото си, да се готвим ли за криза? Бъфет продаде 50% от портфолиото си, да се готвим ли за криза? На обща стойност от близо 150 млрд. долара, серията от продажби е прецедент в кариерата на легендарния финансист Ватиканът с последна информация за състоянието на папата Ватиканът с последна информация за състоянието на папата Франциск се лекува в римската болница „Джемели“, където беше приет на 14 февруари Макрон ще предупреди Тръмп да не проявява слабост пред Путин Макрон ще предупреди Тръмп да не проявява слабост пред Путин Очаква се срещата да е в понеделник, за да обсъдят ситуацията в Украйна ФБР има нов директор ФБР има нов директор Смята се, че Каш Пател е верен сподвижник на Тръмп Володимир Зеленски с важен ход Володимир Зеленски с важен ход Точно сега американският президент е много разочарован от украинския лидер, отбеляза съветникът по националната сигурност на САЩ Майк Уолц
Владислав Горанов, бивш финансов министър Владислав Горанов, бивш финансов министър Политическата класа прояви разум, за да създаде смисъл Виц на деня Виц на деня - Какво е "Женски радости"?
- Дънките ти падат, а сутиена ти стиска.
Виц на деня Виц на деня Момиче при зъболекаря:
- Ако знаети колко ме е страаааах! Предпочитам да родя, вместо да ми вадят зъб.
Зъболекарят:
- Ама хайде решавайте по-бързо, че да знам кой инструмент да използвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек, колкото и да е суеверен, никога няма да откаже 13-та заплата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори