Полицай раздава юмручно право на служител в бензиностанция

Афектираният полицай се опитал да удари с бутилка служителя на бензиностанцията, наложило се негов колега от патрулния автомобил да се намеси
29 Декември 2018, Неделя, 00:51 ч.
Автор: Флагман.бгАфектираният служител на МВР нападнал потърпевшия с юмруци и се опитал да го удари с бутилка
Полицай нападна с юмруци служител на бензиностанция във Велинград. Сцената е заснета от охранителна камера, а причината за нападението – личен конфликт, съобщи бТВ.Иван Китанов карал нощна смяна, когато отвън спира полицейски автомобил.
„Около осем часа вечерта дойде служебен автомобил на полицията. От него излезе човек, с когото от известно време си имаме лични конфликти. След кратък разговор започна да ме обижда, да ме удря. Опита се да ме свали на земята, два юмрука”, разказа потърпевшият.
Афектираният полицай се опитал да удари с бутилка служителя на бензиностанцията, наложило се негов колега от патрулния автомобил да се намеси.
Малко преди да си тръгне, полицаят отново се опитвал да слезе от автомобила и да се саморазправи. Потърпевшият сигнализира на телефон 112.
„Чудя се дали ще се извърши качествена проверка. И защо този човек е още на работа и си изпълнява задълженията”, пита Китанов.
От областната дирекция на полицията в Пазарджик уточниха, че е образувано дисциплинарно производство. То трябва да изясни защо в работно време униформен въоръжен служител прилага физическа сила срещу гражданин заради личен конфликт.
В категории:
Крими






Сподели, че е унижавана
03/03/2025, Понеделник 22:33
1

Папата получи два пристъпа на остра дихателна недостатъчност
03/03/2025, Понеделник 22:12
0





Сигнал до Флагман.бг: Голяма опасност ни дебне на пътя Бургас-Малко Търново
03/03/2025, Понеделник 21:00
1



Зловеща катастрофа в страната
03/03/2025, Понеделник 20:40
0



Зеленски с тревожен коментар за войната
03/03/2025, Понеделник 20:12
4






Лично аз пичове не смятам и стотинка да им плащам с данъците си и без това в България пенсий няма да има като стана на 85(това май е пенсионната възраст тук) ЖИВИ И ЗДРАВИ!
1. Всички полицаи на проверовъчен изпит за интелигентност и физически също. Неиздържалите се освобождават.
2. Физически изпит на 5 години! Само в България има полицай по 150 кг
3. Оптимизация на администрацията на МВР с цел намаляване на броя
4. Преминаване на безхартиена среда, като ще се спестят милиони
5. Камера на всеки полицай и кола на МВР !
6. Заплата според показаните резултати и разкрития.