×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

За пример! Жители на каменското село Желязово сами си ремонтираха пътя


За пример! Жители на каменското село Желязово сами си ремонтираха пътя
Хора от 7 до 70 години се включиха в строителните дейности. Това е похвално!, каза кметът на Камено Жельо Вардунски
04 Ноември 2018, Неделя, 10:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Реконструираната отсечка е с дължина 3 км, техниката и материалите са предоставени от Община Камено

Жителите на с. Желязово, община Камено показаха, че са достойни да бъдат пример за подражание.  Хора от 7 до 70-годишна възраст запретнаха ръкави и сами решиха да се справят с разрушената инфраструктурна мрежа след водния ад, който сполетя общините Бургас и Камено в края на октомври  миналата година. Те ремонтираха 3-километрова отсечка - пътя от с. Желязово до разклона на Трояново и Русокастро .

Това стана ясно на последната сесия на Общинския съвет в Камено, на която кметът Жельо Вардунски сърдечно поздрави хората за устрема и желанието селото им да има една по-добра пътна мрежа.

„Между хората от селото има професионалисти, които разбират от този занаят. Мъже и деца на различна възраст се включиха в ремонтните дейности – кой с лопата, кой с чук…кой с каквото може. Това е похвално!”, каза Жельо Вардунски.

Той разясни още, че единствената помощ, която е била осигурена от Общината, е набавянето на техника и материали, но всяка друга физическа дейност е била дело на жителите на селото. Вардунски изрази благодарността си към тези хора и обяви, че те са достойни да бъдат пример за подражание.

В категории: Камено


19
Коментара
Претърпя тежка злополука
Претърпя тежка злополука 13/03/2025, Четвъртък 22:00 0
Флагман.БГ Почина в агония заради родители-изроди Почина в агония заради родители-изроди 13/03/2025, Четвъртък 21:49 0
Флагман.БГ Съобщиха прекрасна новина за нея Съобщиха прекрасна новина за нея 13/03/2025, Четвъртък 21:30 0
Флагман.БГ Направи любопитно признание Направи любопитно признание 13/03/2025, Четвъртък 21:00 1
Флагман.БГ Не съм болен от рак Не съм болен от рак 13/03/2025, Четвъртък 20:41 1
Флагман.БГ Мартин се оказа страшно ла*но Мартин се оказа страшно ла*но 13/03/2025, Четвъртък 20:38 1
Флагман.БГ Умря след употреба на райски газ Умря след употреба на райски газ 13/03/2025, Четвъртък 20:36 0
19
Коментара по темата
19.
ць
12.11.2018 08:09:31
0
2
И отново изниква въпроса загадка,защо няма мангали в камено и об щината,как така се получи,как се запази чисто това място.
18.
бах ма му
05.11.2018 17:26:45
0
1
трябва да поканите бате бойко да отреже лентичката
17.
Отличен човешки матрял
05.11.2018 10:27:12
0
7
Хем го стрижат до кокъл, хем си трае и оправя пътищата. Браво. За пример. Боеко плаче с умиление.
16.
Изобщо не е за пример
05.11.2018 10:18:15
0
8
Те така започнаха да ни учат, защото им е удобно. Народът плаща ,един куп данъци и такси, а накрая всичко сами да си правим! Плащаме винетки, но сами си ремонтираме пътищата, плащаме здравни осигуровки,, но си доплащаме лечението и пари събираме постоянно за нуждаещи се. А ония там си правят кефа с нашите пари и се смеят.
15.
До 9
05.11.2018 00:44:10
0
8
Не само, че сами си решават проблемите, а и плащат на тези, които ТРЯБВА да ги решат!
14.
Джингла
04.11.2018 22:07:21
4
3
Ей Хора,това е истината ,ако искме да оцелеем ,като хора и нация.неможем да чакаме нашите прекрасни политици.всичко явно зависи от нас.Съединението Прави Силат!!!
13.
Флагман
04.11.2018 21:56:01
1
3
Страхотни сте Флагман , винаги актуални и много полезни новини . Продължавайте все така , дано догодина подминем Йемен по свобода на словото .
12.
*********
04.11.2018 21:41:45
0
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
11.
АНТИ МАНГАЛ
04.11.2018 21:12:29
4
2
..я във форума сме имали и цигани..
Благодаря за минуса циганино..и за денонощното бдение.. Браво!!!
10.
Пешо кура
04.11.2018 20:56:57
1
5
Голям пример ,след като никой немисли за тях хорицата от "зор* са се принудили да си позакърпят пътя с нищожни пенсий и никаква техника
9.
Trapera
04.11.2018 20:32:18
0
12
Ами вие цял живот сте плащали ве - идиоти !
Плащали са и вашите деди и родители !
Защото сте тьпи !
Не народ !
И още ще плащате на крадливите ченгета !
Защото сте прост народ !
С робско мислене и разбирания !
Народ от мазохисти !
Колкото ви тьпчат - толкова по-хубаво ви става !
Малко ви е !
8.
Гладен гражданин
04.11.2018 20:22:10
8
7
В това село живеят българи и турци,и то доста работливи.Циганя няма.
Вместо да чакат Неволята,сами си решават проблемите,за тяхно удобство разбира се!
7.
БСП, ГЕРБ, ДПС и патрЕотите
04.11.2018 20:18:44
0
6
Кое е за пример? До кога миряните ще плащат сметките???
6.
Trapera
04.11.2018 20:04:34
3
11
Ебахти и ,,дьржавата ' !
Без извинение !
Само глупави и алкохолизирани типове останаха там !
....а !
И мангалите !
5.
белия цигани н
04.11.2018 19:23:15
6
5
добре че беше бай желю кмета да организира тая работа ,щото без него немаше да стане нищо,ко разбирате вие
4.
любо
04.11.2018 19:05:51
1
4
Това е много добре, ама нека и общинарите да направят реверанс - данъците
3.
KAVALI III
04.11.2018 19:04:11
1
2
S BETON LI W ZALQT TOZI PUT/NE SE POQSNQVA/
DURJAVATA ZAEBA SELATA!
2.
Мама ви
04.11.2018 18:59:08
1
14
ЖАЛКО Е,НЕ Е ПОХВАЛНО,ТЪЖНО Е
1.
*********
04.11.2018 18:56:08
0
8
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Стана ясно кой е арестуваният с друсан чай в Бургас, стар познайник на полицията е Стана ясно кой е арестуваният с друсан чай в Бургас, стар познайник на полицията е Марио Мавродиев стана известен от компанията с "Пандизелфитата" през 2014 г. и от тогава често се озовава в полицейската сводка ВАС реши: Стипендиите само за ромски ученици са дискриминация ВАС реши: Стипендиите само за ромски ученици са дискриминация След 9 години съдебна битка, „Азбукари“ спечели делото срещу МОН Зрителите да очакват пълен шок в Ергенът Зрителите да очакват пълен шок в Ергенът Влиза трети мъж Чефо от "Сървайвър" взимал по 10 бона на месец от държавата, за да прави пропаганда Чефо от "Сървайвър" взимал по 10 бона на месец от държавата, за да прави пропаганда От справките става ясно, че Стефан Попопв - Чефо е получавал 6000 лв. месечно като частно лице, а фирмата му "СВП 93" е взимала отделно 4000 лв. на месец без ДДС Съобщиха прекрасна новина за нея Съобщиха прекрасна новина за нея "Златното момиче" Християна Тодорова стана майка Направи любопитно признание Направи любопитно признание Защо Скарлет Йохансон не се снима с фенове? Бивак в сърцето на Бургас: Кой позволи тази колиба в Морската градина? Бивак в сърцето на Бургас: Кой позволи тази колиба в Морската градина? Живущите в района настояват за спешни мерки Не съм болен от рак Не съм болен от рак Той обясни, че естетиката е била напълно на заден план и се е подложил на процедурата не само защото не е бил доволен от начина, по който е изглеждал Мартин се оказа страшно ла*но Мартин се оказа страшно ла*но Елвира бе подложена на унизителен линч от двамата "ергени" Градев сподели тежки думи за Бербатов и Величков Градев сподели тежки думи за Бербатов и Величков Адвокатът с реакция
Претърпя тежка злополука Претърпя тежка злополука Кристоф Ламбер бе приет по спешност в болница Почина в агония заради родители-изроди Почина в агония заради родители-изроди Почти пет години след смъртта на малката Джейлен, осиновителите ѝ получават присъди Умря след употреба на райски газ Умря след употреба на райски газ Тя беше еротичен модел в Онлифенс Тръмп с първи коментар след важното изказване на Путин Тръмп с първи коментар след важното изказване на Путин Ето какво сподели държавният глава на САЩ "Толкова съм щастлив" "Толкова съм щастлив" Модерен "върколак" получи награда Може би сте психопат, ако... Може би сте психопат, ако... В Нидерландия твърдят, че... Европейският съд осъди Украйна заради ужаса с живите факли в Одеса Европейският съд осъди Украйна заради ужаса с живите факли в Одеса Истината изплува с 10 години закъснение, коментира бившият евродепутат Иво Христов Путин се съгласи за прекратяване на бойните действия, има обаче голямо "но" Путин се съгласи за прекратяване на бойните действия, има обаче голямо "но" Ще бъде ли постигнат дългосрочен мир? Не е гей, има си мъжко гадже Не е гей, има си мъжко гадже Чаровната Виктория е с мъж ГДБОП нахлу в склад с дрехи и гордо докладва за успеха ГДБОП нахлу в склад с дрехи и гордо докладва за успеха В помещението, което изглежда като малък магазин в Пловдив, са открити  1700 артикула, включително дрехи, чанти, обувки и аксесоари с логата на известни марки
Първан СИМЕОНОВ, социолог Първан СИМЕОНОВ, социолог Да затворим страницата за касиране на изборите, може да последва румънски сценарий Виц на деня Виц на деня - Госпожо, защо чак сега съобщавате за обира в дома ви?
- Отначало мислех, че мъжът ми си е търсил чорапите...
Виц на деня Виц на деня Г-н старшина, имам дупка в ботуша и влиза вода.
-Колко пъти да те уча теб, пробий още една и водата ще излиза.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Адвокатът ще направи всичко възможно, за да спечели делото, ако трябва и истината ще каже
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори