×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Издирват 2 леки автомобила „Пежо“ за кражбата на инкасото във Враца


09 Март 2023, Четвъртък, 10:05 ч.
Автор: Флагман

Френските возила са черни на цвят и ако някой има повече информация за забелязани подобни в района на Автогарата, може да се обади на тел.112.

Полицията издирва два леки автомобила „Пежо“ заради вчерашната кражба на пари от инкасо кола на СОТ 161, съобщава агенция BulNews. Според разследващите те са съпричастни към извършеното престъпление пред магазин „Лидл“ на бул. „Васил Кънчов“.

За него всички научиха от тази публикация:

Френските возила са черни на цвят и ако някой има повече информация за забелязани подобни в района на Автогарата, може да се обади на тел.112. Твърде е възможно извършителите да са избягали точно с тези коли.
Извършителите вероятно са следили служебната кола, която преди обира е минала през банка и друг магазин и са знаели, че на паркинга няма камери.

Продължава обаче да предизвиква дискусии „мъртвото“ време между кражбата на парите от инкасо автомобила и обаждането до спешния телефон. По данни на полицията, ударът е направен в 10.45 ч., но сигналът за него е подаден чак в 11.27 ч. Това е твърде голям период и дава достатъчно време на извършителите да избягат от града.

Вчера директорът на полицията във Враца Цветко Нинов заяви през журналистите, че е загадка защо двамата охранители първо са звъннали на своя пряк началник, а не на 112. Какво са правили тримата тези близо 45 минути на местопрестъплението, та да се стигне до толкова голямо забавяне до обявяването на кражбата? Все пак става въпрос за близо половин милион лева!
Цветко Нинов уточни, че полицията незабавно е блокирала изходите на града, но това е станало доста късно и то по вина на СОТ 161.

„Към момента се работи по всички версии, но няма конкретен заподоздрян. Грешката на инкасо служителите е, че автомобилът е оставен без надзор, тъй като по правилник в него трябва да има поне един човек и двигателят му да не се гаси“, категоричен е директорът на ОД на МВР-Враца.

„Не сме действали заедно с крадците. Няма такова нещо. На 100% съм категоричен“, казва пред bTV единият от двамата охранители Ивайло Петров.


В категории: Крими


Флагман.БГ Уникален "Ерген" в Бургас Уникален "Ерген" в Бургас 22/02/2025, Събота 10:00 0
Флагман.БГ Огромен проблем за родните хотелиери Огромен проблем за родните хотелиери 22/02/2025, Събота 08:38 4
Голяма Задушница е
Голяма Задушница е 22/02/2025, Събота 08:10 1
1
Коментара по темата
1.
КОНСТАНТИНОВ
10.03.2023 13:33:10
1
2
И НА ГЛУУПАВИТЕ КАТО МЕН Е ЯСНО ЧЕ ОХРАНИТЕЛИТЕ СА В ДАЛАВЕРАТА.САМО МА ЧЕНГЕТАТА НЕ ИМ ПРОСВЕТВА
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Термометърът удари минус 23 градуса в... Термометърът удари минус 23 градуса в... Села в Североизточна България Бронзов паметник на Васил Левски грейва в Бургас Бронзов паметник на Васил Левски грейва в Бургас Известният творец от града Радостин Дамасков трябва да направи скулптурата, планира се тя да е много голяма Уникален "Ерген" в Бургас Уникален "Ерген" в Бургас Той пристигна в местния зоопарк, за да се срещне с Аманда и Марая Промяна в движението около гробищния парк в Бургас Промяна в движението около гробищния парк в Бургас Налага се заради отбелязването на Месопустна Задушница Бургазлия се спаси на косъм в "Един за друг" Бургазлия се спаси на косъм в "Един за друг" Митко и Ирина вече са считани за морални победители Какво се случва в столицата? Какво се случва в столицата? Непочистен лед в центъра... Огромен проблем за родните хотелиери Огромен проблем за родните хотелиери Не достигат работници от България Бургас посреща второто издание на „СОЛиСиМи“ Бургас посреща второто издание на „СОЛиСиМи“ Този уникален форум събира на една сцена млади таланти и утвърдени музиканти, за да предложи на публиката нов, вдъхновяващ поглед към класическата музика Зимата се смилява над Царево, Приморско и Созопол Зимата се смилява над Царево, Приморско и Созопол Какво ще е времето? Голяма Задушница е Голяма Задушница е Почитаме паметта на починалите
Украинци в САЩ с масови шествия Украинци в САЩ с масови шествия Броени часове до третата година от началото на войната Тръмп с ключов коментар за Зеленски и Путин Тръмп с ключов коментар за Зеленски и Путин Зове за преговори между Киев и Москва Мъск със смразяващи думи за Украйна Мъск със смразяващи думи за Украйна Отношенията между Вашингтон и Киев са много динамични, получи се разлив Тя ли е най-красивата блондинка в Калифорния? (СНИМКА) Тя ли е най-красивата блондинка в Калифорния? (СНИМКА) Колинс е модел Нападение с нож в Берлин Нападение с нож в Берлин Мъж беше намушкан при Мемориала на Холокоста Каза за Реал Мадрид Каза за Реал Мадрид Няма шанс Ямал да премине в "белия балет" Той не е виновен Той не е виновен Рефер отнесе санкция заради рядко виждана ситуация Може ли да има мир в Украйна без Европа в преговорите? Британският посланик шикалкави за искането на Путин Може ли да има мир в Украйна без Европа в преговорите? Британският посланик шикалкави за искането на Путин Ще изпратим само мироопазващи сили и то в подходящ момент, уверява Н.Пр. Натаниел Копси, но Русия не ги ще там и може да се превърнат в пушечно месо   Бъфет продаде 50% от портфолиото си, да се готвим ли за криза? Бъфет продаде 50% от портфолиото си, да се готвим ли за криза? На обща стойност от близо 150 млрд. долара, серията от продажби е прецедент в кариерата на легендарния финансист Ватиканът с последна информация за състоянието на папата Ватиканът с последна информация за състоянието на папата Франциск се лекува в римската болница „Джемели“, където беше приет на 14 февруари
Бойко Борисов Бойко Борисов Оказва се, че вратата на ПП не се отваря и затваря, а се върти Виц на деня Виц на деня Жена към мъжа си:
- Всички мъже сте еднакви...!
Съпругът:
- Ти пък всички ли си изпробвала!
Виц на деня Виц на деня - Тате, защо мама казва, че си прасе?
- Защото и ям буламачите!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Много е трудно да не правиш нищо, никога не знаеш кога си свършил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори