Спипаха надзирател от бургаския затвор с наркотици
17 Ноември 2017, Петък, 21:11 ч.
Заповедта за уволнение все още не му е връчена, защото се укрива
Надзирател от бургаския затвор беше заловен с наркотици. Случаят е от края на август, малко след като по bTV бе излъчено разследване за трафика на дрога в същия затвор, пише Блиц.Инцидентът обаче не е бил официално оповестен от МВР и правосъдното министерство.
След акцията Йордан Николов е уволнен.
Заповедта обаче все още не му е връчена, защото се укрива.Надзирателят Йордан Николов е задържан на излизане от дома му в бургаския квартал „Черно море”.
В него са намерени 40 къса цигари марихуана и саксии с огромно количество от растението.
Именно за Йордан Николов затворниците твърдяха, че покровителства наркоканалите.
В категории:
Крими






Никога не пускайте пералня в този час, грози ви бедност и мъка
22/03/2025, Събота 22:00
0

Мекиците на баба Славка не попиват грам олио и остават меки като памук
22/03/2025, Събота 21:37
0

Тази вълшебна отвара топи мазнините, докато спите
22/03/2025, Събота 21:20
0

Фармацевти искат спешно отлагане на изцяло електронните рецепти
22/03/2025, Събота 20:59
0

Извънредни новини за папата
22/03/2025, Събота 20:40
2

Министерството на туризма подготвя национална стратегия за винения туризъм в България
22/03/2025, Събота 19:59
0



Папа Франциск ще се появи публично в неделя
22/03/2025, Събота 19:19
0

След трагедията в Кочани: 34 души и три фирми са с повдигнати обвинения
22/03/2025, Събота 19:00
0

8 неща, които да изхвърлите от гардероба си още днес!
22/03/2025, Събота 18:40
0



Даваме стотачка на всяко боледуване
22/03/2025, Събота 18:00
0
Ще се научи за следващия път.
Докога ще е това положение????
Всички престъпници трябва да си получат наказанията,а не да ги пущат под някаква мижава гаранция на свобода и да вилнеят и да мутреят!!!!!Докога ще търпим това правосъдие??????Прокурорите,съдиите и адвокатчетата да престанат с тия подкупи,управляващите да ги разредят малко и да ги командироват в други градове,защото в Бургас се размирисаха много!Има престъпници които трябваше да са в затвора преди 10 години,а още им бавят делата ,за да мине давност,така няма да се оправи България,а все повече затъва в блатото и хората затова нямат доверие на съдебната система,защото много от престъпниците имат някой който го УКРИВА!!
Но не забравяйте,че има един горе който вижда всичко и един ден скъпо ще си плащате вие гадове и децата ви които сигурно нямат никаква вина за вашите постъпки!!!!!
Не може един убиец да го пуснете под гаранция,това го няма никъде по света!!!!!