×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Екипът на Флагман.бг Ви желае здраве, благоденствие и да запазите надеждата и вярата в доброто. Нека светлината в душите Ви никога да не угасва!
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Премиерът: Заловените бандити са се занимавали с всичко, което може да ви мине през ума (ВИДЕО)


Премиерът: Заловените бандити са се занимавали с всичко, което може да ви мине през ума (ВИДЕО)
Тони Златков беше ошашавен, но ако ти е отвлечено детето, единственото, което те интересува, е не дали МВР ще си свърши работата, а да си прибереш, каза Борисов
Тема в развитие
виж още
скрий
18 Септември 2017, Понеделник, 05:44 ч.

Една грешка можеше да е фатална за живота на момчето, каза Бойко Борисов

Бандитите, които са заловени при мащабната акция в събота срещу неделя, са се занимавали с всичко, което може да ви мине през ума. Това каза в „Тази сутрин“ по бТВ премиерът Бойко Борисов.
„Това е сериозна група. От доста време я наблюдават. Подготвени хора са. Не гледат само филми, имат практически опит. МВР се справиха доста добре и заслужават утре да разкажат, но още малко трябва да се подреди документацията, за да не се издъни делото“, заяви Борисов.
Той коментира действията на полицаите след отвличането на Адриан. Една тяхна грешка можеше да е фатална, защото такива случаи винаги завършват с убийство, особено, ако бандитите са били без маски, подчерта министър-председателят.
Тони Златков беше ошашавен, но ако ти е отвлечено детето, единственото, което те интересува, е не дали МВР ще си свърши работата, а да си прибереш момчето, коментира Борисов.
Когато има такива отвличания, присъдите трябва да се излежават, да са максимално строги, подчерта той.
Премиерът призова пенсионерите да спрат да финансират престъпници. „Нека повече не дават пари на телефонни измамници! Медиите тръбят от сутрин до вечер, а възрастните хора продължават да хвърлят пари през терасата“, добавя той.
Борисов коментира и желанието на Слави Трифонов да влезе в политиката.
„Желая му успех! Некачествени хора обаче има и в шоуто му, но който иска, да си го гледа“, заяви той.
„Ние имаме хиляди хора във властта. Ще му дам на Трифонов една химикалка да напише имената на 3-4 човека и да се подпише, че няма да го издънят. Статистическата грешка дава, че поне 5% на 3000 са проблемни“, заяви Борисов.
Премиерът каза, че не познава бившия шеф на Общинския съвет в Септември Лазар Влайков, с чийто пистолет бе прострелян собственик на заведение. Това не ни прави невинни, след като е попаднал в нашата листа, призна той. По думите му след предишното отстраняване на Влайков местните организации ходатайствали пред зам.-председател на партията с мотива, че се бил поправил.
Той сподели, че въобще не иска да чува за Живко Мартинов. „Знам, че се използва моето име. Лъжат брутално. Важното е, когато се залови подобен човек, незабавно да бъде отстранен“, добавя Борисов.
Той сподели, че не се страхува от лидерът на БСП Корнелия Нинова. „Не й отива да говори за "суджукгейт". Живко Мартинов вече не е депутат и няма нищо общо с ГЕРБ. Нейният човек пък го хванаха да купува гласове, а си седи в парламента“, подчерта лидерът на ГЕРБ.


В категории: Крими


Нафтата се подсили с...
Нафтата се подсили с... 20/04/2025, Неделя 21:24 0
Флагман.БГ Каза гръмка фраза Каза гръмка фраза 20/04/2025, Неделя 21:00 1
Трагедия в САЩ
Трагедия в САЩ 20/04/2025, Неделя 20:24 0
Флагман.БГ Голям скандал с плаж в... Голям скандал с плаж в... 20/04/2025, Неделя 19:40 2
Флагман.БГ Свали 60 килограма Свали 60 килограма 20/04/2025, Неделя 19:00 0
6
Коментара по темата
6.
Заловен Бандит
18.09.2017 10:00:21
0
3
Мислих да ставам Министър но колегите ме изпревариха ;(
5.
анализаторА
18.09.2017 09:44:27
1
5
От бай Тошо се отървахме не защото хората го искахме а просто големите се разбраха да махнат социализъма. От Този обаче суджук, верен слуга на Господарите си отърване няма да има. Латиноамериканска диктатура установена и повтаряща се с привидни "избори" и отърване няма да има. Дотук са 11 поредни "победи".
4.
Dian
18.09.2017 09:42:12
1
2
Sledvastia moje da e niakoi drug i taka za men tazi grupa ne e xvanata tova sa piar akcii
3.
dopalneno kam1
18.09.2017 09:37:39
1
6
и ОПИТОМЕНИТЕ ПАТРИОТИ забрави ли ги да споменеш?
2.
G Asparuxov
18.09.2017 09:25:19
0
1
Tova e nova grupa s mejdunarodno u4astie sigurno Sa podgotveni i drugi udari na dosta visoko nivo
1.
Capo di tutti capi
18.09.2017 09:23:50
1
10
Капо ди тути капи (от италиански: Capo di tutti capi, буквално „Глава на всички глави“)
Мафияа си има държава и товае най-глямата мутра. Мафия герб-дпс-бсп
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Започва Светлата седмица Започва Светлата седмица През следващите дни до Томина неделя се прославят светите апостоли и Света Богородица Българин спасява по минимум 8 живота на ден: Кой е д-р Иво Петров? Българин спасява по минимум 8 живота на ден: Кой е д-р Иво Петров? Сънародникът ни е един от най-канените лектори в света Смразяващо: Лъв влезе в двор на къща и уби момиче Смразяващо: Лъв влезе в двор на къща и уби момиче Трагедия в покрайнините на Найроби Силно представяне за България в Баку Силно представяне за България в Баку Общо 4 медала Нафтата се подсили с... Нафтата се подсили с... Централен блокировач Какво се случва с времето? Страшна жега във вторник, а после... Какво се случва с времето? Страшна жега във вторник, а после... В края на следващата седмица се очаква сняг в планините Каза гръмка фраза Каза гръмка фраза "Това е българска разлика", коментира Насар за смазващата преднина пред втория щангист в категорията му на Евро 2025 Промяна в движението по "Хемус" Промяна в движението по "Хемус" Заради очаквания засилен трафик Празничен концерт в Царево (СНИМКИ) Празничен концерт в Царево (СНИМКИ) Събитието бе уважено от зам.-кмета Мария Димитрова Обитателите на бургаския зоопарк получиха пъстри великденски яйца (СНИМКИ) Обитателите на бургаския зоопарк получиха пъстри великденски яйца (СНИМКИ) Най-любопитни към лакомствата бяха маймуните, котешките лемури, вълците и черните пантери
Трагедия в САЩ Трагедия в САЩ Четирима загинаха при катастрофа на едномоторен самолет И от Кремъл изригнаха за "Великденското примирие" И от Кремъл изригнаха за "Великденското примирие" Войната между руснаци и украинци е ожесточена Голям скандал с плаж в... Голям скандал с плаж в... Англия Навръх Великден: Руско-американски космически екипаж се завърна на Земята Навръх Великден: Руско-американски космически екипаж се завърна на Земята Алексей Овчинин, Иван Вагнер и Доналд Петит с успешна мисия Двойно убийство разтърси Германия Двойно убийство разтърси Германия Тъст и зет бяха застреляни Свали 60 килограма Свали 60 килограма Пълна физическа промяна за... Голямо бедствие: Поредица от удавяния в... Голямо бедствие: Поредица от удавяния в... Грамадни вълни тормозят хората по бреговете на Австралия Сензационна информация за ЕС Сензационна информация за ЕС Съюзът замразява правото на глас на Унгария? Гаф или провокация: Голяма телевизия прати Киев в Русия Гаф или провокация: Голяма телевизия прати Киев в Русия Говорител на външното министерство на Украйна призова за извинение Путин с поздрав към... Путин с поздрав към... Руският държавен глава с обръщение за Великден
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Руската армия се опитва да създаде впечатление за Великденско примирие Виц на деня Виц на деня - Какво е "балансиран живот"?
- Когато работиш толкова, колкото да не те уволнят, и почиваш толкова, че да не те изгонят от вкъщи.
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, ти си като Google!
- Уау! Защо?
- Защото ми довършваш изреченията и ми четеш мислите... а понякога и историята в браузъра...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Април е като жената - никога не знаеш какво да очакваш!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори