×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Какво направи Златко Малаков, след като не получи пари от непознат на улицата в Бургас


Какво направи Златко Малаков, след като не получи пари от непознат на улицата в Бургас
Рецидивистът се престорил на просяк, като не получил пари, предприел атака
29 Септември 2023, Петък, 20:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

29-годишен бургазлия съобщил, че е заговорен от просяк, който му поискал пари, а после го нападнал и ограбил

Нагъл грабеж е извършен от представящ се за просяк в Бургас, а впоследствие е арестуван рецидивистът Златко Малаков от кв. Победа. Около 00.30 часа в Първо Районно управление в Бургас е получен сигнал от 29-годишен бургазлия, който съобщил, че е ограбен на 21 септември около 23.50 ч. на ул. “Св. Св. Кирил и Методий”.

29-годишният бургазлия съобщил, че бил заговорен от непознат мъж, който му поискал пари и след като е отказал, е нападнат, като му е отнета сумата от 70 лева.

В резултат на полицейските действия на служители от Първо Районно управление – Бургас е установен извършителят на деянието – това е 34-годишният криминално проявен и осъждан бургазлия Златко Малаков от кв. Победа, който направил пълни самопризнания. Задържан е с прокурорско постановление за срок до 72 ч. Работата по цялостно документиране на престъплението продължава от служители на Първо Районно управление – Бургас.

 


В категории: Бургас


Нападение с нож в Берлин
Нападение с нож в Берлин 21/02/2025, Петък 21:33 4
Каза за Реал Мадрид
Каза за Реал Мадрид 21/02/2025, Петък 20:48 1
Много е зле
Много е зле 21/02/2025, Петък 20:33 0
Флагман.БГ Той не е виновен Той не е виновен 21/02/2025, Петък 20:24 0
Радва се на нежен "допинг"
Радва се на нежен "допинг" 21/02/2025, Петък 20:00 1
Звучен скандал в София
Звучен скандал в София 21/02/2025, Петък 19:33 0
14
Коментара по темата
14.
Стефан Караджа
01.10.2023 06:35:43
0
1
Само много бой и Калашников ще оправят нещата
13.
Така правят не е само той
30.09.2023 13:46:20
0
5
Аз живея там и съм имал не един подобни случай искат пари и като не им дадеш вадят ножове палки бухалки и искат да те убият заради дрога пазете се
12.
Габи
30.09.2023 11:08:31
1
8
Ако нападнатия беше застрелял този боклук, щеше ли да бъде виновен?Според зачитничката на крадците, побойниците и бандитите Цънцарова този изверг трябва да бъде защитаван,оправдан, а може би и награден.
11.
Теди
30.09.2023 09:20:38
0
9
Какъв е тоя лешпер. Вкарвайте ги в затвора тия скъсаняци. Гнусни наркомани и отрепки
10.
Извода е !!!!
30.09.2023 07:02:10
1
19
Днешната младеж за никъв уй не става!!!
9.
Запознат
30.09.2023 03:23:12
0
25
Ей такива боклуци директно трябва да се гърмят в главата откъв зор ще го храним в пандиза
8.
Брус Ли от Меден Рудник
30.09.2023 02:07:27
2
6
Правехме му чеверме със салито за половинка пико рева като малаче
7.
Ха Ха
30.09.2023 00:28:48
7
17
Това е бъдещето на Бургас бате!!! Куфарите и по на запад!!!
6.
Възмутен теляк
29.09.2023 22:23:21
0
33
Този град е пълен с рецидивисти на свобода.
5.
до 4
29.09.2023 21:34:16
1
35
Значи когато и да го утрепе някой ще е късно?
4.
валци
29.09.2023 20:44:44
0
69
Този мангал е брутален рецивидист . Преди няколко години намушка непознато момче в гърдите до Силвара едвам оживя . Нападна шведка открадна й парите . Лежал е в затвора . Абсолютен боклук който трябва да не излиза от затвора преди да е убил някой .
3.
Бадтун
29.09.2023 20:31:56
2
39
Сигурно 3 часа е избирал някой слабак се е правил на приятно разсеян, когато мине някой коравелко. Веднага след като ми мине в атака такъв индивид, ще се опитва да премине в бягство, но ще бъде ступан без да мисля как ще се придвижва след това и как ще се храни занапред
2.
Бай....
29.09.2023 20:22:45
7
46
Такива ги оправяше бай Тошо ! Бой по манерката и на плажа !
1.
Комлука
29.09.2023 20:16:29
4
35
Кога ще го пуснат ? Хубаво, симпатично, невинно според маалата ! Винаги помага на възрастните !Толкова "балъци" по улиците дето искат да "дарят" пари!А няма кой да ги вземе! Пускайте на него ,невинно е!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Грешка в бюджета за 800 млн. лева! Асен Василев предлага да извадят от „фризера“ парите за майките Грешка в бюджета за 800 млн. лева! Асен Василев предлага да извадят от „фризера“ парите за майките Парите стигат и за размразяване на минималната работна заплата, изчисли бившият финансов министър Зафиров: Няма да останем и минута във властта, ако посегне на джоба и здравето на българите Зафиров: Няма да останем и минута във властта, ако посегне на джоба и здравето на българите Преди да говорим за пестене, трябва да си дадем ясна сметка, че има риск големи групи от хора да бъдат поставени от пълно социално изключване, каза той Драми на кантара! Виолета от Бургас свали 6,62% от теглото си, а Тодор от Созопол – 6,08 Драми на кантара! Виолета от Бургас свали 6,62% от теглото си, а Тодор от Созопол – 6,08 Деян от Русе напусна „Живот на кантар“, след като повечето от съотборниците му предпочетоха в отбора да остане Йорданка Ужасна миризма и гъст дим над... Ужасна миризма и гъст дим над... Пловдив Организира се събитие в памет на Тома Бинчев Организира се събитие в памет на Тома Бинчев То ще се проведе в София Шоу в „Живот на кантар“! Вижте как теглят 50 метра 14-тонни трамваи Шоу в „Живот на кантар“! Вижте как теглят 50 метра 14-тонни трамваи Драма на финала, тимът на Тодор от Созопол и Виолета от Бургас победи, а сините изостанаха само с 20 см Бургазлията Димитър от "Един за друг" и любимата му са... Бургазлията Димитър от "Един за друг" и любимата му са... "Просто уникални хора", твърди участничка във формата Флирт на върха на света: Путин между Тръмп и Си Флирт на върха на света: Путин между Тръмп и Си Руският президент обожаваше вниманието, обожаваше тези малки кавги между ухажорите му. И най-вече обожаваше подаръците Радва се на нежен "допинг" Радва се на нежен "допинг" Никол подкрепи Везенков в Ботевград Летището в Сарафово да носи името „Черно море“, искат ученици от Бургас Летището в Сарафово да носи името „Черно море“, искат ученици от Бургас Ректорът на БСУ проф. Милен Балтов изтъкна, че и сега много авиокомпании обозначават в своите сайтове бургаското летище с това название, но в скоби
Тя ли е най-красивата блондинка в Калифорния? (СНИМКА) Тя ли е най-красивата блондинка в Калифорния? (СНИМКА) Колинс е модел Нападение с нож в Берлин Нападение с нож в Берлин Мъж беше намушкан при Мемориала на Холокоста Каза за Реал Мадрид Каза за Реал Мадрид Няма шанс Ямал да премине в "белия балет" Той не е виновен Той не е виновен Рефер отнесе санкция заради рядко виждана ситуация Може ли да има мир в Украйна без Европа в преговорите? Британският посланик шикалкави за искането на Путин Може ли да има мир в Украйна без Европа в преговорите? Британският посланик шикалкави за искането на Путин Ще изпратим само мироопазващи сили и то в подходящ момент, уверява Н.Пр. Натаниел Копси, но Русия не ги ще там и може да се превърнат в пушечно месо   Бъфет продаде 50% от портфолиото си, да се готвим ли за криза? Бъфет продаде 50% от портфолиото си, да се готвим ли за криза? На обща стойност от близо 150 млрд. долара, серията от продажби е прецедент в кариерата на легендарния финансист Ватиканът с последна информация за състоянието на папата Ватиканът с последна информация за състоянието на папата Франциск се лекува в римската болница „Джемели“, където беше приет на 14 февруари Макрон ще предупреди Тръмп да не проявява слабост пред Путин Макрон ще предупреди Тръмп да не проявява слабост пред Путин Очаква се срещата да е в понеделник, за да обсъдят ситуацията в Украйна ФБР има нов директор ФБР има нов директор Смята се, че Каш Пател е верен сподвижник на Тръмп Володимир Зеленски с важен ход Володимир Зеленски с важен ход Точно сега американският президент е много разочарован от украинския лидер, отбеляза съветникът по националната сигурност на САЩ Майк Уолц
Владислав Горанов, бивш финансов министър Владислав Горанов, бивш финансов министър Политическата класа прояви разум, за да създаде смисъл Виц на деня Виц на деня - Какво е "Женски радости"?
- Дънките ти падат, а сутиена ти стиска.
Виц на деня Виц на деня Момиче при зъболекаря:
- Ако знаети колко ме е страаааах! Предпочитам да родя, вместо да ми вадят зъб.
Зъболекарят:
- Ама хайде решавайте по-бързо, че да знам кой инструмент да използвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек, колкото и да е суеверен, никога няма да откаже 13-та заплата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори