×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Румънски съд отмени решението на КС за анулиране на президентските избори
  • Въздушната линейка спаси 58 живота
  • Жена пострада при сблъсък на два автомобила край Велико Търново
  • БНБ внася 800 млн. лв. в държавния бюджет
  • “Софиямед” въвежда изкуствен интелект при планиране на лъчелечение
  • „Инстаграм“ пусна приложение - конкурент на „ТикТок“
  • Двама американски разузнавачи са заподозрени за предоставяне на секретна информация на журналисти
  • Гьозтепе отпадна от турнира за купата на Турция след куриозен гол
  • Berliner Zeitung: Позицията на Тръмп за Крим може да разцепи НАТО
  • Напрежението между Индия и Пакистан ескалира след смъртоносно нападение в Кашмир
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Почина водещата на "Не се сърди, човече"


17 Юли 2021, Събота, 10:20 ч.
Автор: Флагман.бг

За стотици хиляди деца Венета Зюмбюлева беше и част от магията на детството като водеща на детското предаване

Актрисата Венета Зюмбюлева, позната за поколения българи като кака Венета - водещата на детското предаване „Не се сърди човече“ по БНТ, е починала. Скръбната вест съобщиха колегите й от Младежкия тетър.

Ето какво написаха те в социалните мрежи:

Уважаеми зрители, с прискърбие и тъга ви съобщаваме, че прекрасната и отдадена на театъра актриса Венета Зюмбюлева напусна този свят. След себе си тя остави безброй приятелства, неописуема любов към театъра и безброй красиви спомени у милиони зрители, които са плакали и са се смеели с нея в театъра, в киното и пред телевизора, докосвайки се до таланта ѝ, както на самия екран, така и като глас зад кадър в множеството филми и сериали, в които Венета Зюмбюлева участва като озвучаваща актриса.

За стотици хиляди деца Венета Зюмбюлева беше и част от магията на детството като водеща на детското предаване „Не се сърди, човече“ по Българската национална телевизия. Кака Венета ни напусна, но духът и ще бъде винаги помнен и обичан. Венета Зюмбюлева беше изключителна част от голямото и обичащо семейство на Младежки театър.

И винаги ще бъде такава. Тя ще бъде запомнена с таланта, топлотата и усмивка си. Младежки театър „Николай Бинев“ изказва най-искрените си съболезнования.

Поклонението ще се състои на 18-и юли, неделя, в 14:30 ч. в храм „Преображение Господне“.

Адресът на храма е улица „Ралица“ N:2, ж.к. Лозенец, София.


В категории: Животът


Коментари
Почина Зико
Почина Зико 25/04/2025, Петък 09:30 0
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Нов конкурс за ръководител на ключова прокуратура Нов конкурс за ръководител на ключова прокуратура Длъжността остава вакантна след като дългогодишният ръководител Радослав Димов даде оставка през май 2023 г. по здравословни причини Серия от земетресения близо до Бургас Серия от земетресения близо до Бургас Трусовете са леки, но много притеснителни, идват след мощното бедствие в Истанбул Края на една ера: Balkan Holidays затваря офиса си на Острова. Ще пострада ли българският туризъм Края на една ера: Balkan Holidays затваря офиса си на Острова. Ще пострада ли българският туризъм Туроператорът загуби битката с нискотарифните авиопревозвачи, които летят до Черноморието  Срив в мрежата на Виваком Срив в мрежата на Виваком В социалните мрежи се разрази буря от коментари Георги Панайотов с първа реакция след оставката Георги Панайотов с първа реакция след оставката Помориецът изброи куп важни действия по оста САЩ - България Високо напрежение в спорта! Иванов за Аврамчев: Ще го уважа след смъртта му Високо напрежение в спорта! Иванов за Аврамчев: Ще го уважа след смъртта му Антъни е сигурен, че ще надживее настоящия президент на БФПС Развитие по скандала с меч и транссексуално лице! Оказа се, че нападателят е... Развитие по скандала с меч и транссексуално лице! Оказа се, че нападателят е... Задържаният има криминално минало Ще влезе ли България в еврозоната скоро? Германия с категорична позиция Ще влезе ли България в еврозоната скоро? Германия с категорична позиция "Има някои статистически въпроси, свързани с инфлацията, които трябва да бъдат изчистени", каза политикът Йорг Кукис Шофьор отнесе 13-годишен велосипедист! Момчето е с комоцио в бургаска болница Шофьор отнесе 13-годишен велосипедист! Момчето е с комоцио в бургаска болница Неприятен инцидент на пътя с. Бата – с. Медово Тежка катастрофа с чужденци на пътя Бургас-Варна Тежка катастрофа с чужденци на пътя Бургас-Варна Всички замесени в инцидента са от съседна Румъния
Бойци от цяла България влизат в бойната арена на MAX FIGHT 61 Бойци от цяла България влизат в бойната арена на MAX FIGHT 61 София посреща елита на ММА, бокса и К1 на едно място Лекува всичко освен смъртта Лекува всичко освен смъртта Черният кимион – суперподправката, която подкрепя имунитета и сърцето Почина Зико Почина Зико Театърът в Стара Загора загуби една легенда Израел плаща 1 милион евро кръвнина за убития българин Марин Маринов Израел плаща 1 милион евро кръвнина за убития българин Марин Маринов Предложената сума е максималният размер, който Израел е склонен да плати при такива инциденти Прави икономическо чудо в страната си Прави икономическо чудо в страната си През следващите 30 години Аржентина ще бъде страната с най-висок икономически растеж, уверява президентът Получи 105 млрд. долара от САЩ. За какво отидоха парите? Получи 105 млрд. долара от САЩ. За какво отидоха парите? Имам собствен одит и страната ми документира много точно цялата информация, обяви Зеленски Страшно предупреждение за Турция: Срокът изтече, очаква се бедствие Страшно предупреждение за Турция: Срокът изтече, очаква се бедствие Истанбул е изправен пред сериозна сеизмична заплаха, предупреди японският експерт Йошинори Мориваки Тръмп притиска руснаците да върнат на Украйна АЕЦ "Запорожие" и окупираната земя край Харков Тръмп притиска руснаците да върнат на Украйна АЕЦ "Запорожие" и окупираната земя край Харков За да има мироопазващи сили, трябва Русия да се съгласи, което на практика е невъзможно, коментира дипломатът Любомир Кючуков Карат се за имот Карат се за имот Афлек и Джей Ло не могат да се разберат за цена на луксозно имение Подиграваха му се и реши да... Подиграваха му се и реши да... Сина си присади коса
Проф. Александър Кьосев Проф. Александър Кьосев Корабът бавно потъва. Над 30% от българите въобще не четат Виц на деня Виц на деня – Защо TikTok-ърът не ходи на интервю за работа?
– Защото чакаше клипът му да стане виръл и да се пенсионира на 22.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, в училище ми казаха, че съм много разсеян!
- Иванчо, живееш в съседния вход...!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жени, не се страхувайте от мишките, страхувайте се от котараците.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори