×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Румънски съд отмени решението на КС за анулиране на президентските избори
  • Въздушната линейка спаси 58 живота
  • Жена пострада при сблъсък на два автомобила край Велико Търново
  • БНБ внася 800 млн. лв. в държавния бюджет
  • “Софиямед” въвежда изкуствен интелект при планиране на лъчелечение
  • „Инстаграм“ пусна приложение - конкурент на „ТикТок“
  • Двама американски разузнавачи са заподозрени за предоставяне на секретна информация на журналисти
  • Гьозтепе отпадна от турнира за купата на Турция след куриозен гол
  • Berliner Zeitung: Позицията на Тръмп за Крим може да разцепи НАТО
  • Напрежението между Индия и Пакистан ескалира след смъртоносно нападение в Кашмир
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ковид-19 отне живота на 48-годишния граничен полицай Красимир Николов


Ковид-19 отне живота на 48-годишния граничен полицай Красимир Николов
Николов е издъхнал снощи в УМБАЛ-Бургас. Бил е интубиран, преливали са му кръвна плазма, но състоянието му не се е подобрило
05 Декември 2020, Събота, 18:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Красимир Николов е старши инспектор в ГПУ-Малко Търново с над 18 години стаж в системата на МВР

Ковид-19 отне живота на 48-годишен полицай от Бургас. Красимир Николов е издъхнал снощи след дълга битка с коварния вирус, а колегите му все още не могат да се примирят с черната вест, която буквално ги покоси.

Красимир Николов е старши инспектор в ГПУ-Малко Търново с над 18 години стаж в системата на МВР, ръководел е екип. От години е един от най-опитните водачи на специализиран автомобил на „Гранична полиция”.

Колегите на Красимир Николов от ГПУ-Малко Търново обещават, че никога няма да забравят усмивката му 

„Днес верен приятел ни напусна завинаги, колега, баща на две деца и съпруг на прекрасна жена, добър и отдаден полицай. Ще го носим в сърцата и душите си. Загуби тежката борба с коварната зараза. Почивай в мир приятелю”, плачат неговите най-близки приятели сред униформените. Те обещават никога да не забравят за усмивката и всеотдайността, с която е упражнявал професията си.

Красимир Николов е издъхнал снощи в УМБАЛ-Бургас. Бил е интубиран, преливали са му кръвна плазма, но състоянието му не се е подобрило.

Флагман.бг изказва съболезнования на семейството.


В категории: Малко Търново


Флагман.БГ Какво ще е времето днес? Какво ще е времето днес? 25/04/2025, Петък 07:10 0
"Али Реза ряпа да яде"
"Али Реза ряпа да яде" 24/04/2025, Четвъртък 22:00 3
Получи интересен приз
Получи интересен приз 24/04/2025, Четвъртък 21:40 1
Карат се за имот
Карат се за имот 24/04/2025, Четвъртък 21:21 0
Подиграваха му се и реши да...
Подиграваха му се и реши да... 24/04/2025, Четвъртък 21:00 1
Китай и Русия с грандиозен план
Китай и Русия с грандиозен план 24/04/2025, Четвъртък 20:47 4
Фрапиращ инцидент в България
Фрапиращ инцидент в България 24/04/2025, Четвъртък 20:18 0
Мъчи го коронавирус
Мъчи го коронавирус 24/04/2025, Четвъртък 20:00 1
16
Коментара по темата
16.
*********
07.12.2020 13:34:13
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
15.
AZ
06.12.2020 22:51:05
0
3
Това да не е Краси Жабов ??? Николов трябва да е по баща. Нямам думи, мисля че е той. Живееше в Изгрев, сега там е майка му. Лека му пръст на Краси. жалко, много жалко.
14.
читател
06.12.2020 14:30:46
1
12
Не мед.персонал , а държавата е виновна за това безхаберие и игра с човешките животи. Самода видите, ще ви настръхне косата. Няма с какво да се лекуват болните. Всичко е лъжа , каквото говори Бойко и му подобните. Не ми се говори направо. Ад и ужас.
13.
Стар другар
05.12.2020 21:53:04
2
23
Винаги беше усмихнат , от деца се знаем . Светъл път , друже !
12.
До 7
05.12.2020 20:07:06
1
44
Почти всички от гранична са болни.Началникаим е виновен.Сабираги в една стая по 15 човека и не му пука какво става с тях
11.
einer von euch
05.12.2020 19:54:03
1
21
Бог да го прости!Помня го от изгрев,визуално.Съболезнования на близките!
10.
бургазлия
05.12.2020 19:49:40
1
30
повечето израснали на ПЛОЧАТА,БАЛАТУМА,КОСМОПОЛИТАН и др. се(го)познавахме-беше страшен пич.лек да ти е пътя КРАСИ
9.
Николай Янея
05.12.2020 19:45:17
3
35
Моля Флагман спрете коментарите !
Познавах Краси .Страхотен човек.

Не заслужава коментари от този и друг вид.
8.
*********
05.12.2020 19:36:11
0
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
7.
пенсионер
05.12.2020 19:31:19
4
32
кЪДЕ Е РЪКОВОДСТВОТО НА гРАНИЧНА ПОЛИЦИЯ зАЩО СА ДОПУСНАЛИ ДА СЕ ЛИКУВА В Бургас а не са го преместили МВР БОЛНИЦАТА Явно какви грижи се полага за служителите .
6.
Иван
05.12.2020 19:27:50
1
24
Почивай в мир Краси :(
5.
*********
05.12.2020 19:06:00
0
17
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
4.
Сънчо
05.12.2020 18:48:38
8
47
В бургаските болници които са държавни няма хигиена, бягайте от там.
Чистачките ги мързи да гледат, както и в всяка държавна структура.
3.
*********
05.12.2020 18:47:21
18
13
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
2.
Иван Иванов
05.12.2020 18:38:35
0
51
Защо, кръв се дарява в Бургас, а лечебната плазма се преработва в Стара Загора? Това е абсурдно и безотговорно! Всеки Областен град, трябва да има възможност целият процес да се случва на едно място, иначе ще продължаваме да губим човешки животи.
Съболезнования за семейството!
1.
ххх
05.12.2020 18:29:03
4
59
Във фейсбук има много интересен пост за "грижите" които е получил в УМБАЛ-а, лека му пръст на човека, не е заслужавал да попадне в тази болница...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тежка катастрофа с чужденци на пътя Бургас-Варна Тежка катастрофа с чужденци на пътя Бургас-Варна Всички замесени в инцидента са от съседна Румъния Полицията разплете кражба в Камено, бандитите са трима Полицията разплете кражба в Камено, бандитите са трима Провинилите се имат криминално минало Какво ще е времето днес? Какво ще е времето днес? Сравнително топло в страната Земетресение до Несебър Земетресение до Несебър Няма данни за пострадали Ергенът Мартин излезе от „харема“ и Силвия полетя за Бургас, обляна в сълзи Ергенът Мартин излезе от „харема“ и Силвия полетя за Бургас, обляна в сълзи Шри Ланка напуснаха също Мартина и Анна-Мария, след като Елвиса обяви решението си да се отдаде на любовта с Даниела Посланикът ни във Вашингтон се връща в Поморие заради скандала с Елка Русков? Посланикът ни във Вашингтон се връща в Поморие заради скандала с Елка Русков?  Това е формалната причина да бъде поискана оставката на Георги Панайотов след куп гафове "Али Реза ряпа да яде" "Али Реза ряпа да яде" Златева каза за олимпийските шампиони Нападателят с меча твърди, че травеститът е започнал да се заяжда пръв Нападателят с меча твърди, че травеститът е започнал да се заяжда пръв Случаят се пренасочва към Отдел „Културно-абсурдни инциденти“ при Столична община Фрапиращ инцидент в България Фрапиращ инцидент в България Младеж си спретна гонка с полицията Размина ли ни се водният режим? Министър уверява, че язовир Камчия има достатъчно вода Размина ли ни се водният режим? Министър уверява, че язовир Камчия има достатъчно вода Иван Иванов съобщи, че в момента ВиК Варна работи по проект за захранването на града от друг водоизточник
Получи 105 млрд. долара от САЩ. За какво отидоха парите? Получи 105 млрд. долара от САЩ. За какво отидоха парите? Имам собствен одит и страната ми документира много точно цялата информация, обяви Зеленски Страшно предупреждение за Турция: Срокът изтече, очаква се бедствие Страшно предупреждение за Турция: Срокът изтече, очаква се бедствие Истанбул е изправен пред сериозна сеизмична заплаха, предупреди японският експерт Йошинори Мориваки Тръмп притиска руснаците да върнат на Украйна АЕЦ "Запорожие" и окупираната земя край Харков Тръмп притиска руснаците да върнат на Украйна АЕЦ "Запорожие" и окупираната земя край Харков За да има мироопазващи сили, трябва Русия да се съгласи, което на практика е невъзможно, коментира дипломатът Любомир Кючуков Карат се за имот Карат се за имот Афлек и Джей Ло не могат да се разберат за цена на луксозно имение Подиграваха му се и реши да... Подиграваха му се и реши да... Сина си присади коса Китай и Русия с грандиозен план Китай и Русия с грандиозен план Свързан с Луната Мъчи го коронавирус Мъчи го коронавирус Сантана влезе в болница Прави интересен ход Прави интересен ход Меси ще е парламентьор между Интер Маями и Модрич Потвърдено: Марин Маринов е убит от израелски танков снаряд Потвърдено: Марин Маринов е убит от израелски танков снаряд Израелските сили за отбрана признаха, че по погрешка са стреляли по обект на ООН Жена бе отнесена на пешеходна пътека Жена бе отнесена на пешеходна пътека Неприятен инцидент в Пловдив
Проф. Александър Кьосев Проф. Александър Кьосев Корабът бавно потъва. Над 30% от българите въобще не четат Виц на деня Виц на деня – Защо TikTok-ърът не ходи на интервю за работа?
– Защото чакаше клипът му да стане виръл и да се пенсионира на 22.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, в училище ми казаха, че съм много разсеян!
- Иванчо, живееш в съседния вход...!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жени, не се страхувайте от мишките, страхувайте се от котараците.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори