×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извънредно! Цигани раниха полицай в „Горно Езерово“ (обновена+снимки)


Извънредно! Цигани раниха полицай в „Горно Езерово“ (обновена+снимки)
Скандалът станал след оплакване за силна музика
Тема в развитие
виж още
скрий
25 Декември 2017, Понеделник, 11:49 ч.
Автор: Георги Русчев, снимки: Авторът

Пияните роми замеряли униформените 


Специализираната операция, за която „Флагман“ пръв съобщи, че се подготвя пред 4-то РУП в „Меден рудник“, към момента се развива на територията на кв. „Горно Езерово“.

По наши данни става дума за масов бой между пияни цигани. Репортер на Флагман.бг видя, че от две патрулки пред 4-то РУП стоварват двама с белезници, които едва стоят на краката си.

Не е ясно колко са ранените, пострадал е и полицай.

Проблемът дошъл след оплакване за силна музика. Трима мъже от ромски произход пресрещнали пристигналите полицаи и дали отпор. Двама от тях дори се качили на покрива и започнали да хвърлят керемиди и камъни. В резултат полицай е ударен в лицето. В момента той е в УМБАЛ-Бургас, съобщават от МВР-Бургас. 

Третият циганин все още се издирва. 

В момента в квартал "Горно Езерово" се е изсипал огромен брой полицаи, които смятат да респектират ромското население и да омиротворят квартала за дълго време напред. 
Екшънът се разиграл на ул. "Перла". 

Наш екип следи ситуацията на мястото на събитието. 







Припомняме, че преди седмица при подобен опит да се усмирят вилнеещи цигани в с. Кошарица отново пострада полицай. 
Наблюдава се, че все по-често циганите не проявяват респект към органите на реда, когато са в голяма група, а срещу тях стоят един или двама униформени, които не ползват оръжието си. 






43
Коментара
Не споделяй тези неща с приятелка
Не споделяй тези неща с приятелка 03/03/2025, Понеделник 11:20 0
Лек трус в...
Лек трус в... 03/03/2025, Понеделник 09:00 0
Флагман.БГ От Царево с пламенен поздрав От Царево с пламенен поздрав 03/03/2025, Понеделник 08:48 0
43
Коментара по темата
43.
Tyrkiye e ciganin
28.12.2017 17:20:43
0
0
Turkiye ako napishesh oshte edin komentar protiv balgarite shte ti napravya dupeto malko po shiroko.nadyavam si razbral kolko prosta mishka si i kak zaslujavash edna tumba skinari pred vas da ti pokajat kak se postapva s tap rom kato tebe
42.
Ариеца
27.12.2017 09:28:52
0
1
Туркю, гледай да не те разберем кой си, че ще ти наврем главата в гъза, че да си ядеш лайната!
41.
*********
26.12.2017 15:17:20
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
40.
Turkiye
26.12.2017 12:19:53
6
1
Ei flagmani shte vi vzema pari4kite skoro. Shte vi osudia vie ste nai smeshnata media. Zashto triete moite komentari kogato obijdam bulgarite a ne triete komentarite na tiq curvuli koito iskat smurt za mangalite i tnt
39.
!!!!!!!!
26.12.2017 09:16:34
0
3
Ааа забравихте да спомнете как се казва началника на 4 рпу
38.
stalker
26.12.2017 02:08:33
1
0
https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Eto-kak-legendarniyat-gen-Chochoolu-smazva-s-tankove-ciganskoto-geto-v-Stolipinovo-740470
37.
stalker
26.12.2017 02:05:09
0
2
Така е било през соца
36.
stalker
26.12.2017 02:02:58
1
8
Според градската легенда, след като милицията не успява да залови убийците, се намесва армията. Реакцията на чичото на убития мъж, генерал Чочоолу, е ужасяваща и мигновенна. Бесен, генералът дава заповед на карловската танкова бригада да се придвижи до Пловдив. Замисълът на потресения 70 годишен вече генерал е била, чрез страха от вида на бойните машини, да въведе ред и дисциплина сред размирното население в квартала, както и да спомогне за по-бързото залавяне на убийците на племенника му. Така и става. Няколко бронирани Т-55 тръгват от Града на Левски, за да дебаркират в източния квартал на Града на тепетата, където се намира „Столипиново„. Танковете обграждат циганското гето, като при вида им всичко живо мигновено се скрива. В квартала буквално е въведено военно положение. Прекратени са отпуските на милиционерския състав в Пловдив, поделенията в града са вдигнати по тревога. За назидание бойните машини разрушават една къща, а самия Чоочоолу нарежда по мегафона, че види ли мангал по тъмно ще се стреля на месо. И ако до изгрев не предадат нападателите, продължават със следващата къща!След приключване на заградителните мероприятия на гетото, в него навлизат тежко въоръжени милиционери и роти на войската и се започва поголовно пребиване на циганите без оглед на пол, възраст и т.н. В Пловдив е въведен вечерен час за тях и никой е нямал право да излиза от гетото без причина. Въведен е и режим на денонощно наблюдение от милиционери, ако циганин се осмели да напусне квартала извън вечерния час буквално е бивал осакатяван от бой. По време на няколкодневната блокада кварталът е изглеждал сякаш е бил обезлюден. Скоро след това убийците дръзнали да отнемат живота на племенника и снахата на жестокия генерал са заловени и предадени на съда. Другите криминално проявени цигани са били превъзпитвани в килиите на Пловдивска община, останали още отпреди 1944 година, когато сградата е била Областна дирекция на полицията. След взетите драконовски мерки, циганите не са смеели да гъкнат, а камо ли да дерибействат, както се случва сега. Това е бил и единственият период, в който Пловдив е живял без страх от криминални прояви, а за този своеволен и дързък акт Чочоолу, заплаща с военната и политическата си кариера.
35.
Бил Гейтс
26.12.2017 00:52:44
1
2
Л'пал съм на сиганиннннн
34.
12234
25.12.2017 23:50:29
0
8
Променете закона.махнете комулацията на присъдите.отворете 4 нови затвора.българския съд работи с едни и същи 30000 буклука които не могат да бъдат осъдени на това което заслужават.патриоти помислете за своите съграждани .ние сме с вас.
33.
петър
25.12.2017 22:58:18
1
5
Жандармерията се истреляха на буркани,бяха и с качулки на главите!Дано мангалите са си получили заслуженото!
32.
Бай Добри
25.12.2017 22:29:24
0
10
Бой наред докат се насерат
31.
МАКГАХАН-до №29
25.12.2017 22:23:10
1
4
благодаря за допълнението напълно съм съгласен с вас.дано не съм оставил впечатлението,че съм фен на този самовлюбен българомразец-поради изредените от вас причини,точно обратното.просто дадох пример за силата на човешката състрадателност въпреки позицията на властта.иначе те/МАКГАХАН и чърчил/са в различно време. но по същият начин и днес власт имащите европейци отпуска 8 милиарда евро за ромите в БЪЛГАРИЯ за програмен период-2014-2020 година .за да не ходят по техните “БЕЛИ„ градове а да стоят тук и да изнасилват и убиват децата и родителите ни по селата,а по този начин и да омаломощават изнемогващата ни държава. ...но пияндето чърчил за едно е прав ........три пъти хвърляна във война на страната на губещите от една шайка престъпни политици ,които изглежда винаги са на лице поколение след поколение за да доведат страната си до катастрофа ,три пъти през моя живот тази окаяна БЪЛГАРИЯ подложи своето селско население на всички угризения на войната и всички наказания от поражението.за тези политици моментът на покаянието все още не е отминал но вече изтича........
30.
Turkiye
25.12.2017 22:16:11
11
1
Do 10 god nema da ima bulgaria .... e ete si giavurskite usti4ki
29.
до № 20
25.12.2017 20:45:40
2
8
„ТОЗ ЗВЯР ДИВИ„-БЪЛГАРСКОТО селско по онова време население според ЧЪРЧИЛ ."

Лека поправка:
Масонът с мека китка, незаконно роденото дете на лорд Рандолф Чърчил - Уинстън Чърчил е считан от баща си за глупак. Факт! Друг прикриван факт е, че е имал психически проблеми, най-лекият от които е бил нарушение в говора. Става отявлен българомразец след провала му като военен през Първата световна война, за което до голяма степен допринасят българските победи срещу сърби, гърци, румънци, руснаци, англичани, французи и мобилизирана колониална измет. Става инициатор на тежките бомбардировки над София и други градове в България по времето на Втората световна война. Болният му мозък ражда крилатата фраза, че: "В развалините на София трябва да се посадят картофи".
Има паметник в Лондон, заедно с паметника на друг военнопрестъпник - Бомбеният Харис - касапинът на Лайпциг, чиито имена ще смърдят вечно в историята.
P.S. В потвърждение на това, че "Господ е българин" е фактът, че през вече окупирана от СССР, т.е. социалистическа България, любовникът на това нищожество изгаря на българска територия в пилотирания от него самолет, нарушил държавната ни граница.
28.
Дядо Либен
25.12.2017 20:28:29
1
5
дайте снимки и имена на циганите извършили нападението срещу България
27.
Kamen
25.12.2017 20:25:15
0
4
Dalakmanov pak nabi priaitelkata si li
26.
*********
25.12.2017 20:19:55
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
25.
Лили
25.12.2017 20:17:39
0
10
Които са участвали в нападението над държавата да им се съборят незаконните къщи, както в Израел.
24.
Осман
25.12.2017 20:13:17
0
10
80%от тия там са с фалшиви шофьорски книжки
23.
ММ
25.12.2017 20:02:00
1
16
Единственият начин да се справим с тях е да им спрем помощите от всякъде. Спираме им парите, които получават без труд, събаряме незаконните им къщи, вкарваме в затвора като крадат и правят простотии и веднага всичко ще се оправи. Докато им даваме пари за банкоматите които раждат и им позволяваме да си правят каквото искат те ще са така.
22.
гражданин
25.12.2017 19:57:10
0
5
Защо полицаите не си търсят първо повече права като излизат да стачкуват а после да искат по високи заплати
21.
Mufito
25.12.2017 19:15:55
1
5
Djudjetata vun ot SPOMAAAAA hahahha
20.
ДЖАНЮАРИС МАКГАХАН
25.12.2017 18:45:33
1
6
има само едно цивилизовано решение на тази българска ГОЛГОТА -трябва да се събуди световното съчувствие,да се отразяват всички тези безчинства по чуждестранните медии БЛОГЪРИ,ВЛОГЪРИ и ако има истински журналисти сред имигрантите да показват отразяват в другите държави и без това ежедневно в БЪЛГАРИЯ се случват сюжети които и СТИВЪН КИНГ не би показъл от срам.остава и надежда да се роди новият ДЖАНЮАРИС МАКГАХАН който е събудил дори съчувствие у англичаните който са дарили ЯТАГАНА на турския башибузук за да изтрие от лицето на земята „ТОЗ ЗВЯР ДИВИ„-БЪЛГАРСКОТО селско по онова време население според ЧЪРЧИЛ .
19.
Ник
25.12.2017 18:44:45
1
14
Докога ще позволяват на циганите да правят своеволия.Как ще посягат на полицаи?Имаме ли изобщо държава и ред?Докога ще търпим тези паразити?Един път ги ползват за гласоподаватели и си затварят очите след това.Рибата се вмирисва от главата.Май е време да се премахне главата изцяло.
18.
1488
25.12.2017 18:38:08
5
8
СМРТ за циганите ! 14/88
17.
do Gecho li si Pecho li si
25.12.2017 18:30:09
4
12
Kakvi momcheta znam pod 1.80, ne respekt ,mi shi lazish po zemiata samo pri vida im , boia viso4ina niama !!!
16.
Гечо
25.12.2017 18:23:47
12
17
Полицаите в Бургас се мислят за мутри за това ядат бой ! Докато не започнат да подбират по уравновесени и смели полицаи , ще ги бият . Не може да има полицаи под 1,80см височина., какъв респект може да наложи това джудже !
15.
h
25.12.2017 18:23:13
3
23
Искам само да каже някой какво щеше да стане ако в Америка един такъв мангал беше дори казал нещо на полицая... сами си отговорете. Да не говорим да го докосне ,пък недай си боже и да ги замеря..
14.
до Бойчо
25.12.2017 18:20:45
5
13
Бойчо полицията не е това което беше Крайно време е да започнат да си вършат работата както трябва а не само да реват за пари
13.
Ариана Царица на Българите
25.12.2017 18:07:38
2
17
Направете една анкета във селцата където има цигани да видим какво мислят хорицата Българи за Бургаската полиция, хайде де?!!!!
12.
Бойчо
25.12.2017 18:03:08
12
26
КОЛЕДА Е!!! Полицаите отново са на работа и отново рискуват здравето и живота си ! Респект момчета! Бъдете живи и здрави!
11.
777
25.12.2017 17:57:37
3
22
Ако дадът право на полицията да бие изметта, и мангалите щяха да са тихи и кротки, и боклуците щяха да са многго по-малко, и всички щяха да имат респект към полицията като институция
10.
СМАЧКАН СОПООЛ
25.12.2017 17:55:54
5
16
на полицаите им плащат заплати за да ядат ежедневно бой от циганите ,а на мангалите им плащат помощи за да бият полицаите по 2 пъти дневно.-------и всичко с благословията на евросъюзът,,,,,-мега виц-нали.
9.
Джордж Майкъл
25.12.2017 17:50:59
13
14
Полицията има интерес циганите да тероризират Българите защото няма да има нужда от нея иначе.
Полицаите само папат заплати а не може да се каже служат на Бургас. Нека да направим едно просто проучване в две части. Едната част питайте тези които са имали проблеми с кражби колко са доволни от полицията. Другата група питайте средния човек на какво ниво е полицията.
И ще видите едно социалистическо недоносче което само гълта пари а не служи на Българите.
8.
БУНАК В БУРКАН
25.12.2017 17:50:46
2
18
ха познайте да ли ще съобщят по някоя телевизия.АБСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНО Е ПО 3те ЧАСТНИ ПОЛИТИЧЕСКИ МЕДИИ ДА СЕ СПОМЕНАВА ЗА мангалските БЕЗЧИНСТВА.
7.
Деян Млякото от Горно Езерово
25.12.2017 17:47:52
7
3
Пак елате да са прайте на маже тапаци другиа пат ше ядете кура
6.
T
25.12.2017 17:47:04
9
12
полицията няма никакви качества.
Само се вгледайте в униформите им и във начина по който говорят със гражданите.
Мисля дойде момента да се иска уволнение на 30% от полицията и да си наемем едни професионални военни бригади от Полша и Щатите да ни пазят от цигани и да ги елиминират
5.
Guy
25.12.2017 17:44:43
2
16
Само трепане на тез мангустери.
4.
Абв
25.12.2017 17:44:21
11
15
Полицията спи!!!!
От 1944 досега Българите трябаше във Горно Езеро да се саморазправят със циганите веднъж завинаги.
Вместо това ни натресоха комунизъм от Москва и създадоха тая социалистическа глупост МВР.
Тя има интерес да има цигани иначе няма защо да съществува. Българин с Българин не се бие.
Българин с Турчин и Грък не де бие.
Само циганите и руснаците са проблема.
3.
Бил Гейтс
25.12.2017 17:39:29
13
17
Истинския проблем е полицията.
Те са единствените със пистолети и НИЩО не правят.
Полицията ние е проблема защото ако ние самите си имахме банди на гражданите щяхме доста по истински и веднъж завинаги да го решим тоя проблем. Полицията е социализъм и няма никаква отговорност както всяко социалистическо недоносче, спазва там някакви правила и не му пука за Българите. Полицията не е Българска а Софийска глупост.
2.
смърт за мангалите
25.12.2017 17:30:37
5
20
Да еба и мангалите ви да еба. Само смърт и напалм за вас.Паразити нещастни.
1.
ГЕТО
25.12.2017 17:30:13
3
22
ИЗРАВНЕТЕ ГО СЪС ЗЕМЯТА ВСИЧКО ТАМ Е НЕЗАКОННО И ПРЕСТЪПНО
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ексклузивни отстъпки за парфюми в „Жанет“ до 8 март Ексклузивни отстъпки за парфюми в „Жанет“ до 8 март От 1 до 8 март при закупуване на два парфюма клиентите ще получат отстъпка от 20% и за двата продукта Извънредно! Мъж наръга бившата си в трамвая в София Извънредно! Мъж наръга бившата си в трамвая в София Не е ясно какво е състоянието й Коя звезда дойде по анцуг на лъскавата церемония на наградите „Оскар“ Коя звезда дойде по анцуг на лъскавата церемония на наградите „Оскар“ Адам Сандлър се беше облякъл в суитчър, къси панталонки и маратонки за най-важната нощ на Холивуд Наталия Киселова: Родината ни трябва да е в коалицията на желаещите мир Наталия Киселова: Родината ни трябва да е в коалицията на желаещите мир Старозагорският митрополит Киприан ще отслужи благодарствен молебен в храм-паметника "Рождество Христово" в Шипка, очакват се не малко политически лица Доналд Тръмп, Чарлз III и редица други световни лидери с поздрав към България Доналд Тръмп, Чарлз III и редица други световни лидери с поздрав към България Държавни глави и лидери от цял свят честитиха на българския народ Националния празник "Почти съм сигурен, че Зеленски ще тича гол през Ню Йорк, ако..." "Почти съм сигурен, че Зеленски ще тича гол през Ню Йорк, ако..." Любопитно твърдение Бургаски юнаци: И малкият брат Копривленски е страшилище на ринга Бургаски юнаци: И малкият брат Копривленски е страшилище на ринга Мартин се радваше на подкрепата на брат си Стоян в София САЩ поздрави България, намеси и НАТО САЩ поздрави България, намеси и НАТО Американците с ласкави думи за нашата страна по няколко направления От Царево с пламенен поздрав От Царево с пламенен поздрав "Свободата ни е постигната с живота на много български национални герои и с тяхната огромна любов към Отечеството. Свеждаме глава пред тях и хилядите жертви, дадени и от други народи за нашата свобода", написаха от Община Царево Качи се рано сутринта на Шипка Качи се рано сутринта на Шипка Кирил Петков: Ние трябва да сме благодарни на хората, които са дали живота си, за да живеем в свободна държава
Модните престъпления на наградите „Оскар“ 2025, световни дизайнери се хванаха за главите Модните престъпления на наградите „Оскар“ 2025, световни дизайнери се хванаха за главите Вижте кои са звездите, които определено не избраха правилния тоалет за церемонията Размяна на удари между Китай и САЩ? Размяна на удари между Китай и САЩ? Задава ли се икономическа война между гиганти? Макрон и Стармър с ключово предложение! Зеленски каза какво мисли за САЩ Макрон и Стармър с ключово предложение! Зеленски каза какво мисли за САЩ Вашингтон получи признание от Киев Историческа сензация на "Оскарите" Историческа сензация на "Оскарите" Кой е Шон Бейкър - първият носител на четири "Оскара" за един филм Обра точките на 58 години Обра точките на 58 години Салма Хайек е звезда на Холивуд и огромна чаровница Оскари 2025: Кой е големият победител? Оскари 2025: Кой е големият победител? Как премина 97-ата галавечер за наградите на филмовата академия? Михаела Филева зашемети публиката като Веселин Маринов – само потната кърпичка липсваше Михаела Филева зашемети публиката като Веселин Маринов – само потната кърпичка липсваше Шоуто по Нова телевизия стартира ударно – с една от най-емблематичните патриотични песни Цеца Величкович е с разбито сърце Цеца Величкович е с разбито сърце Цеца Величкович – Ражнатович е съкрушена от мъка Почина голям спортист Почина голям спортист Сайтиев е трикратен олимпийски, шесткратен световен и европейски шампион Как депресията влияе на физическото здраве Как депресията влияе на физическото здраве Открити са 79 хронични заболявания
Стефан Тафров, дипломат Стефан Тафров, дипломат В Белия дом имаше конфликт между човек без костюм и костюм без човек Виц на деня Виц на деня Момче се опитва да поведе интелектуален разговор с момиче:
– Обичате ли Шекспир?
Момичето:
– Е, по-скоро сме само приятели…
Виц на деня Виц на деня Във фризьорския салон:
– Косата ви пада. Правите ли нещо, за да я запазите?
– Разбира се. Развеждам се!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Най-милото действие си има не чак толкова мило противодействие.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори