Краси Радков пред фалит заради капризната си жена
04 Ноември 2017, Събота, 13:39 ч.
Краси Радков едва смогва на харчовете на жена си Станислава и е закъсал финансово до толкова, че е принуден да кара стара кола от най-ниския клас, твърди „Ретро”. Актьорът от „Шоуто на Слави” търкаля из столичните улици стара таратайка с марка „Фиат”, в която едва се събира, въпреки че напоследък доста се е вталил.Комикът бе засечен в скромната колица заедно с жена си преди дни, докато отива на работа към обяд за снимки на вечерното предаване. Станислава незнайно защо го придружаваше и не се отдели от него чак до края на работния му ден. Блондинката, която е известна с лютия си нрав и здраво е настъпила с брачен чехъл Краси, явно скучае и затова се е лепнала за съпруга си. Така поне покрай него се среща и контактува с хора, вместо да стои у дома си и тотално да бездейства.
Станислава от години е безработна и така не успява да си намери някаква заетост, с която поне малко да подпомага финансово семейния бюджет. Претенциозната блондинка вече наближава 40-те, а има съвсем скромен трудов стаж в БНТ, откъдето бе уволнена още преди 6-7 години. После се пробва за кратко на актьорското поприще, като разработи свое полуеротично шоу, което изнасяше с дружки из столичните заведения, облечена в оскъдни корсети.
Явно и с голотиите обаче не е успяла да пробие, тъй като с днешна дата няма работа и по цели дни мързелува. Времето й минава в пръскане на пачкипо фризьори и козметични процедури, с които поддържа младостта си и продължава да скандализира със супер късите си поли и рокли, които не оставят нищо от тялото й скрито. За капак явно все още не е получила вдъхновение да стане майка и да дари Радков с дете, въпреки че са женени от близо 15 години.
Самата Станислава преди време призна, че не е готова да е родител и има планове за кариерно развитие, а не да се затвори с бебе у дома. Въпреки провала в работата обаче, децата явно още не са й на дневен ред, за ужас на Радков, който отдавна мечтае за голямо семейство, а и попрехвърля годините за първо бебе.
В категории:
Животът








Сложи край на любовна приказка
01/04/2025, Вторник 21:37
0

Не отиде на погребението на бившата си жена
01/04/2025, Вторник 21:17
0

Разплака се, защото...
01/04/2025, Вторник 21:00
0

Направи скандално признание
01/04/2025, Вторник 20:48
0

Медведев се подигра със Зеленски и Фон дер Лайен
01/04/2025, Вторник 20:24
4





Прави сензационен ход?
01/04/2025, Вторник 19:38
0

Неочаквано високи температури в...
01/04/2025, Вторник 19:21
0

Почина млад футболист
01/04/2025, Вторник 19:03
0

Неприятна случка с Гришо
01/04/2025, Вторник 18:36
2