×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Главният прокурор поиска сваляне на имунитета на Марио Рангелов
  • Прaвocлaвният cвят днec oтбeлязвa eдин oт нaй-вaжнитe дни в Cтрacтнaтa ceдмицa - Вeлики чeтвъртък
  • ЕС се отказа от идеята да забрани вноса на руски втечнен газ
  • Жан-Клод Ван Дам желае да посети Русия и да стане посланик на мира
  • Поне 50 загинали и над 100 изчезнали в трагедия с лодка в Конго
  • Арестуваха пиян актьора Хайли Осмънт в американски ски курорт
  • Близо 1000 патрула ще са на терен в пиковите часове на празниците
  • Депутатите гласуват втория вот на недоверие към кабинета "Желязков"
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Социолог: ГЕРБ си възвръща позициите в големите градове (ВИДЕО)


Социолог: ГЕРБ си възвръща позициите в големите градове (ВИДЕО)
25% от българите ще вземат решение за кого да гласуват по време на кампанията, каза Боряна Димитрова
27 Февруари 2017, Понеделник, 04:49 ч.

Доходите, образование, здравеопазване, битка с престъпността и корупцията са новите магистрали, каза Боряна Димитрова

ГЕРБ запазва преднината си пред БСП. Партията на Бойко Борисов си възвръща и позициите в големите градове, които бяха загубени по време на президентските избори. Там икономическите послания намират по-добра почва. Това каза в „Денят започва“ по БНТ социологът Боряна Димитрова. Тя съобщи данните от социологическо проучване, проведено в периода 16-23 февруари сред 1024 пълнолетни граждани чрез пряко стандартизирано интервю в домовете на анкетираните. Изследването се финансира от "Алфа Рисърч", уточни социологът и подчерта, че проучването не е прогноза за финала на кампанията.
ГЕРБ има крехка преднина пред БСП - 31.5% срещу 29.6% и това не позволява да се правят прогнози за след изборите, заяви Димитрова. Наблюдаваме висока степен на поляризация, на противопоставяне и фокусирането на кампанията върху тези две политически сили вероятно ще им донесе допълните бонуси, коментира тя.
Според резултатите от проучването, ако изборите бяха днес, Обединени патриоти биха спечелили 10,8% от гласовете.
„Около 66 на сто от анкетираните заявяват, че са готови да гласуват. Ключови са тези около 25%, които ще вземат решение кого да подкрепят по време на кампанията. Това е висок процент и партиите и медиите би следвало да се ориентират към тях“, заяви социологът. Тя допълни, че е възможна и промяна с процента на заявилите, че няма да гласуват - 21.4 на сто.
„Има различна динамика от януари досега. Ако следите изявленията на политиците, ще забележите, че махалото се отмества от материалната инфраструктура към социалната. По-голяма чуваемост има към теми като доходи, образование, здравеопазване, битка с престъпността и корупцията. Няма да е пресилено да кажем, че това са новите магистрали“, каза още Боряна Димитрова.




Трагедия с рибари в...
Трагедия с рибари в... 17/04/2025, Четвъртък 22:00 1
Флагман.БГ Бивша на Гришо изчерви мрежата (СНИМКА) Бивша на Гришо изчерви мрежата (СНИМКА) 17/04/2025, Четвъртък 21:18 0
Флагман.БГ Оказа се, че е много добра в... Оказа се, че е много добра в... 17/04/2025, Четвъртък 20:58 3
Флагман.БГ Плати огромна сметка Плати огромна сметка 17/04/2025, Четвъртък 20:33 0
Голям трилър в "Ергенът"
Голям трилър в "Ергенът" 17/04/2025, Четвъртък 20:20 0
Направи гръмко признание
Направи гръмко признание 17/04/2025, Четвъртък 20:03 2
Флагман.БГ Взрив в "Ергенът"... Взрив в "Ергенът"... 17/04/2025, Четвъртък 19:40 0
Каза тежката си дума
Каза тежката си дума 17/04/2025, Четвъртък 19:24 0
Флагман.БГ Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) 17/04/2025, Четвъртък 18:33 1
6
Коментара по темата
6.
*********
28.02.2017 08:55:20
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
5.
към социолога
28.02.2017 08:05:49
0
1
За това ли ти платиха да ни подвеждаш да гласуваме за ГЕРБ? А ми ББ ако трети път хвърли оставка като види дебелия край, че не може да се справи пак ли ще харчим едни милиони за избори?
4.
Дернев
27.02.2017 21:31:51
0
3
ГЕРБ с тази позиция към Бс-Александруполис окончателно показаха, че работят срещу Бс и региона. Всички, които са против този проект, с който бетонираме южната си граница, а и ще имаме възможност за общо развиние на пристанищата между двата града, защитават не само чужд регионален интерес , но и външен.
Както и да го погледнеш си е предателство и към региона и към държавата. Бс винаги е бил жертва на такова. А уж от тука тръгнаха някакви патриоти. Гледайте, слушайте и мислете. Бс трябва да се развива. И света е готов да го направи. Стига вътрешната съпротива да бъде преодоляна за да не пречи. От вас зависи.
3.
Стъкмистика
27.02.2017 18:28:10
2
9
И тая е "папкала" от крадливите ръчички Гербераски. Ако ставаше с лъжа, 240 дупедати щяха да са от ГРОБ.
2.
7777
27.02.2017 17:20:05
4
7
БОИКО И НЕГОВАТА ГРОБ ПАРТИЯ НИКОГА ПОВЕЧЕ НА ВЛАС
ТЕ СА НАЙ КРАДЛИВАТА ПАРТИЯ
МЯСТОТО ИМ Е В ЗАТВОРА
1.
xaxaxaxaxa
27.02.2017 15:18:29
4
5
gerb imali kratka prednina ?? pred mafiata bsp koqto pri vsi4kite si opiti da upravlqva vinagi se e provalqla s gram i trqsak krizi finansovi socialni i predatelstva na stranata si tova sa pokazvali tvardo nqma da e po razli4no i sega protestite traqha po4ti godina dokato gi izhvarlim tozi pat 6te sa nujni mnogo pove4e interesno ot kade idvat tezi procenti za bsp ne e vazmojno balgarina da e tolkova glupav
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Извънредно! Разбиха най-голямата и високотехнологична лаборатория за дрога на Южното Черноморие Извънредно! Разбиха най-голямата и високотехнологична лаборатория за дрога на Южното Черноморие Разпитани са двамата химици – инженери от Полша, както и известен рентиер от Свети Влас, предоставил свой имот във ваканционно селище Тоби от Хелс китчън шокира - бившият ми мъж заживя със сестра ми Тоби от Хелс китчън шокира - бившият ми мъж заживя със сестра ми Тя призна, че пътят към прошката не е бил лесен Опасно ли е децата ни да учат вероучение? Писателка шокира с думи за вярата ни и руската пропаганда Опасно ли е децата ни да учат вероучение? Писателка шокира с думи за вярата ни и руската пропаганда Рисковано е, защото християнстовото се превръща в идеологическа обвивка на проруската пропаганда, каза писателката. Оставаше само да призове българите да не ходят на църква, за да не станат русофили и войнолюбци Еврокомисията ни пожали! Ще получим второ и трето плащане по Плана за възстановяване и устойчивост Еврокомисията ни пожали! Ще получим второ и трето плащане по Плана за възстановяване и устойчивост Добрата новина съобщи вицепремиерът Дончев. Парите ще бъдат отпуснати до края на 2025 г. Километрично задръстване на магистрала „Тракия“ след верижна катастрофа със 7 коли Километрично задръстване на магистрала „Тракия“ след верижна катастрофа със 7 коли На място са пристигнали четири линейки Направи гръмко признание Направи гръмко признание Фарниев отклонява оферти на държави, за да остане треньор на ЦСКА Подарък ли е за БСП и Путин отказът да продадем реакторите на Украйна? Подарък ли е за БСП и Путин отказът да продадем реакторите на Украйна? Така защитаваме националните си интереси, уверява Жельо Бойчев и доказва, че аргументите за отхвърляне на проекта за АЕЦ „Белене“ са неактуални  Каза тежката си дума Каза тежката си дума Олимпийският и европейски шампион Магомед Рамазанов счита, че ще се разбере с федерацията по борба, иска дългосрочно да помага на България и като треньор Разтърсващ случай: Задържаха 13-годишен за... Разтърсващ случай: Задържаха 13-годишен за... Много неприятна ситуация в България Пропагандата на ЛГБТ - отиваме ли там, откъдето другите се връщат Пропагандата на ЛГБТ - отиваме ли там, откъдето другите се връщат Ето защо Департаментът на САЩ анулирал субсидия от 1,7 млн. долара за дигиталната програма за медийна просветност Be MediaWise в България
Трагедия с рибари в... Трагедия с рибари в... САЩ Мощни удари по Херсон и Никопол, има загинали и ранени Мощни удари по Херсон и Никопол, има загинали и ранени  Руски военни анализатори обаче обявиха, че авиационни бомби са били насочени по център на службата за мобилизация Съди Биг Брадър за грандиозна сума Съди Биг Брадър за грандиозна сума Скандал с Мики Рурк Плати огромна сметка Плати огромна сметка Джак Грийлиш е страхотен футболист, но обича и нощния живот Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Американката Лопес сякаш не остарява Унгария забрани гей парадите Унгария забрани гей парадите С нова поправка в Конституцията официално се забраняват публични събития, организирани от ЛГБТ+ общности Тръмп заплашва да забрани приема на чуждестранни студенти в "Харвард" Тръмп заплашва да забрани приема на чуждестранни студенти в "Харвард" Все повече университети в САЩ се обявяват срещу действията на администрацията 19-годишна мотористка е в болница в Пловдив 19-годишна мотористка е в болница в Пловдив Пробите за алкохол и наркотици на двамата участници са отрицателни Мигрант изнасилва 5 дни жена в Италия. С какво това ни засяга? Мигрант изнасилва 5 дни жена в Италия. С какво това ни засяга? Безконтролната миграция не е обикновен проблем, тя е срив на държавността Жена избяга гола от истински ад  - изнасилвана 5 дни от нелегален мигрант Жена избяга гола от истински ад - изнасилвана 5 дни от нелегален мигрант Тунизиец без документи е арестуван за бруталното сексуално насилие
Доналд Тръмп за Зеленски: Доналд Тръмп за Зеленски: Байдън, Путин и Зеленски погубиха света Виц на деня Виц на деня Първа сутрин след сватбата.
Младоженецът казва:
- Скъпа, пие ли ти се кафе?
Тя усмихната:
- Да, може!
Той:
- Чудесно! Ще направиш ли и за мен, като станеш!
Виц на деня Виц на деня Апетитът идва с яденето! А зверският апетит - когато си на диета. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Обява:
"Продавам сватбени рокли, размер 42, 44, 46, 48,50, 52, 54, 56, 58. Не мога да го чакам повече принца.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори