×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Уникално! Соломоново решение на „Бургас и морето”, две песни печелят I-во място, едното е за дъщерята на Глория


Уникално! Соломоново решение на „Бургас и морето”, две песни печелят I-во място, едното е за дъщерята на Глория
За 36 години това е първият път, в който фестивалът награждава двама първенци
28 Юли 2018, Събота, 16:50 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА, снимки: авторът

Дори след повторното гласуване двете песни получиха отново по 50 точки
Дъщерята на известната попфолк певица Глория и композиторът Илия Загоров – Симона Загорова влезе в люта битка за първото място с бургаски дует по време на традиционния морски конкурс „Бургас и морето”.

В 36-то издание на емблематичния конкурс, за първи път двама изпълнители са носители на първото място. Въпреки дъждовното време Летният театър в Морската градина едва събра жителите и гостите на Бургас, желаещи да станат част от музикалното събитие.

Симона Загорова изпълни песента „Ако можех времето да върна” и буквално заби всички погледи в себе си. Младата звезда изцяло е наследила таланта и даровития глас на майка си.  За изящното и изпълнение журито и даде максимум точки – 50.

Неин конкурент бе дуетът на Димитър Атанасов и Гергана Великова  с песента „Неочаквано”, който  също покори петчленния състав на оценителите. Тяхното парче също получи 50 точки.

Трето място във фестивала „Бургас и морето” остана за VIP звездата Дани Милев и неговата песен „Песен на любовта”.

Сред гостите на традиционното събитие бе и кметът на Бургас Димитър Николов, който уточни, че “фестивалът това лято e различен, защото е посветен на композитора Тончо Русев”.

Десетки родни естрадни звезди също изпълниха свои творения на сцената на летния театър.

Очаквайте подробности!




Кметът на Бургас Димитър Николов  и водещите на конкурса Ненчо Илчев и Мая Бежанска


Петчленното жури в състав (отляво надясно):
Петър Алексиев, Силвия Кацарова, Димитър Маджаров, Мими Иванова и Развигор Попов и Георги Янакиев



Йорданка Христова на сцената на  „Бургас и морето”


Дъщерята на Глория обра овациите на фестивала “Бургас и морето”. Младата певица Симона Загорова е наследила гласовите заложби на майка


Трето място за Дани Милев и “Песен на любовта”


“Неочаквано” на Димитър Атанасов и Гергана Великова

В категории: Бургас


15
Коментара
Претърпя тежка злополука
Претърпя тежка злополука 13/03/2025, Четвъртък 22:00 0
Флагман.БГ Почина в агония заради родители-изроди Почина в агония заради родители-изроди 13/03/2025, Четвъртък 21:49 1
Флагман.БГ Съобщиха прекрасна новина за нея Съобщиха прекрасна новина за нея 13/03/2025, Четвъртък 21:30 0
Флагман.БГ Направи любопитно признание Направи любопитно признание 13/03/2025, Четвъртък 21:00 1
Флагман.БГ Не съм болен от рак Не съм болен от рак 13/03/2025, Четвъртък 20:41 1
Флагман.БГ Мартин се оказа страшно ла*но Мартин се оказа страшно ла*но 13/03/2025, Четвъртък 20:38 3
Флагман.БГ Умря след употреба на райски газ Умря след употреба на райски газ 13/03/2025, Четвъртък 20:36 0
15
Коментара по темата
15.
ха-ха-ха
30.07.2018 09:05:05
0
2
Соломоново решение?! Просто наградата на Симона Загорова е била предопределена - не случайно предварително се обявиха две първи награди.
14.
Metin Haki
29.07.2018 16:23:05
1
1
Daite mi kordinati na Simona Zagorova iskam da e cherpq edno kafe na Kashmira
13.
Тони Димитрова
29.07.2018 16:03:08
10
5
Как може да има хора да харесат подобно събитие? По това се разбира качеството на културата в този опорочен град. Трайно се настаниха хора с много ниска култура дошли от близки села и градове. Те харесват Тони димитрова тоника св и пр. Това са бози които не всеки може да отпие от тях. Лично аз никога не би дал възможност на децата си да слушат такава просташка музика Диомов тъпите му песни бих забранил...... Отпушете си ушите градъ е пълен с лош материал само наркомани анаболни говеда градци проститутки шанаджии на дребно това е проблема другото е разрешимо когато взема власта нама да има такива конкурси или ще бъдат нез платно за зрителите и за творците няма да им се заплаща да видим тогава
12.
С чужда пита
29.07.2018 15:48:50
1
6
Еваларка за искрените коментари на бургазлии! На народа му омръзна от култура на хранилка.
11.
Koito trqbva
29.07.2018 15:29:42
1
8
Какъв празник бе как не ви е срам да ходите да ги гледате тези безстойностни хора търсещи от къде да направят някой мазен хонорар. Тези хора е правят това от сърце това са едни мазни халтураджии. Аман от едни и същи лица търсещи евтина слава....
10.
До коментар 1
29.07.2018 14:20:19
1
4
Извинете вие сте над 70 годишна нали, а защо не помните златните шлагери на този форум? Е, простено е,все пак годинките оказват влияние!
9.
Ах морето
29.07.2018 13:30:42
2
4
В мен остава.
Къде са тези песни? Няма ги.
Кога ще се роди новата Тонка ? Забрави.
Пари бол, качество нула.
8.
АЗ
29.07.2018 13:11:54
1
8
Като стар бургазлия, нищо ново под слънцето...Кой избира песните за конкурса? Никаква шлагерност в песните.. или налагат неизвестни певци. Една песен не си ли я тананикаш години наред, отпишете конкурса.А победителите, вече са забравени и никой няма да запее песните им.
7.
Бургазлия
29.07.2018 08:49:25
2
15
Задминахте и Златния орфей бе чукундури с чукундури...
6.
nai golemiq
29.07.2018 05:56:58
5
18
snimkite sa dostata4ni da vidq kakvi 6izofreni halturajii sa u4astvali pfffff
5.
ivan donkov buhala
29.07.2018 05:50:45
6
19
nikoga ne bih gledal i slu6al takav festival tova e priznak na niska kultura....
4.
Уно
29.07.2018 04:56:17
1
13
А,глобален...междугалактически трябва да е даже!
3.
Хора!!!!!
29.07.2018 03:49:03
3
6
Пичове не губете времето на кмета с глупости само политизирате. Във момента кмета трябва да маха колите от тротоарите и да постигне 100% саниране във града ИЛИ ГЛОБИ ДО ДУПКА!!!!!
2.
Л
29.07.2018 03:47:35
8
10
Почвам да се ядосвам. Защо този фестивал е само един ден. Той трябва да е седмица и да стане глобален.
1.
бургазлийка
29.07.2018 01:49:28
31
16
Страхотен фестивал!бях там и се наслаждавах от първия до последния миг..много съм доволна и от песните - и от певците ,и от тоалетите им.Такъв успешен фестивал отдавна не е имало,всичко издържано.Да не говорим и за мега звездите ,които излязоха да пеят в памет на Тончо Русев...Браво!Издържани и като визия ,и като глас..напълниха ни сърцата отново ..толкова звезди за една вечер...да продължават да пеят ,да не спират!Що се отнася до първите места ,абсолютно заслужено получиха първо място и двете песни...много силно изпълнение..така че да не ми говори в предната статия журналиста Колев ,че Загорова не получила чак толкова широко одобрение от публиката и т.н.и двете песни бяха много силни.Да са живи и здрави и догодина пак така да сме доволни.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Стана ясно кой е арестуваният с друсан чай в Бургас, стар познайник на полицията е Стана ясно кой е арестуваният с друсан чай в Бургас, стар познайник на полицията е Марио Мавродиев стана известен от компанията с "Пандизелфитата" през 2014 г. и от тогава често се озовава в полицейската сводка ВАС реши: Стипендиите само за ромски ученици са дискриминация ВАС реши: Стипендиите само за ромски ученици са дискриминация След 9 години съдебна битка, „Азбукари“ спечели делото срещу МОН Зрителите да очакват пълен шок в Ергенът Зрителите да очакват пълен шок в Ергенът Влиза трети мъж Чефо от "Сървайвър" взимал по 10 бона на месец от държавата, за да прави пропаганда Чефо от "Сървайвър" взимал по 10 бона на месец от държавата, за да прави пропаганда От справките става ясно, че Стефан Попопв - Чефо е получавал 6000 лв. месечно като частно лице, а фирмата му "СВП 93" е взимала отделно 4000 лв. на месец без ДДС Съобщиха прекрасна новина за нея Съобщиха прекрасна новина за нея "Златното момиче" Християна Тодорова стана майка Направи любопитно признание Направи любопитно признание Защо Скарлет Йохансон не се снима с фенове? Бивак в сърцето на Бургас: Кой позволи тази колиба в Морската градина? Бивак в сърцето на Бургас: Кой позволи тази колиба в Морската градина? Живущите в района настояват за спешни мерки Не съм болен от рак Не съм болен от рак Той обясни, че естетиката е била напълно на заден план и се е подложил на процедурата не само защото не е бил доволен от начина, по който е изглеждал Мартин се оказа страшно ла*но Мартин се оказа страшно ла*но Елвира бе подложена на унизителен линч от двамата "ергени" Градев сподели тежки думи за Бербатов и Величков Градев сподели тежки думи за Бербатов и Величков Адвокатът с реакция
Претърпя тежка злополука Претърпя тежка злополука Кристоф Ламбер бе приет по спешност в болница Почина в агония заради родители-изроди Почина в агония заради родители-изроди Почти пет години след смъртта на малката Джейлен, осиновителите ѝ получават присъди Умря след употреба на райски газ Умря след употреба на райски газ Тя беше еротичен модел в Онлифенс Тръмп с първи коментар след важното изказване на Путин Тръмп с първи коментар след важното изказване на Путин Ето какво сподели държавният глава на САЩ "Толкова съм щастлив" "Толкова съм щастлив" Модерен "върколак" получи награда Може би сте психопат, ако... Може би сте психопат, ако... В Нидерландия твърдят, че... Европейският съд осъди Украйна заради ужаса с живите факли в Одеса Европейският съд осъди Украйна заради ужаса с живите факли в Одеса Истината изплува с 10 години закъснение, коментира бившият евродепутат Иво Христов Путин се съгласи за прекратяване на бойните действия, има обаче голямо "но" Путин се съгласи за прекратяване на бойните действия, има обаче голямо "но" Ще бъде ли постигнат дългосрочен мир? Не е гей, има си мъжко гадже Не е гей, има си мъжко гадже Чаровната Виктория е с мъж ГДБОП нахлу в склад с дрехи и гордо докладва за успеха ГДБОП нахлу в склад с дрехи и гордо докладва за успеха В помещението, което изглежда като малък магазин в Пловдив, са открити  1700 артикула, включително дрехи, чанти, обувки и аксесоари с логата на известни марки
Първан СИМЕОНОВ, социолог Първан СИМЕОНОВ, социолог Да затворим страницата за касиране на изборите, може да последва румънски сценарий Виц на деня Виц на деня - Госпожо, защо чак сега съобщавате за обира в дома ви?
- Отначало мислех, че мъжът ми си е търсил чорапите...
Виц на деня Виц на деня Г-н старшина, имам дупка в ботуша и влиза вода.
-Колко пъти да те уча теб, пробий още една и водата ще излиза.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Адвокатът ще направи всичко възможно, за да спечели делото, ако трябва и истината ще каже
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори