×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Изгладнели софиянци обраха дома на руснак в Свети Влас


Изгладнели софиянци обраха дома на руснак в Свети Влас
Шопите отмъкнали сумата от 1 300 лв., позлатени бижута на стойност около 3 000 лв., два преносими компютъра, таблет и други вещи
08 Септември 2021, Сряда, 21:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

58-годишният криминоген от столицата Иван Тончев е задържан, изпортил и авера си

Двама изгладнели софиянци обраха дома на руснак в Свети Влас, но загазиха здраво. В резултат на съвместните полицейски действия на служители от отдел „Криминална полиция“ при ОДМВР - Бургас и Районно управление – Несебър те са заловени. Шопите отмъкнали сумата от 1 300 лв., позлатени бижута на стойност около 3 000 лв., два преносими компютъра, таблет и други вещи, собственост на 43-годишен руски гражданин.

Кражбата с взлом е осъществена на 31.08.т.г. от жилището му, разположено в Свети Влас. 58-годишният криминоген от столицата Иван Тончев е задържан с полицейска заповед за срок до 24 часа. Той направил пълни самопризнания и дори изпортил съучастника си. Заявил, че извършил кражбата заедно с 48-годишен криминално проявен софиянец. При извършено претърсване на ползвания от 58-годишния мъж лек автомобил „Пежо 206“, със софийска регистрация, са намерени и иззети част от откраднатите вещи. Работата по случая продължава от служители на Районно управление - Несебър.

 

 

 


В категории: Несебър


Пие специфична спе*ма, защото...
Пие специфична спе*ма, защото... 31/03/2025, Понеделник 22:00 1
Кънчев с двойна грешка...
Кънчев с двойна грешка... 31/03/2025, Понеделник 21:48 2
Бой в метрото в София
Бой в метрото в София 31/03/2025, Понеделник 21:24 0
Отиде си известен режисьор
Отиде си известен режисьор 31/03/2025, Понеделник 20:58 0
Флагман.БГ Пребиха 20-годишен в София след катастрофа Пребиха 20-годишен в София след катастрофа 31/03/2025, Понеделник 20:55 0
Дете падна от тераса
Дете падна от тераса 31/03/2025, Понеделник 19:48 0
5
Коментара по темата
5.
Един от Аргонавтите
09.09.2021 09:45:01
0
3
Прав си Язоне!
4.
Язон
08.09.2021 23:55:22
1
13
Софиянци не са гладни а са тарикати. Всичкото зло тръгва от там.
3.
Славчо Жеков Ярето
08.09.2021 23:02:56
1
15
Изгладнелите софиянци да ми ядът муя
2.
По-добре щеше да е
08.09.2021 22:23:36
1
15
Да бяхте написали, че огладнели софиянци са обрали сит руснак.
или
Освирепели от глад шопи обраха преял като поп на коледни празници руснак
1.
Най важното.
08.09.2021 21:49:32
0
20
Наркомани на машинките.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Добра новина за Бургас! Обучението във филиала на НАТФИЗ може да започне още през тази година Добра новина за Бургас! Обучението във филиала на НАТФИЗ може да започне още през тази година Надявам се на положителната оценка на комисията, защото градът ни е най-естественото място за него, заяви кметът Ще оцелее ли кабинетът „Желязков“? Мнението на бургазлии Ще оцелее ли кабинетът „Желязков“? Мнението на бургазлии Оптимизъм или скептицизъм – как жителите на Бургас гледат на бъдещето на правителството? Кънчев с двойна грешка... Кънчев с двойна грешка... За Роналдо Пияницата, който отне два живота, съжалявал, но го оставиха в ареста Пияницата, който отне два живота, съжалявал, но го оставиха в ареста Обвиняемият Тодор Нейков е без книжка от катастрофата на "Тракия", но често се качвал зад волана Извънредно! Росалин от Бургас скочи от Моста (ОБНОВЕНА) Извънредно! Росалин от Бургас скочи от Моста (ОБНОВЕНА) Камерите за видеонаблюдение са го заснели да скача в морето Бой в метрото в София Бой в метрото в София Младежи са с наранявания Българският кикбокс има нов играч: Несебър удря още в началото! Българският кикбокс има нов играч: Несебър удря още в началото! Три европейски титли и четири златни медала на държавно първенство само за няколко месеца Пребиха 20-годишен в София след катастрофа Пребиха 20-годишен в София след катастрофа Агресивен шофьор слязъл от колата си и нападнал младият мъж, счупил и стъклото на колата му Протестиращи затвориха път в България, има задържан Протестиращи затвориха път в България, има задържан Граждани са недоволни от битови условия Сигнал до Флагман.БГ: Нагли шофьори режат колчета и паркират безобразно в центъра на Бургас Сигнал до Флагман.БГ: Нагли шофьори режат колчета и паркират безобразно в центъра на Бургас Безочието е стигнало връх, коментира гневен наш читател 
Отиде си известен режисьор Отиде си известен режисьор Този свят напусна Ив Боасе Човек бере душа след нападение от мечка Човек бере душа след нападение от мечка До България Майка уби сина си Майка уби сина си Ужас в САЩ Почина ръгбистът канибал, който яде човешка плът, за да оцелее след самолетна катастрофа Почина ръгбистът канибал, който яде човешка плът, за да оцелее след самолетна катастрофа Алваро Мангино, един от 16-те пътници, оцелели при станалата печално известна самолетна катастрофа през 1972 г., почина на 29 март след пневмония Донесение, че Хитлер е жив, изскочи от досиетата „Кенеди“ Донесение, че Хитлер е жив, изскочи от досиетата „Кенеди“ Агент на ЦРУ твърди, че бивш есесовец се е срещал с нацисткия вожд през 1955 г. в Колумбия, предоставил и снимка Марин Льо Пен осъдена: Либералната система елиминира най-силния си опонент преди изборите Марин Льо Пен осъдена: Либералната система елиминира най-силния си опонент преди изборите Френската опозиционна лидерка няма да може да се кандидатира за президентските избори, след като беше осъдена на 4 години, 2 от които под домашен арест с гривна По последни данни: 2056 души са загиналите в Мианмар По последни данни: 2056 души са загиналите в Мианмар Броят на ранените надхвърля 3 900 души, а около 270 души все още са в неизвестност Какво се случва, ако не спим достатъчно Какво се случва, ако не спим достатъчно Сънят играе ключова роля в процесите на паметта, ученето и концентрацията Осъдиха Марин Льо Пен, крала европари Осъдиха Марин Льо Пен, крала европари Съдът изчисли, че общата загуба възлиза на 2,9 млн. евро Днес е най-опасният ден след преместването на стрелките с час напред Днес е най-опасният ден след преместването на стрелките с час напред Може да бъде засегната тяхната продуктивност на работното място
Божидар БОЖАНОВ, депутат Божидар БОЖАНОВ, депутат Пеевски не може да звънне на Кьовеши, както на Сарафов и Гешев, за да бъде смачкано разследване. Виц на деня Виц на деня Мъж си забравил телефона у дома. Прибира се и гледа две съобщения.
Първото - от любовницата: "Скъпи, скучно ми е. Обади ми се!".
Второто - от жена му: "Не се притеснявай! Вече и се обадих."
Виц на деня Виц на деня - Ох, ма Марче, всичко ме боли.
- Ааа, не ти вярвам, Бонке. И вчера и днес от вас излиза мъж.
- Ееее, едно здраво нещо да имам и ти за него ми завидя ма...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук През първите 25 години зъбите работят за теб, а после ти работиш за тях.

Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори