×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Минималната заплата в България е 4 пъти по-ниска от тази в Ирландия
  • Минималната заплата в България е 4 пъти по-ниска от тази в Ирландия, сочи изследване
  • Северна Корея стана третият най-голям притежател на биткойни в света
  • Руската армия нанесе масирани удари по Купянск
  • Европейският съвет обсъжда отбраната, Украйна, Близкия изток, миграцията и бюджета на ЕС
  • Опозиционната Народнорепубликанска партия излезе на протест в центъра на Анкара
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Нагъл таксиджия обра хърватски турист в Слънчев бряг, арестуваха го


Нагъл таксиджия обра хърватски турист в Слънчев бряг, арестуваха го
Мъжът е от Бургас и е задържан от униформените часове след сигнала в полицията
15 Юни 2017, Петък, 00:05 ч.
Автор: Флагман.БГ, снимката е илюстративна

Криминално проявеният бакшиш „изпратил” до хотелската стая туриста и там откраднал телефон и 460 евро


25-годишен турист от Хърватия е станал жертва на брутална кража в Слънчев бряг. Той подал сигнал в РУП - Несебър за това, че от хотелската му стая били откраднати 460 евро и мобилният му телефон – Айфон 6S. Пред пристигналите полицаи той разказал, че към 4 ч. сутринта се качил на такси, връщайки се от дискотека. Бакшишът обаче се качил с него до хотелския апартамент под предлог, че трябва да оправят сметката за пътуването.

Туристът директно обвинил таксиджията за кражбата и понеже версията му се сторила доста правдоподобна на полицаите, веднага била започната проверка.

В хода на полицейските действия е установено, че таксиметровият шофьор е криминално проявеният Н.С. – 33-годишен от Бургас. Със съдействието на отдел „Криминална полиция” към ОД на МВР-Бургас и с подкрепата на служители от Четвърто районно управление, полицаите от РУП-Несебър успели да задържат крадецът изключително бързо.

Откраднатият мобилен телефон и част от отнетата сума са намерени и иззети от Н.С. Работата по случая продължава.

В категории: Несебър , Крими


7
Коментара по темата
7.
Крумов
16.06.2017 20:25:25
0
0
Ей номер 5, не се изнервяй братле. Да не закъснява нещо аванса от работата на паркинга
6.
бургазлия
16.06.2017 16:07:48
0
0
Къде останаха хвалбите на Валери Симеонов за спокоен туризъм .Вдигна шум срещу преносаемите обекти и незаконните строежи и накрая всичко си е по места .Нали трябваше да разчиститерена работа за неговите фирми работещи по границата където са приключили .
5.
ДО КРУМОВ
16.06.2017 15:18:28
1
1
КРУМОВ,КРУМОВ...ЗАРАДИ ТАКИВА ГНУСНИ ГНИДИ,КАТО ТЕБЕ СМЕ НА ТОЯ ХАЛ...САМО ТАКИВА ИЗРОДИ,КАТО ТЕБЕ ПЛЮЯТ СРЕЩУ ВСИЧКИ,ЗАЩОТО ИЗБИВАТ КОМПЛЕКСИ...САМО ИЗЧАДИЯ ПЕДАЛСКИ,КАТО ТЕБЕ СЕ ДЪРЖАТ,КАТО ПОМИЯРИ В ОБЩЕСТВОТО,А ОПЛЮВАТ НАРЕД В СОЦИАЛНИТЕ МРЕЖИ....И СЕ ПРАВЯТ НА МЪЖЕ,А СА ПЕДЕРАСТИ ГЪРБАВИ,ТОЧНО КАТО ТЕБЕ....БОКЛУК НЕЩАСТЕН!!@
4.
До крумов
16.06.2017 14:48:47
0
2
Тези така наречени такдиджии са не повече от 15 човека.Те не работят за да возят хората а за да ги обират.Всичко това се знае от полицията но понеже си плащат никой не ги закача , а тоя глупак излезе да работи за първи ден и веднага граби хората.
3.
Крумов
16.06.2017 12:59:17
0
4
Маноле, маноле... майка ти и баща ти сами ли ти измислиха името вее...звучиш ми като някоя таксиджийска мастия. Сега мършо клошарска нека ти обясня. Когато таксиджийска мастия качва клиент, който се прибира от клуб рано сутрин, това обикновено е 20-25 годишен паляр без един лев в джоба и отишъл да се забавлява на дискотека готов направен или с точен кеш за вечерта. Понеже като е излизал е имал някъв спомен къде е хотела, на сутринта вече няма. И тогава вече всички изпаднали долнопробни гладни таксиджийски боклуци само това чакат. "Качвай се, ща закарам и там ще оправим сметката". Как оправят сметката става кристално ясно от статията по горе. You got it, Маноле, Маноле!? И са прекръсти.
2.
..,'
16.06.2017 12:58:54
2
7
Как му е издадено разевшително ,след като в наредбата пише чв криминално проявени нямат право да работят като таксиметрови шофьори. Може би няма КОРУПЦИЯ,
1.
Манол
16.06.2017 12:12:04
4
10
"Към 4 ч. сутринта се качил на такси, връщайки се от дискотека. Бакшишът обаче се качил с него до хотелския апартамент под предлог, че трябва да оправят сметката за пътуването."
WTF????Каква сметка ще оправят ?
Намирисва на педерастия ,Хърватското хомо тъкмо се е зарадвало,че някой ще го оважи,а не щеш ли бакшиша излязал нормален свил му кинтити и гей-фона да го накажи.И не уважения анално турист е сигнализирал полицията.Смях и рев!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Таван на ученически подлез рухна във Варна Не само е опасно, но и се случва постоянно Чужди служби по петите на Божков. Афера с антики за 5 млн. долара Чужди служби по петите на Божков. Афера с антики за 5 млн. долара Американски, европейски и български служби разследват финансовите му транзакции Ченгетата намерили наркотичната находка в дома на Мариета от жк. "Славейков" Ченгетата намерили наркотичната находка в дома на Мариета от жк. "Славейков" В жилището й в блок 53 полицаите открили две торбички със суха зелена растителна маса Когато отивам при леля, винаги хапвам вкусната салата „Бяло гнездо“ Когато отивам при леля, винаги хапвам вкусната салата „Бяло гнездо“ Вижте рецептата ББР и ЕСО с ключова програма за оптимизиране на разходите за електрическа енергия на публични потребители ББР и ЕСО с ключова програма за оптимизиране на разходите за електрическа енергия на публични потребители Новата програма на ББР и ЕСО предлага интегрирано решение за потребителите 3 зодии, които ще намерят сродната си душа тази пролет 3 зодии, които ще намерят сродната си душа тази пролет Ако я търсят, разбира се   Запечатаха сградата на БОК, Стефка Костадинова обяснява защо Запечатаха сградата на БОК, Стефка Костадинова обяснява защо Няма обжалвам решението, заяви Костадинова Катастрофа на АМ „Тракия“! Млад шофьор се заби в камион Катастрофа на АМ „Тракия“! Млад шофьор се заби в камион При удара пострадал е водачът на „Мерцедес Спринтер“ – с открита рана на главата и фрактура на дясната китка Пиян украински шофьор катастрофира на АМ „Тракия“ с 2.22 промила алкохол Пиян украински шофьор катастрофира на АМ „Тракия“ с 2.22 промила алкохол Инцидентът е станал на 19 март около 16:32 ч. при км 312 от магистралата Бойко Борисов: Алексей Петров сигурно се върти в гроба, Кирил Петков застава до Божков на протестите Бойко Борисов: Алексей Петров сигурно се върти в гроба, Кирил Петков застава до Божков на протестите Когато друг човек от глобалния закон "Магнитски" е на протест с Киро и Лена, техният "Магнитски" е готин, допълни лидерът на ГЕРБ
Отиде си един от най-големите ръководители във Формула 1 Отиде си един от най-големите ръководители във Формула 1 Еди Джордан загуби битката с рака Пребиха го като куче Пребиха го като куче Стилистът е претърпял операция и има поставени пирони в краката Издаде колко пият кифлите от Ергенът Издаде колко пият кифлите от Ергенът Това стана повод за това ютюбърът Слави Туджаров да направи специално интервю с него за сайта на bTV 9 ранени при удари по складове в Сана, а хутите свалиха американски MQ-9 Reaper за $30 милиона 9 ранени при удари по складове в Сана, а хутите свалиха американски MQ-9 Reaper за $30 милиона Сред пострадалите има жени и деца 70 000 украински войници загинали напразно в област Курск, а над област Суми е свален F-16 70 000 украински войници загинали напразно в област Курск, а над област Суми е свален F-16 Въпреки това Зеленски продължава да нарича операцията „успешна“, въпреки че няколко хиляди войници от „ВСУ“ са изоставени там в обкръжение Русия иззе активи от компании на стойност $28,57 млрд Русия иззе активи от компании на стойност $28,57 млрд Част от засегнатите са чуждестранни дружества В Казахстан водят чиновници на екскурзии в затворите, като мярка за борба с корупцията В Казахстан водят чиновници на екскурзии в затворите, като мярка за борба с корупцията 104 казахстанци са получили повече от 35 милиона тенге (5,8 милиона рубли) за сигнали срещу корумпирани чиновници Пари за Скорпиона, Везните да се пазят, а Ракът да не допуска емоциите да му замъглят разума! Пари за Скорпиона, Везните да се пазят, а Ракът да не допуска емоциите да му замъглят разума! Хороскоп за деня – 20 март 2025, четвъртък Българин, работещ в ООН, загина в Газа Българин, работещ в ООН, загина в Газа Израелската армия отрича да е нанесла удара Българска следа в досиетата "Кенеди"! Бисера Асенова се опитала да спаси US президента Българска следа в досиетата "Кенеди"! Бисера Асенова се опитала да спаси US президента Предупредила е консула в съветското посолство, че Лий Харви Осуалд е наемен убиец
Илия НАЛБАНТОВ, анализатор Илия НАЛБАНТОВ, анализатор Ще видим трайното завръщане на Путин на международното поле за преговори Виц на деня Виц на деня - Муцка, кога ти е рожденият ден?
- Аз нямам рожден ден.
- Е как така?
- Ами, родена съм през нощта...
Виц на деня Виц на деня - Съседе, ще ми дадеш ли бормашината си за събота и неделя?
- Ами какво да те правя - давам ти я. ще ремонтираш ли?
- Не, ще спя.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Малко му трябва на човек да е щастлив-няколко кафета сутрин, а вечер-шепа успокоителни.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори