×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Вижте вълнуващата история на Цвети и Станислав от Бургас - любов, заради която си струва да влезеш в огъня


Вижте вълнуващата история на Цвети и Станислав от Бургас - любов, заради която си струва да влезеш в огъня
Станислав направи предложение на бъдещата си съпругата на футболен мач преди няколко години
24 Юни 2018, Неделя, 12:04 ч.
Автор: Флагман.бг

И двамата имат татуировки на дясната ръка, обичат да гледат мач, а на сватбата си заменят Менделсон с химна на „Шампионска лига”

Станислав Райчев гаси пожари еднакво добре и в гората, и в кухнята. Той е оперативен дежурен в Пожарната в Бургас и победител в четвъртия сезон на кулинарното шоу „Мастършеф”. Пред колегите от бТВ той застана с очарователната си съпруга Цветомила Райчева.

И двамата имат татуировки на дясната ръка, обичат да гледат мач, а на сватбата си заменят Менделсон с химна на „Шампионска лига”. Но най-много от всичко обичат семейството си. Любовта им пламва след 4-годишно приятелство.

Запознават се в Академията на МВР, когато тя е първи курс, а той – втори.

„Останахме си приятели доста време. В цялата Академия си бяхме много добри приятели – на купони, на сбирки, излизахме заедно”, спомня си Станислав.

Искрата пламва след това. „Не се бяхме виждали около година, той работеше в службата в Бургас. Стана така, че по стечение на обстоятелствата аз бях в Бургас при колеги и излязохме да се видим с него. На мен ми се стори доста по-възмъжал, доста по-пораснал, доста по-сериозен и така – искрата пламна тогава”, признава Цветомила.

След добри приятели станахме мъж и жена”, обобщава Станислав. Той прави предложението за брак на Цветомила на стадиона – на почивката на мач между „Черноморец” и „Лудогорец”. „Беше нещо уникално наистина, краката ми се подкосиха, едва стигнах до терена”, спомня си Цветомила.

„И аз доста треперех, защото си представях, ако каже „Не” пред 5000 души, щеше да е най-голямото унижение за мен”, разкрива Станислав.

Според съпругата му той е и по-романтичният от двамата.

„На мен много не са ми присъщи такива качества като романтика, аз съм по-емоционална, по-директна, докато той е по-спокоен, премисля нещата и съответно има време така да ги организира, че да се случат по-романтично”, казва тя. По думите ѝ Станислав е изключително грижовен баща.

„Той е от родителите, които ходят след детето си: „Тате, дай тук да видим да не ти са студени крачетата, обуй си пантофките, дай да видя дали не си се изпотил, да те преоблека”. Много ми помага, изключително много, не знам дали има друг такъв мъж като него – честно”, отбелязва Цветомила.

Тя признава, че се притеснява за Станислав, когато гази голям пожар.

„Да, случвало ми се е, и то редовно – дали ще е пожар, дали ще е наводнение, дали ще е снеговалежи. Наскоро дори имаше такъв пожар в жандармерията, където имаше някакви слухове, че има патрони, боеприпаси в складовете. Честно казано, тогава бях много притеснена, по време на наводненията, когато трябваше да се връзват колегите, за да спасят някого, за да минат през водата. Професията наистина е много опасна и честно казано, когато е на работа, вечер доста трудно спя, защото не знам дали сутринта ще се прибере вкъщи”, казва Цвети.

Винаги, когато чуе сирените, че има някакъв пожар, първият въпрос е: „Моля те, пиши ми, че всичко е ок”. И когато мога, ѝ пиша: „Ок е всичко, не се притеснявай!”. В първия възможен момент гледам да ѝ звънна и да ѝ кажа, че всичко е наред, защото не искам тя да се притеснява”, допълва Станислав.

Цвети е категорична, че обича всичко у него.        

„Иска най-доброто за мен, винаги се грижи за мен, за мен той е мъж мечта. Няма по-прекрасен мъж на света. Харесва ми чувството му за самоирония. Всяка негова черта ми харесва, с изключение на това, че на моменти малко повече си дрънка, ама аз съм му свикнала просто”, разкрива тя.

Станислав също е категоричен, че Цвети е любовта на живота му. „За мен е много важна подкрепата, която тя ми дава. Обичам я безкрайно много, знам, че тя ме обича страшно много и просто без нея не мога да си представя деня. Да се събудим сутринта, вечерта след работа да се приберем – всеки го чака този момент, денят ми се осмисля. Благодарен съм, че съдбата ни събра, че след като дълго време не се бяхме виждали, се събрахме, станахме семейство и накрая тази голяма любов се въплъти в нашия син”, допълва Станислав.

Това е човекът, за когото бих дал всичко, както се казва в нашата професия, и в огъня бих влязъл за нея. Това е най-голямото ми съкровище”, подчертава той.

В категории: Спорт , На терена


17
Коментара
Флагман.БГ Свали връхните дрехи Свали връхните дрехи 22/02/2025, Събота 22:00 2
Флагман.БГ Арестуваха го Арестуваха го 22/02/2025, Събота 21:38 0
Флагман.БГ Шокираща смърт в Русия Шокираща смърт в Русия 22/02/2025, Събота 21:21 4
Трагедия във Франция
Трагедия във Франция 22/02/2025, Събота 20:00 0
Провал за България
Провал за България 22/02/2025, Събота 19:21 2
Флагман.БГ Украйна с удар по Русия Украйна с удар по Русия 22/02/2025, Събота 18:48 0
17
Коментара по темата
17.
Ей мишки
24.06.2018 23:37:21
1
8
Не го познавам момчето но изглежда стабилен. Хайде стига злобни коментари от пожарникари. Легайте момчета.
16.
кой
24.06.2018 23:04:40
5
4
Питай го дали е виждал огън на живо 100% не!И той е от чантаджийте дето е първа категория зад бюро!Иначе да са щастливи
15.
Найден
24.06.2018 21:33:18
3
3
Е, стига бе! Толкова ли е сериозно положението? А тя ще доживее ли? На колко е сега?
14.
do 11
24.06.2018 21:29:34
0
5
Ти така ли е правиш твоята.Ужас.Не ти ли казаха ,че това не е любов ,а с..с
13.
до 12
24.06.2018 21:28:25
2
4
Може да не доживееш до тогава.
12.
Найден
24.06.2018 21:26:36
5
4
Колко много?? Да не прецъфти сливката й?
11.
*********
24.06.2018 21:25:04
2
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
10.
до Найден
24.06.2018 21:24:14
3
9
Много си закъснял .Тя вече е на втората любов.Много ще трябва да чакаш да мине годността и.
9.
Найден
24.06.2018 21:22:02
5
3
Теди, дай с теб да правим първата любов! Готов съм и знам, че и ти си готова!!!
8.
Аз
24.06.2018 20:23:44
0
16
С удоволствие прочетох статията. Обичайте се все така и нека имате дълъг и щастлив брак!
7.
Сем
24.06.2018 19:09:36
0
33
Готини хора! Бъдете здрави и много щастливи! Флагман, пускайте повече такива статии да ни се вдигне малко настроението,че ни писна от негативи...
6.
Теди
24.06.2018 19:07:48
0
15
Научно доказано е ,че първата любов /студентска или ученическа/ ръжда не хваща!Честито на влюбените.Има и продължение /втората любов идвала по късно ,но бола по трайна/
5.
Imgoturq
24.06.2018 19:05:05
38
14
Boli me kura za teq neshtastnici. Kurvatq go vidq xhe specheli sto bondakai mu nalapa madete
4.
Карнобатлийка
24.06.2018 18:46:33
0
31
Поздравявам те за успеха.Искрено се радвам на постиженията ти.Пожелавам ти още по-големи.Здраве и много късмет на семейството ти.
3.
ЕДИН ОТ ПОМОРИЕ
24.06.2018 18:30:03
0
48
БРАВО....ДАЙ БОЖЕ ВСЕКИМУ...
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ЦВЕТИ И СТАНИСЛАВ !!!
ЗАЩОТО....ЛЮБОВТА ЩЕ НИ ЗАПАЗИ ЖИВИ...
,,ИГЪЛС "
2.
Толя
24.06.2018 18:18:08
0
58
Това вече е положителна новина.Браво Флагман.А на Станислав и Цвети пожелавам дълги години да се радват на любовта си и да бъдат все така привързани един към друг!
1.
:)
24.06.2018 18:14:50
0
63
Евала хора ! Нещо положително в този ден. Обичайте се и бъдете здрави :)
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Свали връхните дрехи Свали връхните дрехи Андреа показа отлична кондиция Заблудени балъци клъвват на фалшиви оферти от Douglas Заблудени балъци клъвват на фалшиви оферти от Douglas Измамна схема с "неустоими оферти" за парфюми подвежда хиляди потребители Вижте как кукери прогониха злите сили от кв. Лозово Вижте как кукери прогониха злите сили от кв. Лозово Традицията оживяха с впечатляващи игри в бургаския квартал Ваксина ще спира рака, преди да се развие в тялото Ваксина ще спира рака, преди да се развие в тялото Учените искат да обучат имунната система да разпознава и унищожава опасните клетки Какъв е характерът ви според кръвната група Какъв е характерът ви според кръвната група Хората имат различен характер и кръвната им група играе важна роля за това Изяли сме 13 000 тона фалшиво сирене Изяли сме 13 000 тона фалшиво сирене Количеството е по-голямо от произведеното през 2023 г. Днес беше само загрявка, в сряда идва ред на парламента, предупреди Цончо Ганев Днес беше само загрявка, в сряда идва ред на парламента, предупреди Цончо Ганев Полицаите сами са си виновни, ние не сме направили нищо, твърди депутатът МВР със спешна акция, ще задържа вандалите от протеста в София МВР със спешна акция, ще задържа вандалите от протеста в София След раняването на 10 полицаи, МВР предприема действия срещу агресията  Алекс Сърчаджиева скочи на Разград: Безумие! Алекс Сърчаджиева скочи на Разград: Безумие! Хората там бедстваха, купете един снегорин за града - призова актрисата, която е и водеща на "Аз обичам България" Кметът на с. Светлина: Известна фигура от политическите среди на Средец ме нападна Кметът на с. Светлина: Известна фигура от политическите среди на Средец ме нападна Удари ме пред сградата на Общината, където има охранителни камери, за които обаче се твърди, че не работят, обяви Иван Айрянов
Заблудени балъци клъвват на фалшиви оферти от Douglas Заблудени балъци клъвват на фалшиви оферти от Douglas Измамна схема с "неустоими оферти" за парфюми подвежда хиляди потребители Арестуваха го Арестуваха го Проблеми за Ерик Мабиус Шокираща смърт в Русия Шокираща смърт в Русия Известна жена почина по много нелеп начин Ваксина ще спира рака, преди да се развие в тялото Ваксина ще спира рака, преди да се развие в тялото Учените искат да обучат имунната система да разпознава и унищожава опасните клетки Какъв е характерът ви според кръвната група Какъв е характерът ви според кръвната група Хората имат различен характер и кръвната им група играе важна роля за това Трагедия във Франция Трагедия във Франция Във френските Алпи Висш мафиот от Коза Ностра, осъден на затвор, е заловен в София Висш мафиот от Коза Ностра, осъден на затвор, е заловен в София Той не е просто криминален беглец – Офриа е роднина на легендарния бос на Коза Ностра Гаетано Бадаламенти, един от най-влиятелните мафиоти на 20-ти век Неприятна новина за феновете на "Спайдърмен" Неприятна новина за феновете на "Спайдърмен" Премиерата се отлага, но с малко... Още израелски заложници бяха освободени от Ивицата Газа Още израелски заложници бяха освободени от Ивицата Газа Докато Израел трябва да пусне от затвора стотици палестинци Бежанец е заподозрян за атаката в Берлин Бежанец е заподозрян за атаката в Берлин Ето подробности
Бойко Борисов Бойко Борисов Оказва се, че вратата на ПП не се отваря и затваря, а се върти Виц на деня Виц на деня Жена към мъжа си:
- Всички мъже сте еднакви...!
Съпругът:
- Ти пък всички ли си изпробвала!
Виц на деня Виц на деня - Тате, защо мама казва, че си прасе?
- Защото и ям буламачите!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Много е трудно да не правиш нищо, никога не знаеш кога си свършил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори