×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Главният прокурор поиска сваляне на имунитета на Марио Рангелов
  • Прaвocлaвният cвят днec oтбeлязвa eдин oт нaй-вaжнитe дни в Cтрacтнaтa ceдмицa - Вeлики чeтвъртък
  • ЕС се отказа от идеята да забрани вноса на руски втечнен газ
  • Жан-Клод Ван Дам желае да посети Русия и да стане посланик на мира
  • Поне 50 загинали и над 100 изчезнали в трагедия с лодка в Конго
  • Арестуваха пиян актьора Хайли Осмънт в американски ски курорт
  • Близо 1000 патрула ще са на терен в пиковите часове на празниците
  • Депутатите гласуват втория вот на недоверие към кабинета "Желязков"
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Миа Сантова и сестра й в 10-годишна битка за милиони


09 Август 2020, Неделя, 21:30 ч.
Автор: Флагман.БГ

Баща им бил генерален директор на Българската кинематография през 60-те и 70-те

Бившата тв звезда Миа Сантова и 20 години по-възрастната й сестра Мила заровиха томахавките след 10-годишна битка за имоти. Повод за раздорите между двете е бащиното им наследство от татко им Христо Сантов. Преди да си отиде от този свят, той пропуснал да уреди финансовите отношения между двете си наследнички, родени от различни майки.

Баща им бил генерален директор на Българската кинематография през 60-те и 70-те. След като го свалят от поста, живее във Франция. После става директор на „София прес” и посланик във Финландия. Бил е и главен редактор на вестник „Народна култура”. Покойният сценарист на соц лентите „Гераците” и „Смърт няма” изобщо не предполагал, че вместо да поделят всичко по равно, след смъртта му Миа и Мила буквално ще се хванат за гушите. Парадоксалното е, че нито бившата телевизионерка, нито кака й, проф. Мила Сантова, която е специалист по народно творчество и доктор на изкуствознанието, страдали от недоимък. И двете били финансово обезпечени с просторни жилища в идеалния център и спестявания.

От малки обаче двете сестри се конкурирали.

Ябълката на раздора между тях се превърнал апетитен имот за стотици хиляди левове в близост до сградата на БНТ на пъпа на столицата. В продължение на десетина години двете сестри се съдили за тузарския имот, а на финала делото било спечелено от Миа. В момента 46-годишната журналистка живеела там със съпруга си Светослав и 5-годишната им щерка Ида. Заради неразбирателството си относно наследството, двете сестри не си говорели в продължение на десетилетие. Тежките премеждия, през които Миа премина през последните години, я накарали да промени отношението към по-голямата си сестра. Животът на бившата тв звезда й поднесе много изпитания –пребори рак на щитовидната жлеза, преди да роди Ида тя претърпя спонтанен аборт в края на шестия месец от бременността, а преди 3 години тежка болест погуби майка й Камелия, която бе една от първите стюардеси у нас, пише Уикенд.

„Знам как изглежда ада. Татко умря, разболях се от рак и направих аборт”, призна в интервю преди 5 години Миа Сантова. След операция от 2 злокачествени образувания в гърлото, доживот Сантова ще взима хормонозаместителна терапия. Миа била убедена, че тежкият период, в който останала без работа е провокирал заболяването й. „Аз не съм болнав човек, но преди 5 години стресът и нервите си казаха думата. След като напуснах Нова телевизия и отидох в друга телевизия с обещаващи планове, взеха, че я продадоха и изведнъж останах навън след 13 години работа като журналист”, споделяла е новинарката.

Водещата попаднала в ТВ 7, където ранното ставане всеки ден в 3,30 часа и умората я съсипали. Именно в този момент тя забременяла от приятеля си Светослав, проспериращ архитект. Двамата освен проблемите на Миа с щитовидната жлеза преодолели и друго тежко изпитание – загубата на първото си дете. Лекарска грешка погубила бебето на Сантова, която едва преживяла този период от живота си. През февруари 2015 г. Миа стана майка за първи път. Дъщеря й Ида бе кръстена на героинята от приказката на Андерсен – „Цветята на малката Ида”. 


В категории: Животът


3
Коментара
Трагедия с рибари в...
Трагедия с рибари в... 17/04/2025, Четвъртък 22:00 1
Флагман.БГ Бивша на Гришо изчерви мрежата (СНИМКА) Бивша на Гришо изчерви мрежата (СНИМКА) 17/04/2025, Четвъртък 21:18 0
Флагман.БГ Оказа се, че е много добра в... Оказа се, че е много добра в... 17/04/2025, Четвъртък 20:58 4
Флагман.БГ Плати огромна сметка Плати огромна сметка 17/04/2025, Четвъртък 20:33 0
Голям трилър в "Ергенът"
Голям трилър в "Ергенът" 17/04/2025, Четвъртък 20:20 0
Направи гръмко признание
Направи гръмко признание 17/04/2025, Четвъртък 20:03 2
Флагман.БГ Взрив в "Ергенът"... Взрив в "Ергенът"... 17/04/2025, Четвъртък 19:40 0
Каза тежката си дума
Каза тежката си дума 17/04/2025, Четвъртък 19:24 0
Флагман.БГ Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) 17/04/2025, Четвъртък 18:33 1
3
Коментара по темата
3.
До 1
10.08.2020 02:01:38
0
4
Това е нещо напълно нормално за Флагман.
Нали са в кооперация, т.е. "информационен" обмен с такива клоаки като Блиц...
2.
Ох на батя
09.08.2020 23:50:28
7
9
Миа обича 10 сантови, понеже е тясна и плитка и почти не е eбaнa... в анaлa. По-големите уйеве я карат да я боли и после 1 седмица не може да си седне на Д-то.
1.
Читател
09.08.2020 22:28:55
4
5
Когато съобщавате на читателите си подобни "новини" е добре първо да проверите фактите.
Нищо от написаното не е верно.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Извънредно! Разбиха най-голямата и високотехнологична лаборатория за дрога на Южното Черноморие Извънредно! Разбиха най-голямата и високотехнологична лаборатория за дрога на Южното Черноморие Разпитани са двамата химици – инженери от Полша, както и известен рентиер от Свети Влас, предоставил свой имот във ваканционно селище Тоби от Хелс китчън шокира - бившият ми мъж заживя със сестра ми Тоби от Хелс китчън шокира - бившият ми мъж заживя със сестра ми Тя призна, че пътят към прошката не е бил лесен Опасно ли е децата ни да учат вероучение? Писателка шокира с думи за вярата ни и руската пропаганда Опасно ли е децата ни да учат вероучение? Писателка шокира с думи за вярата ни и руската пропаганда Рисковано е, защото християнстовото се превръща в идеологическа обвивка на проруската пропаганда, каза писателката. Оставаше само да призове българите да не ходят на църква, за да не станат русофили и войнолюбци Еврокомисията ни пожали! Ще получим второ и трето плащане по Плана за възстановяване и устойчивост Еврокомисията ни пожали! Ще получим второ и трето плащане по Плана за възстановяване и устойчивост Добрата новина съобщи вицепремиерът Дончев. Парите ще бъдат отпуснати до края на 2025 г. Километрично задръстване на магистрала „Тракия“ след верижна катастрофа със 7 коли Километрично задръстване на магистрала „Тракия“ след верижна катастрофа със 7 коли На място са пристигнали четири линейки Направи гръмко признание Направи гръмко признание Фарниев отклонява оферти на държави, за да остане треньор на ЦСКА Подарък ли е за БСП и Путин отказът да продадем реакторите на Украйна? Подарък ли е за БСП и Путин отказът да продадем реакторите на Украйна? Така защитаваме националните си интереси, уверява Жельо Бойчев и доказва, че аргументите за отхвърляне на проекта за АЕЦ „Белене“ са неактуални  Каза тежката си дума Каза тежката си дума Олимпийският и европейски шампион Магомед Рамазанов счита, че ще се разбере с федерацията по борба, иска дългосрочно да помага на България и като треньор Разтърсващ случай: Задържаха 13-годишен за... Разтърсващ случай: Задържаха 13-годишен за... Много неприятна ситуация в България Пропагандата на ЛГБТ - отиваме ли там, откъдето другите се връщат Пропагандата на ЛГБТ - отиваме ли там, откъдето другите се връщат Ето защо Департаментът на САЩ анулирал субсидия от 1,7 млн. долара за дигиталната програма за медийна просветност Be MediaWise в България
Трагедия с рибари в... Трагедия с рибари в... САЩ Мощни удари по Херсон и Никопол, има загинали и ранени Мощни удари по Херсон и Никопол, има загинали и ранени  Руски военни анализатори обаче обявиха, че авиационни бомби са били насочени по център на службата за мобилизация Съди Биг Брадър за грандиозна сума Съди Биг Брадър за грандиозна сума Скандал с Мики Рурк Плати огромна сметка Плати огромна сметка Джак Грийлиш е страхотен футболист, но обича и нощния живот Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Американката Лопес сякаш не остарява Унгария забрани гей парадите Унгария забрани гей парадите С нова поправка в Конституцията официално се забраняват публични събития, организирани от ЛГБТ+ общности Тръмп заплашва да забрани приема на чуждестранни студенти в "Харвард" Тръмп заплашва да забрани приема на чуждестранни студенти в "Харвард" Все повече университети в САЩ се обявяват срещу действията на администрацията 19-годишна мотористка е в болница в Пловдив 19-годишна мотористка е в болница в Пловдив Пробите за алкохол и наркотици на двамата участници са отрицателни Мигрант изнасилва 5 дни жена в Италия. С какво това ни засяга? Мигрант изнасилва 5 дни жена в Италия. С какво това ни засяга? Безконтролната миграция не е обикновен проблем, тя е срив на държавността Жена избяга гола от истински ад  - изнасилвана 5 дни от нелегален мигрант Жена избяга гола от истински ад - изнасилвана 5 дни от нелегален мигрант Тунизиец без документи е арестуван за бруталното сексуално насилие
Доналд Тръмп за Зеленски: Доналд Тръмп за Зеленски: Байдън, Путин и Зеленски погубиха света Виц на деня Виц на деня Първа сутрин след сватбата.
Младоженецът казва:
- Скъпа, пие ли ти се кафе?
Тя усмихната:
- Да, може!
Той:
- Чудесно! Ще направиш ли и за мен, като станеш!
Виц на деня Виц на деня Апетитът идва с яденето! А зверският апетит - когато си на диета. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Обява:
"Продавам сватбени рокли, размер 42, 44, 46, 48,50, 52, 54, 56, 58. Не мога да го чакам повече принца.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори