×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Трагедията е огромна! БМВ убиец погуби едно бъдещо семейство


25 Февруари 2017, Събота, 03:29 ч.

Двамата щели да заминат заедно на гурбет в Англия в началото на месец март


Трагедията е голяма. Двамата младежи бяха влюбени един в друг, живееха на семейни начала в селото и правеха планове за общо бъдеще. Жалко за тях – Елена загина, а Антон цял живот ще живее с тази болка. Това споделиха жители на Чакаларово по повод драмата, която се разигра на пътя между Дружинци и Чакаларово снощи към 22.30 часа, пише 24rodopi.com. 

По думите им, двамата щели да заминат заедно на гурбет в Англия в началото на месец март.

Припомняме, че при тежкия пътен инцидент загина 22-годишната Е. Тя пътувала в лек автомобил „БМВ", управляван от 24-годишния Антон П.. Шофьорът предприел изпреварване на лек автомобил „Фолксваген", вследствие на движение с несъобразена скорост загубил контрол над управлението, блъснал се в скат и колата се преобърнала по таван, посочиха от Областната дирекция на МВР.

При удара Елена изхвърчала от автомобила и загинала на място. Водачът е транспортиран в Центъра за спешна помощ в Кърджали и след преглед е настанен за лечение в болницата. Дежурна оперативна група от РУ-Кирково е извършила оглед на мястото на произшествието.

Тялото на загиналата е транспортирано за аутопсия в кърджалийската болница.

Образувано е досъдебно производство и работата по случая продължава разследващ полицай.

В категории: Лична драма


20
Коментара
Флагман.БГ Какво ще е времето днес? Какво ще е времето днес? 24/02/2025, Понеделник 07:24 0
Зрелищна катастрофа в София
Зрелищна катастрофа в София 24/02/2025, Понеделник 07:21 0
20
Коментара по темата
20.
Брейн фарт
25.02.2017 13:19:02
0
4
Ако си беше препасала колана,нямаше да изхвърчи!
Слагайте си коланите и не позволявайте на калпави шофьори да ви отнемат живота!
А в тая българия калпави шофьори със снегорин не мож ги изрина!!!
19.
Състезател
25.02.2017 13:01:26
0
3
Язък за момичето, като не можеш да шофираш къде си тръгнал??? С 5 мин. напред - назад се ще стигнеш идиот!!!
18.
16
25.02.2017 12:21:46
2
0
Ти сигурно си по умен от него затова нямаш 2 лева в джоба а човека е бизнесмен сигурно е по умен от теб. Всички лимузини скъпи и спортни коли са със задно
17.
ОНЯ
25.02.2017 12:08:33
2
2
Ей умрели флагманци не си виждам коментара защо го изтрихте.мамицата ви малоумна
16.
хахха
25.02.2017 11:46:01
0
1
Ами камион с предно няма и да чуеш...ако беше малко по-умен щеше да се сетиш, че при камионите се предполага, че ще се пренася някакъв товар и тежеста ще падне отзад...а БЕНВЕТО има да слагаш чувалите с цимент и пак същия хуй..Мерцедеса не ми го сравнявайте...в него има мисъл и е тежък отзад.
15.
БГ резил
25.02.2017 11:26:02
1
9
Типична селска картинка - не знае колана за какво е, не може да кара, но иначе има БМВ, някакъв с VW му се пречка на пътя, кара "бавно" с 90 и ето резултата!
Жалко за момичето.....
14.
До 11
25.02.2017 11:16:38
4
7
Аз имам 2008 M5 v10 507 коня само със задно е и никога не ми е поднасяло на завой. Карам бмвта от 20 години и никога не ми е поднасяло нито едно или закъсвало на сняг. Не е виновна колата заради грешките на шофьора идиот, а и в последно време хората масово купуват китайски гуми. Хора от спирачки и гуми не се опитвайте да пестите пари
П.с и москвич съм имал на времето никакви инциденти не съм имал така че не е виновно задното бмвто а само шофьора
7 камьона имам всичките са със задно никакъв проблем а и досега камьон с предно не съм чувал
13.
Така ще е...
25.02.2017 11:11:28
2
3
Хубаво е да се водят такива полемики, за да могат хората да си дадат ясна представа, че има разлика от това да те кефи колата на външен вид, като возия и да е сигерна и стабилна на пътя...изключая човешкия фактор... По въпроса БМВ си остават цигански мечти и гангстерски изпълнения.. и накрая така свършват...Какво карат наистина заможните хора??? Повечето са с Мерцедеси G klasi VW джипове,AUDI...Сравнително малко са тези които залагат на БМВ от буржоата..
12.
Голф
25.02.2017 11:00:30
2
1
Да и всеки циганин с голф 3 за 500 лв.! Няма смисъл да спорим лека им пръс на хората да почиват в мир! На всеки може да се случи независимо какво карат :(
11.
Бмв
25.02.2017 10:58:01
1
1
Да си ги имат тия трошки за по 1000 лв. Аз говоря за 2009г. с xdrive ;) Не е това което беше онова време
10.
VW
25.02.2017 10:49:01
1
3
VW- основоположника на автомобилното строене!!!
9.
BELL
25.02.2017 10:42:21
1
6
Абе бегаите с тес БЕМВта бе всеки циганин с БВМ за по 1000 лева...
8.
malee
25.02.2017 10:40:51
3
5
Тоз пък БМВ е класна кола ама зимата...да си седи в класната стая!!!
7.
do 4
25.02.2017 10:36:00
1
3
Мерцедеса е направен с инженерна мисъл да е тежък отзад а БЕНВЕТО е леко отзад и е като шейна и ДА колата е курник...коледна шейна която може да те утрепе някъде
6.
ppxaxa do 5
25.02.2017 10:34:00
3
1
WV вика абе ти от марс ли падаш или си се блъскал някъде с БЕНВЕТО
5.
do 2
25.02.2017 10:31:46
2
6
Да колега WV е много по нисък клас спрямо Бмв.От гледна точка на цена,качество,дизайн и екстри.Карай си колата и не се обаждай там.Научи се да пишеш на кирилица!
4.
bmw
25.02.2017 10:28:21
2
5
Стига вече с тия марки автомобили бе,какво толкова ги мразите.Не всички които карат марката са простаци.Това че са със задно не ги прави кошници и Мерцедеса е със задно! Затова всеки 2ри е със Бмв и е най мразената кола....
3.
до я
25.02.2017 10:23:50
3
2
каквото и да си говорим и колата също допринася за загубата на контрол, БМВ и Мерцедес говорим само за задно предаване, задницата става водеща при завой и губиш управление.
2.
xaxa
25.02.2017 10:20:49
9
3
karaite gi oshte teq kurnici s zadno i nqma da gubite upravlenieto nad avtomobila :D ...BMW na malkiq prust na Volksa ne moje da stupi
1.
я
25.02.2017 09:17:33
3
28
Жалко за момичето. А вие флагман си корегирайте заглавието. БМВ не може да е убиец !!! Убиец е шофьора на автомобила,в случая приятеля на загиналата.Не се научиха да карат тези шилета ей.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Мерцедес горя в Бургас Мерцедес горя в Бургас Основната версия за инцидента е неизправност и късо съединение Много народни поверия за 24-ти февруари Много народни поверия за 24-ти февруари Ето какви са Какво ще е времето днес? Какво ще е времето днес? Ето прогнозата Зрелищна катастрофа в София Зрелищна катастрофа в София Инцидентът стана след гонка с полицията Разляха червена боя до сградата на Руското посолство Разляха червена боя до сградата на Руското посолство Като символ на кръвта на загиналите украинци. Трагедия потресе Пампорово Трагедия потресе Пампорово Скиор почина след удар в дърво Какви са обвиненията, повдигнати на задържаните на протеста на „Възраждане” Какви са обвиненията, повдигнати на задържаните на протеста на „Възраждане” Единият от задържаните е непълнолетен Атанас Зафиров: Действията на "Възраждане" засилиха връзките в управлението Атанас Зафиров: Действията на "Възраждане" засилиха връзките в управлението Вицепремиерът подчерта, че Еврозоната е една от стратегическите цели и по тази тема в кабинета има единство СДВР: Полицейските служители са действали в рамките на закона при протеста на „Възраждане“ СДВР: Полицейските служители са действали в рамките на закона при протеста на „Възраждане“ По време на процесуалните действия лице с имунитет е извършило заснемане, въпреки предупрежденията на полицейските служители, посочват от полицията Свали връхните дрехи Свали връхните дрехи Андреа показа отлична кондиция
Навършват се 3 години от началото на войната в Украйна Навършват се 3 години от началото на войната в Украйна На 24 февруари 2022 година руският президент Путин разпореди така наречената от него "специална военна операция" Има ясен фаворит за канцлер на Германия! Тръмп с показателна реакция Има ясен фаворит за канцлер на Германия! Тръмп с показателна реакция ХДС/ХСС и "Алтернатива за Германия" са близо до управляваща коалиция Зеленски заяви, че може да се оттегли, но има едно условие (ВИДЕО) Зеленски заяви, че може да се оттегли, но има едно условие (ВИДЕО) В името на мира... и ако може да размени оттеглянето си за членство на страната му в НАТО Изтезават телата си Изтезават телата си Булгур, зеленчуци и вода правят чудеса с телата на турските звезди Еничар е Еничар е Премиерата на сериала "Турчин", в който Джан Яман играе главната роля, е насрочена за 21 март Фон дер Лайен в шок след вандализма срещу сградата на ЕК и ЕП в София Фон дер Лайен в шок след вандализма срещу сградата на ЕК и ЕП в София Европейската комисия остро осъжда актовете на насилие и вандализъм срещу Дома на Европа в София ЕС ни заплаши заради забраната на ЛГБТИ пропагандата в училищата ЕС ни заплаши заради забраната на ЛГБТИ пропагандата в училищата И докато в САЩ рязко започнаха връщане към нормалността, Европа буксува инатейки се, че важните неща са свързани с ЛГБТИ, цензуриране на медии и всички, които не пеят в правилния мейнстрийм хор Папата е в критично състояние Папата е в критично състояние По-рано медиците потвърдиха, че папата се лекува от пневмония и усложнена дихателна инфекция Заблудени балъци клъвват на фалшиви оферти от Douglas Заблудени балъци клъвват на фалшиви оферти от Douglas Измамна схема с "неустоими оферти" за парфюми подвежда хиляди потребители Арестуваха го Арестуваха го Проблеми за Ерик Мабиус
Бойко Борисов Бойко Борисов Оказва се, че вратата на ПП не се отваря и затваря, а се върти Виц на деня Виц на деня Жена към мъжа си:
- Всички мъже сте еднакви...!
Съпругът:
- Ти пък всички ли си изпробвала!
Виц на деня Виц на деня - Тате, защо мама казва, че си прасе?
- Защото и ям буламачите!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Много е трудно да не правиш нищо, никога не знаеш кога си свършил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори