×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Васил Големански е новият председател на Комисията за финансов надзор
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Само във Флагман.бг! Арестуваха татуиста Гонзалес с дрога, размина се с условна


Само във Флагман.бг! Арестуваха татуиста Гонзалес с дрога, размина се с условна
Няколко седмици по-късно маскирани ченгета претарашиха студиото му в центъра на Бургас
01 Юни 2017, Четвъртък, 15:10 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Флагман архив

Бургазлията крил дрогата в двигателя на колата си


Един от най-известните татуисти в Бургас Станислав Н., по прякор Гонзалес, е закопчан при зрелищна полицейска акция на кръговото на „Метро” на излизане от Бургас в посока София, научи Флагман.бг от отлично информирани източници.

Ченгетата спрели „Опела” на Гонзалес около 21:30 ч. вечерта. Полицаите веднага се усъмнили, че 36-годишният бургазлия крие нещо, тъй като Станислав изглеждал доста притеснен. Те претърсили татуиста и колата му, но не открили нищо. Тогава служителите на реда решили да закарат Гонзалес и Опела му в най-близкото районно, където ще могат обстойно да проверят возилото.

Подозренията им се оказали правилни, след като в двигателя на колата разследващите открили плик с канабис. Дрогата била около 50 гр.

Акцията е извършена преди около година – на 16 май 2016, но Бургаският районен съд се произнесе чак тази седмица по случая.

Гонзалес сключи споразумение и се размина с условна присъда за транспортиране и държане на наркотични вещества, предназначени за продажба. Според материалите по делото той вече е бил осъждан, но се води реабилитиран и предишните му прегрешния не се вземат под внимание от магистратите.

Така бургазлията получава 1-годишно наказание. По закон подобна присъда се води минимална и може да бъде отложена. Размерът на изпитателния срок за Ненчев е 3 години. Той получава и глоба в от 2000 лв. Според съда намерена дрога в татуиста е за близо 300 лв. Наши източници обаче разкриха, че на улицата цената й е в пъти по-висока.

Флагман.бг научи още, че само няколко седмици по-късно маскирани ченгета претарашиха студиото на Гонзалес в центъра на Бургас. Те обаче не успяват да открият нищо там и бургазлията се разминава без обвинения по този случай.

В категории: Темида


12
Коментара
Заплашват го с убийство
Заплашват го с убийство 27/03/2025, Четвъртък 22:03 0
Много е чувствителна
Много е чувствителна 27/03/2025, Четвъртък 21:48 0
Става бизнесмен
Става бизнесмен 27/03/2025, Четвъртък 21:18 0
Премериха му кръвното
Премериха му кръвното 27/03/2025, Четвъртък 21:10 0
Рибари хванаха "чудовище"
Рибари хванаха "чудовище" 27/03/2025, Четвъртък 20:40 2
Ядоса любимия си
Ядоса любимия си 27/03/2025, Четвъртък 20:18 0
Иска бой срещу Кобрата в...
Иска бой срещу Кобрата в... 27/03/2025, Четвъртък 20:03 0
Флагман.БГ Става много напечено в "Ергенът" Става много напечено в "Ергенът" 27/03/2025, Четвъртък 19:48 0
Показа огромно сърце
Показа огромно сърце 27/03/2025, Четвъртък 19:23 1
12
Коментара по темата
12.
Морски
02.06.2017 12:26:16
0
2
Слъч....
11.
Тео
01.06.2017 23:04:43
1
10
Гонзо ми е братовчед и затова знам истината.Единия от полицаите си направи татоировка при Гонзо и се влюби в него.Полицаят искаше да направи фелацио на Гонзо инда му осмуче питона,но той му отказа и полицаят се ядоса и му подхвърлиха дрогата в двигателното отделение на автомобила.
10.
ушеееевиииии
01.06.2017 22:12:52
2
8
"служители на реда" - пффф да бе, да, по-скоро служители на мафията...абе хора, колко още ще го търпим това?!
9.
ДО 8
01.06.2017 21:45:32
0
1
БАНЕВО ХА ХА
8.
VETREN
01.06.2017 19:12:47
2
0
Koe e tova chenge ve. Ot koi kompleks e. Da nee yana????
7.
Стига стари новини
01.06.2017 19:07:56
0
3
В сл бряг ги спукват от грабежи всеки ден пишат по другите сайтове, а тук само стари лаври ! Иначе искаме туристи и силен сезон :)) ала бала
6.
бели ялови тополи
01.06.2017 18:30:22
0
2
катя шмърка само бело , щото има кинти от минети .
5.
До 3
01.06.2017 18:21:51
0
4
Не едно ченге с инициали Я.А. им пее
4.
Koi e tos
01.06.2017 18:06:52
1
2
Stafa li
3.
До флагман:
01.06.2017 17:29:34
0
10
Абе, Вие да не работите в полицията или случайно Ваш репортер минаваше покрай мястото на ареста?
2.
00 kenefa grob tuj piqnoto
01.06.2017 17:11:57
5
5
Cajsaot Bratqta go e izdal
1.
Славчо Жеков Ярето
01.06.2017 17:03:05
3
8
На този гангста съм му лапал заедно с Млякото и Руснака.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Заплашват го с убийство Заплашват го с убийство Колев с разтърсващи думи Ставаме ли параноици след предупреждението да се запасяваме с консерви заради войната Ставаме ли параноици след предупреждението да се запасяваме с консерви заради войната Според психиатъра д-р Владимир Сотиров обявеното от Еврокомисията е съвсем официална покана да превърнем параноята в норма Много е чувствителна Много е чувствителна Веселка от "Биг Брадър" с фраза за любовта Отстраниха българския европейски прокурор заради записа с Пепи Еврото Отстраниха българския европейски прокурор заради записа с Пепи Еврото Според Георгиева проверката на Европрокуратурата е заради това, че си е направила отвод по дело за разширението на „Чирен“, защото се чувства застрашена от Делян Пеевски Премериха му кръвното Премериха му кръвното Гришо победи трудно Серундоло за място на 1/2-финалите на Мастърс, българинът изцеди много сили Цветлин Йовчев: Европа се превърна в политическо джудже, Еврокомисията ни занимава с глупости Цветлин Йовчев: Европа се превърна в политическо джудже, Еврокомисията ни занимава с глупости  Говорят ни как да се запасяваме с консерви и нещата са за психиатър, каза бившият председател на ДАНС  Полицаи атакуваха къщата на Ванката, намериха 200 грама марихуана Полицаи атакуваха къщата на Ванката, намериха 200 грама марихуана В имота на ул. "Цар Симеон" I 21-годишният бургазлия кътал солидно количество суха тревна маса Фрапиращ инцидент във Варна Фрапиращ инцидент във Варна 80-годишен шофьор се вряза с колата си в магазин Колите на Google отново тръгват по българските пътища Колите на Google отново тръгват по българските пътища Те ще да обновят изображенията в навигационната система на компанията Безценна подправка изчезва заради климатичните промени? Безценна подправка изчезва заради климатичните промени? Традиционните ястия ще се променят, а вкусът им ще остава само в спомените
Става бизнесмен Става бизнесмен Модрич купи... Европа пред убийствена авантюра? Ще изпратят ли Франция и Великобритания войски в Украйна Европа пред убийствена авантюра? Ще изпратят ли Франция и Великобритания войски в Украйна Нашата цел е ясна: тя е да спечелим мир и трябва да поставим Украйна в най-добрата позиция за преговори, обяви Еманюел Макрон Рибари хванаха "чудовище" Рибари хванаха "чудовище" Интересна ситуация в САЩ Ядоса любимия си Ядоса любимия си На Синди не й остава време за годеника Иска бой срещу Кобрата в... Иска бой срещу Кобрата в... Фабио желае да се срещнат в Ипсуич Показа огромно сърце Показа огромно сърце Джордан има 6 титли от НБА, любимец е на милиони и прояви характер и извън спорта Жестоко природно бедствие удари... Жестоко природно бедствие удари... Боливия Нападение с нож в центъра на Амстердам Нападение с нож в центъра на Амстердам Полицията води разследване Фамилията на терорист №1 строи най-високата сграда в света Фамилията на терорист №1 строи най-високата сграда в света Тя ще се извисява на цели 1007 метра и ще струва 1,9 милиарда долара Трагедия край Хургада: Шестима загинаха при потъване на туристическа подводница в Червено море Трагедия край Хургада: Шестима загинаха при потъване на туристическа подводница в Червено море Сред жертвите има четирима руски граждани, 19 пътници са ранени
Бойко Борисов Бойко Борисов Изкълчих си пръста, но гласувах Радостин Василев да стане зам.-преседател на НС
Виц на деня Виц на деня - Ало, обаждам се само да ти кажа, че те обичам!
- Господине, объркали сте номера! Ние сме фабриката за ракия...
- Знам...!
Виц на деня Виц на деня - Асане, наеш ли английски?
- Да!
- Какво означава 7 days?
- Курасан...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори