×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко

Весела Лечева и Стефка Костадинова заедно ще управляват БОК

НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Глобиха Преслава със 100 бона


Глобиха Преслава със 100 бона
Скандалът станал още през май миналата година, но певицата пазела в тайна този провал, като се уговорила със служители на НАП в родния й Добрич също да запазят мълчание
01 Декември 2011, Четвъртък, 09:33 ч.

Данъчни съставили акт на фолк певицата за укрити налози

Фолк певицата Преслава е отнесла яка глоба от данъчните.

Скандалът станал още през май миналата година, но певицата пазела в тайна този провал, като се уговорила със служители на НАП в родния й Добрич също да запазят мълчание, твърди столичен седмичник.

При масираните проверки на данъчните, Преслава (Петя Колева Колева) паднала сред първите жертви. На два пъти тя трябвало да внесе разлики в данъците си и така се изръсила с общо 100 000 лева.

Според хора от Добрич, певицата имала намерение със скътаните парички да купи ново жилище на родителите си.

Наскоро друга фолк дива – Ивана, също отнесе глоба  за укриване на налози. Според решение на Бургаския административен съд от 27 септември тази година, певицата фолк ще плати глоба в размер на 45 000 лева, заради неплатени данъци от 2006 г. насам. Доходите на Ивана само за 2006 г. са близо 76 000 лв., а през 2007-а - близо 69 000. Певицата обаче е пропуснала да се регистрира по ДДС, защото приходите й надвишават тавана от 50 000 лв.






Сваля млада красавица
Сваля млада красавица 23/04/2025, Сряда 21:20 0
1
Коментара по темата
1.
007
01.12.2011 10:31:21
1
1
davai lybov razbigi teq ot nap kajim da hodqt v karnobat pri bonbala dasi vzemat parite , 6teti pradnat na onaq rabota nema se predava6 samo gas
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Атака с брадва разтърси родно село Атака с брадва разтърси родно село Млад мъж е в тежко състояние Секретарят на Община Созопол спечели 3000 лева от „Стани богат“, дарява половината от парите Секретарят на Община Созопол спечели 3000 лева от „Стани богат“, дарява половината от парите Янко Костадинов се представи достойно, но на 10-тия въпрос се затрудни и реши да не рискува с отговора  Кметът на София праща главния архитект на детектора на лъжата заради скандална снимка Кметът на София праща главния архитект на детектора на лъжата заради скандална снимка След като Борис Бонев разкри, че арх. Панайотова била на ресторант с инвеститорите на 215-метровата сграда, Васил Терзиев потвърди за срещата Фрапантен побой в България Фрапантен побой в България Група пристъпи закона Рядко срещан инцидент в страната Рядко срещан инцидент в страната Моторист блъсна пиян мъж Притеснителна информация за Варна Притеснителна информация за Варна Отрова по улиците Искат закриване на две училища в... Искат закриване на две училища в... Област Търговище Росен Желязков: Бургас е новият логистичен хъб на Черно море Росен Желязков: Бургас е новият логистичен хъб на Черно море "БМФ Порт Бургас" откри новото дълбоководно корабно място №28 на Терминал „Бургас-Запад” Всички домакини полудяха по този френски сладкиш – наслада за окото и коремчето Всички домакини полудяха по този френски сладкиш – наслада за окото и коремчето Ето я рецептата Вдигат учителските заплати в Бургас, ето колко ще взимат педагозите по морето Вдигат учителските заплати в Бургас, ето колко ще взимат педагозите по морето Повишение с до 15%
Сваля млада красавица Сваля млада красавица Бен Афлек не се притеснява от почти двойна разлика в годините Влезе по спешност в болница Влезе по спешност в болница Точно преди концерт Снайперисти застреляха над 700 коали Снайперисти застреляха над 700 коали Взето е решение животните да бъдат "унищожени по хуманен начин" Сенегалски мигрант за Германия се озова в руската армия и на фронта (Видео) Сенегалски мигрант за Германия се озова в руската армия и на фронта (Видео) Украинските военни го намерили разплакан, наакан и начуркан Кола избухна в пламъци в Москва Кола избухна в пламъци в Москва Подозира се тероризъм Станал българин, за да спаси милионите си Станал българин, за да спаси милионите си През 2014 г. холивдският ас Тед Кочев се е върнал в България и е подал молба за гражданство Instagram, става конкурент на TikTok, пуска ново приложение Instagram, става конкурент на TikTok, пуска ново приложение Новото приложение позволява на създателите на съдържание да организират идеи за проекти, да снимат и редактират видеа и да имат достъп до информация за съдържанието Клошар спечели един милион от лотарията Клошар спечели един милион от лотарията Шансовете за печалба били 1 към 2 милиона, но за късметът това няма значение Клаус Шваб го закъса - разследват го за харчене на милиони Клаус Шваб го закъса - разследват го за харчене на милиони Архитектът на „Голямото зануляване“ напуска голямата сцена като най-обикновен крадец След серията земетресения: Хиляди в Истанбул избягаха от сградите (ВИДЕО) След серията земетресения: Хиляди в Истанбул избягаха от сградите (ВИДЕО) За момента няма информации за разрушения, пострадали и жертви
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Руската армия се опитва да създаде впечатление за Великденско примирие Виц на деня Виц на деня - Докторе, как е положението?
- Ами... ако имаш неуредени дела, сега е моментът.
Виц на деня Виц на деня - Каква е разликата между политик и фокусник?
- Единият прави илюзии... другият поне си признава.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Април е като жената - никога не знаеш какво да очакваш!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори