×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пратиха Стефан Димитров от Карнобат да изтрезнява в ареста, хванаха го с 2,08 зад волана


Пратиха Стефан Димитров от Карнобат да изтрезнява в ареста, хванаха го с 2,08 зад волана
Реното на Стефан е било спряно за рутинна проверка на бул. „Москва“
13 Май 2022, Петък, 22:00 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

44-годишният мъж е спипан да шофира рано сутринта пиян до козирката

Стефан Димитров от Карнобат прекара нощта в ареста, след като бе хванат да шофира в нетрезво състояние. Вчера сутринта, минути след 08 часа, 44-годишният карнобатлия попаднал в полезрението на местните полицаи. Стефан се движел на зиг заг по бул. „Москва“.

Когато го спрели, установили, че същият е седнал зад волана на лекия си автомобил Рено „Лагуна“ в бургаска регистрация след употреба на алкохол.

Стефан Димитров е бил тестван с дрегер, устройството отчело 2,08 промила.

Водачът отказал да даде кръв за химичен анализ. Задържан е за срок до 24 часа.

Работата по случая продължава.


В категории: Карнобат


Михаил ДИМИТРОВ Обяснение в любов в Hell`s Kitchen Обяснение в любов в Hell`s Kitchen 05/03/2025, Сряда 23:01 0
Флагман.БГ Голям обрат в "Ергенът" Голям обрат в "Ергенът" 05/03/2025, Сряда 21:33 0
ЦСКА зарадва феновете си
ЦСКА зарадва феновете си 05/03/2025, Сряда 21:00 0
Шампион по оцеляване
Шампион по оцеляване 05/03/2025, Сряда 20:48 0
8
Коментара по темата
8.
БХ
01.06.2022 10:29:01
0
0
Вие май за лични данни не сте чували, плачете за съд.
7.
Пламен Постолов
16.05.2022 19:09:51
0
0
Аз съм най-големия във Ky-sklada.Когато си поискам ходя на работа нафиркан.Питайте Желю Пантерата той ме тества във склада със резците.
6.
Минчо
14.05.2022 12:02:33
1
3
До Алито Алиии, не надигай чалмицата, за да не ти Загрея ПАК еничарското вратленце...
5.
Iztrezve
14.05.2022 08:03:33
0
2
Mn gadno
4.
Бай Недял +ГАНКА К.
14.05.2022 00:49:10
1
12
Абе минете през мен да ви дам нещо,че поне да не ви личи пиянството ве!
3.
БСКС
14.05.2022 00:13:20
1
18
То по Москва и трезвен караш на зиг заг
2.
хаха
13.05.2022 22:45:09
3
12
селски алкохолик
1.
Али Кондафил
13.05.2022 22:33:19
5
10
Сярфош ли си бе Карнобашки чукундур !
Де път с наведени глави ще ходите ….
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Аръков: Да си броя гаджетата е като да скоча с парашут в минно поле Аръков: Да си броя гаджетата е като да скоча с парашут в минно поле Където и да стъпя, ще е грешка, каза актьорът след като водещият на Hell`s Kitchen шеф Ангелов поиска да посочи и адресите на бившите му приятелки Сигнал до Флагман.бг: АПИ, оправете си пътя Босна-Визица, потрошихме си колите Сигнал до Флагман.бг: АПИ, оправете си пътя Босна-Визица, потрошихме си колите До крайния срок остава по-малко от месец, а са ремонтирани едва 5-6 км от близо 25, посочва нашият читател Ужасно: 20 процента от работниците в България са... Ужасно: 20 процента от работниците в България са... Подложени на сексуален тормоз Може ли да го познаете? Преди две години се вряза със скъп Мерцедес в портала на Бургаския затвор, днес се покайва Може ли да го познаете? Преди две години се вряза със скъп Мерцедес в портала на Бургаския затвор, днес се покайва Съжалявам за случилото се, така се стекоха обстоятелствата, каза Николай Стоянов ЦСКА зарадва феновете си ЦСКА зарадва феновете си Отборът напредва със стадиона Шок в Бургаско! Крупен бизнесмен се самоуби Шок в Бургаско! Крупен бизнесмен се самоуби Повече от 20 дни земеделският производител се бореше за живот, но състоянието му бе несъвместимо с живота Лоша новина за хората в стоманобетонната джунгла, спират санирането Лоша новина за хората в стоманобетонната джунгла, спират санирането Това обаче не важи за блоковете, които вече са кандидатствали и са одобрени Приеха бюджета на ДОО, пенсиите се увеличават с над 10 процента Приеха бюджета на ДОО, пенсиите се увеличават с над 10 процента В момента депутатите продължават работа с парите за НЗОК Панайот Рейзи се завръща? Бившият кмет на Созопол в битка за шеф на "Пристанище Бургас" Панайот Рейзи се завръща? Бившият кмет на Созопол в битка за шеф на "Пристанище Бургас" Днес Министерството на транспорта оповести кои са допуснати до втория етап на конкурса, има много интересни имена Беглецът от Украйна и туркинята, които бяха спасени от катер край Приморско, остават в ареста Беглецът от Украйна и туркинята, които бяха спасени от катер край Приморско, остават в ареста Двамата „мореплаватели“ са обвинени за нелегално преминаване в български териториални води
Трагедия в Испания, двама българи загинаха Трагедия в Испания, двама българи загинаха Инцидентът е станал на пътя N-113 Памплона-Мадрид Макрон изкара Русия терористична заплаха за Европа и заговори за европейски сили в Украйна Макрон изкара Русия терористична заплаха за Европа и заговори за европейски сили в Украйна Украинският народ воюва смело не само за своята свобода, нашата сигурност е застрашена, каза той Осъдиха студент за изнасилването на 10 жени Осъдиха студент за изнасилването на 10 жени  Може да има още 50 жертви Путин с пламенен поздрав към... Путин с пламенен поздрав към... Президента на Сърбия Шампион по оцеляване Шампион по оцеляване Костенурка оцеля 10 години под облицован под Изключително талантлив младеж се бори за живота си Изключително талантлив младеж се бори за живота си Неприятна новина от Бразилия От Кремъл с тежки думи От Кремъл с тежки думи Дмитрий Медведев говори за войната Тръмп: Русия е готова за мир, а Гренландия ще я вземем по един или друг начин Тръмп: Русия е готова за мир, а Гренландия ще я вземем по един или друг начин Американският президент прочете пред Конгреса помирително писмо, изпратено от Володимир Зеленски Появи се нов вирус с 50% смъртност Появи се нов вирус с 50% смъртност Сред симптомите са необяснимо кървене и повръщане Колко пенсионери работят заради безпаричие Колко пенсионери работят заради безпаричие Над 340 хил.
Румен Радев, президент Румен Радев, президент У нас се намират политици, които водят война с паметници Виц на деня Виц на деня В чата:
- Опиши се как изглеждаш.
- Виждал ли си Анджелина Джоли?
- Да.
- Е, немаме нищо общо!
Виц на деня Виц на деня Мъж, яде баничка в кварталната баничарница. Намира косъм...
- Какво има в тая баничка?
- Как какво, яйца...
- Бръснете ги тези яйца бе хора...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жените мечтаят да видят идеалния мъж, а мъжете мечтаят да видят идеалната жена. Яжте моркови, те подобряват зрението!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори