×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Гранд Хотел и СПА Приморец изпраща 2017-та с Любо Киров и Мария Илиева


Гранд Хотел и СПА Приморец изпраща 2017-та с Любо Киров и Мария Илиева
Новогодишните тържества в Гранд Хотел и СПА Приморец, далеч не са единственото бляскаво събитие за изминалите 365 дни
22 Декември 2017, Петък, 03:43 ч.
Автор: Флагман.бг

През отиващата си година 5-звездното бижу на Бургас стана сцена на фестивал и многобройни ценни събития


Гранд Хотел и СПА Приморец по традиция предлага бляскави новогодишни празници с участието на най-големите имена от родната сцена. 2017 година гостите на 5-звездното бижу на Бургас, ще изпратят в компанията на Любо Киров и Мария Илиева. Водещ на празничната нощ, за шеста поредна година, е шармантният Драгомир Драганов. За подгряване на страстите, още на 30 декември грижата ще имат господата от "Нема к'во". Триото представя иновативен бленд от stand-up комедия (Георги Николов – Жорони, Калин Кирилов) и close-up илюзия (Венсан). Забавното парти ще се състои в пиано бара на Гранд Хотел и СПА Приморец. Финал на тържествата, ще сложи разточителен празничен брънч, в първия ден от 2018 г.

Изборът на локация и компания, в която да посрещнем Новата година, се счита за определящ за нейната успешност. В този смисъл. Гранд Хотел и СПА Приморец е отличен избор, обвързан с традиции, просперитет, елегантно лустро и константно качество, във всеки детайл.

Новогодишните тържества в Гранд Хотел и СПА Приморец, далеч не са единственото бляскаво събитие за изминалите 365 дни. Ето как изглежда богатия събитиен календар на 5-звездния Гранд на Бургас, за 2017 г.

На 21 януари, ръкави в кухнята на Гранд Хотел и СПА Приморец, запретна лично шеф Андре Токев. Той приготви специално 5-степенно меню, в най-добрите традиции на европейската кухня.

Празникът на любовта и виното, 14 февруари, Гранд Хотел и СПА Приморец предложи на своите гости под формата на кулинарно-музикална вечер. 4-степенното тематично меню на шеф Ивелин Кръстев, бе изящно допълнено с радост и за другите сетива: с музиката на прекрасната джаз-дама Марина Драгомирецкая.

Последният ден от месец март, Гранд Хотел и СПА Приморец посвети на многостранния талант Вида Пиронкова, стихосбирката и "Броеницата на Вида", албумът и "Емпатия" и знаменитата "Гълъбо". Музиката бе в живи изпълнения в акомпанимента на роял не само на самата Вида, но и на великолепния тенор Марио Николов и художника Стефан Божков. Литературната компонента на вечерта също допринесе за съвършеното преживяване.

Официално начало на лято 2017 г. Гранд Хотел и СПА Приморец, постави на 23 юни със световния джазмен Крейг Бейли и музиката на Рей Чарлз. Компания на сцената на виртуоза на саксофона, кларинета и флейтата правеха Петър Салчев – вокал и джаз трио в състав Емил Пехливанов - барабани, Димитър Шанов - контрабас и Стансилав Арабаджиев – пиано. Великолепната музика допълни кулинарна фиеста във вид на специално меню, дело на друг виртуоз - шеф Ивелин Кръстев.

14 юли е датата, на която в Гранд Хотел и СПА Приморец се случи омайна вечер, посветена на Анадолската кухня с гост готвач Сибел Реджеб. Дамата представи изключително любопитно 4-степенно меню, което запозна гостите с вкусовете на приказките от 1001 нощ.

Музиката на Шаде превзе 5-звездният бургаски хотел на 4 август със специален трибют на легендарната група, в изпълнение на Елена Сиракова  (вокал), Калин Жечев (клавишни, вокали), Димитър Льолев (саксофон), Радослав Славчев - Riverman (бас), Стефан Цеков (ударни, вокали), Иво Лобутов (китара). Магичната вечер включваше и страхотен танцов спектакъл, вдъхновен от най-знаковите мюзикъли. За него грижата имаха изкусните танцьори от балет "Кабарет". Кулинарните щрихи на лятната нощ, добави шеф Ивелин Кръстев.

Октомври 2017 г. бе посветен на културата и изкуствата. В дните от 9 до 14 октомври се проведе пилотното издание на Порт Прим Арт Фест - фестивал с организатори и домакини Община Бургас и Гранд Хотел и СПА Приморец. Патрон на форума, бе лично голямата ни актриса Цветана Манева. В дните на феста, бургазлии и гостите на града имаха възможност да се докоснат до живите изкуства литература, кино, театър, живопис, пластика, поезия и професионалния свят на виното, поднесен под нова форма, на разбираем и забавен език. Творчески директор на фестивала, бе художникът Стефан Божков.

Гранд Хотел и СПА Приморец се превърна в елегантна сцена и за други изключително интересни събития - изложба "Жените в математиката", дегустация на легендарно шотландско уиски, празници на грижите за красотата, седмица на Черноморската кухня и други.

5-звездният бургаски Гранд е идеолог и домакин и на инициатива, обвързана с паметта и традициите на Бургас – Алея на славата. Събитието е посветено на хората, доказали себе и прославили морския град си в различни изкуства, науката, спорта и други направления. Алея на славата представлява изложба, включваща опционно информация, снимков материал, реквизит. За 2015 г. инициативата бе посветена на музиката. 2016 г. премина под знака на най-добрите в бойните спортове, а 2017 г. освети големите в оперната и балетна сцена с адрес Бургас.

В категории: Бургас


Флагман.БГ Стана 4-кратен световен шампион Стана 4-кратен световен шампион 15/04/2025, Вторник 08:33 0
Земетресение в Калифорния
Земетресение в Калифорния 15/04/2025, Вторник 08:00 0
Какво ще е времето днес?
Какво ще е времето днес? 15/04/2025, Вторник 07:18 0
Почина млад футболист
Почина млад футболист 14/04/2025, Понеделник 21:33 2
Флагман.БГ Блесна в "Стани богат" Блесна в "Стани богат" 14/04/2025, Понеделник 21:24 0
Флагман.БГ Направи тежко признание Направи тежко признание 14/04/2025, Понеделник 21:00 0
Отлично класиране за България
Отлично класиране за България 14/04/2025, Понеделник 20:49 0
Избухна дипломатически скандал
Избухна дипломатически скандал 14/04/2025, Понеделник 20:24 1
От АПИ със съобщение за "Тракия"
От АПИ със съобщение за "Тракия" 14/04/2025, Понеделник 20:03 0
Прави голям бизнес ход
Прави голям бизнес ход 14/04/2025, Понеделник 19:40 0
България Всички новини
Стана 4-кратен световен шампион Стана 4-кратен световен шампион Млад българин удивлява в математиката Неприятно: "Фолксваген" отнесе мъж в Бургас Неприятно: "Фолксваген" отнесе мъж в Бургас Удареният от колата е с комоцио, няма непосредствена опасност за живота му Какво ще е времето днес? Какво ще е времето днес? По Черноморието ще е предимно облачно Остава ли групата около Доган в управлението? Остава ли групата около Доган в управлението? Трилърът със "Сараите" може да пренареди силите в парламента Българите са в основата на човешката цивилизация! Това е доказано от Раковски Българите са в основата на човешката цивилизация! Това е доказано от Раковски Най-големият български учен и революционер е успял да определи съвсем точно къде е прародината ни и е установил, че гръцкият език е формиран от нашия 10 сигурни признака, че той не иска връзка с вас 10 сигурни признака, че той не иска връзка с вас Ето кои са те  Край на коловозите по пътищата? Сензори в асфалта ловят претоварените камиони Край на коловозите по пътищата? Сензори в асфалта ловят претоварените камиони Ще мерят и средната скорост, разкри транспортният министър Гроздан Караджов Блесна в "Стани богат" Блесна в "Стани богат" Търговски директор спечели 10 бона Дете в тежко състояние заради менингит Дете в тежко състояние заради менингит Детето е постъпило в кома, каза директорът на СБАЛДБ „Проф. Иван Митев“ д-р Благомир Здравков От АПИ със съобщение за "Тракия" От АПИ със съобщение за "Тракия" Утре поетапно ще се ограничава достъпът до аварийната лента между 106-ти и 119-ти км в посока София
Почина Ализа Маген - жената с най-висок пост в историята на "Мосад" Почина Ализа Маген - жената с най-висок пост в историята на "Мосад" Тя си отиде на 88 години Феноменалните Иван Димов и Ангел Русев станаха европейски шампиони Феноменалните Иван Димов и Ангел Русев станаха европейски шампиони Единият спечели по категоричен начин титлата в категория до 61 килограма при мъжете, а другия в изтласкването бе без никаква конкуренция Почина млад футболист Почина млад футболист В Руската федерация Трагедия! Микробус падна в Дунав Трагедия! Микробус падна в Дунав Извадиха трупа на шофьора, българин е Избухна дипломатически скандал Избухна дипломатически скандал Между Франция и Алжир Прави голям бизнес ход Прави голям бизнес ход Ще става съсобственик на клуб   Огромна трагедия със строителни работници Огромна трагедия със строителни работници В Полша Тръмп поиска да отнемат лиценза на телевизия CBS заради "остри плювки" към него Тръмп поиска да отнемат лиценза на телевизия CBS заради "остри плювки" към него CBS е извън контрол, на нива, невиждани досега, и трябва да платят висока цена за това, смяна президентът на САЩ Таксиметровите шофьори в Атина обявяват 24-часова стачка Таксиметровите шофьори в Атина обявяват 24-часова стачка Протестът е срещу забраната такситата да се движат в бус лентите Първата ИИ певица изпя легендарна чалга и избухна голям скандал Първата ИИ певица изпя легендарна чалга и избухна голям скандал Десислава иска 15 хил.лева
Евгени Минчев Евгени Минчев Не ви е работа дали съм пил и паднал, поне не карам пиян като вашите любимци Виц на деня Виц на деня - Чуk... чуk...
- Кой чука?
- Който може и на който му дадаааат!
Виц на деня Виц на деня Между лекари:
- Ще бъде ужасно, ако един певец разбере след операция,
че повече не може да пее.
- Ще бъде още по-ужасно, ако не разбере това.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Както е тръгнало след 100 години в България ще останем само аз и Лили Иванова...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори