×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Задигнаха златни накити и 5 хил.лева от апартамент в ж.к. „Славейков”, обраха и млада бургазлийка в ж.к. „Изгрев”


Задигнаха златни накити и 5 хил.лева от апартамент в ж.к. „Славейков”, обраха и млада бургазлийка в ж.к. „Изгрев”
Не е ясно дали има връзка между двата обира
26 Март 2017, Понеделник, 01:40 ч.
Автор: Флагман.бг

И двете кражби са извършени чрез разбиване на PVC съоръжения

В късните часове на изборния ден джебчии разбили PVC прозореца на апартамент в бургаския ж.к.  „Славейков” и задигнали сумата от 5 хил. лв., както и златни накити с неустановено до момента количество .

57-годишната собственичка на жилището подала сигнал във Второ Районно управление-Бургас, че в дома й,  разположен на първия етаж в бл. 17 на комплекса,  е извършена кражба на пари и златни гривни и пръстени. Служителите на районното управление работят по случая.

Малко по-рано около 20.00 часа друга 28-годишна бургазлийка пропищя, че от апартамента й, намиращ се на първия етаж на бл. 114 в бургаския ж.к. „Изгрев”,  са откраднати два лаптопа , телевизор и златни монети и накити с общо тегло около 25 гр. Грабители отново  влезли в жилището, като разбили PVC  вратата на имота. Не е ясно дали има връзка между двата обира.  Работата по случая продължава от служители на Пето Районно управление – Бургас.

В категории: Крими , Бургас


Тежка катастрофа в София
Тежка катастрофа в София 22/02/2025, Събота 16:18 0
Флагман.БГ "Погребаха" го "Погребаха" го 22/02/2025, Събота 14:21 1
12
Коментара по темата
12.
дфг
27.03.2017 14:06:03
2
3
те много хора карат лъскави коли, а апартаментите им кочина, с години не оправени
17 блок е един от вече санираните, дето цяло лято по него щъкаха циганските бригади
11.
Do 9
27.03.2017 13:49:43
0
4
Qvno si ot tezi deto znaqt za kakvo stava duma i neshto si se zasegnal.Istinata e che na letishteto se krade i to bez mqrka.naemat samo drusalki za lqtoto na edna minimalna zaplata i gi ostavqt da kradat ot na horata bagaja.lqtoto nqma den bez nqkoi da ne bude obran no se plashta i na grani4na da si trae ili da bavqt jalbata na oplakvashtia se.te zatova i postoianno im se bavqt izlitaniq i kacaniq zashtoto se rovi v bagaja i nemoje da se opravi navreme za poleta samoleta
10.
Do9
27.03.2017 11:49:57
1
7
Приятелю,преди 2 дни летях до варна.куфара ми не го заключвам не нося нищо ценно освен дрехи , но беше отварян поне да го бяха затворили, определено се дразня това е всеки път. Не съм номер 7 но и аз имам лични наблюдения
9.
Hah
27.03.2017 11:37:41
6
1
За летището ако можеш докажи думите си. Така всеки може да плямпа тъпотии. Излез напиши с трите си имена една жалба срещу хората които крадат. Ама не можеш щото не знаеш нищо.
8.
Do komentarite otdolo
27.03.2017 11:27:55
3
8
Живее в панелка и кара скъпа кола защото бургас сме мега комплексари,повечето ми комшии селяни живеят на кредити и са с по 2 лв в джоба нооо карат ауди 6 и плащат 500лв данък пак с кредит.жалка история за още по жалки души....
7.
До
27.03.2017 11:15:09
2
7
А на летището такива кражби стават всеки ден.изчезват злато,пари,техника,дрехи бижута и никой нищо неправи за да спрат кражбите.дори гранична потулва случаите и получава процент за това
6.
До коментар 4
27.03.2017 11:00:32
2
4
И като имаш злато за 5 бона? Какво ще си купиш друго?Нова тухла за 75 000 евра? Повечето караме коли за по 5-6 хиляди лева и какво от това?
5.
Следовател
27.03.2017 10:22:19
2
5
Гербаджийска му работа.
4.
фЛЕГМАН
27.03.2017 10:19:00
8
7
да имаш злато за 5 бона и да живееш в миризлива панелка не го разбирам
3.
Момата
27.03.2017 10:08:17
3
5
Кражбите продължават у–раааа.Отново сме на власт.
2.
I
27.03.2017 08:08:59
17
21
Коментар 1 - кретен!
1.
.....
27.03.2017 08:07:53
21
21
чуха че ГЕРБ печели и кражбите започнаха
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тежка катастрофа в София Тежка катастрофа в София Колите са изпотрошени Министерството на туризма представи България на много голямо туристическо изложение Министерството на туризма представи България на много голямо туристическо изложение В Дания Борисов с извънреден ход след екшъна на "Възраждане" на пъпа на София Борисов с извънреден ход след екшъна на "Възраждане" на пъпа на София Осъждаме политическата агресия и риторика, която подменя политическия дебат и въвежда в заблуждение общественото мнение по отношение на членството на България в Еврозоната, посочват от партията на Борисов Карлос Насар разкри мечтите си и обяви: Господ винаги ме среща с правилните хора Карлос Насар разкри мечтите си и обяви: Господ винаги ме среща с правилните хора Когато скъсах ахилес, от федерацията спряха да ми вдигат телефона, обяви олимпийският шампион Без основен ремонт и разширение на пътя, животът на юг от Бургас ще замре Без основен ремонт и разширение на пътя, животът на юг от Бургас ще замре Очакваме държавата да действа адекватно по Общия устройствен план Искате бели зъби? Лесни начини да ги постигнете в домашни условия Искате бели зъби? Лесни начини да ги постигнете в домашни условия Едва ли има някой, който не би искал да има красива усмивка, на която всеки да се възхищава Огромен проблем пред Южното Черноморие Огромен проблем пред Южното Черноморие Южното Черноморие е поставено под риск да остане без питейно-битово водоснабдяване през летните месеци Арестуваха директор на училище, поискала 20 хил. лева рушвет Арестуваха директор на училище, поискала 20 хил. лева рушвет Задържана е в момент на получаването на половината от сумата Напрежение на протеста на "Възраждане", има пострадали Напрежение на протеста на "Възраждане", има пострадали Какво се случва в София? Костадинов: 10 хиляди българи се борим за свободата на другите 6 490 000 Костадинов: 10 хиляди българи се борим за свободата на другите 6 490 000 Ето какво твърди политикът
Миг преди сблъсък: Шофьорка закъса на прелез при идващ влак (Видео) Миг преди сблъсък: Шофьорка закъса на прелез при идващ влак (Видео) Колата й бе изтеглена от джип като в екшън филм Жали 10-годишна присъда за убийство, бил невинен Жали 10-годишна присъда за убийство, бил невинен През 2023 година той уби приятеля си Тони Тоневски Почина легендарен музикант Почина легендарен музикант В САЩ скърбят Има голям празник Има голям празник Баримор е родена на 22-ри февруари Тръмп със знаково уволнение в САЩ Тръмп със знаково уволнение в САЩ Чарлз Браун вече не е председател на Съвета на началник-щабовете на въоръжените сили на страната Изненада феновете си Изненада феновете си Снима се в първия си сериал Украинци в САЩ с масови шествия Украинци в САЩ с масови шествия Броени часове до третата година от началото на войната Тръмп с ключов коментар за Зеленски и Путин Тръмп с ключов коментар за Зеленски и Путин Зове за преговори между Киев и Москва Мъск със смразяващи думи за Украйна Мъск със смразяващи думи за Украйна Отношенията между Вашингтон и Киев са много динамични, получи се разлив Любовни вълшебства за Рака, а Овенът да внимава с парите Любовни вълшебства за Рака, а Овенът да внимава с парите Хороскоп за деня – 22 февруари 2025, събота
Бойко Борисов Бойко Борисов Оказва се, че вратата на ПП не се отваря и затваря, а се върти Виц на деня Виц на деня Жена към мъжа си:
- Всички мъже сте еднакви...!
Съпругът:
- Ти пък всички ли си изпробвала!
Виц на деня Виц на деня - Тате, защо мама казва, че си прасе?
- Защото и ям буламачите!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Много е трудно да не правиш нищо, никога не знаеш кога си свършил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори