×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • В четвъртък ще бъде спряно движението по Дунав мост при Русе
  • Откриха изчезнал човек в Рила планина след мащабна акция с дронове и шейни
  • Бюджетът за 2025 година е обнародван в „Държавен вестник“
  • Александър Лукашенко встъпва в длъжност за седми мандат като президент на Беларус
  • Пореден ден на протести в Турция заради ареста на Имамоглу
  • Празнуваме Благовещение - ето кой има имен ден
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

СДВР: Махаме барикадите в София! (ВИДЕО)


08 Август 2020, Събота, 18:59 ч.
Автор: Флагман.БГ

Заради повишения риск да пострадат хора, ръководството на СДВР реши да намали броя на полицейските сили

През изминалата нощ бе направен опит да се пролее кръв в София. Установени бяха хулигански прояви на незаконно протестиращи лица. Различни групи протестиращи позиционираха на Орлов мост камъни, бутилки. Тези лица имаха намерение да окървавят столицата. Жени и момичета бяха използвани като жив щит, обяви шефът на СДВР Георги Хаджиев.

Имаше лица, които са призовавали, че е "време да полетят павета". Имаше ултраси от футболни агитки. Целта на всички провокации бе да се предизвика физически сблъсък с представителите на закона и окървяване на протеста., каза Хаджиев.

Заради повишения риск да пострадат хора, ръководството на СДВР реши да намали броя на полицейските сили. Искам да призова организаторите на протестите да спазват законно установения ред. Призовавам медиите да не насаждат напрежение, посочи той. 

Крайната цел на тези действия бе да бъдем обвинени в полицейско насилие, добави Хаджиев. Барикадите ще бъдат премахнати. Няма как основни възлови кръстовища да бъдат блокирани, посочи той. Законът е един за всички, а нашата задача е да осигурим спазването му, каза Хаджиев. В 3.30 в 4-о районна бяха доведени 2 лица, съпричастни към хулигански действия добави той.


В категории: Животът


4
Коментара
Зверство смрази морски град
Зверство смрази морски град 25/03/2025, Вторник 21:33 0
Получи огромно признание
Получи огромно признание 25/03/2025, Вторник 21:18 0
Флагман.БГ Събра погледите на 57 години Събра погледите на 57 години 25/03/2025, Вторник 20:48 0
Вързаха й тенекия
Вързаха й тенекия 25/03/2025, Вторник 20:24 0
Флагман.БГ Не си поплюва Не си поплюва 25/03/2025, Вторник 19:49 3
Флагман.БГ Направи голям фурор в "Стани богат" Направи голям фурор в "Стани богат" 25/03/2025, Вторник 19:33 0
Ще е булка
Ще е булка 25/03/2025, Вторник 19:24 0
Пак показа класа
Пак показа класа 25/03/2025, Вторник 19:21 0
Флагман.БГ Каза за Рачков Каза за Рачков 25/03/2025, Вторник 18:33 0
Почина легендарен спортист
Почина легендарен спортист 25/03/2025, Вторник 18:19 0
4
Коментара по темата
4.
_nib_
08.08.2020 20:08:29
5
12
Да ги окъпят с топла вода...Със студена ще им направят услуга в тези жеги на лумпените и наркоманите.
3.
cici
08.08.2020 20:04:32
7
16
Точно тъка ... червените Идиоти пак по старо му се вживяват и все кръв ще леем идиоти мръсни дай им барикади и паланки .. даи им да бъдат гладни и уж някъкви партизани уръфани само и само да имат власт .Полицията много ги търпя махане и разхвърляне на тая гнусна платена Пасмина и президента
2.
Ghost
08.08.2020 19:19:53
6
16
Спасението е обявяване на БСП за незаконна партия. Импийчмънт на предателя Радев чийто съветник е агент Майстора човек на ДС. В демократична държава, това не може да се случи. Кой носи бухалките отново - комунистите. Партията им по подобие на ислямска държава е ултраагресивна и води държавата към хаос. Фашизмът и комунизма са едно и също нещо с две лица. Няма разлика. Затова обществото да не си играе с това, което върши БСП и Радев. Това е нацилно предателство. Да ползват за пушечно месо невинни жени и възрастни, за постигане на користните си цели. Не се ли вижда кой яхна мирните протести на гражданите за справедливост. Това ли е справедливостта? Ковчези и бесилки. Това ли иска обикновения българин. Днес може да са едните, утре другите. ДС е машина за убиване. Искат да се върнат най-добрите им комунистически времена, когато народа маршируваше на 1ви май под радиоктивния дъжд на Чернобил, а те се хранеха с отбрана чиста храна.
1.
Сенко
08.08.2020 19:14:38
14
7
Ще махнете, ама ще ви махнат главите!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Възстановяват ПГ на МЕЧ, но готвят нов удар по Радостин Василев Възстановяват ПГ на МЕЧ, но готвят нов удар по Радостин Василев С това мутренско поведение той не може да е заместник-председател на парламента, заяви Драгомир Стойнев от БСП, но не каза дали ще го свалят от поста Ще има ли задължителна матура по математика? Министър Вълчев заговори и за пълна забрана на телефоните Ще има ли задължителна матура по математика? Министър Вълчев заговори и за пълна забрана на телефоните  Учителите губят 5 минути да съберат телефоните след междучасията и затова е нужна промяната, каза той Не си поплюва Не си поплюва Фънки с негативни думи за Лили Иванова Направи голям фурор в "Стани богат" Направи голям фурор в "Стани богат" Млад мъж отвори въпрос за 20 000 лева Каза за Рачков Каза за Рачков Веско Маринов направи комплимент на комика Виц за националите изби рибата: Влизат момчетата в известен магазин и... Виц за националите изби рибата: Влизат момчетата в известен магазин и... Шегата почти звучи като реалност Животът му бе изпълнен с драматични обрати Животът му бе изпълнен с драматични обрати В последното си интервю той споделя, че е видял самата смърт - била като грозна жена  Бургаски стоматолог задържа здравни книжки и отчита съмнително лечение Бургаски стоматолог задържа здравни книжки и отчита съмнително лечение Пациентка твърди, че лечението, вписано в книжката ѝ, никога не е било извършено. От РЗОК започват проверка Мъж под чехъл Мъж под чехъл Пита жена си за всичко Бургас с рекорден ръст на студентите през 2025 г. Бургас с рекорден ръст на студентите през 2025 г. Пътят за утвърждаването ни като университетски град е дълъг, с много невидима работа, но усилията си заслужават, каза кметът Димитър Николов
Получи огромно признание Получи огромно признание Мъри и Гьозтепе мобилизират френетична фенска маса Вързаха й тенекия Вързаха й тенекия Дрю е чаровна и богата, но не сполучи с определен мъж Река с крокодили ще е домакин на знаменито състезание? Река с крокодили ще е домакин на знаменито състезание? Ето какво планират Ще е булка Ще е булка Леердам каза "да" на Пол Пак показа класа Пак показа класа Григор е 1/4-финалист в Маями, турнирът е за 1000 точки при трофей Край на войната в Черно море! САЩ, Русия и Украйна се споразумяха, но... има нюанси Край на войната в Черно море! САЩ, Русия и Украйна се споразумяха, но... има нюанси От Кремъл обявиха, че ако няма отмяна на санкциите срещу банковия и хранителния сектор, няма да бъде прекратен огъня Беше на върха на славата, а сега е в затвора Беше на върха на славата, а сега е в затвора Робиньо е зад решетките Почина легендарен спортист Почина легендарен спортист От този свят си отиде Хуан Агилера Защо ЕС мрази точно този европеец? Защо ЕС мрази точно този европеец? Герт Вилдерс е кошмарът на брюкселския елит – европеец до мозъка на костите си, но неудобен, непокорен и твърде… нормален Погрешка: Представители на правителството на Тръмп добавиха журналист към чат група с военни планове Погрешка: Представители на правителството на Тръмп добавиха журналист към чат група с военни планове Доналд Тръмп каза пред репортери в Белия дом, че не знае за случилото се
Делян Пеевски Делян Пеевски Няма да допусна България да се превърне в държавата на абсурдите Виц на деня Виц на деня - Кога ще е готова поръчката ни?
- Не знам точно.
- Кажете грубо.
- Не знам, да ти е*а майката!
Виц на деня Виц на деня - Ленче, отивам до кръчмата, облечи си балтоня.
- И мен ли ще вземеш?
- Не ма, спирам печката.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Чисто технически, смартфонът е вградената черна кутия на живота ви.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори