×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Главният прокурор поиска сваляне на имунитета на Марио Рангелов
  • Прaвocлaвният cвят днec oтбeлязвa eдин oт нaй-вaжнитe дни в Cтрacтнaтa ceдмицa - Вeлики чeтвъртък
  • ЕС се отказа от идеята да забрани вноса на руски втечнен газ
  • Жан-Клод Ван Дам желае да посети Русия и да стане посланик на мира
  • Поне 50 загинали и над 100 изчезнали в трагедия с лодка в Конго
  • Арестуваха пиян актьора Хайли Осмънт в американски ски курорт
  • Близо 1000 патрула ще са на терен в пиковите часове на празниците
  • Депутатите гласуват втория вот на недоверие към кабинета "Желязков"
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

48-годишна жена с COVID-19 почина в "Пирогов"


48-годишна жена с COVID-19 почина в "Пирогов"
Пациентката е приведена в болницата преди няколко часа от Пета градска в София, поставена е на вентилация, но въпреки усилията на лекарите, е издъхнала
04 Април 2020, Събота, 13:18 ч.
Автор: Флагман.БГ

Жертвите на пандемията вече са 15

48-годишна жена е починала от коронавирус в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“, съобщиха току-що от Министерството на здравеопазването.

Пациентката е приведена в лечебното заведение от столичната Пета градска болница. Била е с кетоацидоза /декомпенсиран диабет/ и доказана коронавирусна инфекция.

Хоспитализирана е в „Пирогов“, където е била поставена на апаратна вентилация. Въпреки усилията на медицинския екип жената е починала преди час.

Общият брой на жертвите на падемията в България става 15. 

498 са болните с диагноза COVID19 в България, 173 са настанен в болница, 19 от тях са в интензивното. Излекувани до този момент са 34 души, сочи официалната статистика.

 


В категории: Животът


Направи гръмко признание
Направи гръмко признание 17/04/2025, Четвъртък 20:03 0
Флагман.БГ Взрив в "Ергенът"... Взрив в "Ергенът"... 17/04/2025, Четвъртък 19:40 0
Каза тежката си дума
Каза тежката си дума 17/04/2025, Четвъртък 19:24 0
Флагман.БГ Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) 17/04/2025, Четвъртък 18:33 1
Унгария забрани гей парадите
Унгария забрани гей парадите 17/04/2025, Четвъртък 17:35 1
15
Коментара по темата
15.
до 5 и 6
04.04.2020 14:51:20
0
0
Сам го казваш , но не си прочел статията! "ДЕКОМПЕНСИРАН ДИАБЕТ" , а за теб - ти явно си поредния неадекватен субект!
14.
до 11
04.04.2020 14:43:35
0
4
братле кви са тия въпроси. еми Домуса е мулти милионер ако не и милиардер той може да си позволи най скъпото лечение и медикаменти, най скъпите добавки витамини и т.н., има си апарат за вкарване на кислород в дробовете, който сигурно струва над 100 хил евро, гаранция яде хубава и качествена храна пие си зеленчуковиte сокове , фрешове, хапва риба, омари и всякакви ползени храни. със сигурност е по здрав с по добър имунитет от повечето от нас, които нямаме пари и ядем боклуци които и без ковид19 пак ни убиват.
13.
Б Ъ Л Г А Р И Я
04.04.2020 14:29:17
3
4
САМО НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЗАЩО РЕВЕТЕ ВСИЧКИ ЧЕ ИМАЛО ИЗВЪНРЕДНО ПОЛОЖЕНИЕ?
И АЗ НЕ ХАРЕСВАМ БОЙКО И ГЕРБ, НО КАК ЩЕ СЕ СПРЕ КОРОНАВИРУСА АКО ВСИЧКИ ИЗЛЯЗАТ НАВЪН И ВСИЧКИ РАБОТЯТ?
НАЛИ ТОГАВА ЩЕ ЗАГИНАТ ПОЧТИ ВСИЧКИ ВЪЗРАСТНИ, ПОЛОВИНАТА МЛАДИ И МНОГО ДЕЦА?
ИМА МНОГО МЛАДИ ХОРА ДИАБЕТИЦИ, С ВИСОКО КРЪВНО, С ХРОНИЧНИ, БЕЛОДРОБНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ.
КАЗВАТЕ ЧЕ ГЛАДА Е ПО-СИЛЕН ОТ КОРОНАТА И НАРОДА ЕДВА ТЪРПИ, АМИ ОК УТРЕ ВСИЧКИ ТРЪГВАМЕ НА РАБОТА, ЗАРАЗЯВАМЕ СЕ ПОВЕЧЕТО И КАКВО ПРАВИМ? КАТО РАБОТОДАТЕЛЯ ВИ ПОИСКА МЕДИЦИНСКО ЧЕ СТЕ ЗДРАВ ТЕСТВАН ЗА КОРОНА И КАТО СТЕ ЗАРАЗЕНИ КОЙ ЩЕ ВИ ДЪРЖИ НА РАБОТА СЪС ЗАБОЛЯВАНЕ? НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ДЪРЖИ БОЛНИ СЛУЖИТЕЛИ НА РАБОТА. ЩЕ ВИ ОСВОБОДЯТ ВЕДНАГА ПО ЗДРАВОСЛОВНИ ПРИЧИНИ И ПАК СЕ ВРЪЩАТЕ В КЪЩИ И ПАК ЩЕ СТЕ В СЪЩОТО ПОЛОЖЕНИЕ.

РАЗБИРАМ ДА ИМА НЯКАКВА ДРУГА АЛТЕРНАТИВА, ЧЕ ДА РЕВЕТЕ, НО ИЗОЛАЦИЯТА И ИЗВЪНРЕДНОТО ПОЛОЖЕНИЕ СА ЕДИНСТВЕНИЯ НАЧИН ДА СЕ ЗАБАВИ ДО КОЛКОТО Е ВЪЗМОЖНО МАСОВОТО РАЗПРОСТРАНЕНИЕ НА ЗАРАЗАТА, ДОКАТО ОТКРИЯТ ЛЕКАРСТВО.
12.
Стоян
04.04.2020 14:17:38
1
2
Стига вече,престанете кой от какво е умрял!
Колко хора умираха до сега никой нищо не йазваше,сега се чудете какви да го плещите ако си умрял от инфаркт хайде корона вирус,акл е от инсулт пак короба вирус!Побъркахте народа!!!!
11.
Българин
04.04.2020 14:14:45
0
6
Как така Домусчиев го излекувахте,а тая жена не успяхте???
10.
Българин
04.04.2020 14:14:41
0
6
Как така Домусчиев го излекувахте,а тая жена не успяхте???
9.
456
04.04.2020 14:11:24
1
6
Тея излекували ли са някой?То като ще се мре поне да отпушват положението и който оцелее.Задръстихте бюрата по труда, хората нямат пари,ще се заразят пред бюрото по труда и т.н.
8.
kaputt
04.04.2020 14:00:42
2
4
сега за статуквото е важно да има вирус , иначе ще излезе че правителството е некомпетентно и взема кредит без причина, сега е най важна поддръжката на статуквото от медии, медици и погребални агенции
пазете се защото е най опасното време да влезете в болница и не заради вируса
всичко това трябва да спре час по скоро
7.
Така мисля че
04.04.2020 13:55:41
0
9
....след Чернобил всички имат съпътстващи заболявания, особено младите хора, а като прибавим стреса и тревогите, по голяма част от нацията е болна......
6.
soto
04.04.2020 13:54:03
1
6
Да не забравим и децата от Франция, Белгия, Испания и Португалия, които починаха в преклонна възраст от 12 до 17 г. , които бяха с по 10 инсулта и 15 инфаркта.
5.
soto
04.04.2020 13:46:02
5
7
Хайде чакаме експерите коментиращи във Фалгман как и тази женичка е в преклонна въраст, както и 31 годишния българин който днес почина, как били с по 5 инсулта, 10 инфартка, 15 байпаса, диабет, рак........
4.
19-VODCI
04.04.2020 13:40:51
1
5
Касабов дето разнася храна на бедните , с тези инсулти , в рисковата група ли е , че съм притеснен ?
3.
LSFC
04.04.2020 13:35:26
4
12
Според НСИ в България на 5 минути умира човек,на час 12,за 24 часа са към 305,за месец около 9200,на година над 110000...Официално,без лъжа и измама благодарение на растежа,напредъка и стабилността на ГЕРБ
2.
Правилното заглавие е
04.04.2020 13:29:34
3
13
Да ви психясаме до края
1.
Аз
04.04.2020 13:24:50
3
13
Хайде стига сте пламнали мозъци....изроди лъжливи
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Подарък ли е за БСП и Путин отказа да продадем реакторите на Украйна? Подарък ли е за БСП и Путин отказа да продадем реакторите на Украйна? Така защитаваме националните си интереси, уверява Жельо Бойчев и доказва, че аргументите за отхвърляне на проекта за АЕЦ „Белене“ са неактуални  Каза тежката си дума Каза тежката си дума Олимпийският и европейски шампион Магомед Рамазанов счита, че ще се разбере с федерацията по борба, иска дългосрочно да помага на България и като треньор Разтърсващ случай: Задържаха 13-годишен за... Разтърсващ случай: Задържаха 13-годишен за... Много неприятна ситуация в България Пропагандата на ЛГБТ - отиваме ли там, откъдето другите се връщат Пропагандата на ЛГБТ - отиваме ли там, откъдето другите се връщат Ето защо Департаментът на САЩ анулирал субсидия от 1,7 млн. долара за дигиталната програма за медийна просветност Be MediaWise в България Родният спорт се тресе: Отсякоха, че Гриша Ганчев е... Родният спорт се тресе: Отсякоха, че Гриша Ганчев е... От централата по борба са категорични, че Ганчев е в миналото й като фактор! Той обаче е финансов благодетел на ЦСКА, а "армейците" при мъжете в борбата май са най-силният клуб в страната изобщо За Гергьовден кметът Иван Алексиев обявява 2 почивни дни за учениците от Поморие За Гергьовден кметът Иван Алексиев обявява 2 почивни дни за учениците от Поморие Така децата ще почиват от 1 до 6 май включително Кои улици ще се ремонтират в ЦГЧ на Бургас и ж.к."Възраждане" през тази година Кои улици ще се ремонтират в ЦГЧ на Бургас и ж.к."Възраждане" през тази година След мащабната работа през последните години в ж.к. „Възраждане“ и Централната градска част, обновяването на ключови улици продължава с пълна сила Синоптик: Най-слънчевото време по Великден ще е по Черноморието Синоптик: Най-слънчевото време по Великден ще е по Черноморието Следващата седмица валежите ще са интензивни, с гръмотевици Повдигнаха обвинение на Киряк Иванов за касапницата в Кошарица Повдигнаха обвинение на Киряк Иванов за касапницата в Кошарица Той и тийнейджърът, които били на гости вчера в дома на убития Атанас, са имали предходен конфликт с него Край на евтинджоса: Тему и Шейн вдигат цените след Великден Край на евтинджоса: Тему и Шейн вдигат цените след Великден Митата на Тръмп ударили тежко компаниите
Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Американката Лопес сякаш не остарява Унгария забрани гей парадите Унгария забрани гей парадите С нова поправка в Конституцията официално се забраняват публични събития, организирани от ЛГБТ+ общности Тръмп заплашва да забрани приема на чуждестранни студенти в "Харвард" Тръмп заплашва да забрани приема на чуждестранни студенти в "Харвард" Все повече университети в САЩ се обявяват срещу действията на администрацията 19-годишна мотористка е в болница в Пловдив 19-годишна мотористка е в болница в Пловдив Пробите за алкохол и наркотици на двамата участници са отрицателни Мигрант изнасилва 5 дни жена в Италия. С какво това ни засяга? Мигрант изнасилва 5 дни жена в Италия. С какво това ни засяга? Безконтролната миграция не е обикновен проблем, тя е срив на държавността Жена избяга гола от истински ад  - изнасилвана 5 дни от нелегален мигрант Жена избяга гола от истински ад - изнасилвана 5 дни от нелегален мигрант Тунизиец без документи е арестуван за бруталното сексуално насилие Жители на Бургас ще имат възможност да поставят важни въпроси пред депутата Андрей Рунчев Жители на Бургас ще имат възможност да поставят важни въпроси пред депутата Андрей Рунчев Приемният ден ще се състои на 23 април 2025 г. (сряда) от 16:00 до 18:00 ч. ЕС публикува списък на "безопасни страни" за връщане на мигранти ЕС публикува списък на "безопасни страни" за връщане на мигранти Въпреки спада с 38% на незаконните влизания на мигранти в ЕС миналата година до най-ниското ниво от 2021 г. насам, имиграцията остава изключително чувствителен въпрос сред 27-те държави-членки на блока Върховният съд на UK: Транссексуалните не са жени! Върховният съд на UK: Транссексуалните не са жени! Дори да имат сертификат, няма да бъдат признати като дами Какво крие тази кифла от Ергенът Какво крие тази кифла от Ергенът Имала е връзка с милионер и 4 пластични операции
Доналд Тръмп за Зеленски: Доналд Тръмп за Зеленски: Байдън, Путин и Зеленски погубиха света Виц на деня Виц на деня Първа сутрин след сватбата.
Младоженецът казва:
- Скъпа, пие ли ти се кафе?
Тя усмихната:
- Да, може!
Той:
- Чудесно! Ще направиш ли и за мен, като станеш!
Виц на деня Виц на деня Апетитът идва с яденето! А зверският апетит - когато си на диета. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Обява:
"Продавам сватбени рокли, размер 42, 44, 46, 48,50, 52, 54, 56, 58. Не мога да го чакам повече принца.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори