Първо във Флагман.бг! Съдът разпореди на данъчните да отпечатат 6-те затворени обекта на "Тройката"
05 Юли 2018, Четвъртък, 12:42 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимки: авторътМагазините от временния базар бяха запечатани при зрелищната акция вчера
Шестте търговски обекта, които бургаските данъчни запечатаха вчера /ВИЖ ТУК/, след няколко минути ще бъдат отново отворени, научи Флагман.бг
Бургаският административен съд току-що постанови, че при показната акция на НАП, не са спазени всички изисквания и обекти не е трябвало да бъдат затваряни. Става въпрос не за актовете и наказателните постановления, а за предприемането на мярката „запечатване“.
В този момент на площад „Тройката“ са търговците, които очакват данъчни да дойдат и да премахнат лепенките, тъй като самите те нямат право да го правят.
Очаквайте подробности, наш екип е на място!

В категории:
Бургас






Шокираща стрелба в Нидерландия
22/04/2025, Вторник 22:00
0

Хищник със стряскащо нападение в...
22/04/2025, Вторник 21:40
2

Катастрофа и задръстване в София
22/04/2025, Вторник 21:24
4

Стана ясно дали Путин ще присъства на погребението на папа Франциск
22/04/2025, Вторник 21:03
3



Двама ранени при стрелба в търговски център
22/04/2025, Вторник 20:48
1

Невиждано: Отбор игра с 8 души цял мач и победи
22/04/2025, Вторник 20:24
6







Екзекутираха мъж в Китай
22/04/2025, Вторник 19:24
4


днес ги запечатват,на следващия ден ги отпечатват!
Защо изобщо си направиха труда,знаем че в България не се соазват заклните,те не важат за хирата с оати!
Да ги съкращават
Я да сметнат: ДДС, осигуровки, наем, ток , данък печалба...
За укриването на милиони не се говори !
И нещо интересно , всичките тези акции и натиск от НАП , както и писмата за всяка стотинка са породени от заповеди дошли от София !
Това води до изводи , че в бюджета няма пари от въпросната липса на тези милиони !
Ще дерат и щавят, докато стигнат до кокала......А после - не е ясно какво и откъде ще прибират. Половината заведения и магазини по центъра са затворени. Градът умира, защото и бизнеса е почти умрял. Пък те данъчните нека продължават да дерат и да доубият и последните панаирджийски сергийки. Щом опряха дотам да запечатват сергиите ..........значи работата е ясна.