×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Състоянието на папата остава критично
  • Предполагаемата майка на 13-ото дете на Илон Мъск го съди
  • Съдът окончателно реши да отнеме автомобила на Нойзи
  • Премиерът разпореди връзка между системите на НАП и Агенция "Митници" с камерите на АПИ
  • Митничари установиха близо 10 кг марихуана в багажа на пътничка на "Летище София"
  • Откриха два отрязани крака в туристически обувки край Сена
  • Механотехникумът в Бургас на 100 години
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Млад бургаски рейсър с БМВ не успя да вземе завоя и се заби в дърво край стадион "Черноморец"


12 Декември 2022, Понеделник, 11:00 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

19-годишният водач се движел с висока скорост, на кръстовището между ул. "Спортна" и "Индустриална" загубил контрол над автомобила

Млад бургаски рейсър с БМВ не успя да вземе завоя при кръстовището между ул. "Спортна" и "Индустриална" и се заби в крайпътно дърво, съобщават от пресцентъра на ОДМВР-Бургас. 

Катастрофата е станала вчера, малко преди 17 часа. Зад волана на немското возило е бил 19-годишен младеж, който имал 7 месеца стаж. Той се движел с несъобразена спрямо пътните условия скорост, при навлизане в ляв завой, самостоятелно катастрофирал. Колата изхвръкнала от пътното платно и се блъснала в намиращо се в близост дърво. 

В бавареца били още 17-годишна бургазлийка и 18-годишен бургазлия. От ПТП пострадали : водачът на автомобила  - получил е нараняване на лявата ръка, прегледан и освободен за домашно лечение.  Неговата спътничка е получила контузия на главата, била е прегледана в УМБАЛ – Бургас и освободена за домашно лечение. 

19-годишният рейсър е дал отрицателни резултати при тестване за употреба на алкохол и наркотици.


В категории: Бургас


ЦСКА с голям ход
ЦСКА с голям ход 26/02/2025, Сряда 10:00 0
20
Коментара по темата
20.
Някой
14.12.2022 08:58:01
1
1
Ей шматки долни кво сте почнали да пишете ве дано всички дето са писали че трябвало да се блъсне и сякви такива гадни неща да се блъсне по същия начин,но да има повече травми.Ще ва … всичките почнали веднага да пишат.Ко ви интересува живота на хорта.Милена и Найден са добре,но дано всички дето сте писали лоши неща да не сте добре.БОКЛУЦИ
19.
Няма значение
14.12.2022 08:15:37
0
1
На всички ще кажа само едно.Днеска е Найден,утре може да сте вие.Смешни и долни злобни душици.
18.
1234
12.12.2022 23:40:42
2
3
крайно време беше това лайно да се баталяса някъде
въртеше гуми
правеше се на интересен пред малолетните момичета
с дрифт не се свалят момичета
а евтини малолетни к**ви
дано следващото да му е крайното и да няма други пострадали освен него
17.
Брат Му на Винету
12.12.2022 21:47:07
0
5
Къде ходят тез дървета по туй време
16.
Bababa
12.12.2022 20:54:25
1
3
Мазен тапет ...no comment
15.
A
12.12.2022 15:33:45
0
4
Бенвето с газово ли е?
14.
Няма значение
12.12.2022 13:49:28
3
6
Найден тръгнал да се прай на голям джигит пред Миленка к*рвата и гушна дървото аман от пишман шофьори
13.
И Янков
12.12.2022 13:23:38
0
4
Поредният олигофрени в БМВ.Убийци мръсни, шибани.
12.
Ceko
12.12.2022 13:16:13
0
2
Таз снимка от коя година е
11.
Ами
12.12.2022 13:09:41
1
10
Не смятам, че всички които карат БМВ са биологичен отпадък, но всички кретени карат БМВ!
10.
Димитър
12.12.2022 12:11:07
0
3
Аз какви са резултатите за "глупост"!
Дано му е дошъл акъла!
9.
Научете го тоя град един път завинаги!
12.12.2022 12:07:20
0
6
Мч чи туй на снимката е до х. Мираж бря К'ъв стадион Черноморец ви гони уа?
8.
Hssh
12.12.2022 12:04:29
0
9
А защо снимката е стара и от мираж
7.
Да
12.12.2022 12:03:10
1
14
Ся два зад врата на рейсъра и книжката на трупчета, те и родителите му са за трепане
6.
Пфф
12.12.2022 11:26:54
1
15
Бахти простото дете рейсър
5.
Бургазлия
12.12.2022 11:18:25
1
21
Материалът е лош.
4.
peca
12.12.2022 11:16:17
1
20
Рейсър-малоумник,самоубиец.Книжка поне за 2 години-само на картинка
3.
1234…….
12.12.2022 11:15:59
0
30
А за наличие на сиво вещество правен ли е тест?
2.
Георги
12.12.2022 11:13:40
0
31
Дано дървото да не е пострадало много от срещата с бавареца, че и без това тези полезни живинки стават все по-ряско срещани в Бургас.
1.
Ricer
12.12.2022 11:10:13
0
42
Рейсър ко е тва
Шофор на рейс ли
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Борисов за исканията на ДПС-ДПС: Никой няма изгода да падне кабинетът сега Борисов за исканията на ДПС-ДПС: Никой няма изгода да падне кабинетът сега Цените скочиха не заради еврото, а заради управлението, обяви бившият премиер Фалшива новина погреба Софка, тя дори не знаела Фалшива новина погреба Софка, тя дори не знаела Жива съм, няма нищо такова, заяви певицата  Пеевски: Ще подкрепим бюджета, но ще внесем предложения между двете четения Пеевски: Ще подкрепим бюджета, но ще внесем предложения между двете четения Според него Киселова се е отказала да иска имунитетите на Ибрямов и Рангелов Йонко Грозев – от провален кандидат за главен прокурор до предложение за конституционен съдия Йонко Грозев – от провален кандидат за главен прокурор до предложение за конституционен съдия Кой е съдията с противоречива репутация, номиниран от ПП-ДБ за Конституционния съд? Лидерът на ДПС-ДПС доц. Джевдет Чакъров: Кадровата политика не трябва да се определя по квоти Лидерът на ДПС-ДПС доц. Джевдет Чакъров: Кадровата политика не трябва да се определя по квоти Искаме проф. Костадин Ангелов да бъде сменен, каза лидерът на ДПС-ДПС Откриха заровено човешко тяло край София Откриха заровено човешко тяло край София Полицията е задържала трима Шокиращи разкрития за педофила Мартин от Бургас Шокиращи разкрития за педофила Мартин от Бургас Блудствал и снимал поне 4 момчета, плащал им дребни суми между 10 и 20 лева ЦСКА с голям ход ЦСКА с голям ход Назначи световно име Полицията сгащи млада бургазлийка с наркотици Полицията сгащи млада бургазлийка с наркотици При претърсване са намерени три плика с метамфетамин Много притеснителна новина за Видин, Русе и... Много притеснителна новина за Видин, Русе и... Замърсен въздух в почти цялата страна
Второто плащане по ПВУ на стойност 653 млн. евро ще бъде отказано, обяви вицепремиерът Второто плащане по ПВУ на стойност 653 млн. евро ще бъде отказано, обяви вицепремиерът България е изпълнила 85 % от реформите, но няма да получи средства Отмъщението му не закъсня Отмъщението му не закъсня Дончич унищожи баскетболно Далас в дерби от НБА Дилма Русеф е приета в болница Дилма Русеф е приета в болница Тя реагира добре на лечението Събраха се? Събраха се? Брат Пит и Дженифър Анистън пак се сближават, но доколко? Силен трус в... Силен трус в... Доминиканската република Мъск оглави с голяма преднина класация на супер богаташите Мъск оглави с голяма преднина класация на супер богаташите Шефът на SpaceX, Tesla и X е със състояние от над 400 милиарда долара, никой друг не минава кота 300 млрд САЩ и Украйна се споразумяха за редкоземните метали САЩ и Украйна се споразумяха за редкоземните метали Сделката е от основно значение за стремежа на Киев да спечели подкрепата на САЩ 8-метрово цунами в Бургаския залив при трус от 7.8 по Рихтер в Истанбул? 8-метрово цунами в Бургаския залив при трус от 7.8 по Рихтер в Истанбул? Вълните заливат първо ниските крайбрежни участъци, като причиняват сериозни разрушения Получи голямо признание Получи голямо признание Мъри е оценен при съседите от Турция Шокиращи разкрития за убиеца на четиримата българи в Солинген Шокиращи разкрития за убиеца на четиримата българи в Солинген Открити са няколко газови оръжия, пиротехнически средства, мачете, много бензинови бутилки и запалителни устройства в дома му
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Започва да става параноично всеки назначен да му се търси връзка с Пеевски Виц на деня Виц на деня Двама канибали вечерят.
Единият казва:
- Мразя тъща си!
Другият.
- Нищо, нищо... яж само гарнитурата!
Виц на деня Виц на деня - Госпожице, когато се усмихвате, в мен се появява голямо желание да ви поканя при мен!
- Аууу... голям Дон Жуан сте Вие...
- Какво говорите? Зъболекар съм...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Производителите на 3D принтери, умоляват клиентите да не печатат 3D принтери!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори