×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Тийнейджъри откраднаха кола в Чепеларе и се натресоха в стълб с нея
  • След среднощни дебати и 18 часа заседание: България има приет бюджет на първо четене
  • Макрон: Русия е заплаха за Европа, трябва да се въоръжим
  • Лидерите на страните от ЕС се събират в Брюксел
  • Тръмп разговаря с Трюдо за митата
  • В Германия живеят 1,25 млн. украинци, сочи изследване, но само 20 % от тях работят
  • Сирийските власти ще унищожат химическите оръжия на Асад
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Тайнствен обожател преследва Камелия, Цветин бесен


14 Януари 2019, Понеделник, 15:31 ч.
Автор: Флагман.бг

Чалга драма с елементи на древногръцката трагедия ала Хубавата Елена се разигра на 48-ия рожден ден на фолкаджийката Камелия, пише Hotarena.bg.

В навечерието на 5-ата декада от живота си изпълнителката беше завъртяна от щура любовна интрига. Камелия бурно отпразнува личния си празник в столична чалготека в компанията на любимия си Цветин, с когото повече от 20 години са заедно. В разгара на купона тайнствен обожател на чалгарката й изпрати прескъп букет със 101 рози. Камелия първоначално изгуби ума и дума, но после се окопити и прие щедрия жест с усмивка. Към букета имаше и тайно послание плюс уговорка за лична наздравица и разговор на четири очи. Това видимо подразни Цветин, който, макар да е свикнал с вниманието към половинката си, този път не прие романтичния жест. Последваха въпроси кой е мъжът, защо й подарява цветя и какво има между тях. И то на висок и яростен тон. Но и самата Камелия не можеше да отговори, тъй като така и не разбра откъде идват цветята. Или поне не показваше, че знае. Цветин наполовина прие извиненията, защото приключи темата бързо-бързо, но до края на вечерта настроението му се спихна.

Фолкаджийката обаче не позволи случката да помрачи празника й и довърши участието си в типичното си добро настроение, гарнирано със сексшеги и поздрави към младите момчета в нощното заведение. Не по-малко любопитно беше и облеклото на изпълнителката. В разгара на драмата какви изтребители да купи държавата ни Камелия беше в камуфлажно облекло и беше нахлупила военна зимна шапка с герба и трибагреника. Преди участието в чалготеката Камелия събра най-близките си хора в ресторант и ги почерпи. Още там тя вдигна няколко наздравици, които допълнително повишиха настроението й за последващото участие.

"Блaгoдapя нa вcички зa пoжeлaниятa Блaгoдapя нa пpиpoдaтa, чe cъм тyк. Блaгoдapя нa пpeкpacнитe ми poдитeли (eдиният нe e вeчe cpeд нac...). Oбичaмe тe, тaтe! Блaгoдapя нa чoвeкa дo мeн. Уcмиxвaйтe ce и paздaвaйтe любoв, дoбpи xopa!", призова Камелия. Пeвицaтa пpиближaвa 50-тe, нo тoвa пo никaкъв нaчин нe й пpeчи дa изглeждa нeвepoятнo. Tя пpoдължaвa дa e пo-ceкcи oт мнoгo пo-млaди cвoи кoлeжки, кoeтo e пример за голямата й воля.

He e тaйнa, чe Kaмелия имa пpoблeми c изнocвaнeтo нa дeтe. Tя тaкa и нe ycпя дa cтaнe мaйкa, кoeтo вероятно cъщo cи кaзвa дyмaтa пo oтнoшeниe нa външния й вид. B ocнoвaтa на хубавата й фигура e мнoгo cпopт и пpaвилнo xpaнeнe. Неща, които я държат в тoпфopмa вeчe няколко дeceтилeтия.

В категории: Лайфстайл


Има здравословен проблем
Има здравословен проблем 06/03/2025, Четвъртък 21:30 0
В голяма опасност е
В голяма опасност е 06/03/2025, Четвъртък 21:12 0
Флагман.БГ Виден бургазлия с ценни съвети Виден бургазлия с ценни съвети 06/03/2025, Четвъртък 20:48 2
Флагман.БГ Не се предават Не се предават 06/03/2025, Четвъртък 20:33 0
Флагман.БГ Подпали мрежата (СНИМКА 18+) Подпали мрежата (СНИМКА 18+) 06/03/2025, Четвъртък 20:24 2
82-годишен шофьор прегази дете
82-годишен шофьор прегази дете 06/03/2025, Четвъртък 19:59 4
Флагман.БГ Самоуби се голяма звезда Самоуби се голяма звезда 06/03/2025, Четвъртък 19:48 1
Бургазлия му донесе късмет
Бургазлия му донесе късмет 06/03/2025, Четвъртък 19:33 0
1
Коментара по темата
1.
н.
14.01.2019 15:36:29
0
4
много тъпкач ,а аз мислех че съм единствен.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Съкровище в пясъка даде предимство на Виолета от Бургас и отбора й в „Живот на кантар“ Съкровище в пясъка даде предимство на Виолета от Бургас и отбора й в „Живот на кантар“ Буквално в последните секунди червените успяха да наваксат изоставането и да отворят всичките катинари, за да вземат най-ценната седмична награда  По-добре "ракия с лед", отколкото "Мариамед" По-добре "ракия с лед", отколкото "Мариамед" Бургаски комици иронизираха популярната реклама, измислиха по-вайръл версия Виден бургазлия с ценни съвети Виден бургазлия с ценни съвети Ето какво сподели машината в плуването Цанков Не се предават Не се предават Залия и Деян са доста симпатична двойка Подпали мрежата (СНИМКА 18+) Подпали мрежата (СНИМКА 18+) Дени от Игрите се показа без горнище Бургас ще отбележи Тодоровден с празнични кушии на конна база „Парк Ееро“ Бургас ще отбележи Тодоровден с празнични кушии на конна база „Парк Ееро“ Турнирът, организиран в чест на Свети Тодор от ККС „Кан Крум“- Бургас със съдействието на Община Бургас 82-годишен шофьор прегази дете 82-годишен шофьор прегази дете Малкият пешеходец е в болница с опасност за живота (М)истерия с редкоземни богатства на Украйна (М)истерия с редкоземни богатства на Украйна Геолог от БАН разкри, че не са добивани и страната не е нещо уникално в света на ресурсите, но Тръмп си ги иска като разменна монета  Милиардът, който губим по Плана за възстановяване и устойчивост, отива за военната ни индустрия? Милиардът, който губим по Плана за възстановяване и устойчивост, отива за военната ни индустрия? Евродепутатът Емил Радев прогнозира, че Брюксел ще ни разреши да използваме неусвоените средства за отбранителната промишленост Почина много уважаван управленец Почина много уважаван управленец Отиде си Димитър Тосев
Зловеща прогноза на Ванга за Трета световна война и унищожение на Запада Зловеща прогноза на Ванга за Трета световна война и унищожение на Запада Русия не само ще оцелее, тя ще доминира над света, предсказала пророчицата от Петрич Нечовешко: Дъщерята на Жизел Пелико също е била изнасилвана години наред Нечовешко: Дъщерята на Жизел Пелико също е била изнасилвана години наред Каролин Дариан подаде жалба Самоуби се голяма звезда Самоуби се голяма звезда Екипът на "Спасители на плажа" потъна в траур Зеленски отмени пресконференция Зеленски отмени пресконференция Приключиха разговорите между украинския президент и европейски лидери в Брюксел Съдбоносна среща за Украйна в Брюксел, а Лавров и Путин отговориха на Макрон за ядрената заплаха Съдбоносна среща за Украйна в Брюксел, а Лавров и Путин отговориха на Макрон за ядрената заплаха Париж обяви, че Киев се ползва вече от информацията на френското разузнаване, след като няма вече достъп до американското Отиде си знаменит тенисист Отиде си знаменит тенисист Почина един от най-класните в играта ЦИК крие протоколите, които може да променят вота за депутати ЦИК крие протоколите, които може да променят вота за депутати По думите на Матева протоколите ще бъдат публикувани след решението на Конституционния съд, ако бъде указано на ЦИК да обяви различен резултат от досегашния Истината за една мрачна сграда: Тази вечер Бургас ще посрещне филма „Народен дом на терора“ Истината за една мрачна сграда: Тази вечер Бургас ще посрещне филма „Народен дом на терора“ Филмът ще разкрие драматичната трансформация на тази сграда – от дом на социалдемократите до зловещ център на комунистическия терор Мария Захарова: Френският президент е откъснат от реалността Мария Захарова: Френският президент е откъснат от реалността Той също се опитва да разтвори чадър, но ядрен, и над Европа, заяви говорителката на руското външно министерство Не се връзвайте на цирковете в Ергенът, има си сериозно гадже Не се връзвайте на цирковете в Ергенът, има си сериозно гадже Бургазлийката Тедоора Мудева му е половинка 
Лъчезар БОГДАНОВ, бивш министър Лъчезар БОГДАНОВ, бивш министър Сега е моментът да станем член на еврозоната и на клуба на богатите Виц на деня Виц на деня -Защо си продаде тромпета?
-Защото съседът си купи пушка.
Виц на деня Виц на деня Канибал посетил Европа.
- Как беше храната? - питат го членовете на племето.
- Нечовешка.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако не получаваш критики, значи нещо не е както трябва
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори