×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Висш офицер от руските въоръжени сили загина при взрив на кола
  • Серия от трусове до Несебър
  • КС отмени улеснения за фотоволтаици в ниви
  • БНБ пуска монета „175 години от рождението на Захари Стоянов“
  • ГДБОП разби престъпна група за трафик на антични ценности
  • Две катастрофи на AM „Тракия” между Ямбол и Стара Загора
  • Разходите за ядрени сили на САЩ нарастват до 946 милиарда долара до 2034 г.
  • Кметът на Киев Виталий Кличко: Украйна може да се наложи временно да отстъпи земя в името на мира
  • Намушкаха мъж в ловешко село
  • „Инстаграм“ пусна приложение - конкурент на „ТикТок“
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Наши дебили си дойдоха от Италия и стягат пищно кръщене с над 200 души


Наши дебили си дойдоха от Италия и стягат пищно кръщене с над 200 души
Ключови думи: Дебили, кръщене, Враца
14 Март 2020, Събота, 20:11 ч.
Автор: Флагман.бг

Семейството живее в Италия и наскоро се е прибрало, за да отпразнува кръщенето на момченцето

Във врачанското село Попица вдигат пищно кръщене, въпреки обявеното извънредно положение заради смъртоносния коронавирус, съобщава BulNews. 

Притеснен жител на селото споделя, че напук на забраната за масови мероприятия, съселяните му няма да отменят планираното тържество. Мъжът допълни, че на мероприятието ще има и гости, наскоро завърнали се от Италия.  Кръщенето е на детето на 28-годишния Йордан. М., което е на 1 година.

Семейството живее в Италия и наскоро се е прибрало, за да отпразнува кръщенето на момченцето.

Негови съселяни споделят, че жена му е италианка и двамата са доста заможни. 

Преди обявяването на извънредните мерки е било планирано тържеството да се състои в салона на читалището в населеното място.

Поради бързо разрастващата се зараза и забраната за провеждането на масови мероприятия обаче, кметът на Попица Юли Йолов е забранил то да се осъществи там. 

За случая са уведомени градоначалникът на Бяла Слатина Иво Цветков, директорът на РЗИ във Враца Кети Ценова и кметът на селото Юли Йолов.  На 11 и 12 март от районното управление в Бяла Слатина са издадени предупредителни протоколи, но това не е спряло купонджиите. 

Оказва се, че правомощията на институциите не могат да спрат провеждането на мероприятието и организаторите имат право да празнуват на частен терен. 

Жителите на населеното място се надяват тържеството да бъде отменено, имайки предвид обявеното извънредно положение в цялата страна.




15
Коментара
Блести в Италия
Блести в Италия 25/04/2025, Петък 20:48 0
Дръзка кражба в...
Дръзка кражба в... 25/04/2025, Петък 20:00 1
Сърцето му се къса
Сърцето му се къса 25/04/2025, Петък 19:24 0
Мощно земетресение до...
Мощно земетресение до... 25/04/2025, Петък 19:03 0
15
Коментара по темата
15.
Джул
15.03.2020 15:28:58
0
1
До: ЮУ
Не се притеснявай, до две седмици колкото и отрицателни оценки да слагат, никой няма може да им помогне.
Жалко, че нямам 46 братовчеда, 17 братя сетри, и още толкова деца, че да те подкрепя в изсказването ти!
Интересно е, дали в крайна сметка го проведоха това събитие? Или все пак българските власти се намесиха?
14.
Ую
15.03.2020 12:19:43
0
8
Ю бре, цялото мангал се активизирало да дава негативна оценка на моя коментар, колкото и да натискате червения бутон пак си оставате не образовани....... Ако го напиша ще го цензурират

като ония с масовия сюнет и детската сватба (за сюнета няма какво да кажа културни различия, но детската сватба е престъпление и е гнусно)
13.
Станислав
15.03.2020 11:47:05
0
4
Еее, щом са заможни, няма проблем да направят кьорсофра и да се усмъртят с алкохол. Той вируса богатите на ги лови а и да ги хване, все ще намерят респилаторна апаратура и доктори. Бедните да го духат!
12.
Здравко
15.03.2020 11:40:29
0
6
Браво бе ,пуснаха Софианци в почивка и давай за Царево по вилите ,тая простотия трябва да спре .
11.
Пффф
14.03.2020 22:12:33
35
33
Да се чете- семейство мангали .... бахти уродите малоумни
10.
Ую
14.03.2020 21:01:40
44
35
Ох как искам на тия мангали да им пуснат Жандармерията и конна полиция, сълзотворен газ и мише яко по мангала
9.
Оф
14.03.2020 20:59:03
0
20
Дебилно заглавие, Колев!
8.
Ужас
14.03.2020 20:55:36
30
29
Да се стреля на месо и без тва няма да има място по болниците за всички....
7.
Е джендър 3
14.03.2020 20:46:56
47
44
Мамка му наистина трябва да се върне казармата.Такива олигофрени на които им се казва че идва чума а те си лаят.Трябва да се разстрелват на място.
6.
Pidal
14.03.2020 20:44:08
44
22
Да незабавно трябва да се затворят границите.Като може да се оставят само камиони с хранителни продукти да преминават.Да кажа на номер 3 невярващия да се разходи към Италия или Китай да види там как е от първа ръка ама незнам как ще стигне.Може би с лодка че сухопътният и въздухоплаването вече са невъзможни за там.Следващата ударена страна ще е Испания,а след нея Германия,Великобритания,Франция.Там данните за заболели през последните 24 часа са много притеснителни.
5.
h do 3
14.03.2020 20:39:44
30
32
Ей олгигофрен убит, ти в Италия виждаш ли как е ? Празната ти кратуна в кой филм живее ?
4.
Pidal
14.03.2020 20:34:18
37
25
До 3
И тебе са забравили да нарекат дебил
3.
мда
14.03.2020 20:30:07
63
70
баси малоумната медия сте. как ще наречете хората дебили, само защото не се връзват на простотията за измисления вирус.
2.
****
14.03.2020 20:29:13
29
25
Затваряйте границите!
1.
Ловец
14.03.2020 20:17:53
38
39
Разстрел за цялата фамилия.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
БФС с много дискусионно решение БФС с много дискусионно решение Финалът за Купата няма да е през почивен ден Кристиян Шкварек: Заблуда е, че вероучението противоречи на науката Кристиян Шкварек: Заблуда е, че вероучението противоречи на науката Това е най-голямата лъжа е, че то ни отдалечава от Европа, защото на изток религия не се преподава, коментира той Дръзка кражба в... Дръзка кражба в... Казанлък Председателят на Европейския съвет идва в България Председателят на Европейския съвет идва в България Антонио Коща ще проведе срещи с президента и премиера Бургаският кв. "Горно Езерово" излиза на протест заради пътя, АПИ обещава основен ремонт Бургаският кв. "Горно Езерово" излиза на протест заради пътя, АПИ обещава основен ремонт  Пътната агенция вече работи по проекта и догодина се предвижда реконструкция на най-кошмарния път в Бургас Жените, които са майсторки в прикриването Жените, които са майсторки в прикриването Не можеш да я хванеш в изневяра, защото винаги ще „замаже“ положението Те никога няма да изхвърлят любимото си мече на боклука Те никога няма да изхвърлят любимото си мече на боклука Топ 3 на най-верните мъже в зодиака Топ 3 на мъжете, които винаги ще ви изневерят! Топ 3 на мъжете, които винаги ще ви изневерят! Близнаците са №1 и ако могат, те поддържат връзка поне с 5 жени Стефан Георгиев е новият председател на Бургаската регионална туристическа камара Стефан Георгиев е новият председател на Бургаската регионална туристическа камара В момента Георгиев управлява собствен семеен хотел Румен Радев с цял "мач" на емблематичен стадион в България Румен Радев с цял "мач" на емблематичен стадион в България Държавният глава и кметът на Перник показаха топли отношения
Огромен скандал в ресторант, жена откри в чинията си... Огромен скандал в ресторант, жена откри в чинията си... Плъх в обедно меню Убиха руски генерал край Москва със самоделна бомба Убиха руски генерал край Москва със самоделна бомба Килърът следил Ярослав Москалик с камера и когато се качил в колата си, активирал адската машина дистанционно Блести в Италия Блести в Италия Николов с фурор във волейбола Мощно земетресение до... Мощно земетресение до... Еквадор Русия получава Крим, Донецк, Херсон и Луганск, Украйна си връща Харков и Запорожието Русия получава Крим, Донецк, Херсон и Луганск, Украйна си връща Харков и Запорожието Специалният пратеник на Белия дом Стив Уиткоф пристигна днес в Москва, където се очаква да се срещне лично с руския президент Владимир Путин, за да обсъдят параметрите на възможното мирно споразумение Travel X в Бургас стартира при огромен интерес, представя бъдещето на туристическия бранш Travel X в Бургас стартира при огромен интерес, представя бъдещето на туристическия бранш Събитието събра в залите на хотел „България“ представители на туристическия бранш, технологични компании, общини и държавни институции Водолази от цялата страна се събират за почистване на морското дъно в Бургас на 26 април Водолази от цялата страна се събират за почистване на морското дъно в Бургас на 26 април През предходните години подобни мерки доведоха до изваждането на значителни количества отпадъци Рибарско пристанище – Поморие е отличено с престижната световна награда Син флаг Рибарско пристанище – Поморие е отличено с престижната световна награда Син флаг През идния сезон Син флаг в Поморие ще се веe и на плаж Изток Сагата с 215-метровия небостъргач в София приключи Сагата с 215-метровия небостъргач в София приключи Главният архитект Богдана Панайотова е отхвърлила проекта, похвали се кметът Васил Терзиев Тръмп-младши: Зеленски не иска мир Тръмп-младши: Зеленски не иска мир Крим би трябвало да е най-лесната отстъпка за Зеленски, защото той е част от Русия през последното десетилетие
Проф. Александър Кьосев Проф. Александър Кьосев Корабът бавно потъва. Над 30% от българите въобще не четат Виц на деня Виц на деня – Защо TikTok-ърът не ходи на интервю за работа?
– Защото чакаше клипът му да стане виръл и да се пенсионира на 22.
Виц на деня Виц на деня - Мамо, в училище ми казаха, че съм много разсеян!
- Иванчо, живееш в съседния вход...!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жени, не се страхувайте от мишките, страхувайте се от котараците.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори