×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Екипът на Флагман.бг Ви желае здраве, благоденствие и да запазите надеждата и вярата в доброто. Нека светлината в душите Ви никога да не угасва!
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Борисов вкара в играта за Шенген и нестинарите (СНИМКИ)


Борисов вкара в играта за Шенген и нестинарите (СНИМКИ)
Премиерът на Холандия вместо да види границата, видя най-стария български обичай - на нестинарите
07 Февруари 2018, Сряда, 09:06 ч.
Автор: Антония ЧОРЕВА, снимки: Фейсбук

Вместо на границата, той заведе холандският премиер да гледа български обичаи

Премиерът Бойко Борисов е завел късно снощи холандския си колега Марк Рюте в стара българска кръчма в столицата, за да му покаже българските обичаи.

Холандия е най-яростният противник на това страната ни да влезе в Шенген.

И въпреки че снощи двамата премиери говориха два часа по темата, Рюте не даде конкретен отговор дали най-накрая ще отстъпи и ще смекчи позицията си за влизането на България в Шенген.
Той каза, че Холандия ни подкрепя, но имаме работа. 

След изявленията двамата премиери са отишли да вечерят в стара българска кръчма. А там е имало специално шоу за холандския премиер. Пред него е бил изпълнен обичай на нестинари върху гореща жарава, както е имало и свирня с гайди.



Рюте е бил посрещнат по стар български обичай с питка с мед.



Преди посещението, което беше предварително обявено и очаквано от Бойко Борисов, нашият премиер каза, че ще го закара на границата, за да види каква граница имаме и как добре се охранява и то не където каже Борисов, а където Рюте поиска.

Вместо на границата обаче, двамата премиери, които не могат да изчистят темата „България в Шенген“, са седнали на маса в кръчма, за да се насладят на българските обичаи и нестинарите.

В категории: Политика


Флагман.БГ За какво най-често лъжат хората на първа среща За какво най-често лъжат хората на първа среща 21/04/2025, Понеделник 22:00 1
6
Коментара по темата
6.
do 3
07.02.2018 14:29:58
0
3
;Мизииски е прав ето какво пише цурналиста Григор Лилов;.Делото Червеи е показателно .Някои услужливо е ровил в информац с-ми на ДАНС в Шумен и Бургас От ТАМ е теглена важна информация по линия на Евроатлантиеските ЗАПАДни служби и НАТО партньори и е била препращана на Библиотекарски сьрвар/на-мощния бг супер комп струващ2 милки в лева/ които препращал ДИРЕКТНО в Москва на руски правителствени служби така СЕКРЕТНА НАТОинформация изтичала в Москва
5.
Христо
07.02.2018 14:24:51
0
5
Защо ли не го закара да му покаже каква хубава гранична стена имаме ?
4.
Pedophile hunter
07.02.2018 14:04:04
0
4
Веселин Луков
3.
Мизийски
07.02.2018 13:57:29
1
7
Не ни искат в Шенген, защото знаят че цялата поверителна информация ще попадне в ръцете на продажни рубладжии. Условието да ни приемат трябва да е поне петнадесет висши чиновници, магистрати, кметове и пр. да отидат затвора за не по-малко от 10 години. Тогава в Шенген, иначе - не.
2.
сергеи
07.02.2018 13:22:30
0
10
Трябваше да посрешнат Рюте по стер Холандски обичаи питка/кексче с марихуана/ и колумбииско БЕЛОвместо Сол.После да го водят на Банско да го черпят с Шампанско да миряса у Холандско
1.
Scrooge McDuck
07.02.2018 13:17:38
2
7
Bai X tova ne sa balamurnici doshli da kupiat niakoe apartamentche. I edin dobar broker po dobre ot teb shteshe da se spravi. Tap primat si. Lizachite ti sa za boi kakto i ti, nishto ot diplomaciata he si usvoil.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
За какво най-често лъжат хората на първа среща За какво най-често лъжат хората на първа среща Това са най-разпространените лъжи 4 зодии, които имат невероятно шесто чувство 4 зодии, които имат невероятно шесто чувство Те слушат интуицията си Отец от Царево гради с ръцете си път към вековен храм Отец от Царево гради с ръцете си път към вековен храм Аз се надявам искрено, че това ще бъде оценено не само от туристите. Всичко, което се прави, е за да създаде удобство на човека, който идва на литургия, споделя свещеникът Тайната е в продуктите: сладкиш без печене, любим на цялото семейство Тайната е в продуктите: сладкиш без печене, любим на цялото семейство Ето как да го приготвите Невръстно дете падна от шестия етаж в Габрово Невръстно дете падна от шестия етаж в Габрово Според първоначалната информация то е контактно, но има множество фрактури Тези туристи взеха местата на българите по родното Черноморие Тези туристи взеха местата на българите по родното Черноморие Нападението спрямо нашия бранш беше изключително некоректно и некомпетентно, оплака се хотелиер Банките дадоха 2 месеца срок. Ключова услуга ще е безплатна Банките дадоха 2 месеца срок. Ключова услуга ще е безплатна Свързана е с приемането на еврото Имате стар козунак? Ето какво може да направите с него Имате стар козунак? Ето какво може да направите с него Няколко интересни идеи Взима 160 бона за 10 часа Взима 160 бона за 10 часа Любимият комик Димитър Рачков прибира солидна заплата Три зодии да внимават, скоро ще усетят жилото на завистта Три зодии да внимават, скоро ще усетят жилото на завистта Когато чарът ти дразни околните, понякога става горещо – а звездите вече прошепнаха кои ще се окажат в центъра на интригата…
Младоженец избяга от сватбата с тъща си, сътвори нещо още по-гнусно преди това Младоженец избяга от сватбата с тъща си, сътвори нещо още по-гнусно преди това Свикнали сме вече на какво ли не, но това определено няма как да не ни остави с отворена уста Иска 300 хил. долара, за да присъства на събития Иска 300 хил. долара, за да присъства на събития Хонорарите, които печелеше предшественикът на Байдън - Барак Обама, достигаха до 400 000 долара Ето кога ще бъде погребението на папата Ето кога ще бъде погребението на папата Главата на Римокатолическата църква почина тази сутрин на 88-годишна възраст Ford спря колите за Китай заради митата Ford спря колите за Китай заради митата Шведската Volvo уволнява 800 работници от три завода в САЩ Новите смартфони получават етикети като на бяла техника Новите смартфони получават етикети като на бяла техника Мярката влиза в сила това лято Кой ще наследи папа Франциск: Ето ги кандидатите за светия престол Кой ще наследи папа Франциск: Ето ги кандидатите за светия престол Битката за светия престол ще бъде между либерали и консерватори Какво следва след кончината на папата Какво следва след кончината на папата Светият отец няма да бъде погребан във Ватикана 7 души са се удавили при силни бури в Австралия на Великден 7 души са се удавили при силни бури в Австралия на Великден Последният потвърден смъртен случай е на 9-годишно момче Те го закъсаха, боядисаха картофи вместо яйца Те го закъсаха, боядисаха картофи вместо яйца Високите цени ги принудиха да измислят алтернативни варианти Москва призна Google за виновна, разкрила данни за загинали руски военни Москва призна Google за виновна, разкрила данни за загинали руски военни Във видеоклип, публикуван в Googlе, били разкрити лични данни
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Руската армия се опитва да създаде впечатление за Великденско примирие Виц на деня Виц на деня - Какво е "балансиран живот"?
- Когато работиш толкова, колкото да не те уволнят, и почиваш толкова, че да не те изгонят от вкъщи.
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, ти си като Google!
- Уау! Защо?
- Защото ми довършваш изреченията и ми четеш мислите... а понякога и историята в браузъра...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Април е като жената - никога не знаеш какво да очакваш!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори