×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • 12-метров кръст с Христос издигнаха в Елин Пелин
  • Хванаха шофьор на „Хемус” с положителни проби за алкохол и наркотици
  • Разпети петък е - Денят на Христовите страдания
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Борисов поканил човек на БСП да стане министър в следващото правителство


Борисов поканил човек на БСП да стане министър в следващото правителство
Корнелия Нинова обясни, че Борисов й звъннал да поиска Деница Златева да остане министър в следващия кабинет
20 Април 2017, Петък, 02:59 ч.
Автор: Лъчезар Лисицов (снимка: Авторът)

Звъннал на Корнелия Нинова за Деница Златева, лидерката на БСП не се съгласила


Получих обаждане от Бойко Борисов. Той ми предложи Деница Златева да остане министър. Това каза лидерът на БСП Корнелия Нинова в парламента след изслушване на служебния премиер Огнян Герджиков на тема кадрови промени, направени от служебното правителство.

Нинова заяви, че единственият човек на БСП в този кабинет била Деница Златева – вицепремиер по подготовка на българското председателство на ЕС.

Борисов звъннал на Нинова с оферта Златева да остане и в следващото правителство на ГЕРБ и „Обединени патриоти”.

Няма да допуснем никога договорки и задкулисие. Отказах на г-н Борисов. Въпросът е принципен, обяви лидерката на БСП.

Тя отхвърли категорично обвиненията, че партията й се е месила в действията на служебното правителство. Предложението на Борисов обаче било оценка за качествата на Деница Златева.

Припомняме, че вчера самата Златева коментира пред „Флагман”, че не би приела да остане в следващото правителство, тъй като е в ръководството на БСП и се съобразява с решенията на партията.

В категории: Политика


Флагман.БГ Превъртяха футбола Превъртяха футбола 18/04/2025, Петък 19:16 0
Силите го напускат
Силите го напускат 18/04/2025, Петък 18:41 0
Флагман.БГ Коя ще е новата му жертва Коя ще е новата му жертва 18/04/2025, Петък 18:00 0
Не иска да е гей, но...
Не иска да е гей, но... 18/04/2025, Петък 17:41 0
6
Коментара по темата
6.
Програмен период 2020
21.04.2017 17:16:40
0
1
Служебният кабинет „Герджиков“ за пореден път доказа една до болка позната истина – властта е сладка хапка. Проучване на една медия установи, че служебният зам.-министър на строителството Виолета Комитова и дъщеря й Гиляна са придобили две вили близнаци на морето с пари от Програмата за развитие на селските райони.
Комитова е собственик и управител на дружеството „Вая Холидей ООД“, което е получило субсидията. От 3 февруари 2017 г. – денят, в който Виолета Kомитова е назначена от премиера Герджиков, едноличен собственик става дъщеря й Гилиана Комитова.
Получените безвъзмездни средства са в размер на 391 160 лева и са отпуснати с мотива, че госпожата ще развива селски туризъм. Виолета Комитова се е възползвала от пълния размер на допустимата безвъзмездна помощ, т.е 200 000 евро.
5.
До КРИБ
21.04.2017 17:07:31
0
1
До КРИБ - вдигнете заплатите, това е единдтвената ефективна мярка за справянето с недостига на работна ръка!!!
4.
lapat
21.04.2017 16:50:45
1
1
e ako e dobur specialist i e polezna za Bulgaria zashto da ne e ministur..
3.
Inzvanredno
21.04.2017 15:58:46
0
1
Do vsihki voenni koito sa spali v motel Kozia Rog zapohva proverka za vseki po otdelno kolko pari ste vrastat im e bedna fantaziata
2.
Do Boiko Borisov
21.04.2017 14:43:31
3
2
Uvajaemi gn Borisov saobrazete se pone vednaj s naroda ne se zanimavaite s Patriotite te stanaxa za smiax i osobenno Simionov s tozi prohut xotel kadeto karat voinie na sila
1.
????
21.04.2017 14:09:34
0
3
Защо си играем на котка и мишка?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Всеки втори го закъсва с очите Всеки втори го закъсва с очите Чакърова каза, че оптиката не е просто наука за зрението, а изкуство, което свързва технологии и здраве за всекидневния комфорт на хората Силите го напускат Силите го напускат Без съпругата ми не бих се справил, казва синоптикът легенда Трафикът преди Великден парализира магистралите – какво ни очаква Трафикът преди Великден парализира магистралите – какво ни очаква Над 300 хил. българи са по пътищата  Не иска да е гей, но... Не иска да е гей, но... "Дълги години аз много исках да съм нормален, много исках да съм хетеросексуален“, признава изпълнителя на „Ледена кралица“ София под полицейска блокада: Арести за издирвани и незаконно пребиваващи София под полицейска блокада: Арести за издирвани и незаконно пребиваващи В акцията са участвали служители на сектор "Противодействие на криминалната престъпност“ към Трето и Пето РУ, отдел "Миграция“- СДВР и отдел "Специализирани полицейски сили“- СДВР. Извикаха линейка, защото тя едва не припадна Извикаха линейка, защото тя едва не припадна Здравословните й проблеми всъщност започнали още в средата на миналия месец MAX FIGHT 61 се завръща в София с епични сблъсъци на 31 май MAX FIGHT 61 се завръща в София с епични сблъсъци на 31 май След грандиозния успех на MAX FIGHT 60, новото издание обещава още по-зрелищна бойна вечер Най-лесната рецепта за козунак Най-лесната рецепта за козунак Става страхотен Безумие в ж.к. "Меден рудник": Тийнейджъри рискуват живота си за клипче в TikTok Безумие в ж.к. "Меден рудник": Тийнейджъри рискуват живота си за клипче в TikTok Във видеото се вижда как група видимо непълнолетни момчета извършват опасни каскади, които наподобяват сцени от холивудски екшън филм – само че насред най-големия жилищен комплекс в Бургас bTV намериха заместничка на бременната Натали Трифонова bTV намериха заместничка на бременната Натали Трифонова Заради бременността мюзикълът на Пловдивската опера "Продуцентите“, в който Натали има главна роля, падна преждевременно от афиша броени дни след премиерата в края на март
Няма да повярвате какво ще прави Няма да повярвате какво ще прави Ще пише роман Превъртяха футбола Превъртяха футбола През 2011 г. Бодьо/Глимт удря дъното – изпада във финансов колапс, играе във втора дивизия и функционира с условия, характерни за аматьорския футбол, а днес са на полуфинал в ЕКТ Мозъкът започва да работи с пълна сила между 60 и 80-годишна възраст Мозъкът започва да работи с пълна сила между 60 и 80-годишна възраст Върхът на интелектуалната активност на човек е около 70 години, когато мозъкът започне да работи с пълна сила Изтече предложението на САЩ за мир в Украйна Изтече предложението на САЩ за мир в Украйна По време на срещите представители на САЩ заявиха пред европейските си колеги, че целта им е да постигне пълно прекратяване на огъня в Украйна в рамките на няколко седмици Снежна буря удари Франция, Швейцария и Италия, има жертви Снежна буря удари Франция, Швейцария и Италия, има жертви В Италия 92-годишен мъж беше открит мъртъв от пожарникари в наводнения си дом в северната част на област Пиемонт Тези три зодии да внимават Тези три зодии да внимават Изразяваме себе си, по-директни и смели сме, но някои зодии трябва да са много внимателни, това може да доведе до повече конфликти Коя ще е новата му жертва Коя ще е новата му жертва Новината издаде нейната сестра Айлин, която пусна снимка в социалните мрежи. Те са били заедно на парти в елитен хотел в Пловдив Защо мъжете се държат противоречиво Защо мъжете се държат противоречиво В началото на едно ново запознанство всеки се опитва да отгатне как го възприема другият, но мъжете понякога се държат много противоречиво и може би вината не е само у тях И Мъск знае БГ номерцата - манипулирал километража на електромобилите си И Мъск знае БГ номерцата - манипулирал километража на електромобилите си Служителите в компанията Tesla са хванати в измама, изправят Илон Мъск пред съд Стана инвалид, минах през всички кръгове на ада Стана инвалид, минах през всички кръгове на ада Жени Калканджиева разказва за трудностите
Доналд Тръмп за Зеленски: Доналд Тръмп за Зеленски: Байдън, Путин и Зеленски погубиха света Виц на деня Виц на деня Първа сутрин след сватбата.
Младоженецът казва:
- Скъпа, пие ли ти се кафе?
Тя усмихната:
- Да, може!
Той:
- Чудесно! Ще направиш ли и за мен, като станеш!
Виц на деня Виц на деня Апетитът идва с яденето! А зверският апетит - когато си на диета. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Обява:
"Продавам сватбени рокли, размер 42, 44, 46, 48,50, 52, 54, 56, 58. Не мога да го чакам повече принца.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори