×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургаски депутати нищят казуса „Буджака“


Бургаски депутати нищят казуса „Буджака“
Във комисията влизат народните представители от Бургас - Любен Дилов от ГЕРБ (горе вляво), Тодор Байчев от БСП (горе вдясно), Димитър Найденов от ДБ (долу вляво) И Севим Али от ДПС
14 Август 2021, Събота, 20:07 ч.
Автор: Флагман.бг

Ако търсите свързаност с ГЕРБ, погледнете себе си, в ПГ на ДПС няма бивши министри, които са козирували на Борисов, обърна се Севим Али към Христо Иванов

Депутати от 2 МИР-Бургас влизат в т.нар. комисия „Буджака“. Тя има за цел да установи факти и обстоятелства относно незаконосъобразни действия и бездействия на компетентните органи на територията на защитената територия "Колокита" на полуостров "Буджака", община Созопол, където имот има медийният издадел Иво Прокопиев. 

Тя е създадена по предложение на ДПС и я оглавява депутатът Джевдет Чакъров. 

Бургаските представители са Любен Дилов-син от ГЕРБ, който е заместник-председател, Тодор Байчев от БСП, Димитър Найденов от Демократична България и Севим Али от ДПС.

Али взе активно участие в дебатите по създаването на временната комисия. Той обвини Христо Иванов от „Демократична България“ в политическо лицемерие, тъй като не можаха да съберат достатъчно подписи, за да внесат проекторешението за създаването на Комисията.

„Преди две седмици вие от тази трибуна заявихте, че ще подкрепите създаването на временна комисия по казуса „Буджака“. Когато обаче аз от името на парламентарната група ви предоставих предложението, вие се запознахте с него, вероятно го копирахте или снимахте, изпратихте го на вашия работодател и оттам получихте заповед да не подпишете“, обърна се бургаският депутат към Христо Иванов. 

Севим Али подчерта, че всички останали партии в парламента са подходили коректно, след като предварително са заявили дали ще подкрепят проекта още преди да се запознаят него. 

„Единствено вие показахте още веднъж вашата некоректност и показахте, че сте част и продукт на една олигархична медийна НПО организация. Вашият дневен ред се диктува от Буджака. А относно това, което се опитвате да внушите на хората, че има свързаност между ДПС и ГЕРБ – бих ви препоръчал да погледнете себе си. Защото в парламентарната група на ДПС няма бивши министри, които да са козирували на Бойко Борисов“, каза още Севим Али от парламентарната трибуна. 
 


В категории: Политика


18
Коментара
Флагман.БГ Мощен скандал в "Ергенът" 4 Мощен скандал в "Ергенът" 4 25/02/2025, Вторник 22:21 1
Голяма новина за Русия
Голяма новина за Русия 25/02/2025, Вторник 22:03 2
Флагман.БГ Дружка на Димитров обра точките в... Дружка на Димитров обра точките в... 25/02/2025, Вторник 21:31 1
Флагман.БГ Сериозна промяна в "Ергенът" Сериозна промяна в "Ергенът" 25/02/2025, Вторник 21:14 0
Флагман.БГ Обсипаха я с комплименти Обсипаха я с комплименти 25/02/2025, Вторник 20:33 0
Получи голямо признание
Получи голямо признание 25/02/2025, Вторник 20:31 0
Флагман.БГ Минусов температурен рекорд за... Минусов температурен рекорд за... 25/02/2025, Вторник 20:00 0
Флагман.БГ ГДБОП разби склад за наркотици ГДБОП разби склад за наркотици 25/02/2025, Вторник 19:50 1
Флагман.БГ Взривява "Ергенът"? Взривява "Ергенът"? 25/02/2025, Вторник 19:40 0
Флагман.БГ Неприятна новина за Гришо Неприятна новина за Гришо 25/02/2025, Вторник 19:24 0
18
Коментара по темата
18.
?
15.08.2021 13:23:04
0
9
Докъде е докарахме!? Сервитьори, доносници, собственици на заведения и дискотеки, шоумени и др. подобни без нито един ден трудов стаж, дето се вика потни вода не са пили, да решават съдбините на страната ни.
17.
До 15
15.08.2021 13:00:42
0
2
Коя е таз Камелия бреее ?!?
16.
Това че Христо Иванов
15.08.2021 10:37:31
11
3
е бил министър в правителство на Борисов е много слаба опорка, ама тотална греда. Нали Реформаторския блок им бяха партньори бе клети турски мозъци.
15.
До 11
15.08.2021 09:52:26
0
5
И на Камелия дава по някой лев че иначе ще намери друг е..ч
14.
не разбирам
15.08.2021 09:20:07
0
15
И какво излиза ,че най-простите стават депутати,а умните подчинени.Няма такава държава.
13.
*********
15.08.2021 08:14:41
1
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
12.
*********
15.08.2021 01:05:45
1
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
11.
Познат
14.08.2021 23:00:01
5
26
Найденов Дървото има стаж най вече в кариоки бара ,всяка вечвр да си пее песнички..а през деня да се размотава безцелно и да си рови в телефона ,заедно с баба си Вики..това е стажа и практиката му на този .Цял живот безхаберие и разточителство ..Часовници за по 50 хил лева,тениски за по 300-400 лв..коли за по 100 К USD …а как се случва това едва ли на някой не чу е ясно.Сега и депутат стана ..в комисии участва ,адвокат от кариерата изведнъж се оказа че е ..
10.
Bivol
14.08.2021 22:51:19
0
6
Ste gi proverim i tyah
9.
Бетон да се лее
14.08.2021 22:50:09
3
21
Толкова бетон ! На първа линия! Хора които имат пари ,власт и нямат общо с морето искат да го притежават за две седмици в годината и да няма други с достъп до заветният бряг? Колкото до "фекалии и отходните тръби " вливащи се се в морето...Не ги касае! Зяпат морето и се къпят в басейни! "Бях на морето" ...!
8.
Иванов
14.08.2021 22:23:31
11
13
Само той може да спаси айтозлъто от окупаторите.Само Христо Иванов.
7.
Das
14.08.2021 22:08:31
4
23
Найденов има тайна мисия от госпот да отрови всички депутати с фълшиво джони , за това е избран защото е най добрия в това.
6.
14.08.2021 21:58:10
3
29
Да питам аз, Найденов колко години практика има като юрист, че ще участва в съдебната реформа ???
5.
Айдеееее
14.08.2021 21:39:44
1
11
Само половин час след пускането на статийчето, "истината" е достойно защитена с големия парцал!
4.
А Росенец?
14.08.2021 21:38:29
8
24
Росенец го оправихте, че почнахте с Боджака?
3.
*********
14.08.2021 21:34:38
0
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
2.
Мм
14.08.2021 21:34:09
3
29
Димитър Найденов ще разследва Иво Прокопиев Очаквам Христо Иванов да разследва Маджо
1.
*********
14.08.2021 21:34:04
0
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Петя от Бургас отпадна от Hell`s Kitchen, а „Мис България 2024“ гледа сеир и едва не остана гладна Петя от Бургас отпадна от Hell`s Kitchen, а „Мис България 2024“ гледа сеир и едва не остана гладна Драма и в синия отбор - Нико Грозев обяви, че иска да си ходи, а после напрежението взе връх и едва не се стигна до бой с Мартин „Антеа рън“ – състезанието, което ще промени представите ви за бягането „Антеа рън“ – състезанието, което ще промени представите ви за бягането Участниците няма да се състезават помежду си, а със себе си, всяко препятствие по пътя ще e борба със собствените си възможности, сила и воля Сериозна промяна в "Ергенът" Сериозна промяна в "Ергенът" Две сестри влизат в реалитито Макар извън преговорите за мир в Украйна, ЕС държи таен коз Макар извън преговорите за мир в Украйна, ЕС държи таен коз В началото на конфликта бяха конфискувани около 200 млрд. евро суверени активи на Русия, които сега могат да се ползват като разменна монета Ще ни направи ли богати геотермалната енергия? Бургас и Поморие са сред първенците Ще ни направи ли богати геотермалната енергия? Бургас и Поморие са сред първенците Министър Станков откри дискусия, посветена на използването на дълготрайния и възобновяем източник на енергия ГДБОП разби склад за наркотици ГДБОП разби склад за наркотици Има най-малко четирима задържани Взривява "Ергенът"? Взривява "Ергенът"? Мартин може да направи невероятен тест на жените във формата   Педофилът от Бургас, който бе спипан с 12-годишно момче, приемал поръчки от извратеняци по Телеграм Педофилът от Бургас, който бе спипан с 12-годишно момче, приемал поръчки от извратеняци по Телеграм Разследващите до момента са установили, че жертвите му са поне четири  Инфлацията стопила 1/3 от доходите на българите, а Делян Добрев хвали народа заради шанса за еврозоната Инфлацията стопила 1/3 от доходите на българите, а Делян Добрев хвали народа заради шанса за еврозоната Ако Асен Василев беше финансов министър, нямаше сега да отговаряме на критериите, коментира шефът на Бюджетната комисия  Швед, родом от махалата в "Меден рудник", търси майка си Швед, родом от махалата в "Меден рудник", търси майка си Макс Торесон е имал късмета да порасне в цивилизовани условия, но явно е любопитен да разбере кой е родът му от ул. "Ален Мак"
САЩ и Украйна се споразумяха за редкоземните метали САЩ и Украйна се споразумяха за редкоземните метали Сделката е от основно значение за стремежа на Киев да спечели подкрепата на САЩ 8-метрово цунами в Бургаския залив при трус от 7.8 по Рихтер в Истанбул? 8-метрово цунами в Бургаския залив при трус от 7.8 по Рихтер в Истанбул? Вълните заливат първо ниските крайбрежни участъци, като причиняват сериозни разрушения Получи голямо признание Получи голямо признание Мъри е оценен при съседите от Турция Шокиращи разкрития за убиеца на четиримата българи в Солинген Шокиращи разкрития за убиеца на четиримата българи в Солинген Открити са няколко газови оръжия, пиротехнически средства, мачете, много бензинови бутилки и запалителни устройства в дома му Минусов температурен рекорд за... Минусов температурен рекорд за... Столицата на Кипър Яйцата поскъпнаха рекордно в... Яйцата поскъпнаха рекордно в... САЩ Тази красавица му стопи заплатата Тази красавица му стопи заплатата Вместо да готви у дома, красавицата предпочита лукса и разкоша на скъпи ресторанти, като любимата им дестинация за подобни удоволствия е Солун Връща се в Барселона Връща се в Барселона Това е клубът на живота му Коя е тази мистериозна и защо се яви така в съда Коя е тази мистериозна и защо се яви така в съда Това е скандалната експолицайка Симона Радева  Отиде си мъжът, който се хвърли върху лимузината на Кенеди в опит да го спаси Отиде си мъжът, който се хвърли върху лимузината на Кенеди в опит да го спаси Хил си замина от този свят на 93-годишна възраст
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Започва да става параноично всеки назначен да му се търси връзка с Пеевски Виц на деня Виц на деня Двама канибали вечерят.
Единият казва:
- Мразя тъща си!
Другият.
- Нищо, нищо... яж само гарнитурата!
Виц на деня Виц на деня - Госпожице, когато се усмихвате, в мен се появява голямо желание да ви поканя при мен!
- Аууу... голям Дон Жуан сте Вие...
- Какво говорите? Зъболекар съм...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Производителите на 3D принтери, умоляват клиентите да не печатат 3D принтери!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори