×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • В 2230 офиса на „Български пощи“ ще се обменят левове в евро
  • Поне 24 индийски туристи загинаха при стрелба в Кашмир
  • Мъж е с опасност за живота след падане от въртележка в Ямбол
  • Отиде си журналистката Даниела Кънева
  • Поне 10 убити и над 100 ранени след нощна бомбардировка в Киев
  • СОС отхвърли искане на кмета метростанция да се казва "СК ЦСКА"
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Натовски войници се опънаха до украинките на Бургаския плаж (ВИДЕО)


Натовски войници се опънаха до украинките на Бургаския плаж (ВИДЕО)
Според спасителите на Северния плаж морето засега е спокойно, нямало е инциденти от началото на юни
24 Юни 2022, Петък, 17:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

Днешният петъчен ден не беляза голям наплив от ентусиасти да се попекат край морето, вероятно заради променливото време

НАТО-вски войници опънаха мускулести тела на Северния плаж в Бургас. Редом с тях са и туристи от различни страни в Европа, като преобладават украински майки с децата си, показа проверка на Флагман. След разговор със старшите спасители на пост на ивицата установихме, че същинската част на летния сезон в морския град все още не е започнала. Това вероятно се дължи на променливото време, което е характерно за юни месец, когато дъжд, вятър и жарко слънце се редуват през дни.

Засега на най-дългия плаж в Бургас обстановката е спокойна. От началото на месеца досега не се е налагало спасителите да се намесват, за да спасяват човешки животи. Морето не е бурно, а водата вече започва да се стопля.

Днес на бургаския плаж нямаше голям наплив от хора. Очакванията обаче са това съвсем скоро да се промени. Според метеоролози до края на месеца ни очакват слънчеви дни и високи температури. С изключение на неделя и понеделник, когато има немалка вероятност да вали, времето до юли ще бъде подходящо за плаж. След това, традиционно за Бургас, ни очакват още по-големи жеги през юли.




В категории: Бургас


"Али Реза ряпа да яде"
"Али Реза ряпа да яде" 24/04/2025, Четвъртък 22:00 1
Получи интересен приз
Получи интересен приз 24/04/2025, Четвъртък 21:40 0
Карат се за имот
Карат се за имот 24/04/2025, Четвъртък 21:21 0
Подиграваха му се и реши да...
Подиграваха му се и реши да... 24/04/2025, Четвъртък 21:00 1
Китай и Русия с грандиозен план
Китай и Русия с грандиозен план 24/04/2025, Четвъртък 20:47 2
Фрапиращ инцидент в България
Фрапиращ инцидент в България 24/04/2025, Четвъртък 20:18 0
Мъчи го коронавирус
Мъчи го коронавирус 24/04/2025, Четвъртък 20:00 0
Много грозен побой в страната
Много грозен побой в страната 24/04/2025, Четвъртък 19:48 0
Прави интересен ход
Прави интересен ход 24/04/2025, Четвъртък 19:21 0
18
Коментара по темата
18.
Флагман ,сериозно ли?
25.06.2022 17:18:03
0
4
Флагман ,сериозно ли?Няма такова ,,интервю,,честно...На сним ките които сте сложили не виждам нито Нтовски войници нито Украинки,нямам представа как го разбрахте че там има такива...тоя спасителя,абе вие сериозно ли...децата били непослушни и защото са украинци са много лоши....Какво ви става бе хора?
17.
Pol
25.06.2022 15:45:28
1
10
Не ги знам тези натовски войници колко са мускулести ама помня,че едни май френски спецчасти доста бой ядоха от едни български яки ,истински селяни.Голям смях беше.Дори и оплакване бяха пуснали.Пълни смешници с едно голо самочувствие
16.
Бай Уй
25.06.2022 09:00:06
1
1
До 12. Уй сплескан

Ми те убавите не идват у Бълхария бе Уй сплескан
15.
Bzzzz
25.06.2022 05:54:24
0
17
Това ако беше преди теийстина години, тия украински що ебане и добри чувства щяха да отнесат., ама сегашната младеж само на прайдове ходи
14.
Ежко
25.06.2022 00:58:46
0
4
Въх, Мари Божке!
Петьо Русев капацитет! У-НИ-КА-ЛЕНРоми ..има...румънци ...има ...унгарци...американци ....само българи няма .....ба та у полиглота! Че и време даси говори с тях има....
13.
Sa
25.06.2022 00:21:42
4
7
Ами натоим наебаха държавата сега и жените да им ебът ма тези урки цървули
12.
Уй сплескан
24.06.2022 21:23:41
11
5
Днес видях за първи път що годе биваща украинка-рускиня. Общо взето все батали.
11.
Ми няма лошо
24.06.2022 21:16:34
7
19
Руските войници ги трепят Натовските им еб'т жените Българите гледаме сеир и коментираме
10.
?
24.06.2022 20:53:38
0
9
Цената от табелите 1.20 какво включва? Чадър,шезлонг?
9.
Бг пародия, Пародия Бг
24.06.2022 19:59:36
10
28
Флагман, тези "войници" от ПРАЙДА В СОФИЯ ли дойдоха!?
Хомо-бандити... от НАТО.
8.
Ами
24.06.2022 18:40:56
4
30
Лошо няма. Млади хора,загорели. Хормоните на мах,какво необичайно има.
Да са живи и здрави.
7.
Курти Доколенко
24.06.2022 18:19:35
11
39
В това време руснаците ги опъват здраво в Украйна
6.
Bal
24.06.2022 17:38:44
4
41
Фалшива новина за да кликате като идиоти
5.
a българите
24.06.2022 17:20:02
8
57
в тва време бачкат, та да изхранват и едните и другите
4.
Glarus
24.06.2022 17:20:00
6
27
Aми те искат да смажат буталото
3.
Морска
24.06.2022 17:06:03
2
70
Нито мускулисто тяло, нито майка с дете видях по фотосите.
2.
da
24.06.2022 17:04:56
10
47
Дайте да ги видим колко са мускулисте. Могат ли да направят 10 лицеви опори?
1.
Az
24.06.2022 17:02:55
15
45
БОКЛУК ДО БОКЛУКА
БОКШУК ДО БОКЛУКА
БОКЛУК ДО БОКЛУКА
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Посланикът ни във Вашингтон се връща в Поморие заради скандала с Елка Русков? Посланикът ни във Вашингтон се връща в Поморие заради скандала с Елка Русков?  Това е формалната причина да бъде поискана оставката на Георги Панайотов след куп гафове "Али Реза ряпа да яде" "Али Реза ряпа да яде" Златева каза за олимпийските шампиони Нападателят с меча твърди, че травеститът е започнал да се заяжда пръв Нападателят с меча твърди, че травеститът е започнал да се заяжда пръв Случаят се пренасочва към Отдел „Културно-абсурдни инциденти“ при Столична община Фрапиращ инцидент в България Фрапиращ инцидент в България Младеж си спретна гонка с полицията Размина ли ни се водният режим? Министър уверява, че язовир Камчия има достатъчно вода Размина ли ни се водният режим? Министър уверява, че язовир Камчия има достатъчно вода Иван Иванов съобщи, че в момента ВиК Варна работи по проект за захранването на града от друг водоизточник Много грозен побой в страната Много грозен побой в страната 42-годишен мъж посегна на баща си Димитър Николов: Всички одобрени за саниране блокове в Бургас ще са със скелета от 1 юни Димитър Николов: Всички одобрени за саниране блокове в Бургас ще са със скелета от 1 юни Премиерът Росен Желязков пък призна, че програмата за енергийна ефективност се е забавила почти фатално, но но увери, че се работи активно Посланикът на България в САЩ подаде оставка! Завръща се в Поморие? Посланикът на България в САЩ подаде оставка! Завръща се в Поморие? Георги Панайотов зае поста през 2022 г Министър Мирослав Боршош и кметът на Велико Търново обявиха кога ще се проведе важно изложение Министър Мирослав Боршош и кметът на Велико Търново обявиха кога ще се проведе важно изложение Събитието е без аналог на Балканите Гавра с почернени родители! Бащата на сгазения Филип зове за справедливи наказания на убийците Гавра с почернени родители! Бащата на сгазения Филип зове за справедливи наказания на убийците  Често присъдите им са условни, а нас от „Ангели на пътя“ ни обвиняват, че търсим отмъщение, но няма вече какво да губим, каза Красимир Арсов
Тръмп притиска руснаците да върнат на Украйна АЕЦ "Запорожие" и окупираната земя край Харков Тръмп притиска руснаците да върнат на Украйна АЕЦ "Запорожие" и окупираната земя край Харков За да има мироопазващи сили, трябва Русия да се съгласи, което на практика е невъзможно, коментира дипломатът Любомир Кючуков Карат се за имот Карат се за имот Афлек и Джей Ло не могат да се разберат за цена на луксозно имение Подиграваха му се и реши да... Подиграваха му се и реши да... Сина си присади коса Китай и Русия с грандиозен план Китай и Русия с грандиозен план Свързан с Луната Мъчи го коронавирус Мъчи го коронавирус Сантана влезе в болница Прави интересен ход Прави интересен ход Меси ще е парламентьор между Интер Маями и Модрич Потвърдено: Марин Маринов е убит от израелски танков снаряд Потвърдено: Марин Маринов е убит от израелски танков снаряд Израелските сили за отбрана признаха, че по погрешка са стреляли по обект на ООН Жена бе отнесена на пешеходна пътека Жена бе отнесена на пешеходна пътека Неприятен инцидент в Пловдив Арестуваха екоактивист с коктейл Молотов Арестуваха екоактивист с коктейл Молотов Климатичният истерик подготвял безредици по време на протест Германия дава по 4000 евро на сирийски семейства, за да се върнат обратно в родината си Германия дава по 4000 евро на сирийски семейства, за да се върнат обратно в родината си Над 460 души вече са напуснали доброволно страната
Димо ГЯУРОВ за мира в Украйна: Димо ГЯУРОВ за мира в Украйна: Няма как Европа да признае руски статут на завзетите територии – това събаря целия международен ред Виц на деня Виц на деня Съдията:
- Подсъдимия, защо открадна кравата?
- Господин съдия, тя ме погледна, аз я погледнах... и някакси... просто ей така се случи... съдбата ни събра!
Виц на деня Виц на деня На пазара:
- Бабо, как са доматите?
- Абе като зетьовете - изглеждат хубави, ама ще разбереш какви са, чак след като ги вземеш!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинската сила не е в това да надвиеш другите, а в това да надвиеш себе си – в тишината, в избора да замълчиш, когато можеш да крещиш, и да простиш, когато имаш право да съдиш
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори