×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Шшшт! 9 тайни, които жените крият от мъжете


27 Юни 2019, Четвъртък, 22:00 ч.

Не че се притесняват или ви нямат доверие, момчета. Просто обичат да пазят някои неща само за себе си

Може да имаш гадже от 2 седмици, може да си в сериозна връзка от 2 години или пък да си омъжена от 20 - това няма значение. Жените винаги пазят своите малки тайни и не се разкриват на 100% пред мъжете в живота им. 

Не че се притесняват или ви нямат доверие, момчета. Просто обичат да пазят някои неща само за себе си (точно като четката за зъби).

А и не виждат лошо да поддържат малко неразкрита мистерия около личността им, дори и в дългогодишните им връзки.

Истината е, че е по-добре мъжът ти да не знае абсолютно всичко за теб - от истории за предишните ти гаджета до навиците ти в тоалетната. 

Е, днес решихме да ви позабавляваме и да ви разкрием някои от малките тайни на повечето жени (в някои от тях със сигурност ще се припознаете)! А последната със сигурност ще ви разтърси лекичко, пише една.бг.

1. Имаме косми по лицето си - да, момчета - ние не се "събуждаме така". Повечето от нас имат незабележимо окосмение по лицето, а други (не чак такива късметлийки) имат и забележимо, което се налага да премхват с какви ли не средства.

2. И ние също се самозадоволяваме - не само мъжете имат своите нужди. И жените мастурбират, но не говорим за толкова толкова, колкото мъжката половина. Повечето от нас предпочитат да не споделят интимни детайли пред партньора си.

3. Не ни е супер приятно всеки път - не ни се иска да пукаме егото ви като балон, момчета, но жените не винаги получават това, което искат под завивките. Понякога дори лъжем и симулираме. Упс.

4. Отделяме газове - да, не е секси, но и жените сме хора, което значи, че пръцкаме от време на време. Не очаквайте всички дами да си го признаят, но... физиология, какво да я правиш.

5. Теглото ни - килограмите, които кантарът ни показва, са може би най-ревностно пазената ни тайна. Дори и омъжените от десетилетия жени, не искат да разкриват цифрата пред съпрузите си.

6. Мъжете, с които сме спали - разкриването на тази бройка всъщност не е от чак толкова голямо значение, или поне си казваме това, когато поправяме броя според това на кого го споделяме.

7. Продължаваме да сме гладни след онази салата - това се случва най-често в ранните етапи от връзката, когато все още не искаме да изглеждаме като озверели от глад прасета. Поръчваме си само салата в ресторанта и след това цяла вечер умираме от глад заради пустия му срам.

8. Онова нещо, за което те помолихме? Можем да си го свършим и сами - но искаме да се чувстваш силен, мъжествен и полезен. Или просто искаме да те видим леко потен и без тениска.

9. Нуждаем се от вас - доста често жените (а и мъжете) се държат като направени от желязо. Истината е, че ни е страх да си признаем, че имаме нужда от партньор до себе си и с него се чувстваме по-сигурни и по-обичани. Ние сме силни и независими жени, но се влюбваме! А всички знаем, че любовта те прави уязвим, но и много щастлив.


В категории: Животът


3
Коментара
Убиха Анна Прокофиева
Убиха Анна Прокофиева 28/03/2025, Петък 07:00 1
Заплашват го с убийство
Заплашват го с убийство 27/03/2025, Четвъртък 22:03 0
Много е чувствителна
Много е чувствителна 27/03/2025, Четвъртък 21:48 1
Става бизнесмен
Става бизнесмен 27/03/2025, Четвъртък 21:18 0
Премериха му кръвното
Премериха му кръвното 27/03/2025, Четвъртък 21:10 0
Рибари хванаха "чудовище"
Рибари хванаха "чудовище" 27/03/2025, Четвъртък 20:40 2
Ядоса любимия си
Ядоса любимия си 27/03/2025, Четвъртък 20:18 0
Иска бой срещу Кобрата в...
Иска бой срещу Кобрата в... 27/03/2025, Четвъртък 20:03 0
3
Коментара по темата
3.
ееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее
28.06.2019 08:58:21
0
1
"Мъжът без жената е една нелепа шега на природата."
"Жената без мъжа е една гротеска на природата".
Есенции от сентенции
2.
28.06.2019 08:44:38
0
1
Най ме кефи 2 и 4!!! И не, да пърдите е секси, и то много! Особено ако сте наблизо и оная работа така щръква, че иска да влезе в дупето ви!
1.
weasul
28.06.2019 07:35:17
0
4
Пърдят в режим СТЕЛТ хахаха !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тежка катастрофа в Студентски град в София, 14-годишно дете е със счупени крайници Тежка катастрофа в Студентски град в София, 14-годишно дете е със счупени крайници За инцидента съобщи Диана Русинова от Центъра по транспортни политики Освен да клюкарства и яде друго не правеше, заради това я изгониха от Ергенът Освен да клюкарства и яде друго не правеше, заради това я изгониха от Ергенът Напускането на Диана бе изключително емоционално за двете ѝ близки приятелки Силвия и Мартина, които не скриха сълзите си по време на сбогуването си с Кабакчиева Заплашват го с убийство Заплашват го с убийство Колев с разтърсващи думи Ставаме ли параноици след предупреждението да се запасяваме с консерви заради войната Ставаме ли параноици след предупреждението да се запасяваме с консерви заради войната Според психиатъра д-р Владимир Сотиров обявеното от Еврокомисията е съвсем официална покана да превърнем параноята в норма Много е чувствителна Много е чувствителна Веселка от "Биг Брадър" с фраза за любовта Отстраниха българския европейски прокурор заради записа с Пепи Еврото Отстраниха българския европейски прокурор заради записа с Пепи Еврото Според Георгиева проверката на Европрокуратурата е заради това, че си е направила отвод по дело за разширението на „Чирен“, защото се чувства застрашена от Делян Пеевски Премериха му кръвното Премериха му кръвното Гришо победи трудно Серундоло за място на 1/2-финалите на Мастърс, българинът изцеди много сили Цветлин Йовчев: Европа се превърна в политическо джудже, Еврокомисията ни занимава с глупости Цветлин Йовчев: Европа се превърна в политическо джудже, Еврокомисията ни занимава с глупости  Говорят ни как да се запасяваме с консерви и нещата са за психиатър, каза бившият председател на ДАНС  Полицаи атакуваха къщата на Ванката, намериха 200 грама марихуана Полицаи атакуваха къщата на Ванката, намериха 200 грама марихуана В имота на ул. "Цар Симеон" I 21-годишният бургазлия кътал солидно количество суха тревна маса Фрапиращ инцидент във Варна Фрапиращ инцидент във Варна 80-годишен шофьор се вряза с колата си в магазин
Убиха Анна Прокофиева Убиха Анна Прокофиева Военният кореспондент Анна Прокофиева и операторът Дмитрий Волков са настъпили мина, поставена от украинските военни Направи чудесна игра в "Стани богат", но си тръгна само с 1500 лева Направи чудесна игра в "Стани богат", но си тръгна само с 1500 лева Стигна до въпрос за 10 хил.лева Австрия разследва топ журналистка на Нова ТВ, обяви я за руски агент Австрия разследва топ журналистка на Нова ТВ, обяви я за руски агент Миа Сантова от години живее във Виена Става бизнесмен Става бизнесмен Модрич купи... Европа пред убийствена авантюра? Ще изпратят ли Франция и Великобритания войски в Украйна Европа пред убийствена авантюра? Ще изпратят ли Франция и Великобритания войски в Украйна Нашата цел е ясна: тя е да спечелим мир и трябва да поставим Украйна в най-добрата позиция за преговори, обяви Еманюел Макрон Рибари хванаха "чудовище" Рибари хванаха "чудовище" Интересна ситуация в САЩ Ядоса любимия си Ядоса любимия си На Синди не й остава време за годеника Иска бой срещу Кобрата в... Иска бой срещу Кобрата в... Фабио желае да се срещнат в Ипсуич Показа огромно сърце Показа огромно сърце Джордан има 6 титли от НБА, любимец е на милиони и прояви характер и извън спорта Жестоко природно бедствие удари... Жестоко природно бедствие удари... Боливия
Димо ГЯУРОВ Димо ГЯУРОВ В България извира от руски шпиони Виц на деня Виц на деня Първи учебен ден. Учителката:
-Ако някой иска да каже нещо, да вдигне ръка.
Петърчо вдига ръка:
-Кажи Петърчо.
-Проверявам как работи системата
Виц на деня Виц на деня -Парите или живота!
-Баце, аз съм женен. Какви пари, какъв живот.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Правилото за успешна връзка е да си имате доверие. Второто правило-трийте съобщенията.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори