×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ученици от СУ „Иван Вазов“ видяха как се учи медицина в Университет „Проф. д-р Асен Златаров“


Ученици от СУ „Иван Вазов“ видяха как се учи медицина в Университет „Проф. д-р Асен Златаров“
Гостите от 11-ти и 12-ти клас и директорът на училището Виктор Григоров (вдясно) бяха посрещнати лично от декана на Медицинския факултет проф. д-р Христо Бозов (вляво)
15 Март 2023, Сряда, 16:59 ч.
Автор: Флагман.бг

Проф. Бозов поздрави директора на гимназията Виктор Григоров за иновативните специалности в училището

Ученици от СУ „Иван Вазов“ в Бургас видяха на място модерната база за медицински специалности в Университет „Проф. д-р Асен Златаров“.

Гостите от 11-ти и 12-ти клас бяха посрещнати лично от декана на Медицинския факултет проф. д-р Христо Бозов, запознаха се с преподаватели от различни специалности и с бъдещите лекари на Бургас. 

Проф. Бозов поздрави директора на гимназията Виктор Григоров за иновативните специалности в училището. СУ „Иван Вазов“ лицензира паралелки със здравна насоченост и възпитаниците учат предмети като анатомия и физиология, долекарска помощ, фармакалогия, латински език с медицинска терминология, видове заболявания, ортопедия и т.н. Затова и интереса на бъдещите абитуриенти е насочен най-вече към медицинските специалности в университета.

„Всички вие вече имате сериозна подготовка за кандидатстване в Медицинския факултет или във Факултета по обществено здраве“, каза проф. Бозов. След което учениците имаха възможност да видят презентация за всички факултети във висшето училище, както и за стратегически за държавата специалности, за които не се плащат семестриални такси. 




В категории: Бургас


Михаил ДИМИТРОВ Обяснение в любов в Hell`s Kitchen Обяснение в любов в Hell`s Kitchen 05/03/2025, Сряда 23:01 0
Флагман.БГ Голям обрат в "Ергенът" Голям обрат в "Ергенът" 05/03/2025, Сряда 21:33 0
ЦСКА зарадва феновете си
ЦСКА зарадва феновете си 05/03/2025, Сряда 21:00 0
Шампион по оцеляване
Шампион по оцеляване 05/03/2025, Сряда 20:48 0
България Всички новини
Аръков: Да си броя гаджетата е като да скоча с парашут в минно поле Аръков: Да си броя гаджетата е като да скоча с парашут в минно поле Където и да стъпя, ще е грешка, каза актьорът след като водещият на Hell`s Kitchen шеф Ангелов поиска да посочи и адресите на бившите му приятелки Сигнал до Флагман.бг: АПИ, оправете си пътя Босна-Визица, потрошихме си колите Сигнал до Флагман.бг: АПИ, оправете си пътя Босна-Визица, потрошихме си колите До крайния срок остава по-малко от месец, а са ремонтирани едва 5-6 км от близо 25, посочва нашият читател Ужасно: 20 процента от работниците в България са... Ужасно: 20 процента от работниците в България са... Подложени на сексуален тормоз Може ли да го познаете? Преди две години се вряза със скъп Мерцедес в портала на Бургаския затвор, днес се покайва Може ли да го познаете? Преди две години се вряза със скъп Мерцедес в портала на Бургаския затвор, днес се покайва Съжалявам за случилото се, така се стекоха обстоятелствата, каза Николай Стоянов ЦСКА зарадва феновете си ЦСКА зарадва феновете си Отборът напредва със стадиона Шок в Бургаско! Крупен бизнесмен се самоуби Шок в Бургаско! Крупен бизнесмен се самоуби Повече от 20 дни земеделският производител се бореше за живот, но състоянието му бе несъвместимо с живота Лоша новина за хората в стоманобетонната джунгла, спират санирането Лоша новина за хората в стоманобетонната джунгла, спират санирането Това обаче не важи за блоковете, които вече са кандидатствали и са одобрени Приеха бюджета на ДОО, пенсиите се увеличават с над 10 процента Приеха бюджета на ДОО, пенсиите се увеличават с над 10 процента В момента депутатите продължават работа с парите за НЗОК Панайот Рейзи се завръща? Бившият кмет на Созопол в битка за шеф на "Пристанище Бургас" Панайот Рейзи се завръща? Бившият кмет на Созопол в битка за шеф на "Пристанище Бургас" Днес Министерството на транспорта оповести кои са допуснати до втория етап на конкурса, има много интересни имена Беглецът от Украйна и туркинята, които бяха спасени от катер край Приморско, остават в ареста Беглецът от Украйна и туркинята, които бяха спасени от катер край Приморско, остават в ареста Двамата „мореплаватели“ са обвинени за нелегално преминаване в български териториални води
Трагедия в Испания, двама българи загинаха Трагедия в Испания, двама българи загинаха Инцидентът е станал на пътя N-113 Памплона-Мадрид Макрон изкара Русия терористична заплаха за Европа и заговори за европейски сили в Украйна Макрон изкара Русия терористична заплаха за Европа и заговори за европейски сили в Украйна Украинският народ воюва смело не само за своята свобода, нашата сигурност е застрашена, каза той Осъдиха студент за изнасилването на 10 жени Осъдиха студент за изнасилването на 10 жени  Може да има още 50 жертви Путин с пламенен поздрав към... Путин с пламенен поздрав към... Президента на Сърбия Шампион по оцеляване Шампион по оцеляване Костенурка оцеля 10 години под облицован под Изключително талантлив младеж се бори за живота си Изключително талантлив младеж се бори за живота си Неприятна новина от Бразилия От Кремъл с тежки думи От Кремъл с тежки думи Дмитрий Медведев говори за войната Тръмп: Русия е готова за мир, а Гренландия ще я вземем по един или друг начин Тръмп: Русия е готова за мир, а Гренландия ще я вземем по един или друг начин Американският президент прочете пред Конгреса помирително писмо, изпратено от Володимир Зеленски Появи се нов вирус с 50% смъртност Появи се нов вирус с 50% смъртност Сред симптомите са необяснимо кървене и повръщане Колко пенсионери работят заради безпаричие Колко пенсионери работят заради безпаричие Над 340 хил.
Румен Радев, президент Румен Радев, президент У нас се намират политици, които водят война с паметници Виц на деня Виц на деня В чата:
- Опиши се как изглеждаш.
- Виждал ли си Анджелина Джоли?
- Да.
- Е, немаме нищо общо!
Виц на деня Виц на деня Мъж, яде баничка в кварталната баничарница. Намира косъм...
- Какво има в тая баничка?
- Как какво, яйца...
- Бръснете ги тези яйца бе хора...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жените мечтаят да видят идеалния мъж, а мъжете мечтаят да видят идеалната жена. Яжте моркови, те подобряват зрението!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори