×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Германските ВВС отблъснаха руски разузнавателен самолет над Балтийско море
  • Крал Чарлз влезе в болница след странични ефекти от лечението на рака
  • Чуждите инвестиции в Китай спаднаха с над 27% за година
  • Григор Димитров срещу Новак Джокович в Маями
  • Експлозии в Одеса, Украйна отвърна с атака на близо 80 дрона
  • Финансовият, земеделският и още 13 министри отговарят на депутатски въпроси
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Важна новина за шофьорите! Ограничават движението по АМ "Тракия" към Бургас


Важна новина за шофьорите! Ограничават движението по АМ "Тракия" към Бургас
Ремонти ще затрудняват движението, шофирайте внимателно! 
24 Март 2019, Неделя, 19:29 ч.
Автор: Флагман.бг

От утре започва ремонт на три виадукта по аутобана

От 25 март (понеделник) започва ремонтът в платното за Бургас на три мостови съоръжения на АМ „Тракия“ - при 13-ти, 15-ти и 20-ти километър. Виадуктите не са обновявани основно от построяването им преди повече от 30 години. При извършването на строителните работи движението ще се осъществява двупосочно в платното за София. За улеснение на трафика в края на работната седмица - в петък и събота, в района на ремонтирания участък ще има две ленти в посока Пловдив и една за София, а в неделя и понеделник сутрин ще има две ленти за София и една за Пловдив.

Предвижда се ремонтните дейности да завършат преди началото на активния туристически сезон. На трите виадукта ще бъде направен ремонт на пътните плочи, греди, дилатационни фуги и тротоарни блокове, хидроизолация, нова асфалтова настилка, маркировка, нови предпазни парапети и мантинели. Съоръжението при 13-ти км е с дължина 254 м, при 15-ти км - 322 м, а при 20-ти км - 400 м.

Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да карат разумно и да спазват стриктно въведената временна организация на движението по време на строителните работи. Ремонтът е наложителен и трябва да бъде направен, за да се пътува след това много по-удобно по обновени пътни участъци. 

През седмицата започна и ремонт на моста над река Тополница на АМ „Тракия“. До 30 април движението от 77-ми до 78-ми км в посока Пловдив се ограничава в активната и аварийната лента и се осъществява в изпреварващата лента. Предвиден е ремонт на дилатационна фуга, хидроизолация, възстановяване на бетонови повърхности на устой и греда, полагане на нова асфалтова настилка и хоризонтална маркировка.

От 7 март движението по моста над река Елшишка при км 89-ти на АМ „Тракия“ се осъщестява двупосочно в платното за София, поради ремонт на платното за Пловдив. Дейностите включват смяна на гредите на мостовото съоръжение, нова хидроизолация, асфалтиране и хоризонтална маркировка. Очаква се строителните работи да приключат до края на май т. г. В края на ноември миналата година завърши ремонтът на платното за София. За улеснение на трафика от 13 ч. всеки петък до 17 ч. в събота, в района на ремонтирания участък, има две ленти в посока Пловдив и една за София. От 17 ч. всяка събота до 10 ч. в понеделник ще има две ленти за София и една лента за Пловдив. Целта е улеснение на трафика в пиковите часове през почивните дни, когато много хора тръгват на път.


В категории: Пътна обстановка


Флагман.БГ Много силно земетресение в... Много силно земетресение в... 28/03/2025, Петък 09:20 0
Флагман.БГ "Ограби" го в "Ергенът" "Ограби" го в "Ергенът" 28/03/2025, Петък 08:48 1
Гаджето го заряза
Гаджето го заряза 28/03/2025, Петък 08:30 1
Флагман.БГ Хлътна рязко Хлътна рязко 28/03/2025, Петък 08:21 0
Флагман.БГ Празник е! Вижте какви са поверията Празник е! Вижте какви са поверията 28/03/2025, Петък 07:33 0
Флагман.БГ Путин ще умре скоро, убеден е Зеленски Путин ще умре скоро, убеден е Зеленски 28/03/2025, Петък 07:32 0
Убиха Анна Прокофиева
Убиха Анна Прокофиева 28/03/2025, Петък 07:00 1
4
Коментара по темата
4.
Боко не мой стигна Тато
25.03.2019 13:44:46
0
0
Какво стана с магистралата слънце?
Всяка година правят ремонти по нея и никога не е била безупречна.
3.
до 1 и 2
24.03.2019 19:54:21
6
1
ку- ку , не бери грижа за тези ,които пътуват всеки ден ,ти се притеснявай да не ти умре коня ,че сам трябва да си дърпаш каруцата.
2.
haha
24.03.2019 19:49:34
0
6
Няма как да види ... той или с вертолета или със самолет бръмчи
1.
Иван
24.03.2019 19:37:57
1
15
Вземете я затворете на цяло то това не е магистрала а второстепенен път.Боко да види магистрала в Германия.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Битата жена от Ямбол с разтърсващ разказ Битата жена от Ямбол с разтърсващ разказ Тече разследване по скандалния казус Бившата на Доган и дъщеря им заедно в хитов сериал Бившата на Доган и дъщеря им заедно в хитов сериал Любопитна подробност е, че единствената дъщеря на Ахмед Доган всъщност завърши "Журналистика“, но така и не пробва развитие в тази сфера Гаджето го заряза Гаджето го заряза Близки на Рая обаче не отричат, че водещата отдавна е трябвало да вземе това решение, защото Явор само я дърпал надолу Магнитните бури не стихват Магнитните бури не стихват Вчера е била регистрирана такава със сила 5 по Kp индекса и се характеризира като "силна" Много българи имат повод да почерпят Много българи имат повод да почерпят Популярни имена са с личен празник Празник е! Вижте какви са поверията Празник е! Вижте какви са поверията Православието почита Свети Иларион Мрачна прогноза за времето Мрачна прогноза за времето Дъждовно и облачно, има угроза от гръмотевици Скандалът се разраства: Прокуратурата повдига обвинение и на Кирил Петков? Скандалът се разраства: Прокуратурата повдига обвинение и на Кирил Петков? Ексминистър твърди, че върху него е оказван натиск Тежка катастрофа в Студентски град в София, 14-годишно дете е със счупени крайници Тежка катастрофа в Студентски град в София, 14-годишно дете е със счупени крайници За инцидента съобщи Диана Русинова от Центъра по транспортни политики Освен да клюкарства и яде друго не правеше, заради това я изгониха от Ергенът Освен да клюкарства и яде друго не правеше, заради това я изгониха от Ергенът Напускането на Диана бе изключително емоционално за двете ѝ близки приятелки Силвия и Мартина, които не скриха сълзите си по време на сбогуването си с Кабакчиева
Много силно земетресение в... Много силно земетресение в... Тайланд Зеленски вбеси Кремъл, Путин със сензационно предложение Зеленски вбеси Кремъл, Путин със сензационно предложение От Киев сравниха руснаците с динозаври Путин ще умре скоро, убеден е Зеленски Путин ще умре скоро, убеден е Зеленски Оценката на Зеленски за здравето на Путин дойде по време на интервю с журналисти в Париж след среща с френския президент Еманюел Макрон Той не крие, че е причинил голяма болка на семейството си Той не крие, че е причинил голяма болка на семейството си 25-годишният брак на Шварценегер с Мария Шрайвър се разпадна през 2011 г., когато стана ясно, че му се е родил син - Джоузеф Баена Убиха Анна Прокофиева Убиха Анна Прокофиева Военният кореспондент Анна Прокофиева и операторът Дмитрий Волков са настъпили мина, поставена от украинските военни Направи чудесна игра в "Стани богат", но си тръгна само с 1500 лева Направи чудесна игра в "Стани богат", но си тръгна само с 1500 лева Стигна до въпрос за 10 хил.лева Австрия разследва топ журналистка на Нова ТВ, обяви я за руски агент Австрия разследва топ журналистка на Нова ТВ, обяви я за руски агент Миа Сантова от години живее във Виена Става бизнесмен Става бизнесмен Модрич купи... Европа пред убийствена авантюра? Ще изпратят ли Франция и Великобритания войски в Украйна Европа пред убийствена авантюра? Ще изпратят ли Франция и Великобритания войски в Украйна Нашата цел е ясна: тя е да спечелим мир и трябва да поставим Украйна в най-добрата позиция за преговори, обяви Еманюел Макрон Рибари хванаха "чудовище" Рибари хванаха "чудовище" Интересна ситуация в САЩ
Димо ГЯУРОВ Димо ГЯУРОВ В България извира от руски шпиони Виц на деня Виц на деня Първи учебен ден. Учителката:
-Ако някой иска да каже нещо, да вдигне ръка.
Петърчо вдига ръка:
-Кажи Петърчо.
-Проверявам как работи системата
Виц на деня Виц на деня -Парите или живота!
-Баце, аз съм женен. Какви пари, какъв живот.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Правилото за успешна връзка е да си имате доверие. Второто правило-трийте съобщенията.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори