Брутална наглост! Турско Пежо паркира на 3 инвалидни места на "Джъмбо" (СНИМКИ)

Някои от коментиращите дори стигат и по-далеч, призовавайки очевидците да нарежат гумите на нарушителя
Ключови думи:
нагъл шофьор, инвалидни места, паркинг, Джъмбо, Бургас, турски автомобил, шок, нарушение, Флагман
06 Септември 2017, Сряда, 16:57 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Шофьори БургасПотресени бургазлии веднага заснеха наглото нарушение и изтипосаха френския автомобил в социалните мрежи
Изключително нагъл шофьор шокира днес бургазлии, решили да използват почивния ден за пазар в "Джъмбо". Навръх Съединението на България шофьор на бяло "Пежо" с турска регистрация зае цели ТРИ инвалидни места на паркинга на търговския център.Потресени бургазлии веднага заснеха наглото нарушение и изтипосаха френския автомобил в социалните мрежи. Под поста веднага заваляха гневни коментари.
"На тях и на циганите им е позволено всичко", "Изветрял и много объркан трябва да е този поданик на Ердоган!", "Ей това е уникална простотия! А иначе какво има да чете? Поне на едно място да беше спрял!", "Звъни в полицията и застани до колата да не избяга". Някои от коментиращите дори стигат и по-далеч, призовавайки очевидците да нарежат гумите на нарушителя.

В категории:
Крими






Голяма палачинка за закуска! Готви се сама, има тайна съставка
18/04/2025, Петък 09:00
0

Извънредно: Бизнесмен изчезна в София, полицията е накрак
18/04/2025, Петък 08:43
1

Голямото завръщане: Гурбетчии пълнят полетите за Великден
18/04/2025, Петък 08:25
0



Трагедия с рибари в...
17/04/2025, Четвъртък 22:00
1

Съди Биг Брадър за грандиозна сума
17/04/2025, Четвъртък 21:36
0







Голям трилър в "Ергенът"
17/04/2025, Четвъртък 20:20
0

Направи гръмко признание
17/04/2025, Четвъртък 20:03
3


Каде си да ма заколиш е кавал смешен ?
Майкати гнусна вмирисана измет да еба !