×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Путин ще разговаря във вторник със султана на Оман Хайсам бин Тарик ал Саид в Москва
  • Топлофикациите в София и Пловдив обявиха, че започват поетапно спиране на парното
  • От днес до четвъртък се затварят две от четирите лента на "Тракия" от 3-и до 5-и километър
  • Съветът за електронни медии избра Симона Велева за председател за 1 година
  • КНСБ: Минимум 1521 лева чисто са нужни на един работещ, за да се издържа
  • УЕФА публикува клубните компенсации за 2020-2024 г., 1.5 млн. евро са за България
  • Туристи загинаха в индийския район Кашмир при нападение от екстремисти
  • Терзиев назначи Богдана Панайотова за главен архитект на София
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Младите воеводи искат Дракалиев за вицепрезидент


19 Май 2011, Четвъртък, 15:06 ч.
Автор: Бесове.бг

Структурите на ВМРО–БНД в Бургаска област приключиха с провеждането на общински конференции и общи събрания, които бяха насрочени с цел да бъдат обсъдени предстоящите президентски избори

Общо е становището, че ВМРО-БНД трябва да участва активно на тези избори, като издигне собствена или коалиционна кандидат – президентска двойка, защото България има нужда от силен, независим президент с ясно изразен патриотичен профил и доказана биография в защита на националните интереси.

Такъв човек, повечето от представителите на ВМРО-БНД в областта виждат в лицето на лидера на партията Красимир Каракачанов и смятат евентуалното издигане на кандидатурата му за необходимо и навременно.

Бяха обсъдени и други кандидатури, включително и на личности извън ВМРО-БНД, но в голяма степен, отговарящи на приетите критерии.

От своя страна, Младежката структура на партията предложи кандидатурата на Областния председател на ВМРО-Бургас Георги Дракалиев за вице на бъдещият кандидат за президент.

Окончателното решение за начина на участие в изборите, както и състава на кандидат-президентската двойка, ще бъде взето на заседание на Националния съвет на ВМРО-БНД, след обработка на всички протоколи от страната.


В категории: Опозиция , Политика


5
Коментара
Флагман.БГ Пожар в жилищен блок Пожар в жилищен блок 22/04/2025, Вторник 21:00 1
Флагман.БГ Дързък ход в "Ергенът" Дързък ход в "Ергенът" 22/04/2025, Вторник 20:00 1
Флагман.БГ Силно земетресение в... Силно земетресение в... 22/04/2025, Вторник 19:40 0
Екзекутираха мъж в Китай
Екзекутираха мъж в Китай 22/04/2025, Вторник 19:24 4
5
Коментара по темата
5.
Богдан Тонев
05.06.2011 13:08:04
0
0
Той спаси някои от хората по време на пожара в ХЕИ - Бургас и ще сме му вечно благодарни. Така че си затваряте ла.няните усти!
4.
хип-хоп
27.05.2011 14:52:24
1
0
Попитайте го това момченце Г.Дракалиев какво е работило и какво работи, колко дни трудов стаж има и въобще дали има. Доста се е охранило на нечий гръб.
3.
Нина М.
26.05.2011 11:19:54
0
1
Аз пък само хубави работи съм чувала за него, а и то други свестни, освен ВМРО-то не останаха.
2.
TNT
20.05.2011 23:43:14
1
1
Този е пълен олигофрен, какви войводи в този век, какви глупости ръсят, да си ходят с четата в Македония. Палячовци.
1.
Лукавия
20.05.2011 11:40:46
1
2
Този е бивш наркоман и съдружник на Йоан в бившия ОС наричан ЕООД, ква Македония бре, този човек е за затвора за подстрекателство към престъпление.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Катастрофа и задръстване в София Катастрофа и задръстване в София Инцидент с участието на моторист Пожар в жилищен блок Пожар в жилищен блок Апартаментът, от който тръгнал огънят, е обитаван от 30-годишен мъж от София Ето я жестоката истина за раздялата между Борис Бонев и Васил Терзиев Ето я жестоката истина за раздялата между Борис Бонев и Васил Терзиев Роди се новият политически проект "Естетика за София" Невиждано: Отбор игра с 8 души цял мач и победи Невиждано: Отбор игра с 8 души цял мач и победи Партизан Светорачене с футболен подвиг Светият отец спасявал отвлечени деца, но украинците го намразили, след като им казал да се готвят за белия флаг Светият отец спасявал отвлечени деца, но украинците го намразили, след като им казал да се готвят за белия флаг В Аржентина той е имал отрицателно отношение към олигархията, към капитализма и тогава са възприемали СССР като прогресивна сила, заяви проф. Тодор Тагарев Погребват папа Франциск там, където благословили Кирил и Методий за богослужебните книги Погребват папа Франциск там, където благословили Кирил и Методий за богослужебните книги Изборът на наследникът трябва да е между 135-137 кардинали, каза архимандрит Благовест Вангелов Лудост: Насар победи 150-килограмови атлети Лудост: Насар победи 150-килограмови атлети Карлос вдигна двубой достатъчен за златни медали в 3 категории и сребро в тежката, където са с 60-ина килограма повече от него на кантара Загиналата при пожар в дома си Марина била в депресия след лична трагедия Загиналата при пожар в дома си Марина била в депресия след лична трагедия Преди години загубила семейството си, останала съвсем сама Свалиха я от ефир Свалиха я от ефир За последно тя се появи на екран на 17 април, четвъртък, когато бе вторият вот на недоверие срещу правителството Жена се напи до безобразие и нападна мъжа си с кухненски нож Жена се напи до безобразие и нападна мъжа си с кухненски нож Тя е арестувана
Путин с предложение за мир в Украйна, Зеленски готов да преговаря Путин с предложение за мир в Украйна, Зеленски готов да преговаря Очаква се поврат в преговорния процес, но в Киев се опасяват, че от Кремъл може да поискат по-големи отстъпки от САЩ Ислямисти убиха 27 туристи Ислямисти убиха 27 туристи Брадатите аллахакбари ги карали да си свалят панталоните, преди да ги застрелят, за да се уверят, че не убиват мюсюлмани Хищник със стряскащо нападение в... Хищник със стряскащо нападение в... Израел Стана ясно дали Путин ще присъства на погребението на папа Франциск Стана ясно дали Путин ще присъства на погребението на папа Франциск Държавният глава на Русия няма такива планове Двама ранени при стрелба в търговски център Двама ранени при стрелба в търговски център В Италия Проф. Каприев: Папата беше като пътепоказател – показваше пътя, но не вървеше по него Проф. Каприев: Папата беше като пътепоказател – показваше пътя, но не вървеше по него От 137 кардинали Изкуственият интелект е номинирал 24 за наследник на покойният свети отец, каза философът  Силно земетресение в... Силно земетресение в... Остров Нова Гвинея се разлюля Екзекутираха мъж в Китай Екзекутираха мъж в Китай Присъдата дойде, след като въпросното лице уби дете Реал със сензационна рокада? Реал със сензационна рокада? Подписва с Клоп... Осъдиха 27-годишен руснак на 12 години затвор заради... дарени $27 на украинската армия Осъдиха 27-годишен руснак на 12 години затвор заради... дарени $27 на украинската армия Мъжът трябва да плати и глоба от 3 хил. долара
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Руската армия се опитва да създаде впечатление за Великденско примирие Виц на деня Виц на деня - Докторе, как е положението?
- Ами... ако имаш неуредени дела, сега е моментът.
Виц на деня Виц на деня - Каква е разликата между политик и фокусник?
- Единият прави илюзии... другият поне си признава.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Април е като жената - никога не знаеш какво да очакваш!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори