×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • В 2230 офиса на „Български пощи“ ще се обменят левове в евро
  • Поне 24 индийски туристи загинаха при стрелба в Кашмир
  • Мъж е с опасност за живота след падане от въртележка в Ямбол
  • Отиде си журналистката Даниела Кънева
  • Поне 10 убити и над 100 ранени след нощна бомбардировка в Киев
  • СОС отхвърли искане на кмета метростанция да се казва "СК ЦСКА"
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Той е легенда в рапа, но днес пропя чалга


08 Ноември 2023, Сряда, 12:00 ч.
Автор: Флагман

Сингълът се нарича „Искам да те имам“

Мишо Шамара пропя чалга, пише „Телеграф“. Песента е в колаборация с попфолк певицата Наташа Монева. В парчето участие взима и нейният съпруг Ивайло Монев - Rockera. Сингълът се нарича „Искам да те имам“ и е направен по бийтове от Лил Ша - сина на Шамара. Както е известно Мишо Шамара се нарича още и Биг Ша. Идеята да се направи подобна колаборация била на съпруга на Наташа Ивайло Рокера.

Той бил дългогодишен приятел на Шамара. При една от срещите им споделил идеята, че е добре да направят нещо заедно, а Мишо приел на драго сърце, поясни Наташа.

„Песента е записана в студио във Варна, а клипът е заснет в Лондон“, каза още тя. Текстът е тройно дело на Рокера, Биг Ша и Наташа.

Първоначалната идея била съвместната песен да е само между Рокера и Шамара, но след записа Ивайло предложил на Наташа да направи припева, обяснява тя. Така и станало. Песента се приема добре от феновете и вече има много гледания и споделяния, завърши певицата. Видеоклипът е дело на Павел Симеонов. А записът и обработката на Гошо Малкия ЖО.


В категории: Лайфстайл


9
Коментара
"Али Реза ряпа да яде"
"Али Реза ряпа да яде" 24/04/2025, Четвъртък 22:00 0
Получи интересен приз
Получи интересен приз 24/04/2025, Четвъртък 21:40 0
Карат се за имот
Карат се за имот 24/04/2025, Четвъртък 21:21 0
Подиграваха му се и реши да...
Подиграваха му се и реши да... 24/04/2025, Четвъртък 21:00 1
Китай и Русия с грандиозен план
Китай и Русия с грандиозен план 24/04/2025, Четвъртък 20:47 1
Фрапиращ инцидент в България
Фрапиращ инцидент в България 24/04/2025, Четвъртък 20:18 0
Мъчи го коронавирус
Мъчи го коронавирус 24/04/2025, Четвъртък 20:00 0
Много грозен побой в страната
Много грозен побой в страната 24/04/2025, Четвъртък 19:48 0
Прави интересен ход
Прави интересен ход 24/04/2025, Четвъртък 19:21 0
9
Коментара по темата
9.
33
08.11.2023 16:07:13
1
6
Тоз молец от нафталина ли излезе !!!!!!!!!1
8.
Хахйайа
08.11.2023 16:03:25
1
5
Рокер ли е, Брокер ли е, не го знам. Ама гласът му звучи като 100 кила от алиекспрес! :D
7.
Запознат
08.11.2023 14:32:19
6
14
Каква звезда е бил този пропаднал наркоман?Беше скъсан цървул от Владиславово и ядеше от контейнерите, просеше пари и се мислеше за рапър.После Ванко1 го захрани с пари и покрай него се помисли за велик.Винаги е бил скъсаняк, а сега е утрепан шофьор на такси в Чикаго и по 12 часа на ден вози негри и утайки да върже надника за деня!Този другия пък Рокера е дилър на дрога из северен Лондон и всеки го знае, че продава по партита и купони, скоро ще го четем и него по сайтовете с прангите на ръцете!
6.
Шматки
08.11.2023 14:08:27
5
3
Флегми, вие въобще чухте ли я песента??? Ква чалга ви гони? Паххаха!
5.
89 набор
08.11.2023 13:16:46
6
4
ЧУХМЕ ПЪРВО ШАМАРА И СПЕНС ТВА Е ФАКТ ОСТАНАЛОТО Е ЖЪЛТИЧКО
4.
оффф...
08.11.2023 12:54:18
32
6
Харесва ти или не, той остави най-голяма следа в българския рап.

А заглавието е тъпо защото:
-Покажете ми ЕДИН бийт на Лил Ша, който да е чалга!

-В коя песен Лил Ша е слагал чалга ритъм?

-Къде в песента Шамара пее?
Това, че женицата се изявява като чалга другаде не прави конкретната песен чалга.

Иначе Лил Ша е много по-добър от баща си и има невероятно добър албум
3.
Смяяях
08.11.2023 12:23:38
8
26
Легенда? Рсп? К'ъв рап има в България? Даже е по-зле от руският и френският рап.
2.
Мишок гумен
08.11.2023 12:15:37
8
37
Легендаа !!!!????? Че кога е бил легенда ?!? Не спря да плюе собствената си държава. Помияр.
1.
Гошо Кошмара
08.11.2023 12:10:33
8
45
Тоя винаги е бил супер жалък, другия очилар също. Мишок
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
"Али Реза ряпа да яде" "Али Реза ряпа да яде" Златева каза за олимпийските шампиони Нападателят с меча твърди, че травеститът е започнал да се заяжда пръв Нападателят с меча твърди, че травеститът е започнал да се заяжда пръв Случаят се пренасочва към Отдел „Културно-абсурдни инциденти“ при Столична община Фрапиращ инцидент в България Фрапиращ инцидент в България Младеж си спретна гонка с полицията Размина ли ни се водният режим? Министър уверява, че язовир Камчия има достатъчно вода Размина ли ни се водният режим? Министър уверява, че язовир Камчия има достатъчно вода Иван Иванов съобщи, че в момента ВиК Варна работи по проект за захранването на града от друг водоизточник Много грозен побой в страната Много грозен побой в страната 42-годишен мъж посегна на баща си Димитър Николов: Всички одобрени за саниране блокове в Бургас ще са със скелета от 1 юни Димитър Николов: Всички одобрени за саниране блокове в Бургас ще са със скелета от 1 юни Премиерът Росен Желязков пък призна, че програмата за енергийна ефективност се е забавила почти фатално, но но увери, че се работи активно Посланикът на България в САЩ подаде оставка! Завръща се в Поморие? Посланикът на България в САЩ подаде оставка! Завръща се в Поморие? Георги Панайотов зае поста през 2022 г Министър Мирослав Боршош и кметът на Велико Търново обявиха кога ще се проведе важно изложение Министър Мирослав Боршош и кметът на Велико Търново обявиха кога ще се проведе важно изложение Събитието е без аналог на Балканите Гавра с почернени родители! Бащата на сгазения Филип зове за справедливи наказания на убийците Гавра с почернени родители! Бащата на сгазения Филип зове за справедливи наказания на убийците  Често присъдите им са условни, а нас от „Ангели на пътя“ ни обвиняват, че търсим отмъщение, но няма вече какво да губим, каза Красимир Арсов Проф. Мария Нейкова: Работих с кметовете като със съюзници и нося област Бургас със себе си Проф. Мария Нейкова: Работих с кметовете като със съюзници и нося област Бургас със себе си На прощаване бившият губернатор пожела успех на новия областен управител Владимир Крумов
Тръмп притиска руснаците да върнат на Украйна АЕЦ "Запорожие" и окупираната земя край Харков Тръмп притиска руснаците да върнат на Украйна АЕЦ "Запорожие" и окупираната земя край Харков За да има мироопазващи сили, трябва Русия да се съгласи, което на практика е невъзможно, коментира дипломатът Любомир Кючуков Карат се за имот Карат се за имот Афлек и Джей Ло не могат да се разберат за цена на луксозно имение Подиграваха му се и реши да... Подиграваха му се и реши да... Сина си присади коса Китай и Русия с грандиозен план Китай и Русия с грандиозен план Свързан с Луната Мъчи го коронавирус Мъчи го коронавирус Сантана влезе в болница Прави интересен ход Прави интересен ход Меси ще е парламентьор между Интер Маями и Модрич Потвърдено: Марин Маринов е убит от израелски танков снаряд Потвърдено: Марин Маринов е убит от израелски танков снаряд Израелските сили за отбрана признаха, че по погрешка са стреляли по обект на ООН Жена бе отнесена на пешеходна пътека Жена бе отнесена на пешеходна пътека Неприятен инцидент в Пловдив Арестуваха екоактивист с коктейл Молотов Арестуваха екоактивист с коктейл Молотов Климатичният истерик подготвял безредици по време на протест Германия дава по 4000 евро на сирийски семейства, за да се върнат обратно в родината си Германия дава по 4000 евро на сирийски семейства, за да се върнат обратно в родината си Над 460 души вече са напуснали доброволно страната
Димо ГЯУРОВ за мира в Украйна: Димо ГЯУРОВ за мира в Украйна: Няма как Европа да признае руски статут на завзетите територии – това събаря целия международен ред Виц на деня Виц на деня Съдията:
- Подсъдимия, защо открадна кравата?
- Господин съдия, тя ме погледна, аз я погледнах... и някакси... просто ей така се случи... съдбата ни събра!
Виц на деня Виц на деня На пазара:
- Бабо, как са доматите?
- Абе като зетьовете - изглеждат хубави, ама ще разбереш какви са, чак след като ги вземеш!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинската сила не е в това да надвиеш другите, а в това да надвиеш себе си – в тишината, в избора да замълчиш, когато можеш да крещиш, и да простиш, когато имаш право да съдиш
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори