×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Христова оставя Кенов сам да се блъска за местните избори


Христова оставя Кенов сам да се блъска за местните избори
Христова и Кенов са в чудесни отношения, той остана един от малкото верни царисти в Бургас, тя обаче го остави сам
27 Май 2011, Петък, 15:46 ч.
Автор: Боряна ГЕОРГИЕВА

Шефката на НДСВ оставила местните царисти сами да решават с Ненчо Драгнев ли да играят в Бургас или да влизат в коалиция
Шефката на НДСВ Христина Христова остави областния лидер Стефан Кенов сам да решава как партията ще се явява на избори в Бургас и в останалите общини от областта. Според местни царисти това означава, че най-вероятно централата в София се оттегля от отговорност по време на кампанията и най-вече тотално загърбва финансирането на кандидатите. Това може да се окаже пагубно за мобилизацията на малкото останали активисти на партията, чиято централа в Бургас е почти безлюдна. Преди дни Кенов беше на прослушване в централата София, където докладвал за първоначалните намерения на структурите как да действат по време на вота. За момента обаче няма ясна позиция на ръководството по нито един обсъждан вариант.

Засега в Бургас жълтите се готвят да издигнат адвокат Ненчо Драгнев като свой собствен кандидат за кмет, но все още не изключват възможността да влязат в коалиция и да подкрепят друга кандидатура в последния момент. Свои хора царистите ще издигат и в Созопол и Поморие като имат подобен вариант и за Приморско, където ще изчакат развоя  на събитията, за да преценят кои ще бъдат другите кандидатури1 освен тази на БСП и на техните опоненти от ГЕРБ.


В категории: Опозиция , Политика


3
Коментара
Флагман.БГ Арестуваха го Арестуваха го 22/02/2025, Събота 21:38 0
Флагман.БГ Шокираща смърт в Русия Шокираща смърт в Русия 22/02/2025, Събота 21:21 0
Трагедия във Франция
Трагедия във Франция 22/02/2025, Събота 20:00 0
Провал за България
Провал за България 22/02/2025, Събота 19:21 2
Флагман.БГ Украйна с удар по Русия Украйна с удар по Русия 22/02/2025, Събота 18:48 0
3
Коментара по темата
3.
endeseve
27.05.2011 22:19:37
0
2
то пък в НДСВ такова ядене пада, че чак се чудя как още съществуват, да се видят другите
2.
аноним
27.05.2011 17:24:39
1
2
Фамилия Кенови нямат наяждане - Стефан областен лидер на НДСВ, баща му - кмет на Сунгурларе от ДПС, дядо му общ.съветник в Карнобат. Ха, поспрете се малко!
1.
НДСВ
27.05.2011 16:54:40
1
4
Много алчно мекере е това Стефан Кенов.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Вижте как кукери прогониха злите сили от кв. Лозово Вижте как кукери прогониха злите сили от кв. Лозово Традицията оживяха с впечатляващи игри в бургаския квартал Ваксина ще спира рака, преди да се развие в тялото Ваксина ще спира рака, преди да се развие в тялото Учените искат да обучат имунната система да разпознава и унищожава опасните клетки Какъв е характерът ви според кръвната група Какъв е характерът ви според кръвната група Хората имат различен характер и кръвната им група играе важна роля за това Изяли сме 13 000 тона фалшиво сирене Изяли сме 13 000 тона фалшиво сирене Количеството е по-голямо от произведеното през 2023 г. Днес беше само загрявка, в сряда идва ред на парламента, предупреди Цончо Ганев Днес беше само загрявка, в сряда идва ред на парламента, предупреди Цончо Ганев Полицаите сами са си виновни, ние не сме направили нищо, твърди депутатът МВР със спешна акция, ще задържа вандалите от протеста в София МВР със спешна акция, ще задържа вандалите от протеста в София След раняването на 10 полицаи, МВР предприема действия срещу агресията  Алекс Сърчаджиева скочи на Разград: Безумие! Алекс Сърчаджиева скочи на Разград: Безумие! Хората там бедстваха, купете един снегорин за града - призова актрисата, която е и водеща на "Аз обичам България" Кметът на с. Светлина: Известна фигура от политическите среди на Средец ме нападна Кметът на с. Светлина: Известна фигура от политическите среди на Средец ме нападна Удари ме пред сградата на Общината, където има охранителни камери, за които обаче се твърди, че не работят, обяви Иван Айрянов Вътрешният министър за изцепката на "Възраждане": Всичко е документирано, виновните ще си понесат отговорността Вътрешният министър за изцепката на "Възраждане": Всичко е документирано, виновните ще си понесат отговорността Няма да бъде оставено без последици поредното посегателство и агресията срещу полицаите, категоричен бе Митов Гореща новина за 26 млрд. за пенсиите на българите Гореща новина за 26 млрд. за пенсиите на българите Средният размер на изплатените пенсии през  2024 г. е 230,18 лв., а средният размер на разсроченото плащане е 471,07 лв., сочат данните
Шокираща смърт в Русия Шокираща смърт в Русия Известна жена почина по много нелеп начин Ваксина ще спира рака, преди да се развие в тялото Ваксина ще спира рака, преди да се развие в тялото Учените искат да обучат имунната система да разпознава и унищожава опасните клетки Какъв е характерът ви според кръвната група Какъв е характерът ви според кръвната група Хората имат различен характер и кръвната им група играе важна роля за това Трагедия във Франция Трагедия във Франция Във френските Алпи Висш мафиот от Коза Ностра, осъден на затвор, е заловен в София Висш мафиот от Коза Ностра, осъден на затвор, е заловен в София Той не е просто криминален беглец – Офриа е роднина на легендарния бос на Коза Ностра Гаетано Бадаламенти, един от най-влиятелните мафиоти на 20-ти век Неприятна новина за феновете на "Спайдърмен" Неприятна новина за феновете на "Спайдърмен" Премиерата се отлага, но с малко... Още израелски заложници бяха освободени от Ивицата Газа Още израелски заложници бяха освободени от Ивицата Газа Докато Израел трябва да пусне от затвора стотици палестинци Бежанец е заподозрян за атаката в Берлин Бежанец е заподозрян за атаката в Берлин Ето подробности Тръмп си промени мнението: този път каза, че Русия е започнала войната срещу Украйна Тръмп си промени мнението: този път каза, че Русия е започнала войната срещу Украйна Във вторник Тръмп обвини Украйна за започването на войната, но сега промени позицията си по въпроса Води селски живот Води селски живот И е много щастлив
Бойко Борисов Бойко Борисов Оказва се, че вратата на ПП не се отваря и затваря, а се върти Виц на деня Виц на деня Жена към мъжа си:
- Всички мъже сте еднакви...!
Съпругът:
- Ти пък всички ли си изпробвала!
Виц на деня Виц на деня - Тате, защо мама казва, че си прасе?
- Защото и ям буламачите!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Много е трудно да не правиш нищо, никога не знаеш кога си свършил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори