×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Лекарите от „Бургасмед” буквално върнали Кирил от оня свят, той им се отблагодарил с юмруци (ОБНОВЕНА)


Лекарите от „Бургасмед” буквално върнали Кирил от оня свят, той им се отблагодарил с юмруци (ОБНОВЕНА)
Кирил твърди, че на 24-ти май се напил за пръв път в живота си
Тема в развитие
Агресивният Кирил с безумно обяснение за жестокото нападение над лекари в Бургас УМБАЛ Бургас подкрепя колегите си от „Бургасмед”, казва не на насилието над лекари Оперират бития охранител от МБАЛ „Бургасмед“ (ВИДЕО) Кирил крещял на лекарите от Бургасмед: Майка ви да е.., ще ви убия! Първо във Флагман.бг! Арестуваха хулигана, нападнал бургаски лекари, грозят го до 6 години затвор Само във Флагман.бг: Ето го Кирил, скочил с юмруци на бургаски лекари (СНИМКА) Пребитият лекар от Бургасмед разкри шокиращи подробности пред Флагман.бг за нападението срещу тях Само във Флагман.бг! Вижте кой нападна лекари в МБАЛ "Бургасмед", идва на носилка Само във Флагман.бг! 22-годишният Кирил Нойков е пияният, който налетя с юмруци на лекари в Бургасмед Първо във Флагман.бг! Пиян пациент преби брутално охраната и лекари на Спешното в МБАЛ "Бургасмед" (ОБНОВЕНА)
виж още
скрий
26 Май 2017, Петък, 13:39 ч.
Автор: Петър ПЕТРОВ, снимка: авторът

22-годишният мъж е с вроден порок на сърцето, спасен е след много усилия на медиците

След като първоначално си глътна езика в знак на протест заради присъствието на журналистите биячът на лекари Кирил Нойков разкри истинска сърцераздерателна история в съдебната зала.

Рецидивистът обясни, че в затвора нямало как да се поправи, а престоят там щял да му се отрази лошо. Кирил се опита да се изкара чист като сълза, добавяйки, че за пръв път пиел алкохол, до този момент никога не е употребявал наркотици, твърди той, а татуировката на лявата ръка не го правела престъпник.

„Не знам защо стана така, изведнъж всичко се срина. Това защото съм бил в затвора ли е? Не мога да разбера! Явно на нас рецидивистите гледат по различен начин. Затворът не ни поправя, а напротив – прави ни още по-злобни. Аз искам да се поправя”, каза 22-годишният Нойков, който е излежал 2-годишна присъда при строг режим за грабеж.

Той дошъл в Бургас преди две седмици, след като започнал работа в почистваща фирма. Във фаталната вечер твърди, че решил да се почерпи с приятели и препил, след което свършил мъртвопиян в МБАЛ „Бургасмед”.

Неговият адвокат съобщи, че Кирил страдал от вроден порок на сърцето. Това, съчетано с прекомерната доза алкохол означава само едно - лекарите буквално се борили за живота му, за да ги нападне Кирил, веднага след като се освети. Това прави постъпката му необяснима. Той бил израснал без родители в дом.

Днес стана ясно, че Кирил, подобно на Живко, който преби възрастна жена на автобусна спирка в Бургас, няколко пъти е лежал в психиатрични клиники.

Прокурор Ганева логично не се върза на сърцеразделателната изповед и обяви, че Кирил е лице с висока степен на обществена опасност с престъпни навици. Обвинението, по което може да получи от една до шест години обуславя предположението, че може да се укрие.

Преди минути Бургаският районен съд обяви, че оставя опасния Кирил зад решетките.

В категории: Темида


8
Коментара
Има ново гадже, но го крие
Има ново гадже, но го крие 16/02/2025, Неделя 20:00 0
Флагман.БГ Риалити звезди станаха родители Риалити звезди станаха родители 16/02/2025, Неделя 18:55 0
Спешни мерки след този бой
Спешни мерки след този бой 16/02/2025, Неделя 18:21 0
8
Коментара по темата
8.
Пак до №6
31.05.2017 09:47:19
0
0
Алчни лекари има, това е човешко качество , но има и лекари ,които са преглеждали безплатно много пъти . За съжаление ,като дадеш пари помниш цял живот, но като ти направят добро, забравяш. Не знам други хора освен лекарите ,които могат да работят без пари.Навсякъде другаде се плаща и бакшиш се дава -в магазина, в ресторанта, в аптеката, при монтьора, при ремонт, при козметика , на гледачки и баячки и т. н.
7.
До Глупак №6
31.05.2017 09:27:49
0
1
Като се разболеете ти и твоите близки , ходете направо в Ада!
6.
Ivan
26.05.2017 19:49:50
3
2
Айде недейте се правете на много загрижени за хората вие лекарите сте творения на дявола и само алчнеете...
5.
as
26.05.2017 19:12:17
2
4
dokato se lekuvax v tazi bolnica edna sestra vsqka ve4er mi pravi6e svirki
4.
В Затвора
26.05.2017 18:11:01
0
6
Като е с порок на сърцето, още по-добре да остане в затвора, че там ще лежи в една килия с години и няма да се натоварва изобщо.

Днес ударил докторите, утре може да убие бременна жена на спирката, или дечица или невинни хора на улицата. Такива паразити нямат място навън!
3.
Иво
26.05.2017 15:30:41
0
15
Абе направете специален затвор и прибирайте всички въртоглави алкохолици и деградирали наркомани там. Да се трепят помежду си.А не да притесняват нормалните хора.Само така ще има ред и спокойствие
2.
e
26.05.2017 15:28:46
1
13
Затвор и там да се напива и да се пробва да се бие !!!
1.
rr
26.05.2017 15:03:32
1
18
ТОЗИ Е КЛАСИЧЕСКИ БОКЛУК КОЙТО СИ Е ПОВЯРВАЛ ПОВЕЧКО И МЯСТОТО МУ Е В ЗАТВОРА!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Фармацевти бият тревога за новия тренд сред децата - предозиране с Парецатамол Фармацевти бият тревога за новия тренд сред децата - предозиране с Парецатамол Младежите дори не подозират колко е опасно това, алармират специалисти, които зоват за сериозен контрол Следващата седмица е повратна точка за 4 от зодиите Следващата седмица е повратна точка за 4 от зодиите От 17 до 23 февруари ни очаква период, изпълнен с позитивна енергия и вълнуващи възможности Мъжете имат повече мераци към Виктор от "Ергенът", отколкото жените Мъжете имат повече мераци към Виктор от "Ергенът", отколкото жените Със старта на новия сезон на "Ергенът" името на Виктор Русинов се оказа едно от най-често споменаваните в родния ефир Кирил Петков се похвали, че участвал в Мюнхенската конференция с въпрос (ВИДЕО) Кирил Петков се похвали, че участвал в Мюнхенската конференция с въпрос (ВИДЕО) Всъщност, бившият министър-председател на България се държа като репортер и явно участниците в панела не го вземат насериозно Зимата удря Бургас: Пътната обстановка се влошава Зимата удря Бургас: Пътната обстановка се влошава Най-сериозна ще е ситуацията в Руен, Айтос, Малко Търново и Сунгурларе Учени: Сценарият „Терминатор“ не е реалистичен, но ИИ ще ни завладее много по-страшно Учени: Сценарият „Терминатор“ не е реалистичен, но ИИ ще ни завладее много по-страшно Ян Кулвейт  представя какво всъщност ще представлява въстанието на машините Вижте как белият джип се размаза до "Технополис" в Бургас (ВИДЕО) Вижте как белият джип се размаза до "Технополис" в Бургас (ВИДЕО) ПТП-то по чудо се размина без пострадали  Хитри измамници точат лични данни от наивници във фейсбук по този подъл начин Хитри измамници точат лични данни от наивници във фейсбук по този подъл начин Новата схема за измама в социалните мрежи набира скорост С колко поскъпнаха хранителните продукти за 8 месеца, вижте социалния експеримент на Флагман.бг С колко поскъпнаха хранителните продукти за 8 месеца, вижте социалния експеримент на Флагман.бг През юни миналата година Флагман направи анализ на цените на 14 основни хранителни продукта, необходими за нормален начин на живот Атанас Зафиров е новият председател на БСП Атанас Зафиров е новият председател на БСП Очаква се всеки момент да бъдат обявени официално резултатите
Следващата седмица е повратна точка за 4 от зодиите Следващата седмица е повратна точка за 4 от зодиите От 17 до 23 февруари ни очаква период, изпълнен с позитивна енергия и вълнуващи възможности Санторини: Повишена деформация на земната повърхност Санторини: Повишена деформация на земната повърхност Сеизмичната последователност в морския район на Анидро, между Санторини и Аморгос, е в относителен спад Пенсията да стане поне 1000 лева Пенсията да стане поне 1000 лева За това настояват пенсионери  Получи 1100 лева сметка за вода Получи 1100 лева сметка за вода В стопанския двор до тях имало авария, която навъртяла рекордната сметка Хитри измамници точат лични данни от наивници във фейсбук по този подъл начин Хитри измамници точат лични данни от наивници във фейсбук по този подъл начин Новата схема за измама в социалните мрежи набира скорост Вегани погнаха нова водеща на бТВ заради тази снимка Вегани погнаха нова водеща на бТВ заради тази снимка Заради заклано прасе, мнозина я намразиха  Има ново гадже, но го крие Има ново гадже, но го крие Това подсказва най-новата песен на певицата – „Сините ти очи“ Украйна щеше още да си е цяла, ако бе спазила споразуменията от Минск Украйна щеше още да си е цяла, ако бе спазила споразуменията от Минск Нямаше да има гавра с руснаците в Донбас, нямаше да има гражданска война, нямаше да има желание на руския народ в Донбас да се отдели от Украйна Дават милион долара за една вечер с тази българка Дават милион долара за една вечер с тази българка За да ощастливи някой от най-големите си фенове за свети Валентин Габровска разигра в социалните си мрежи игра, в която като награда подарява свое бельо с нейните инициали Джип „кацна“ върху мантинелата на бул. „Стефан Стамболов“ в Бургас (ВИДЕО) Джип „кацна“ върху мантинелата на бул. „Стефан Стамболов“ в Бургас (ВИДЕО) Несъобразена скорост и мокри настилки доведоха до зрелищен инцидент след 18:30 часа
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Костадин Костадинов, когато започне да говори за финанси, той е тежко неподготвен и говори неща, които са плод на неговите фантазии Виц на деня Виц на деня - Муцка, кога ти е рожденият ден?
- Аз нямам рожден ден.
- Е как така?
- Ми, родена съм през нощта...
Виц на деня Виц на деня - Госпожице, Вие да не сте балерина!?!
- Ооо, не, не, просто искам да отида до тоалетната?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук На една майка и трябват 20 години да направи мъж от момчето си, за да може друга жена да го направи на глупак за 20 минути.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори