×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Украйна настоява бойците от „Азовстал" да бъдат разменени за руски военнопленници


Украйна настоява бойците от „Азовстал" да бъдат разменени за руски военнопленници
От завода „Азовстал“ в Мариупол бяха изведени 260 души
18 Май 2022, Сряда, 08:20 ч.
Автор: Флагман.Бг

Не е ясно колко хора все още има в завода

Неясна остава съдбата на войниците от Азов, които вчера бяха прехвърлени от завода в Мариупол в контролирана от руснаците територия, съобщава БНТ.

Украйна настоява те да бъдат разменени за руски военнопленници. Кремъл избягва коментари относно статута на затворниците или евентуалното им преместване. От завода в Мариупол бяха изведени 260 души. Не е ясно колко хора все още има в завода.

Украинските власти заявиха, че правят "всичко възможно и невъзможно", за да спасят останалите бойци, които се намират в бункерите на "АзовСтал". Заводът е последното място в пристанищния град, което не е под руски контрол.


В категории: Войната в Украйна


19
Коментара
Флагман.БГ Разплакаха я Разплакаха я 04/03/2025, Вторник 22:03 0
Флагман.БГ Стана ясно дали е спал със 72-годишна Стана ясно дали е спал със 72-годишна 04/03/2025, Вторник 22:00 0
Прославят България
Прославят България 04/03/2025, Вторник 21:30 0
Организира мащабна среща
Организира мащабна среща 04/03/2025, Вторник 21:00 1
Флагман.БГ Спешен ход в "Ергенът" Спешен ход в "Ергенът" 04/03/2025, Вторник 19:57 0
19
Коментара по темата
19.
ДаКастрирамеСулюПаситто
19.05.2022 17:08:57
1
1
Наложително е да бъдат разследвани,съдени и осъдени на смърт,за безчинствата и геноцида, които се вършели преди години под покровителството на дрогиращият се клоун, както и за масовите екзекуции на мирни хора, открити в масовите гробове преди време.
Смъртните присъди да бъдат изпълнявани от близките на изтезаваните и убити руски граждани,като този акт на възмездие да се предава на живо по телевизиите по цял свят,за назидание и респект на англо-краварските им господари.Същото се отнася за англо-краварските шпиони-убийци инструктори и СатаНАТОвски генерали.
Първо да ги разхождат като мечки по площадите в много градове, със синджири и топузи на каката,а после с варията - отзад,в тила и до тук.Така,че друг пък всеки краварин да се замисли какво ще намери на п...ка си майчина,далеч от родния си Краварник .
18.
Минчо
18.05.2022 21:26:02
1
7
Напълно подкрепям номер 4.
По чужди тв канали даваха как тези бойци се предават. Има сред тях много наемници от други държави. Ще видим кой се е крил в този завод.
Нормално е да ги претърсват , има хора с татуировки с нацистки символи, но…. има и с интелигентни физиономии, дали не са лаборантите?
В този завод не са били само бойците от Азов, интересно е какво ще съобщят медиите ,руските и украинските.
Няма да им бъде простено на тези, които са по списъка на батальона Азов.
17.
Е как
18.05.2022 21:19:19
0
6
Те укрите нямат толкоз пленници накуп.
16.
Броненосеца Потьомкин
18.05.2022 12:30:56
11
3
Продължението на "Крадецът на праскови" щяло да се казва "Крадецът на перални". Защо?
15.
до 13
18.05.2022 11:58:56
2
9
Да си против ЕС и НАТО не означава че си ЗА РФ! И ти си един от многото които имат нужда да прочетат тази статия. Понякога и тук се появява нещо полезно.

https://www.flagman.bg/article/266880
14.
Руски солдатс хладилник
18.05.2022 11:51:42
16
7
Тес фашисти не стига чи са крият ами и стрелят. Колко лесно беше като изнасилвахме жени и деца дето се криеха в подземия ма нямаха оръжие и не стреляха. И хладилници и дамско бельо уграбихме. Тоя завод трудно.
13.
Чуденка!!!!!
18.05.2022 11:49:05
19
9
Защо всички които плюят ЕС и НАТО.а подкрепят и са за Русия , като Велика държава защо не имигрират там????
Нали е по- добре , нали са правова държава?? Путин е велик само викат: 'Слава Rосии" Ходете там да живеете, да ги защитавате , дори да се биете за тях.
Или само си чешете езиците
12.
_nib_
18.05.2022 10:51:31
6
18
Никакво връщане на нацистите...Процес, зелката от кръста...и да си помислят следващите след 50-70 години дали ще стават и те нацисти.86efa
11.
Кадировите ли ве
18.05.2022 10:49:55
16
5
Цял свят им вика тиктокъри и пишман спецназ само разнебитените изотзад русфили още не разбрали.
Кирки забиват хващат ги и признават мазните трусливи русфили. Марш в рашката барака пълна с бълхи.
10.
Динко от Джамбол
18.05.2022 10:31:20
8
2
Тука пълно с ербапи, чеченчета ли сте, кви сте, да не се запознаете с моите свински опашки, брадатковци....
9.
Айде бе флагман.
18.05.2022 10:29:38
15
6
Я поразгледайте международния инфо поток! Боевете за Азофстал продължават а руските командири призовават защитниците да се предадът. Хахаха. Вчера московската психиатрия пак показваше едни 1 000 предали се, нищо че всички световни медии и вие вкюч. обявихте 200 ранени. Днеска русопсихарите пак обстрелват с всички видове въоръжение и приканват защитниците да се предават. Явно днеска от Азофстал се отбраняат марсианци. Флагман предайте на русофилистиците че по-тъпорили фантазьори от тях са само кремълските пропагандони и вярващите им.
8.
burgazlia
18.05.2022 10:22:20
1
15
Ти да видиш...... Зеления с дългите линии бил настоявал....смях в залата.
За тия милост няма, ако са късметлии ше копат на солнечния Махадан идните години, ако ли не - да си бяха останали по дупките.
7.
Бургас
18.05.2022 09:36:33
2
23
А подстрекателите си седят и си живуркат зад океана.Зеленски е най-глупавия мъж раждал се на тази планета
6.
до4
18.05.2022 09:21:00
5
8
А Мариупол,града който трябваше да е знаме на съпротивата,сега е даден на чеченците.Извращенията за назидание са в пълна сила
5.
А ха ха ха
18.05.2022 09:13:15
2
18
Настоява ?!?
4.
Здравко
18.05.2022 09:10:42
4
22
Каква размяна?Тези хора сега ще разберат,че по-добре да бяха умрели в завода.Унижението им почна още първия ден със събличането им голи заснемане уж на татуировки.Те ще го отнесат за всички руски жертви.
3.
Броненосеца Потьомкин
18.05.2022 09:01:01
25
2
Дори да се отметнем от думата си, оставаме велика (ахмат) сила. Нашите съюзници Еритрея и Северна Корея ще ни подкрепят. Всички ни уважават, защото не лъжем.
2.
Хахах
18.05.2022 08:44:07
2
26
Мечтите поне са безплатни,толкова ги дебнаха,сега като ги докопаха чакайте размяна
1.
Лост
18.05.2022 08:38:35
2
26
Да ходи да плаче настойниците си. Сега може само да умолява
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Вълнуваща среща за Скорпиона, а Близнаците да се пазят от измамници Вълнуваща среща за Скорпиона, а Близнаците да се пазят от измамници Хороскоп за деня – 5 март 2025, сряда Разплакаха я Разплакаха я В "Ергенът" Бургаският кв. Ветрен в истерия: Кучета предизвикаха съдебен спор Бургаският кв. Ветрен в истерия: Кучета предизвикаха съдебен спор Бургазлийка се жалва, че комшиите й нарочно вързали кучета под прозореца, за да й тровят живота  Шеф Ангелов към готвачките в Hell`s Kitchen: Имате яки трътки Шеф Ангелов към готвачките в Hell`s Kitchen: Имате яки трътки Кулинарният гуру похвали бургазлийката Тоби и Марина, чинията им била като за списание Историята се повтаря? Преди 83 години ни искаха Варна и Бургас, а сега сме под ултиматум от Русия Историята се повтаря? Преди 83 години ни искаха Варна и Бургас, а сега сме под ултиматум от Русия Три седмици преди началото на войната в Украйна от Кремъл поискаха България и други страни да напуснат НАТО, припомня проф. Милко Палангурски Джорджеску внася кандидатурата си за президент на Румъния на 7 март Джорджеску внася кандидатурата си за президент на Румъния на 7 март Независимият крайнодесен кандидат спечели първия тур на президентските избори на 24 ноември Мечки и маймуни на разклона за Свети влас по времето на соцтуризма Мечки и маймуни на разклона за Свети влас по времето на соцтуризма Когато атракциите хапеха, но спомените оставаха завинаги! Организира мащабна среща Организира мащабна среща Ганчев иска да е начело на борбата Стана ли Румен Радев съюзник на Тръмп? От САЩ му благодарят Стана ли Румен Радев съюзник на Тръмп? От САЩ му благодарят Ценим високо подкрепата на държавния глава за стратегическото ни партньорство с България, обявиха от американското посолство България с впечатляващо представяне на най-големия форум за туризъм в Германия България с впечатляващо представяне на най-големия форум за туризъм в Германия Мирослав Боршош откри най-мащабния български щанд досега в Берлин
Стана ясно дали е спал със 72-годишна Стана ясно дали е спал със 72-годишна Диньо и жената са само приятели Русия започна важни преговори с... Русия започна важни преговори с... УЕФА Сръбският Слави Трифонов почина, точно така, както Ванга му предрече Сръбският Слави Трифонов почина, точно така, както Ванга му предрече Легендата Саша Попович умря в съня си Почина голямо медицинско светило Почина голямо медицинско светило Напусна ни проф. д-р Милан Миланов Зеленски подаде ръка към Тръмп! Войната приключва? Зеленски подаде ръка към Тръмп! Войната приключва? Украйна е готова да парафира по всяко време споразумението със САЩ за редкоземните метали Предложиха Тръмп да бъде номиниран за Нобелова награда за мир Предложиха Тръмп да бъде номиниран за Нобелова награда за мир Идеята е на конгресмен от Републиканската партия Почина уважаван българин Почина уважаван българин Доц. Недев беше не само блестящ специалист в своята област, но и обичан колега, наставник и човек с изключителна доброта Тежък удар на еврото! Какво става на пазара Тежък удар на еврото! Какво става на пазара Единната валута прави рязък завой Тежка катастрофа на АМ "Тракия": Сеат се вряза под тир Тежка катастрофа на АМ "Тракия": Сеат се вряза под тир Към момента няма официална информация за броя на пострадалите или причините за катастрофата Бой, шокови бомби и димки в парламента, депутатка се бори за живота си Бой, шокови бомби и димки в парламента, депутатка се бори за живота си Очакваше се да бъде приета оставката на правителството
Румен Радев, президент Румен Радев, президент У нас се намират политици, които водят война с паметници Виц на деня Виц на деня В чата:
- Опиши се как изглеждаш.
- Виждал ли си Анджелина Джоли?
- Да.
- Е, немаме нищо общо!
Виц на деня Виц на деня Мъж, яде баничка в кварталната баничарница. Намира косъм...
- Какво има в тая баничка?
- Как какво, яйца...
- Бръснете ги тези яйца бе хора...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жените мечтаят да видят идеалния мъж, а мъжете мечтаят да видят идеалната жена. Яжте моркови, те подобряват зрението!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори