Фалшификации по американски – едни и същи гласове броени по 10 пъти
Свидетелка разказа, че са съсипали живота ѝ, след като дала показания за фалшификациите на вота в САЩ
Едни и същи бюлетини за изборите в Америка, пратени по пощата, са били пускани за преброяване между девет и десет пъти в машините за гласуване на скандалната фирма „Доминиън“. Това разкрива в показанията си една от най-важните свидетелки на адвокатите от екипа на президента Доналд Тръмп - Мелиса Кароун, Тя бе разпитана в щатския сенат в Мичиган. Флагман.бг вече разказа за нейните свидетелства, дадени под клетва. Те са особено ценни, защото американското законодателство предвижда до пет години затвор, ако подобни показания се окажат лъжливи.
Думите на Кароун показват по какъв начин американският вот в няколко важни щати, където в нощта след изборите Тръмп водеше убедително, е бил обърнат за няколко минути. На тази диаграма се виждат данните около полунощ срещу 4 ноември. Сутринта цифрите бяха същите, но с разменени места - вече в полза на Байдън.
Мелиса е работила в Центъра за обработка на гласовете в Детройт. Там са били разположени и машините за броене на бюлетини на „Доминиън“. Веднага, след като бе изслушана, и това бе излъчено по сенатската телевизия в Мичиган, Мелиса бе подложена на всекидневни гаври по основните глобалистки телевизии в САЩ. Почти всички вечерни шоу програми разиграха скечове, в които тя бе представена като дрогирана пияница и глупава блондинка.
Пред сената тя разказа на какво са я подложили глобалистите, след като е решила да стане свидетелка под клетва. „Те съсипаха живота ми. Заплашваха ме, заплашваха децата ми. Бях тормозена в социалните мрежи и трябваше да изтрия профилите си. Смених си телефона. Наложи се да се преместя. Вече не мога да си намеря никъде работа“, казва тя.
Междувременно вестник „Епок таймс“ разкри схема как Китайската комунистическа партия също е участвала на страната на глобалистите в обръщането на вота в Америка. Китайската прогресивна асоциация, във взаимодействие с китайското консулство в Сан Франциско, е създала цяла мрежа в ключовите щати, включително Тексас, Флорида, Мичиган, Уисконсин, Аризона, Невада, Пенсилвания и Северна Каролина, твърдят от „Епок таймс“. Там асоциацията е работила основно сред малцинствата, за да ги накара да гласуват в полза на Байдън. Други организации, директно свързани с Китайската комунистическа партия, като например почти незабележимата Американска комунистическа партия и организацията „Път към свободата“1 са се занимавали с регистриране на избиратели.
Според „Епок таймс“ те са успели да регистрират стотици хиляди. Тези организации, ползвайки пари, пристигнали директно от Китай, са наели на работа около 7000 човека, които са успели да извършат около 8 милиона телефонни обаждания и са посетили над 1 милиона домове само в Аризона с цел да агитират да се гласува за Байдън. „Епок таймс“ твърди, че китайски ай ти специалисти са направлявали софтуера на „Доминиън“, за да прехвърля гласове от Тръмп към Байдън. На 1 декември пък американският адвокат от китайски произход Лин Уд написа в Туитър, че след като фирмата „Доминиън“ е обявила фалит месеци преди изборите, на 8 октомври китайските власти са купили за $400 милиона.
Думите му се потвърждават от Комисията за ценните книжа и борсите в САЩ, която регистрира, че компанията – майка на „Доминиън“ - „Степълс стрийт кепитъл“, е получила 400 милиона долара от фирмата „Ю Би Ес секюритис“, която е поделение на по-голямата компания „Ю Би Ес“. Но тя притежава в „секюритис“ едва 25% от собствеността. Останалите 75% принадлежат директно на Китайската комунистическа партия, твърди „Епок таймс“. „В самия Китай няма нормални избори. Там не се конкурират партии, а кандидатите винаги са по един в избирателен регион, спуснати от комунистите, и избирани със сигурност. Защо ѝ е тогава на Китай подобна фирма?“, питат от вестника.
„Епок таймс“ е многоезично издание със седалище в САЩ, свързвано със забраненото квазирелигиозно движение „Фалун гон“. То бе, и вероятно все още е, много масово в Китай, но бе разтурено от властите, а членовете му - репресирани, веднага след касапницата на площад „Тянанмън“ през 1989 година. Комунистическата партия подозира „Фалун гон“, че е прерастнало в нелегална опозиционна организация, която би искала да я свали от власт.
Публикацията на „Епок таймс“ се потвърждава и от изтекъл в интернет на 27 ноември запис от разговор, за който се твърди, че се е водил между САЩ и провинция Гуандун в Китай. В него мъж, който говори на китайски, поръчва отпечатването на огромно количество фалшиви бюлетини, договаря цена и начин на транспортирането им извън Китай.
Точно по времето, когато изтече този запис, вестник „Ю Ес Ей тудей“ пък публикува в интернет страницата си видео репортаж за американските избори, в който се разказва за броенето на гласовете, пристигнали по пощата. Мнозина китайци, които са го гледали, останаха силно впечатлени, че една от кутиите, която се мярва в кадър, от която се вадят бюлетини, е с характерното оформление на китайската куриерска компания SF Express. Но още същия ден всеки път, когато някой се опита да сподели това разкритие във Фейсбук, публикацията му бе била ограничавана с указанието, че е фалшива.
Интернет обаче продължава да се пълни с нови и нови видеа от самия момент на изборните измами. Последният герой бе кръстен от потребителите Дамата в синьо. Тя бе забелязана най-напред в репортажите на Си Ен Ен, където пламенно се обясняваше защо от залата за броене на гласовете били изгонени всички наблюдатели републиканци. „Защото имаше спукана тръба, появи се теч и се наложи да излязат всички, за да дойдат техници, които да отстранят аварията“, съобщаваха репортерите на Си Ен Ен, а като фон на това течаха кадри с Дамата в синьо, която активно обикаляша наляво-надясно по екрана и вършеше нещо, без да е ясно всъщност какво точно прави.
На масичката пред нея има кутия, а до нея - табелка с надпис „La Ruby's unique treasures“ (Уникалните съкровища на Рубито). Това веднага привлече вниманието на впечатлителните потребители в интернет и те не след дълго разкриха що за личност е тази Руби. Името, заедно с характерните ѝ фланелка и прическа, бяха достатъчни, за да бъде установена самоличността ѝ. От нейния профил в Линкдин се разбира, че дамата в синьо е Руби Фриймън от Джорджия. Собственичка е на бутик с име La Ruby's unique treasures. Самата Джорджия пък е един от характерните щати, където Тръмп водеше убедително, преди да пристигнат стотиците хиляди пощенски бюлетини на мъртъвци на по 100-170 години, гласували до един за Байдън, които обърнаха вота.
А защо е било нужно да се издирва коя точно е тя? Защото Рубито се оказва главен герой в друго видео, където дъщеря ѝ доставя някакви бюлетини. Които се оказват толкова ценни, че Руби активно се труди над тях, които ги пуска по няколко пъти в машината на „Доминиън“. Очевидно бюлетините съдържат глас за най-правилния кандидат, поради което заслужават да бъдат преброени много пъти.